Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1520Czumiel Anna (438-1985K307600:58:07
#2 1219Czupryn Katarzyna (439Hk Finance Team1976K404500:54:58
#3 1221Czupryn Piotr (440Kemira1973M4031700:55:00
#4 193Czylkowski Arkadiusz (441Strzelno Biega1991M202700:43:31
#5 1374Czyż Piotr (442-1966M5012300:56:35
#6 2743Czyż Rafał (4431972M4055401:22:28
#7 853Czyżak Kamil (4441983M3030000:51:28
#8 1167Ćwiąkała Agnieszka (445Ip Polska Team1975K404200:54:33
#9 2775Ćwik Krystyna (447Malborskie Morsy1953K601601:28:31
#10 318Ćwikliński Tomasz (450Pułk Wsparcia Dowodzenia Dwd Pw1980M3012600:45:29
#11 937Dabrowski Dariusz (451Byle Do Mety1978M4026100:52:18
#12 1113Dahl Bartosz (4531977M4029400:53:54
#13 1510Dajer Leszek (454Lonerunner1972M4037600:58:03
#14 442Dajnowicz Marcin (455Kl Lechia Gdańsk2001M16800:47:12
#15 988Dalasiński Sylwester (4561960M508100:52:42
#16 1620Dalke Jowita (457Zabiegane Dwie1983K309100:59:09
#17 90Dalkiewicz Dariusz (458Rozbiegany Susz1973M402200:40:47
#18 211Daniel Kacper (4592000M18600:43:54
#19 410Danielek Tomasz (4601986M3015900:46:47
#20 989Danielewska Magdalena (4611976K403000:52:43
#21 1321Darda Sylwia (463Amatorka1984K305800:55:58
#22 406Dargacz Artur (464Marcopol Running Team1976M4013100:46:40
#23 1320Daszkiewicz Artur (4651973M4033800:55:58
#24 997Dawid Andrzej (4661982M3034200:52:46
#25 1351Dąbek Kamil (4691981M3042700:56:21
#26 2340Dąbrowska Jagoda (4711996K2011401:08:23
#27 493Dąbrowska Kamila (4721998K20600:47:42
#28 648Dąbrowska Paulina (4731995K201100:49:21
#29 1013Dąbrowski Edmund (4741966M508800:52:58
#30 2097Dąbrowski Łukasz (475Lacroix Team1989M2026301:04:37
#31 1344Dąbrowski Przemysław (4761995M2017800:56:17
#32 1096Dąbrowski Robert (477Lacroix Team1989M2015100:53:47
#33 111Dąbrowski Sebastian (478Walki Ekopak S.a1977M402700:41:16
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !37Dąbrowski Stanisław (479Husaria Race Team1999M18100:38:44
#35 2286Dąbrowski Waldemar (480Ip Kwidzyn Team1961M5018201:07:29
#36 1334De Virion Aleksandra (481Koty3!1972K405500:56:08
#37 2160De Virion Wiktoria (482Koty3!2001K16401:05:40
#38 208Dec Maciej (483Ip Polska Team1974M406500:43:52
#39 1056Deinrych Darek (4861992M2014500:53:21
#40 1243Dejna Bartosz (4881980M3040700:55:08
#41 2445Deka Justyna (4891969K4021301:10:36
#42 2447Deka Piotr (4901970M4052001:10:37
#43 504Delewski Piotr (4921973M4015600:47:52
#44 2167Dembek Emilia (493La Rive Team1977K4016801:05:45
#45 1828Deoniziak Dorota (4961970K4011901:01:21
#46 44Depka Adam (497Reebok Run Crew Tczew1980M302200:39:10
#47 198Derewecki Jarek (499Traithlon Trójmiasto1974M405900:43:37
#48 268Dering Filip (500Trunsformacja Gniew1994M203600:44:47
#49 633Dering Marcin (5011989M209300:49:15
#50 2695Derkowska Małgorzata (502-1990K2016601:18:04
#51 1288Derkowski Waldemar (5041972M4033100:55:33
#52 2658Deszczyńska Inga (5051979K3028201:16:35
#53 42Dettlaff Adam (506Kp Psp Wejherowo1986M302000:38:59
#54 344Dettlaff Aleksandra (507Kp Psp Puck1994K20500:45:49
#55 1055Dettlaff Anna (508Radość Biegania1987K303900:53:20
#56 2141Dettlaff Monika (5091988K3017401:05:26
#57 2351Zawodnik Anonimowy (5101994K2011601:08:33
#58 289Dębicki Jacek (5111971M409500:45:03
#59 793Dębski Tomasz (5131968M506300:50:52
#60 2433Dulkiewicz Łukasz (5141989M2029401:10:21
#61 1701Kogut Bartosz (5151994M2021801:00:04
#62 519Dmitrzak Piotr (516Lks Zantyr Sztum1983M3019500:48:03
#63 82Dobrowolski Kamil (522Active Malbork1988M303600:40:37
#64 2389Dobrzeniecki Rafał (523Iron Woman Trójmiasto1988M3060901:09:07
#65 1440Dobrzynski Jakub (526Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1989M2018700:57:19
#66 2690Doering Ireneusz (527Run Natka1975M4055201:18:00
#67 1882Dolecka Iwona (528Psw1971K4012501:01:53
#68 308Dolewski Andrzej (529Akademia Biegania Grudziądz1972M4010100:45:24
#69 678Domalewski Tomasz (531Runner`s High1977M4019900:49:37
#70 931Domian Krzysztof (5342lazy2run1985M3032000:52:17
#71 1737Dominik Dawid (536-1980M3050901:00:22
#72 1955Domka Krzysztof (537Rezerwowe Psy1983M3054201:02:37
#73 972Domka Michał (538Rezerwowe Psy1981M3033300:52:35
#74 1080Domozych Bartosz (5391998M2014900:53:37
#75 777Donajski Piotr (5411977M4022500:50:37
#76 2681Dondziak Justyna (542Ekipa Zdrowych Stópek1998K2016301:17:37
#77 2252Dondziak Monika (543Ekipa Zdrowych Stópek1988K3020201:07:02
#78 366Doroszkiewicz Daniel (5441984M3014600:46:06
#79 1592Doroś Jarosław (545Ip Kwidzyn Team1988M3048000:58:51
#80 1796Dorszewski Marcin (547Capoeira Kwidzyn1985M3051801:00:58
#81 1166Drabiniak Michał (548-1985M3039100:54:32
#82 1751Drankiewicz Marta (5491979K3010701:00:34
#83 301Drankiewicz Robert (5501976M4010000:45:14
#84 2199Drawska Wioleta (552Aplitt1984K3018601:06:16
#85 2723Drągowska Paulina (5532001K161201:20:22
#86 551Drojecki Wojciech (554Jawo Power1981M3020600:48:25
#87 1169Drosinski Grzegorz (555Ip Polska Team1980M3039200:54:35
#88 2107Drzymalska Agata (5571lo Grudziądz2000K181101:04:45
#89 2318Drzyzga Alicja (558Grudziądzka Fit Mama1985K3021601:08:03
#90 2272Dubas Marek (559Jabil Team1972M4049701:07:18
#91 2668Dubert Katarzyna (5601986K3028501:16:51
#92 779Dubiel Piotr (561Flex Runners1982M3027100:50:39
#93 451Duchała Piotr (5621970M4014000:47:21
#94 2122Duda Seweryn (563Lks Zantyr Sztum1980M3056701:05:10
#95 2120Duda Tomasz (5641985M3056601:05:07
#96 2600Dudajek Agata (565Ekipa Zdrowych Stópek1988K3027101:14:32
#97 1093Dudek Jacek (567Urbis Gniezno1979M3036800:53:44
#98 1054Dudek Joanna (568Fordonrunners1978K403200:53:20
#99 2636Dudziak Michał (569Cpr Bydgoszcz1987M3063001:15:36
#100 866Dudziński Damian (571Kts Ironman Kwidzyn1976M4024500:51:39

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności