Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 611Gronowski Michał (847The Runners Świecie1970M4017900:49:00
#2 2093Grosz Anna (8491978K4015801:04:33
#3 1851Groszewski Artur (8501976M4044701:01:34
#4 1820Groszewski Przemysław (8512001M163201:01:16
#5 1269Grott Bartłomiej (8531977M4032800:55:22
#6 516Grubalski Andrzej (8541982M3019400:48:02
#7 288Grucza Grzegorz (856Biegam Dla Zdrowia1974M409400:45:02
#8 1766Grunt Malina (8571998K206501:00:42
#9 335Gruszeczka Jacek (8591986M3013500:45:42
#10 1504Gruszeczka Patryk (8601985M3046600:58:00
#11 2496Gruźlewska Anna (861Biegowyswiat.pl1984K3025001:11:43
#12 1098Gryboś Andrzej (8621979M3037000:53:48
#13 2452Grygiel Dariusz (864Daleko Jeszcze1969M4052201:10:49
#14 2398Gryń Paulina (866Lacroix Team1991K2011901:09:27
#15 2423Grys Andrzej (867Teagers Team1972M4051601:10:04
#16 1635Grzebyk Jacek (869Kmp Elbląg1979M3049600:59:18
#17 609Grzechulski Piotr (8721975M4017800:48:58
#18 2069Grzegorczyk Dorota (8731977K4015201:04:16
#19 2024Urban Grzegorz (874Ziarn-pol Sp. Z O.o.1989M2025101:03:48
#20 1604Grzegrzółka Marcin (8751986M3048500:59:00
#21 134Grzejdziak Przemek (8761980M305800:42:04
#22 2482Grzelak Daria (8771994K2012801:11:31
#23 2305Grzelak Robert (878Gmina Gardeja Biega1969M4050401:07:52
#24 2306Grzelak Sylwia (8791971K4019301:07:53
#25 810Grzemska Andżelika (8801978K401800:51:04
#26 536Grzemski Arkadiusz (881Wymiatacze1978M4016200:48:13
#27 328Grzenkowicz Jacek (882Wymiatacze1966M501100:45:39
#28 1932Grzonka Bartosz (8841990M2024001:02:25
#29 145Grzonka Kamila (885Sokół Zblewo1986K30800:42:16
#30 1930Grzonka Karol (8861987M3053801:02:24
#31 1698Grzyb Mateusz (8881993M2021701:00:03
#32 2456Grzymała Jarosław (8891978M4052401:10:51
#33 2309Grzywacz Mariusz (890Smurfit Kappa Adventure Team Poland1970M4050501:07:58
#34 1137Gumkowski Łukasz (891Użytkownik Gumkowski219721998M2015700:54:07
#35 74Gumkowski Mateusz (892Gmina Gardeja Biega1993M201500:40:21
#36 1036Gunert Jakub (893Walki Racing Team1977M4028100:53:11
#37 624Gurbowicz Jarosław (894Kp Psp Tczew Biegający Tczew1972M4018200:49:09
#38 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !260Gurna Jolanta (8951965K50100:44:42
#39 1821Gurski Roland (8961988M3052001:01:17
#40 1625Gurzyńska Anna (8971980K309200:59:10
#41 1801Guth Mariusz (899Amator1973M4043901:01:01
#42 1498Gutkowski Andrzej (900-1979M3046400:57:56
#43 986Gutkowski Szymon (9011987M3034100:52:41
#44 2344Gutmańska Katarzyna (9021995K2011501:08:29
#45 131Gutmański Łukasz (903Orp Generał Kazimierz Pułaski1991M202000:42:00
#46 86Gutmański Mariusz (904Team Kopeć1996M201600:40:43
#47 1583Gutowska Anna (9051981K308300:58:46
#48 1047Gutowski Daniel (9061980M3035500:53:16
#49 604Gutowski Paweł (908Uks Trs Susz1981M3021900:48:56
#50 314Guz Robert (9101975M4010300:45:27
#51 1705Guzmann Dorota (9121968K502001:00:06
#52 15Guzowski Denis (914Prawie Jak Hermes1995M20400:36:41
#53 2598Guzowski Henryk (916Leki Natury1949M608401:14:26
#54 1159Guzowski Piotr (917Biegacze Gorszego Sortu1983M3038800:54:26
#55 1034Haber Ireneusz (9181962M509300:53:08
#56 200Hajduk Dariusz (919Bez Klubu1974M406100:43:38
#57 2144Wiśniowski Adrian (9221984M3057101:05:27
#58 337Halik Tomasz (923Brak1977M4011000:45:42
#59 2707Hals Andrzej (924Traktor Team Gmina Kwidzyn1967M5020501:18:52
#60 2077Hanas Iwona (9251964K503401:04:23
#61 2030Hapke Krzysztof (928Niezrzeszony1997M2025401:03:54
#62 36Hapke Tomasz (929Traktor Team Gmina Kwidzyn1977M40800:38:42
#63 814Hass Adam (931Bydgoszcz1981M3028800:51:05
#64 2253Hausman Magdalena (9321977K4017901:07:03
#65 2656Hennig Sylwia (936Solenis1986K3028101:16:31
#66 2218Herman Adam (9371953M606601:06:38
#67 1020Herman Andrzej (9381975M4027600:53:01
#68 2046Hermaszewski Jarosław (940Ip Kwidzyn Team1977M4047501:04:03
#69 498Heyka Jarosław (943Morska Jednostka Rakietowa1971M4015500:47:48
#70 1561Hinc Sławomir (944-1987M3047400:58:36
#71 666Hinc-Żardecka Natalia (945Runeda1986K302300:49:30
#72 1499Hinz Anna (947Parkrun Rumia Wymiatacze1981K307300:57:58
#73 256Hinz Wojciech (950Drużyna Biegowa Dct1973M408600:44:39
#74 2235Hirsz Dorota (951T.d.k. Team1975K4017601:06:52
#75 880Hirsz Maciej (952Magma Kolektyw Sportowy1973M4024900:51:50
#76 2312Hiszczyński Jakub (953Fundacja Dr Clown1989M2028501:08:00
#77 1085Hoepfner Bartosz (9541994M2015000:53:39
#78 317Hoffman Sławomir (955Reaktywuj Się W Maratonie1973M4010400:45:28
#79 2397Homa Henryk (956Klub Aktywnego Pelpliniaka1946M70501:09:25
#80 1879Hoog Wioleta (9581982K3012101:01:52
#81 732Horbarczek Szymon (959Lapp1978M4021200:50:12
#82 1459Horodyski Maciej (9601955M604900:57:33
#83 94Horodyski Piotr (961Tkkf Kolejarz Bydgoszcz1984M304000:40:58
#84 2135Hryniewicz-Sosnowska Natalia (9621980K3017201:05:22
#85 924Hudzik Marek (963Kl Gdynia1967M507600:52:10
#86 899Hulewicz Elżbieta (964Akademia Biegania Grudziądz1976K402300:52:01
#87 2627Huszcza Agnieszka (965Jabil Team1992K2015401:15:20
#88 802Idec Daniel (9661990M2010900:50:59
#89 820Iwachów Sławomir (969Jabil Team1975M4023400:51:07
#90 1816Iwanek Agnieszka (970Brak1975K4011501:01:10
#91 1814Iwanek Krzysztof (9711974M4044201:01:08
#92 921Iwańczyk Grzegorz (972Zespół Szkół Nr 2 W Szczytnie1960M507400:52:09
#93 1501Iwańczyk Kamil (9731991M2019500:58:00
#94 558Iwicki Krzysztof (974Jabil Team1990M207900:48:27
#95 891Jabłonowski Paweł (975Mks Mława1989M2012200:51:57
#96 2749Jabłońska Małgorzata (9761968K506601:23:06
#97 1691Jabłońska Marlena (9771983K309900:59:59
#98 2617Jabłońska Natalia (978Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn2000K182601:15:09
#99 2178Jabłońska Patrycja (9791991K2010401:05:55
#100 259Jabłoński Bartosz (9801988M3010500:44:40

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności