Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1944Zawodnik Anonimowy (24041997M2024201:02:29
#2 351Piórkowska Natalia (2408Biegnę Po Medal1988K301100:45:55
#3 2685Piórkowska Simona (2409Vadain Running Club1982K3028701:17:46
#4 2503Piórkowska Wioleta (2410Amatorka1973K4022301:11:55
#5 2684Piórkowski Marcin (2411Vadain Running Club1983M3063201:17:45
#6 929Piórkowski Mariusz (2412Biegnę Po Medal1982M3031800:52:14
#7 2090Piórkowski Michał (2413Multi-service S.a.1991M2026201:04:31
#8 1165Piórkowski Stanisław (2414Tkkf Kubuś Sierpc1958M603100:54:31
#9 1386Pirożek Adam (2415-1975M4035300:56:43
#10 319Pis Bartosz (2419Biegowyswiat.pl1972M4010500:45:32
#11 1291Pisarski Andrzej (2420Iława Biega1956M603800:55:34
#12 665Piskoń Paweł (24211984M3023600:49:28
#13 1887Piskorski Jerzy (24221955M606001:01:58
#14 2383Piskorski Piotr (24231977M4051101:09:02
#15 1502Piskorz Łukasz (24241998M2019600:58:00
#16 845Piwoński Robert (2427Km Umk Toruń1977M4024000:51:22
#17 1371Plackowska Sylwia (2428Ip Kwidzyn Team1991K204500:56:31
#18 877Plewa Bartosz (2429.1976M4024800:51:46
#19 1333Plichta Patryk (2431Daleko Jeszcze1999M183100:56:07
#20 758Plichta Tomek (2432Daleko Jeszcze1974M4022000:50:26
#21 62Pluta Maciej (2433Kp Psp Sztum1992M201200:39:57
#22 2612Pluwak Katarzyna (24351994K2014901:15:02
#23 1072Płachta Jacek (24361973M4028700:53:33
#24 1239Płosiński Karol (24371987M3040600:55:06
#25 1890Pniak Marcin (2438Pmp Running Team1980M3053001:02:00
#26 1077Pniewski Maciej (2439Agrolok Sport Team1976M4028900:53:35
#27 747Podbielska Alina (2442Km Umk Toruń1969K401700:50:18
#28 2307Podgórska Martyna (24431992K2011201:07:57
#29 1179Podgórski Adam (2444Jabil Team1993M2016400:54:39
#30 1150Podlawski Piotr (2445Jabil Team1983M3038500:54:15
#31 971Podolska Joanna (24461986K303400:52:34
#32 1067Pokojski Łukasz (24481984M3036200:53:28
#33 1213Pokrywka Radosław (2449Kp Psp Wejherowo1994M2016700:54:56
#34 2477Pokwicki Wojciech (2450Iława Biega1972M4052801:11:16
#35 2250Polkowska Klaudia (24541996K2010801:07:00
#36 202Polski Jacek (2455Akademia Biegania Grudziądz1972M406200:43:40
#37 1594Polska Joanna (2456Akademia Biegania Grudziądz1970K408200:58:52
#38 1720Połom Joanna (2457Bob1973K409801:00:13
#39 653Połom Maciej (2458Bob1973M4019200:49:24
#40 300Połomski Jarosław (2459Rolls-royce Running Team1959M501000:45:14
#41 287Pomierski Zbigniew (2460Jabil Team1980M3011700:45:01
#42 283Ponczek Dawid (2465Klub Aktywnego Pelpliniaka1980M3011500:44:58
#43 2279Popaszkiewicz Alina (2466Tor-pal Team1980K3021001:07:23
#44 2501Popiel Ewa (2468Bejroteam1985K3025201:11:50
#45 2615Popiel Marek (2469Turbodoładowani1978M4054401:15:07
#46 541Popowicz Katarzyna (2470Popki Team1995K20800:48:15
#47 711Popowicz Piotr (2471Popki Team1992M2010000:50:02
#48 2431Poprawa Anna (2472Ip Polska Team1984K3023601:10:18
#49 1274Porożyński Arkadiusz (2474The Runners Świecie1979M3041500:55:24
#50 1905Potorski Zbigniew (2476-1960M5015901:02:07
#51 217Potuczko Marcin (2477Traktor Team Gmina Kwidzyn1994M203000:44:05
#52 1744Pozorski Arkadiusz (24781977M4042301:00:30
#53 130Poźniak Cezary (2479Kwidzyn Biega1972M403600:41:59
#54 2679Poźniak Lucyna (24801966K506201:17:30
#55 1068Poźniak Wiesław (24811968M509800:53:28
#56 601Półrola Robert (2482Runnersi S7 Banino1975M4017600:48:54
#57 632Prabucki Piotr (2483Skl Filippides1975M4018800:49:14
#58 261Prabucki Robert (2484Tri Starogard Gdański1983M3010600:44:44
#59 2310Prauzińska Joanna (2485Runnersi S7 Banino1971K4019401:07:58
#60 292Prażanowski Damian (2486Jabil Team1999M18900:45:09
#61 2187Prażanowski Mariusz (2487Jabil Team1971M4049401:06:05
#62 1114Preczewska Dominika (2488La Rive Team1994K202700:53:54
#63 1115Preczewska Milena (2489La Rive Team1994K202800:53:54
#64 2040Proc Justyna (2492Jabil Team1973K4014601:04:01
#65 2041Proc Paulina (2493Jabil Team1995K209401:04:02
#66 1272Procajło Justyna (24941983K305200:55:24
#67 1710Prusiński Marcin (24951999M184101:00:08
#68 1378Prystasz Marcin (24981978M4035000:56:37
#69 446Przebieg Mariusz (24991970M4013800:47:16
#70 350Zawodnik Anonimowy (2501Cyklo Kwidzyn1998M204700:45:54
#71 1800Przeracki Maciej (2502-1996M2023101:01:00
#72 83Przybylski Bartłomiej (2503Fordonrunners1987M303700:40:38
#73 47Przybylski Krzysztof (2504-1977M401000:39:16
#74 2232Przybylski Stanisław (2507Tor-pal Team1963M5017801:06:50
#75 2049Przybyszewska Karolina (2508Lacroix Electronics Kwidzyn1995K209501:04:05
#76 1376Przybyszewski Paweł (25091999M183300:56:36
#77 1396Przykłota Ewa (2510Grupa Biegowa 651977K405900:56:50
#78 792Przypek Marcin (25121988M3027800:50:51
#79 1332Przysiężna Grażyna (2513Biegaj Z Głową1963K501200:56:06
#80 708Przysiężny Grzegorz (2514Biegaj Z Głową1961M505500:49:59
#81 2186Przysowa Ewelina (25151983K3018401:06:05
#82 2137Psiuk Andrzej (2516Niezrzeszony1964M5017401:05:23
#83 1733Psiuk Joanna (25181967K502301:00:20
#84 2034Psuja Piotr (2519Sztum Biega1992M2025501:03:57
#85 177Pucek Artur (25201973M405100:43:09
#86 617Puckowska Katarzyna (2522Tri Starogard Gdański1987K302000:49:03
#87 1030Puckowski Grzegorz (2523Tri Starogard Gdański1984M3035000:53:07
#88 851Puczkowski Paweł (25242002M161800:51:28
#89 965Puczkowski Piotr (2525Kbr Poland1976M4027000:52:33
#90 1877Puczyńska Anna (25261991K207901:01:51
#91 999Puczyński Karol (25271985M3034400:52:48
#92 650Pulkowski Sławomir (2528Niezrzeszony1969M4019100:49:22
#93 1554Purwin Beata (2529Akademia Biegania Grudziądz1969K407800:58:30
#94 282Purwin Piotr (2530Akademia Biegania Grudziądz1969M409300:44:57
#95 2604Puzdrowska Dominika (25311995K2014701:14:40
#96 2025Pyla Dominik (2533Smurfit Kappa Adventure Team Poland1985M3055701:03:50
#97 2590Pyra-Kuczyńska Marzena (2535-1976K4023901:14:08
#98 885Pytliński Krzysztof (25391971M4025100:51:52
#99 826Pytlos Łukasz (25401982M3029200:51:14
#100 834Pytlos Małgorzata (2541Kwidzyn Biega1979K303100:51:16

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności