Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 384Cejrowski Piotr (3031982M3015100:46:18
#2 909Celegrat Andrzej (3041981M3031200:52:06
#3 378Cendrowski Jakub (306Rozbiegany Susz2000M181100:46:12
#4 508Cendrowski Krzysztof (307Bodex Team1966M503200:47:55
#5 2243Centkowska Ewelina (3081979K3019901:06:56
#6 241Chabowski Tomasz (310Sztum Biega1968M50700:44:28
#7 2110Charkiewicz Monika (311Run Beach Morning Team1981K3016501:04:52
#8 1220Charytoniuk Mirosław (312Mag-ma Kolektyw Sportowy1970M4031600:54:59
#9 625Chelkowski Henryk (313Akademia Biegania Grudziądz1975M4018300:49:09
#10 2635Chełkowski Paweł (3141993M2030701:15:35
#11 1155Chełkowski Rafał (3151972M4030000:54:19
#12 850Chełstowski Tomasz (316Spaceforest1988M3029900:51:26
#13 1249Zawodnik Anonimowy (317-1991M2017200:55:11
#14 2202Cherek Teresa (3181963K503901:06:17
#15 2154Chernik Liliana (319-amatorka1984K3017701:05:36
#16 1946Radomiński Kamil (3201998M2024301:02:31
#17 27Chętnik Rafał (321Danuta Ewa Chętnik1977M40400:37:55
#18 2573Chmiel-Terpiłowska Wioletta (3241978K4023501:13:34
#19 1576Chmielecki Krzysztof (326St Runners1986M3047800:58:43
#20 2400Chmielowska Wioleta (328Powiśle W Cyganach1968K504701:09:31
#21 1120Chmielowski Roman (329Powiśle W Cyganach1962M5010200:53:56
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !854Chodukiewicz Monika (3302001K16100:51:30
#23 2385Chojnacka Joanna (331Niezrzeszony1972K4020501:09:05
#24 2584Chojnacka Jolanta (332Klub Aktywnego Pelpliniaka1969K4023801:13:46
#25 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1540Chojnacka Krystyna (333Tkkf Kubuś Sierpc1952K60300:58:21
#26 890Chojnacki Krzysztof (334Ip Kwidzyn Team1970M4025200:51:57
#27 362Chojnacki Krzysztof (335Klub Aktywnego Pelpliniaka1964M501500:46:06
#28 2363Chojnacki Michał (3361995M2028901:08:40
#29 2208Chojnicki Paweł (3381990M2027401:06:29
#30 1062Cholewiński Tomasz (3401979M3036000:53:26
#31 2585Chomicz Paweł (3411985M3062301:13:48
#32 1933Rabeszko Wioletta (3421972K4013301:02:25
#33 976Chrabonszcz Jerzy (343---ostróda1957M601900:52:35
#34 2438Chrabonszcz Maria (344---ostróda1960K505001:10:24
#35 2304Chrostek Maryla (3451999K181401:07:48
#36 432Chruszczewski Andrzej (3461972M4013400:47:10
#37 1949Chrzanowska Aleksandra (3471992K208401:02:35
#38 1369Chrząstkowski Lucjan (350El Aktywni1950M604300:56:31
#39 2644Chrząstowska Marta (351Gtjm1994K2015601:15:52
#40 2640Chrząstowski Paweł (352Gtjm1989M2030801:15:49
#41 2036Chudzik Krzysztof (356Sztum Biega1989M2025601:03:58
#42 2022Chumak Serhii (357Jabil Team1986M3055601:03:46
#43 1234Chustecki Paweł (358Walki Ekopak S.a1986M3040400:55:04
#44 52Chybczyński Wojciech (359Janosiki1977M401300:39:22
#45 1761Chylińska Dagmara (361Biegający Tczew1975K4010401:00:39
#46 2182Chylińska Dorota (362Akademia Biegania Grudziądz1967K503801:06:02
#47 405Chyliński Adam (363Wybierz1991M205100:46:40
#48 1188Chyliński Łukasz (3641984M3039700:54:42
#49 2373Chyliński Michał (3651986M3060701:08:47
#50 1370Chyliński Waldemar (3661977M4034700:56:31
#51 1088Chyła Monika (3681980K304000:53:41
#52 803Cichański Przemysław (3711987M3028200:51:00
#53 1896Cichocka Anna (372Szkoła Podstawowa Nr 21964K502901:02:02
#54 1902Cichocki Tomasz (373Cete.com.pl1973M4045501:02:04
#55 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 316Cichończuk Antoni (375Akademia Marynarki Wojennej1949M60300:45:27
#56 2511Ciecholewska Iwona (3771971K4022501:12:11
#57 819Ciekliński Kacper (3781997M2011100:51:06
#58 2665Ciepłuch Monika (3791998K2016001:16:50
#59 2369Ciesielska Justyna (3801987K3022501:08:46
#60 2372Ciesielski Pawel (3821987M3060601:08:47
#61 1187Cieszewski Marcin (383Ip Kwidzyn Team1976M4030700:54:42
#62 2780Cieśla Sandra (3841991K2018001:43:40
#63 1304Cieślik Marta (386Pruszcz Biega1991K203700:55:44
#64 57Cisło Waldemar (3871977M401500:39:49
#65 669Cybulska Monika (3901973K401400:49:33
#66 1447Cybulski Mariusz (3911971M4036300:57:24
#67 600Cyl Dawid (393Fordonrunners1980M3021700:48:54
#68 2229Cylka Rafał (3941992M2027701:06:49
#69 1522Zawodnik Anonimowy (396Mc1978M4037700:58:07
#70 605Cysewski Mieczysław (3981961M504600:48:56
#71 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 80Czabaj Jacek (399Szkoła Podstawowa Nr 21967M50300:40:35
#72 494Czachorowski Adrian (4001983M3018500:47:44
#73 925Czajka Artur (402-1994M2012800:52:11
#74 1808Czajka Karolina (4031990K207201:01:06
#75 1412Czajkowski Maciej (406Akademia Biegania Grudziądz1975M4036000:57:02
#76 1519Czajkowski Marcin (4071991M2020000:58:06
#77 1702Czapiewska Małgorzata (408Brodnica Biega1962K501901:00:05
#78 1988Czapiewski Maciej (409Brodnica Biega1961M5016501:03:08
#79 1918Czapla Natalia (4101993K208201:02:16
#80 928Czaplewski Wojciech (4111972M4025800:52:14
#81 1215Czapliński Marek (412Biegamyrazem.pl1975M4031500:54:57
#82 1061Czarnecka Anna (4131972K403300:53:25
#83 188Czarnecki Janusz (4142000M18400:43:26
#84 717Czarnecki Piotr (4151989M2010100:50:04
#85 1342Czarnecki Wojciech (416Jabil Team1982M3042400:56:15
#86 774Czaykowska Agnieszka (4181982K302600:50:35
#87 773Czaykowski Wojciech (419Zabiegani Etravel Team1980M3027000:50:35
#88 2009Czerniak Marta (4211986K3014301:03:34
#89 2228Czerniak Tomasz (422Pułk Wsparcia Dowodzenia Dwd Pw1984M3058401:06:48
#90 1861Czerniakowska Paulina (423Finisz Morąg1985K3011601:01:39
#91 1704Czerniecka Emilia (4241976K409701:00:06
#92 990Czernij Dawid (425Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1999M182300:52:44
#93 749Czerwiński Robert (427-1970M4021600:50:19
#94 1128Czerwiński Waldemar (428Markos Running Team1985M3037900:54:02
#95 1545Czerwionka Dariusz (429Wybierz1979M3047300:58:23
#96 1454Czeszejko Filip (4312000M183400:57:29
#97 431Czeszejko Karol (432Bez Klubu1982M3016800:47:10
#98 1542Czeszejko Lukasz (433Amator1981M3047000:58:22
#99 2337Czop Maciej (436-1958M607201:08:20
#100 464Czoska Agnieszka (4371984K301600:47:27

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności