Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1776Niewiadomska-Roman Ewa (2141Romki1972K4010701:00:45
#2 2204Niewiadomski Maciej (21421986M3058101:06:18
#3 1366Niewiadomski Michał (21431984M3043300:56:27
#4 876Niewiadomski Patryk (2144Biegający Tczew1992M2011900:51:46
#5 1327Nitkiewicz Marek (2145Zanshin Dojo1976M4034000:56:03
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2742Niwiński Stanisław (2146-1934M80301:22:24
#7 1874Nizwantowski Rafał (21471983M3052701:01:48
#8 425Nogowski Mariusz (2149Tor-pal Team1974M4013300:47:00
#9 2508Nowacka Natalia (21511992K2013101:12:03
#10 1692Nowacki Dawid (2152Jim Beam Team1998M2021600:59:59
#11 1331Nowacki Michał (2153-1976M4034200:56:06
#12 1043Nowacki Tomasz (21541995M2014300:53:14
#13 1149Nowak Arkadiusz (21551988M3038400:54:14
#14 466Nowak Jarosław (2156Spc Toruń1968M502400:47:28
#15 1479Nowak Kacper (21572000M183500:57:43
#16 1966Nowak Michał (21591985M3054501:02:48
#17 1950Nowakowska Kamila (2162Nyborg-mawent1988K3013501:02:35
#18 1132Nowakowska Marzena (2163Grupa Malbork1977K403800:54:03
#19 1795Nowakowska Marzena (2164-1989K206801:00:57
#20 150Nowakowski Andrzej (2165Traktor Team Gmina Kwidzyn1970M404200:42:30
#21 718Nowakowski Marcin (2166Flex Runners1978M4020700:50:04
#22 141Nowakowski Wojciech (2167Grupa Malbork1978M403900:42:11
#23 2744Zawodnik Anonimowy (21681987M3063801:22:31
#24 1126Nowicka Katarzyna (2170Traktor Team Gmina Kwidzyn1977K403600:54:01
#25 2357Nowicka Patrycja (21712000K181601:08:37
#26 2459Nowicka Tatiana (21721974K4021601:10:56
#27 2778Nowicki Adam (21731949M609101:34:07
#28 2461Nowicki Andrzej (21741973M4052601:10:58
#29 908Nowicki Andrzej (2175Ip Kwidzyn Team1965M507200:52:05
#30 1585Nowicki Daniel (21761977M4038900:58:48
#31 1980Nowogrodzki Michał (21781986M3054801:03:00
#32 513Nowosielski Piotr (2179Lks Zantyr Sztum1973M4015700:48:02
#33 1906Nowosławska Mirosława (2180Ip Kwidzyn Team1957K60501:02:07
#34 2308Nowotniak Adam (2181---1947M70401:07:57
#35 1241Nufeld Sylwia (2182.........brak1977K404800:55:08
#36 2370Nuż Anna (2184Pruszcz Biega1977K4020201:08:47
#37 1756Nuż Jacek (2185Sut1975M4042801:00:37
#38 1206Nysztal Radosław (2186Nysztal Szubstarski I Wspólnicy Adwokacka Spółka Partne1976M4031300:54:51
#39 205Bińczak Patryk (21872000M18500:43:44
#40 926Obiedzińska Aleksandra (2188Jabil Team1977K402600:52:11
#41 2607Obojska Monika (2189Traktor Team Gmina Kwidzyn1984K3027301:14:45
#42 1926Ochenkowska Aleksandra (2191Kwidzyn Biega1979K3012801:02:22
#43 1202Odziemczyk Piotr (2192Flsmidth Maag Gear1975M4031100:54:49
#44 822Odziemczyk Tomasz (21931986M3029000:51:08
#45 1408Ogiński Michał (21941992M2018300:57:00
#46 178Ogorzałek Łukasz (2195Miastoaktywni.pl1978M405200:43:10
#47 2546Oja Timo (2196Solenis1972M4053701:13:03
#48 2739Okonek Joanna (2197Wtm1968K506501:21:41
#49 1293Okonek Tomasz (2198Wtm1966M5011900:55:37
#50 1634Okońska Żaneta (2199Brak1981K309400:59:17
#51 1346Okoński Piotr (2200Brak1980M3042500:56:19
#52 1276Barwinski Dennis (22012000M183000:55:26
#53 781Adameczek-Siejakowski Iwona (2202Kts Ironman Kwidzyn1980K302800:50:40
#54 1997Olchowik Justyna (22031974K4014001:03:10
#55 1582Olchowik Ryszard (2204Altom Gniezno1951M605100:58:46
#56 55Olech Robert (22051978M401400:39:42
#57 892Olejarczyk Piotr (22061960M506900:51:57
#58 2324Olesińska Agnieszka (22081981K3021901:08:06
#59 1245Olik Ewa (2209-1989K203400:55:09
#60 214Oliński Wojciech (2211Active Malbork1969M406800:43:56
#61 649Dzienisiewicz Marcin (22121988M3023100:49:21
#62 2103Burny Adam (22131996M2026501:04:43
#63 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !144Olkowski Jurek (2214The Runners Świecie1953M60200:42:14
#64 1273Olszański Paweł (22151983M3041400:55:24
#65 1667Olszewska Magdalena (22171980K309800:59:42
#66 2747Olszewska Malgorzata (22191973K4025201:22:50
#67 1769Olszewska Mariola (22201967K502401:00:44
#68 1728Olszewska Monika (22211990K206301:00:17
#69 1812Olszewski Arkadiusz (22231992M2023301:01:07
#70 594Olszewski Bartosz (2224Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1989M208900:48:51
#71 1448Olszewski Bogusław (2225Cyklo Kwidzyn1984M3045200:57:25
#72 735Olszewski Łukasz (2228Szkoła Podstawowa Nr 21983M3025600:50:14
#73 333Olszewski Mirosław (22291983M3013300:45:41
#74 2504Budziński Radosław (22321982M3061501:11:55
#75 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !674Oremus Zuzanna (2233-2000K18200:49:36
#76 117Oreszke Jan (2234Kppsp Wejherowo1985M305100:41:22
#77 1224Organiak Dominik (22352001M162400:55:01
#78 1131Organista Łukasz (2236Interlink1986M3038000:54:03
#79 1619Oriol-Signerska Monika (22371976K408400:59:09
#80 2142Orłowska Magdalena (2238-amatorka1986K3017501:05:26
#81 2498Orłowska Paulina (2239Finisz Morąg1991K2012901:11:45
#82 2649Orłowski Andrzej (2240Miodzio1953M608601:16:06
#83 99Orłowski Tomasz (2243Finisz Morąg1986M304200:41:05
#84 535Ornowski Zbigniew (2244Slow Runner & Wtorkowy Trening1968M503400:48:13
#85 2489Oryl Weronika (22452001K16701:11:35
#86 2378Orzechowska Aleksandra (22461965K504401:08:59
#87 2297Orzechowska Anna (2247Solenis1982K3021301:07:37
#88 2536Orzechowski Grzegorz (2248Solenis1982M3062001:12:52
#89 2295Orzechowski Robert (2249Solenis1979M3059201:07:37
#90 234Orzędowski Dominik (2251Lacroix Team1971M407700:44:24
#91 172Orzoł Kamil (2252Wild Roe Deer Wilimy1983M307200:43:06
#92 2006Osadowski Przemysław (2253Kwp Gdańsk1972M4047001:03:30
#93 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 91Osiak Tomasz (2255Trunsformacja Gniew2000M18300:40:49
#94 1298Osial Adam (22561970M4033200:55:39
#95 2724Osińska Adrianna (22582001K161301:20:24
#96 778Ostolski Paweł (2262Zsp 1 Kwidzyn2001M161400:50:38
#97 2225Ostrowski Włodzimierz (2263Interlink1950M606701:06:47
#98 1912Osuch Mirosława (22641967K503001:02:12
#99 1688Otlewski Marcin (2265Szkoła Podstawowa Nr 21978M4041500:59:56
#100 1394Otlewski Robert (2266Wałecka Ściema1974M4035500:56:49

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności