Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 879Sudoł Miłosz (2970Ip Kwidzyn Team1989M2012000:51:49
#2 1633Sulej Przemysław (2972Optyk Punkt Widzenia1982M3049500:59:15
#3 100Suliński Darek (2973Rozbiegany Susz1981M304300:41:05
#4 1387Surma Marcin (2974Izerska Grupa Biegowa1986M3043600:56:43
#5 381Suski Karol (2975Nyborg-mawent1976M4012100:46:17
#6 1685Suski Mariusz (2976Suski Team1976M4041300:59:55
#7 1684Suski Mateusz (2977Suski Team1988M3050200:59:55
#8 1763Suszek Krzysztof (2978Nie Marnuj Tlenu1959M5015101:00:40
#9 2446Suty Wojciech (29801990M2029501:10:37
#10 1057Sychowski Tadeusz (29811955M602600:53:22
#11 181Sykutera Marcin (29831973M405400:43:13
#12 1324Szacht Mariusz (29851983M3042200:56:01
#13 1605Szafran Marcin (2986Walki Ekopak S.a1979M3048600:59:01
#14 373Szalkowski Jacek (2987Solenis1972M4011900:46:10
#15 1663Szaniawska Jolanta (2988Walki Ekopak S.a1970K409100:59:39
#16 2725Szarek-Los Aga (2989Ip Polska Team1982K3029501:20:30
#17 1867Szarmach Małgorzata (2991Dziki1981K3012001:01:45
#18 847Szarmach Sebastian (2992Biegaj Z Głową1977M4024100:51:23
#19 48Szczecina Rafał (2993Iława Biega1978M401100:39:17
#20 592Szczepanek Piotr (2994Klub Biegacza Jurund Szczytno1969M4017300:48:50
#21 2010Szczepaniak Agnieszka (2995Epicom - Zaczynamy Biegać!1984K3014401:03:35
#22 2019Szczepaniak Joanna (29961980K3014601:03:44
#23 575Szczepański Patryk (2997Iskra Narzym1988M3021100:48:40
#24 174Szczepiński Szymon (29981984M307400:43:07
#25 1803Szczęsny Tadeusz (3001Kacpery1955M605601:01:02
#26 1127Szczutkowska Agnieszka (3003Akademia Biegania Grudziądz1977K403700:54:02
#27 1403Szczutkowski Rafał (3004Akademia Biegania Grudziądz1977M4035700:56:56
#28 2021Szeferska Daria (3008-1986K3014701:03:46
#29 1863Szella-Skrycka Beata (30101986K3011701:01:40
#30 888Szemberski Szymon (30111981M3030800:51:55
#31 2455Szerszeń Beata (30121970K4021501:10:50
#32 738Szerszeń Michał (3013Pphu Artpol Kwidzyn1992M2010300:50:15
#33 311Szewczak Jacek (3014Cslog1980M3012300:45:25
#34 952Szewczak Waldemar (30151977M4026700:52:27
#35 2490Szewczyk Dominika (30192001K16801:11:35
#36 1775Szlachetka Przemysław (3021-1982M3051401:00:45
#37 240Szlagowski Mikołaj (3022Lotos Running Team1987M309700:44:27
#38 1354Szmeichel Marek (30232000M183200:56:22
#39 2099Szmejter Paweł (3024Jabil Team1993M2026401:04:37
#40 1145Szmidt Dariusz (3025-1973M4029900:54:11
#41 1676Szmidt Joanna (3026-1975K409300:59:48
#42 1156Szmigiera Adam (3028Smurfit Kappa Adventure Team Poland1985M3038600:54:20
#43 564Szmyt Dawid (30291991M208100:48:35
#44 644Szołtys Andrzej (3031Ip Kwidzyn Team1970M4019000:49:17
#45 2386Szopa Małgorzata (3032Runeda1975K4020601:09:06
#46 1876Szopa Marek (3033Runeda1973M4045101:01:50
#47 1762Szotowicz Wioletta (30351977K4010501:00:40
#48 413Szozda Grzegorz (3036Kbr Poland1991M205500:46:50
#49 663Szpeflik Dawid (3037Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1995M209600:49:27
#50 1714Szpiller Piotr (30381982M3050701:00:10
#51 118Szramka Łukasz (3039Rolls-royce Running Team1983M305200:41:22
#52 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10Szremski Marek (3040Km Psp Jrg Nr 2 Słupsk1970M40100:35:19
#53 1979Szrull Karolina (30411983K3013801:02:58
#54 1618Sztyrbicka Marlena (3046Jabil Team1994K205500:59:08
#55 2072Sztyrbicki Dariusz (3047Ip Kwidzyn Team1970M4048001:04:20
#56 1040Sztyrbicki Paweł (30482000M182400:53:12
#57 913Szubartowski Robert (30501971M4025500:52:07
#58 84Szul Daniel (3051Uks Trs Susz1982M303800:40:40
#59 2238Szulc Tomasz (3054T.d.k. Team1967M5018001:06:53
#60 165Szuliński Dawid (30551986M306900:42:54
#61 2559Szumal Ewa (30572000K182201:13:17
#62 2191Szutiak Ewa (30581976K4017201:06:09
#63 2037Szutowicz Joanna (3061-1977K4014401:03:59
#64 1260Szutta Rafał (3062Eaton Running Team1983M3041000:55:17
#65 1205Szych Jarosław (306449blot1978M4031200:54:51
#66 702Szychułda Adam (3065`zorza` Gdynia1955M601000:49:54
#67 1458Sekuła Jacek (30661969M4036600:57:32
#68 1421Szygowski Mariusz (3067H2o Team1962M5012500:57:09
#69 2366Szymanek Przemysław (3068Tdt1982M3060301:08:42
#70 570Szymaniak Jacek (30691995M208200:48:39
#71 1352Szymanski Dariusz (3071Grupa Malbork1985M3042800:56:21
#72 2413Szymańska Beata (3072Jabil Team1975K4021001:09:47
#73 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !187Szymańska-Wiśniewska Karina (30731975K40200:43:25
#74 2275Szymański Bogdan (3074Jabil Team1971M4049801:07:20
#75 1532Szymański Mirosław (3076Straschu1978M4038000:58:13
#76 1388Szymański Oskar (3077-2001M162700:56:44
#77 1718Szymański Paweł (30781994M2022101:00:13
#78 1783Szymański Tomasz (30801989M2022901:00:47
#79 1144Szymański Tomasz (3081Ip Kwidzyn Team1974M4029800:54:09
#80 490Szymkowiak Paweł (3083Godlewski Runners1984M3018300:47:41
#81 49Szyplewski Bartek (3084Biegacze Nowego1998M201000:39:17
#82 461Szyplewski Marcin (3085Tri Starogard Gdański1985M3017700:47:26
#83 961Szypnik Arkadiusz (3086Sport A-z Team Iława1975M4026800:52:31
#84 1483Szypnik Małgorzata (3088Sport A-z Team Iława1975K407100:57:46
#85 1847Szytniewski Grzegorz (3091Sosnowa Team Grudziądz1965M5015601:01:33
#86 615Ścisłowski Andrzej (3093Biegający Tczew1958M60800:49:02
#87 158Ścisłowski Rafał (3094Ip Kwidzyn Team1978M404300:42:39
#88 1527Śledź Mikołaj (3095Klub Aktywnego Pelpliniaka1991M2020100:58:12
#89 1556Ślęzak Adam (3096Osp Pogrodzie1989M2020800:58:31
#90 1284Śliwa Małgorzata (30981972K405200:55:29
#91 2394Śliwiński Tadeusz (30991974M4051401:09:16
#92 1368Ślósarek Rafał (31001975M4034600:56:29
#93 1781Śmigiel Jarosław (31011978M4043401:00:47
#94 1217Śnieg Aleksandra (31021962K50700:54:58
#95 2260Świątkowska Marta (3106Jabil Team1978K4018101:07:09
#96 2499Świątkowski Sasza (3108Finisz Morąg1973M4053101:11:45
#97 2127Świder Dariusz (3109Klub Żółtego Podkoszulka Janek1974M4048601:05:13
#98 2130Świder Janusz (3110Klub Żółtego Podkoszulka Janek1965M5017301:05:16
#99 2630Świderski Ireneusz (3112Klub Aktywnego Pelpliniaka1980M3062901:15:28
#100 2219Świderski Jarosław (3113Drill Tattoo1982M3058301:06:38

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności