Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 576Gałuszka Dorota (705-1979K301700:48:41
#2 1838Gałuszka Piotr (706Oksywie1961M5015501:01:25
#3 628Gapa Wiesław (707Tkkf Wodnik Więcbork1971M4018600:49:10
#4 1023Garapuczyk Ania (7091980K303800:53:03
#5 789Gasior Pawel (710Rozbiegany Susz1986M3027700:50:49
#6 1042Gastoł Jarosław (7121973M4028200:53:14
#7 372Gawęda Witold (7131964M501700:46:09
#8 1983Gawiecka Mariola (714Rozbiegany Koszalin1975K4013701:03:04
#9 1646Gawiecki Piotr (715Rozbiegany Koszalin1972M4040400:59:31
#10 1731Gawińska Izabela (716La Rive Team1973K4010101:00:19
#11 1664Gawlikowska Alicja (717Ip Polska Team1990K205800:59:40
#12 455Gąsior Krystian (718Rozbiegany Susz1996M206100:47:22
#13 120Gąsior Piotr (719Rozbiegany Susz1984M305300:41:32
#14 1686Gąsior Wiesław (721Rozbiegany Susz1950M605200:59:55
#15 704Gąsiorowski Robert (722Run Bydgoszcz1971M4020500:49:55
#16 1091Gązwa Krzysztof (7241963M5010000:53:42
#17 194Gburczyk Tomasz (7261982M308300:43:31
#18 2722Gędłek Dorota (7291972K4024901:20:21
#19 2116Gędłek Joanna (7301998K209901:04:59
#20 1404Gędłek Mirosław (7311972M4035800:56:57
#21 2150Gędłek Przemysław (732Kbr Poland1994M2026701:05:33
#22 550Gibas Przemysław (73322 Baza Lotnictwa Taktycznego1985M3020500:48:25
#23 79Giedrojć Tomasz (734Kts Ironman Kwidzyn1985M303500:40:32
#24 474Gierszewski Wojciech (7371972M4014600:47:33
#25 1238Gleb Tomasz (739Elaktywny - Ett1967M5011200:55:06
#26 2418Zawodnik Anonimowy (7401990M2029101:09:55
#27 1301Glinowiecki Marcin (7411982M3042000:55:40
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 24Glugla Mariusz (742The Runners Świecie1978M40300:37:40
#29 2381Gluszek Ewelina (743Jabil Team1984K3022601:09:02
#30 1695Gładysz Krzysztof (745Gładziorki1975M4041701:00:01
#31 1653Głodowska Dorota (7461967K501600:59:35
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !81Głowacki Kacper (748-2001M16200:40:36
#33 1689Głowiak Rafał (751Lubawa Kocha Biegać1986M3050300:59:59
#34 30Główczewski Grzegorz (754Akademia Biegowa Kiełpino1977M40500:38:07
#35 696Głuchaczka Justyna (755Klub 4221989K201300:49:49
#36 2467Głuszko Ireneusz (7561973M4052701:11:05
#37 2469Głuszko Małgorzata (7571974K4021901:11:07
#38 2023Zawodnik Anonimowy (7581964M5016601:03:47
#39 252Gniot Jacek (759Toifel Team1971M408300:44:38
#40 2190Gniot Joanna (760Diabełkowa Aś Grudziądz1974K4017101:06:09
#41 2114Gnitecka-Lech Joanna (7611969K4016001:04:57
#42 2170Goc Kacper (7621998M2026901:05:48
#43 2143Goc Wojciech (763Pub Piekło1971M4048901:05:26
#44 1323Goczyński Kazimierz (764Tkkf Kubuś Sierpc1951M604000:56:01
#45 1037Godlewski Jacek (7661965M509400:53:11
#46 2112Golec Beata (768Biegacze Północy1979K3016601:04:55
#47 1429Gollus Grzegorz (7711983M3044700:57:13
#48 2092Gołach Daniel (7722lazy2run1983M3056301:04:33
#49 2280Gołaś Joanna (7731983K3021101:07:25
#50 429Gołębiewski Janusz (774Pręczawianka1961M502200:47:04
#51 2316Gomułka Agnieszka (7760b Po Lekcjach1982K3021501:08:03
#52 2004Gomułka Paweł (7770b Po Lekcjach1980M3055301:03:24
#53 1070Gontowski Arkadiusz (7791978M4028600:53:32
#54 556Gorczycki Paweł (7802000M181400:48:27
#55 743Gordon Roman (781Run Bydgoszcz1956M601200:50:17
#56 795Wolski Michał (7821979M3027900:50:53
#57 244Gorzka Piotr (7831975M408100:44:29
#58 1589Gossa Kasia (784-1980K308500:58:50
#59 962Gostkiewicz Maciej (785Umks Kwidzyn1974M4026900:52:32
#60 385Gostomski Mariusz (786Tri Starogard Gdański1969M4012200:46:19
#61 947Goszczycki Dawid (7871985M3032700:52:25
#62 1392Góraczyński Wojciech (788Biegający Tczew1978M4035400:56:48
#63 1774Górecki Aleksander (7901971M4043201:00:45
#64 2597Górska Patrycja (7971993K2014501:14:25
#65 1953Górski Dariusz (798Klub Aktywnego Pelpliniaka1971M4046101:02:36
#66 64Górski Dawid (799Trunsformacja Gniew1987M303000:39:58
#67 19Górski Kamil (800Trunsformacja Gniew1983M301100:37:28
#68 447Graban Radosław (803Hrmax Team1982M3017400:47:16
#69 927Grabar Fedor (804Ip Russia1975M4025700:52:13
#70 1954Grabarczyk Barbara (8051976K4013501:02:36
#71 11Grabinski Lukasz (8061980M30700:35:33
#72 2419Grabowska Gosia (808Morsy Z Grudziądza1990K2012201:09:56
#73 2653Grabowska Ilona (8091980K3028001:16:21
#74 1535Grabowska Kinga (8101983K307900:58:17
#75 1419Grabowski Łukasz (8141987M3044400:57:07
#76 1547Grabowski Mateusz (8151992M2020500:58:26
#77 359Graczyk Kamil (8171985M3014300:46:03
#78 2056Graczykowski Andrzej (8181972M4047701:04:08
#79 2158Gradkowska Małgorzata (8191972K4016601:05:38
#80 2661Grajewski Adrian (820-1992M2031001:16:48
#81 1623Grajewski Patryk (8211983M3049000:59:10
#82 1696Grau Joanna (824Kwidzyn Biega1978K409601:00:01
#83 2270Greczycho Katarzyna (8261984K3020601:07:17
#84 2245Grembowicz Henryk (827Ip Kwidzyn Team1953M606801:06:58
#85 59Gretkowski Jacek (829Iglotech1992M201100:39:53
#86 1268Grębowska Sylwia Katarzyna (830I Lo Im.henryka Sienkiewicza Malbork2000K18500:55:22
#87 1011Grędziszewski Waldemar (8311960M508700:52:56
#88 179Grobelny Tomasz (832Strzelno Biega1971M405300:43:12
#89 2258Zawodnik Anonimowy (833-1996K2010901:07:07
#90 1541Grochowski Jarosław (835Ge Power Team1980M3046900:58:21
#91 1235Grochowski Karol (8361982M3040500:55:04
#92 2650Grodek Justyna (837Kurczak&pisklerun1970K4024101:16:08
#93 2651Grodek Krzysztof (838Kurczak&pisklerun1968M5019901:16:09
#94 2648Grodek Roksana (839Kurczak&pisklerun1992K2015701:16:06
#95 1118Groll Ryszard (841Zsp Prabuty1964M5010100:53:56
#96 1142Gromadzińska Magdalena (842Virtual Runner Club1977K404000:54:09
#97 2325Gromadzki Adam (8431979M3059501:08:06
#98 2313Gromelska Agnieszka (8441978K4019501:08:00
#99 1210Gronowska Renata (845The Runners Świecie1971K404300:54:52
#100 1723Gronowska Sylwia (846Saltus Sport Team1976K409901:00:14

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności