Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1937Pawelec Jarosław (37681995M2024101:02:28
#2 1976Rzepka Miłosz (3769Stomil Crossfit1986M3054701:02:57
#3 1977Rzepka Jolanta (37701963K503301:02:57
#4 868Łoś Radosław (37711978M4024600:51:41
#5 1638Zygnarowska Magdalena (3772Odnowa Fitness Joanna Duma1980K309500:59:20
#6 904Rosiak Paulina (3773Fresh Gym1984K303300:52:03
#7 1778Lisiewicz Weronika (37742000K18701:00:46
#8 577Raschupkina Nina (37751984K301800:48:41
#9 1631Prusik Arkadiusz (37761987M3049400:59:14
#10 2314Koman Dariusz (37781982M3059301:08:01
#11 2303Guziewicz Patryk (37801995M2028301:07:47
#12 1868Mieduszewska Małgorzata (37811973K4012401:01:45
#13 2745Paszkowska Agata (37821985K3029701:22:45
#14 2421Bartczak Bartłomiej (3783Miasto Gubin1978M4051501:09:58
#15 1012Wilk Michał (3784Mtb Kwidzyn Team1997M2013900:52:57
#16 2428Zdobylak Jolanta (37851984K3023501:10:14
#17 2426Zdobylak Krzysztof (3786Bbl Gubin1982M3061101:10:12
#18 1888Jarantowicz Małgorzata (3787The Runners Świecie1983K3012401:01:59
#19 639Jarantowicz Adam (37881980M3022600:49:16
#20 1443Lesczyński Patryk (37891991M2018800:57:19
#21 1117Kreja Łukasz (3790Biegający Tczew1984M3037600:53:55
#22 2574Kot Franciszek (37911950M608201:13:35
#23 1511Majkowski Ireneusz (37921961M5013500:58:04
#24 2031Cab Piotr (3793Kp Psp Sztum1973M4047301:03:55
#25 852Wojciechowski Kamil (37942002M161900:51:28
#26 1824Czarkowska Marzena (37951988K3011301:01:20
#27 775Danowski Kamil (37961989M2010700:50:35
#28 2548Rosinka Izabela (37971982K3025801:13:03
#29 171Ciesielski Witold (37981973M404900:43:04
#30 2454Szerszeń Adam (37991969M4052301:10:50
#31 2752Szymanek Karolina (3801Alior Bank1982K3030001:23:10
#32 973Lausz Artur (38021980M3033400:52:35
#33 2164Matyja Michał (38032001M163401:05:44
#34 2002Gołułka Piotr (38041982M3055201:03:23
#35 607Likwińsk Ann (38051982K301900:48:56
#36 2771Koitalla Aleksandra (38062001K161401:27:43
#37 2647Gosik Katarzyna (38072000K182801:16:03
#38 2673Laryńska Sandra (3808Nie Ma Lenia1997K2016201:17:14
#39 511Kęska Mateusz (3809Przechowo Team2991-00:48:01
#40 721Prokop Jacek (3811Biegam U Kolesi1974M4020800:50:07
#41 1382Ziółkowska Kinga (3813Biegam U Kolesi1997K204800:56:41
#42 1232Łuakszewski Marcin (38141986M3040300:55:03
#43 2492Lewandowska Magdalena (3815Mtm Team1977K4022201:11:36
#44 1707Gulda Marek (3816Mtm Team1983M3050601:00:07
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 9Jowański Patryk (3817Press Glass Biegamy I Wspieramy1996M20300:34:42
#46 437Derlaga Kamil (3818Press Glass Biegamy I Wspieramy1990M205700:47:11
#47 662Wadolski Waldemar (3819Biegający Tczew1972M4019400:49:27
#48 2766Słota Magdalena (38201992K2017901:25:23
#49 560Możejko Dawid (3821Finisz Morąg2001M16900:48:29
#50 1075Klawińska Klaudia (38231998K202300:53:35
#51 430Śrubka Patryk (38241987M3016700:47:09
#52 1141Grucza Karolina (3825Pruszcz Biega1981K304100:54:08
#53 1357Struzik Szymon (38261988M3042900:56:23
#54 2015Kownacka Marta (38271984K3014501:03:42
#55 1603Witkowska Kamila (38281985K308700:58:59
#56 2625Wielobórska Aleksander (3829Neuron1994M2030601:15:18
#57 2621Wielogórski Bartosz (3830Neuron1992M2030501:15:13
#58 192Bartosiak Jakub (38312001M16400:43:30
#59 1004Szwwdowski Marcin (38321997M2013700:52:52
#60 1521Liberacki Dawid (38332000M183700:58:07
#61 2669Marchliński Michał (38341992M2031101:16:53
#62 2678Hals Mateusz (38351992M2031201:17:23
#63 2463Jauvz Muraj (38361967M5019201:10:59
#64 2588Selin Patric (3837Ip Team1958M608301:14:03
#65 2082Gaszewski Piotr (38381973M4048201:04:28
#66 1939Mcgowan Adelaide (3839Ip Global Sourcing1986K3013201:02:28
#67 155Komorowski Kamil (3840Tri Stg1986M306500:42:36
#68 368Błaszczak Dominik (38411982M3014700:46:07
#69 210Sainkowski Sławomir (38431977M406700:43:53
#70 355Insbusch Matthew (3844Menphis1986M3014100:46:00
#71 1846Wawrzyniak Janusz (38451974M4044601:01:32
#72 1124Siciarek Marta (38461990K202900:53:59
#73 1264Kisiel Tomasz (3847Lp 5001976M4032600:55:19
#74 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2075Gaszewska Julia (38482002K16301:04:21
#75 864Bonikowska Anna (38491977K402100:51:38
#76 2718Miotk Teresa (38511959K506301:19:46
#77 716Kruszyński44749 Karol (38541985M3025100:50:04
#78 1579Żynda Marcin (38561982M3047900:58:45
#79 1659Ćwiek Piotr (38672001M163000:59:38
#80 2425Kołaczkowska Magdalena (38681980K3023401:10:07

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności