Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 787Dul Zbigniew (572Miastoaktywni.pl1984M3027500:50:49
#2 1904Dulewicz Magdalena (5731987K3012701:02:05
#3 2522Duliban Mariola (5741985K3025401:12:32
#4 1292Dulkiewicz Zdzisław (575-1968M5011800:55:36
#5 1444Dulkowski Jarosław (576Łubudubu1979M3045100:57:21
#6 572Dulnik Roman (5771964M504200:48:40
#7 491Dulski Marek (579-1972M4015300:47:41
#8 489Dulski Tadeusz (580---1969M4015200:47:39
#9 2105Durawa Marta (582Kp Psp Bytów1989K209801:04:44
#10 2345Durzyński Piotr (584Exact Systems S.a.1986M3059901:08:30
#11 1727Duszyca Mirosław (585Potok1955M605301:00:17
#12 507Duzowski Marek (587Kp Psp Kościerzyna1988M3019000:47:53
#13 207Duzowski Rafał (588Kp Psp Kościerzyna1979M308500:43:49
#14 257Dworakowski Marcin (590Trunsformacja Gniew1983M3010400:44:39
#15 436Dwulit Dariusz (592Kp Psp Bytów1970M4013500:47:11
#16 182Dybowski Marcin (5931982M307700:43:15
#17 228Dyjach Robert (595Solidarność Poledno1988M309200:44:18
#18 1999Dylewski Stanisław (596Ip Kwidzyn Team1975M4046901:03:15
#19 2448Dylińska Ewa (597Ak Construction Sp. Z O.o.1984K3024001:10:39
#20 1815Dynowski Dawid (5981991M2023401:01:10
#21 245Dyro Rafał (599Trunsformacja Gniew1979M309900:44:31
#22 2416Dywelski Mirosław (600Biegający Tczew1956M607601:09:53
#23 818Dzich Andrzej (602Alive!1971M4023300:51:06
#24 2217Dzida Zenon (604Atom1963M5017701:06:38
#25 470Dziedzic Andrzej (6051996M206600:47:30
#26 2539Dziedzic Karolina (606Lacroix Team1992K2013701:12:55
#27 725Dziedzic Piotr (607Walki Ekopak S.a1988M3025300:50:09
#28 1112Dziedzic Rafał (6081980M3037400:53:53
#29 269Dziedziewicz Sebastian (6091995M203700:44:47
#30 2163Dziekan Iwona (611Akademia Biegania Grudziądz1969K4016701:05:42
#31 347Dziełak Andrzej (6121969M4011300:45:52
#32 759Dziennik Maciej (613The Runners Świecie1979M3026600:50:27
#33 33Dzierliński Paweł (614The Runners Świecie1986M301500:38:34
#34 2465Dzierzyk Dorota (6151975K4021701:11:01
#35 2779Mosakowska Olimpia (6161976K4025701:34:36
#36 1389Dziki Mateusz (617Kp Psp Starogard Gdański1993M2018000:56:44
#37 1835Dzikowska Anna (6181980K3011401:01:24
#38 2586Dzikowski Łukasz (6191982M3062401:13:54
#39 320Dzingielewski Dariusz (620Brak1981M3012700:45:33
#40 2701Dziuma Arkadiusz (6211979M3063401:18:45
#41 2044Dziwon Magdalena (622Ip Kwidzyn Team1982K3015101:04:02
#42 60Dziwosz Paweł (623Beztlenowi Malbork1984M302800:39:55
#43 1894Dzwonkowska Magdalena (6241997K208001:02:02
#44 1895Dzwonkowski Grzegorz (6251972M4045401:02:02
#45 307Ebertowski Michał (626Tri Starogard Gdański1992M204300:45:23
#46 1752Zawodnik Anonimowy (6281983M3051101:00:35
#47 1476Mróz Magdalena (6291974K406900:57:42
#48 1875Etesse Florian (6301987M3052801:01:50
#49 23Etesse Mathieu (631Entente Des Mauges1990M20700:37:40
#50 2616Euskirchen Mariusz (632Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1996M2030401:15:08
#51 476Falasa Krzysztof (635Kbr Poland1979M3018000:47:34
#52 1488Głuszak Sylwia (6361976K407400:57:51
#53 641Falba Wioletta (637Rozbiegane Działdowo1970K401000:49:16
#54 2384Falkowska Justyna (638Kowalewo Biega1982K3022801:09:03
#55 981Falkowski Michał (639Kowalewo Biega1985M3033800:52:37
#56 204Fałkowski Jarosław (640Gmina Gardeja Biega1986M308400:43:44
#57 1122Fayose Olalekan Temitayo (643Multi-service S.a.1986M3037700:53:57
#58 2320Fecowicz Łukasz (644Społeczna Szkoła Podstawowa W Kwidzynie1983M3059401:08:04
#59 1121Felski Ireneusz (6451968M5010300:53:57
#60 581Fierka Tomasz (647Run Tomasz Run )1982M3021200:48:43
#61 1129Figura Bogdan (648.1956M602800:54:03
#62 1466Figura Cezary (6491990M2019200:57:36
#63 1629Figura Mateusz (6501988M3049300:59:13
#64 2155Fijałkowska Małgorzata (651Biegam U Kolesi1985K3017801:05:37
#65 982Filipek Aleksandra (6521990K202000:52:37
#66 2231Filipiak Beata (653Jet System Active Team1974K4017501:06:50
#67 2156Zawodnik Anonimowy (6541983M3057201:05:38
#68 757Folga Artur (658Iława Biega1971M4021900:50:24
#69 2001Forma Paweł (659Jabil Team1993M2024801:03:21
#70 440Formela Maciej (6601987M3017100:47:12
#71 798Formela Sebastian (6611976M4023100:50:56
#72 1435Formella Feliks (6621963M5012700:57:17
#73 2294Fortuna Dorota (663Saint-gobain Squat1992K2011101:07:36
#74 1952Foryś Marcin (665Ip Kwidzyn Team1988M3054101:02:35
#75 1035Fotek Roman (6661958M602300:53:10
#76 1772Frankiewicz Krzysztof (6671959M5015301:00:44
#77 135Frankiewicz Maciej (668Grupa Malbork1977M403700:42:07
#78 2555Frąś Tomasz (669Tor-pal Team1964M5019701:13:09
#79 1755Frej Patrycja (6701985K3010801:00:37
#80 1697Fryckowski Krzysztof (672Ip Kwidzyn Team1968M5014801:00:02
#81 1425Fryczke Maciej (673T-mobile Cycling Team1982M3044600:57:12
#82 1724Furmaniak Agnieszka (674Koczaj Team1979K3010401:00:14
#83 882Furmaniak Piotr (676Koczaj Team1976M4025000:51:51
#84 2541Fydrych Mateusz (6771999M185001:12:58
#85 147Gabryel Zachariasz (678Tri Starogard Gdański1978M404000:42:26
#86 848Gadacz Jacek (6801998M2011400:51:24
#87 2683Gadomska Barbara (6811997K2016501:17:41
#88 1945Gadomska Maria (683Run Bydgoszcz1952K60601:02:30
#89 934Gadomski Marcin (6841981M3032200:52:18
#90 203Gaffke Jarosław (685- B R Z Y N O Team -1970M406300:43:41
#91 2140Gaffke Mariola (686- B R Z Y N O Team -1975K4016201:05:25
#92 532Gagat Ewa (688-1992K20700:48:11
#93 1336Gajda Anna (690-1972K405600:56:10
#94 458Gajda Patryk (6921993M206200:47:24
#95 764Gajewski Krzysztof (695Jazzyrunner1978M4022100:50:29
#96 2557Galewski Damian (697-1992M2030301:13:14
#97 2262Galus Luiza (700Akademia Biegania Grudziądz1977K4018301:07:14
#98 2713Gałecki Piotr (701Truchtemdomety1987M3063501:19:15
#99 1022Gałka Grzegorz (7021971M4027800:53:03
#100 2538Gałka Michał (703Lacroix Electronics Kwidzyn1994M2030201:12:55

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności