Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 960Berendt Janusz (164Professor.pl1991M2013300:52:30
#2 923Berent Mariusz (165Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1986M3031700:52:10
#3 1865Beta Malgorzata (169Lacroix Team1981K3011901:01:43
#4 1305Bękarciak Sylwester (171Walki Ekopak S.a1972M4033400:55:44
#5 1758Białecki Mikołaj (1731997M2022601:00:37
#6 2711Białkowska Anna (1741992K2016701:19:07
#7 17Białkowski Krzysztof (175Gmina Gardeja Biega1995M20500:37:22
#8 745Białkowski Paweł (1762001M161300:50:18
#9 714Białous Krzysztof (177Niezrzeszony1960M505700:50:02
#10 1196Biedrzycka Natalia (1781997K203300:54:47
#11 1830Bielak Damian (179Ip Kwidzyn Team1980M3052101:01:21
#12 417Bielak Marcin (180Ip Kwidzyn Team1981M3016300:46:53
#13 2282Bielak Paweł (1811989M2028001:07:27
#14 2261Bielańska Marta (182M&m Team1977K4018201:07:12
#15 1413Bielański Michał (183M&m Team1981M3044200:57:03
#16 274Bielawski Wojciech (1851967M50800:44:52
#17 1330Bielewicz Anna (186Stopa Słupsk1977K405400:56:06
#18 407Bielicki Wojciech (187Lacroix Electronics Kwidzyn1990M205200:46:40
#19 2758Bielińska Wiesława (1881959K506701:23:41
#20 1424Zawodnik Anonimowy (1901994M2018500:57:10
#21 1908Bieszk Bartosz (1911985M3053401:02:08
#22 1246Bieszk Grzegorz (1921976M4032100:55:10
#23 2506Bieszk Karolina (1931983K3025301:11:58
#24 839Binkowski Mateusz (1951989M2011300:51:18
#25 1531Bisko Karolina (196Daleko Jeszcze1984K307800:58:13
#26 2517Biskupski Paweł (197Multi-service S.a.1987M3061701:12:23
#27 2776Blachowski Marcin (198Dks Team1982M3064001:30:56
#28 2220Blokowska Magdalena (201Wataha1984K3019401:06:39
#29 2206Bluj Elżbieta (2031985K3018701:06:24
#30 895Bluj Roman (204Vo2max Mtb Team1960M507000:52:00
#31 2007Błachuta Milena (206Gls Bydgoszcz1992K209101:03:30
#32 907Błachuta Rafał (207Jrg Malbork1991M2012600:52:04
#33 2240Błasińska Żaneta (208Spc1972K4017701:06:54
#34 1161Błaszak Magdalena (209Zbuta1979K304300:54:28
#35 487Błaszak Roman (210Zbuta1975M4015000:47:39
#36 2360Błaszczak Michał (2111977M4050901:08:39
#37 930Błędzki Michał (2141986M3031900:52:14
#38 1082Boba Daria (215.1989K202400:53:38
#39 1197Bobiński Piotr (2161968M5010700:54:47
#40 2117Bochenek Jarosław (217Tkkf Toruń1971M4048501:05:02
#41 2211Bociek Magdalena (2181988K3019001:06:31
#42 677Bogusz Mateusz (219Traktor Team Gmina Kwidzyn1989M209700:49:37
#43 2249Bohdan Łukasz (2211985M3058601:06:59
#44 2078Bonczkowska Agnieszka (2281983K3015701:04:24
#45 1109Bończoszek Patryk (2301993M2015500:53:52
#46 1103Borc Marzanna (231Akademia Biegania Grudziądz1969K403500:53:49
#47 183Borc Piotr (232Akademia Biegania Grudziądz1970M405500:43:17
#48 2234Borkowska Monika (2331992K2010701:06:51
#49 2674Borkowska Monika (234Jabil Team1977K4024301:17:15
#50 1427Borkowski Grzegorz (2351990M2018600:57:13
#51 2675Borkowski Robert (237Jabil Team1975M4055001:17:15
#52 1836Borusiewicz Marcin (2391990M2023501:01:24
#53 767Boryń Sławomir (240Kbr Poland1975M4022300:50:32
#54 153Borzyszkowski Bartosz (2411996M202300:42:35
#55 496Borzyszkowski Jakub (242Mts Kwidzyn1998M207000:47:45
#56 1279Bracichowicz Bogumiła (243The Runners Świecie1964K50800:55:26
#57 1596Brocka-Tymińska Joanna (246Ip Kwidzyn Team1988K308600:58:55
#58 1185Brodowski Marcin (247Traktor Team Gmina Kwidzyn1984M3039500:54:41
#59 1864Brodzik Kamila (2481982K3011801:01:41
#60 1613Brodzik Sławomir (249Jabil Team1973M4039700:59:06
#61 1053Brodziński Michał (250Samindruk Brodnica1981M3035700:53:20
#62 1807Bronk Aleksandra (2511989K207101:01:06
#63 916Bronk Tomasz (2521999M182200:52:07
#64 428Bronk Wojtek (2531999M181200:47:03
#65 1350Bródka Maciej (255Ip Kwidzyn Team1976M4034300:56:21
#66 1491Bruderek Daniel (256-1986M3046100:57:53
#67 2436Brunarska Joanna (257Ip Polska Team1982K3023701:10:24
#68 741Brunke Tomasz (258Run Bydgoszcz1972M4021400:50:16
#69 2777Bruzdowski Tomasz (2591987M3064101:31:16
#70 340Bryła Maciej (260Pruszcz Biega49blot1974M4011100:45:47
#71 1261Brzeziński Bartosz (262V Runner1990M2017300:55:18
#72 396Brzeziński Paweł (263Brzooza Team1978M4012800:46:28
#73 1478Brzozowska Ania (264Sport A-z Team Iława1976K407000:57:43
#74 1226Brzozowski Andrzej (265Adidas Runers Warsaw1954M603400:55:02
#75 1211Brzozowski Andrzej (266Km Psp Gdańsk1986M3040200:54:55
#76 905Brzuszczyński Tomasz (268Biegające Zające1976M4025300:52:04
#77 167Brzuszkiewicz Bartłomiej (269Tor-pal Team1979M307000:42:56
#78 279Brzuszkiewicz Marcin (270Tor-pal Team1980M3011300:44:56
#79 2151Brzycki Mikołaj (2712001M163301:05:34
#80 630Buczyński Paweł (2731973M4018700:49:12
#81 1311Budzich Magdalena (2751990K204000:55:50
#82 1045Budzik Kazimierz (276Projkaz Grudziądz1953M602400:53:15
#83 1891Bugajewska Anna (279Kb Im. P. Sękowskiego1961K502701:02:01
#84 1730Bugajewski Janusz (280Kb Im. P. Sękowskiego1961M5015001:00:18
#85 2100Bugajewski Kamil (281Crossbox Kaszuby1983M3056401:04:40
#86 1468Buksiński Michał (2841977M4036800:57:38
#87 2139Buraczek-Jaś Natalia (2851986K3017301:05:25
#88 698Burek Bartosz (287Przebiegli1986M3024700:49:50
#89 2168Burna Marcelina (288Lacroix Team1991K2010301:05:46
#90 2327Burzyńska Iwona (289-1973K4019701:08:09
#91 1881Buszmann Tomasz (2901978M4045201:01:52
#92 2599Butkiewicz Michał (291Jabil Team1987M3062601:14:29
#93 692Butryn Nikodem (2921969M4020300:49:46
#94 715Byczyńska Barbara (294Skl Filippides1975K401600:50:04
#95 1524Bystrzycki Wojciech (295Gmina Gardeja Biega1987M3046700:58:09
#96 1591Cap Dorota (296Rozbiegany Susz1975K408000:58:50
#97 1588Cap Tomasz (297Rozbiegany Susz1972M4039200:58:50
#98 1566Cąbrowski Piotr (298Zk Nr2 W Grudziądzu1976M4038700:58:37
#99 970Cejer Maciek (3012001M162100:52:34
#100 1883Cejko Sławomir (3021976M4045301:01:54

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności