Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1969Jabłoński Jakub (981Gks Ceynowy1999M184501:02:50
#2 31Jabłoński Jarosław (982Uks Trs Susz1973M40600:38:22
#3 1741Jachna Krzysztof (986-1980M3051001:00:28
#4 2564Jachowska Aleksandra (9871998K2014101:13:24
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1337Jackowska Krystyna (988Bbl Inowrocław1954K60100:56:11
#6 584Jagielski Szymon (9891977M4017100:48:46
#7 1992Jagieła Jan (990.........brak1982M3054901:03:09
#8 1240Jagodziński Piotr (992Kbr Poland1964M5011300:55:08
#9 2657Zawodnik Anonimowy (9941992K2015801:16:34
#10 710Jakóbczyk Krzysztof (995Pgb Sportowa Paczka1965M505600:50:02
#11 477Jakubczyk Dariusz (996Nyborg-mawent1978M4014700:47:35
#12 28Jakubek Patryk (997Świat Płytek U Kryspina1997M20800:37:55
#13 95Jakubiec Adam (9981985M304100:40:58
#14 2634Jakubowska Iwona (1000Ekipa Z Zielonego Jeep`a1981K3027701:15:33
#15 2380Jakubowski Dariusz (10011963M5018801:09:00
#16 2633Jakubowski Marcin (1004Ekipa Z Zielonego Jeep`a1977M4054501:15:32
#17 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12Jakubowski Marek (1005Runnersi S7 Banino1973M40200:35:43
#18 404Jałoszyński Leszek (1007-1980M3015800:46:37
#19 1754Jan Jarosław (1008Sut1974M4042701:00:36
#20 1817Zawodnik Anonimowy (1009Padł Na Ryj Team1987K3011201:01:13
#21 2335Janczak Andrzej (1010Gdański Klub Morsów1951M607101:08:18
#22 2336Janczak Urszula (1011Gdański Klub Morsów1951K601001:08:18
#23 701Janeczko Arkadiusz (10121986M3024800:49:54
#24 2554Janeczko Małgorzata (1013Paramoralni1992K2013901:13:08
#25 2735Janelt Justyna (1014Ip Kwidzyn Team1991K2017201:21:28
#26 2169Janicka Dorota (1015Ip Kwidzyn Team1968K503601:05:48
#27 893Janik Roman (1018Kwidzyn Biega1953M601800:51:57
#28 1525Jankiewicz Helena (1020Mts Hamer Miastko1979K307700:58:09
#29 695Jankiewicz Maciej (1021Spójnia Białe Błota1981M3024600:49:49
#30 219Jankiewicz Tomasz (1022Mts Hamer Miastko1975M407000:44:06
#31 2257Jankowicz Artur (1023Beztlenowi Malbork1984M3058701:07:07
#32 1256Jankowska Beata (10241979K305000:55:13
#33 2399Jankowska Małgorzata (1026Ip Kwidzyn1965K504601:09:30
#34 294Jankowski Grzegorz (1028Świat Płytek U Kryspina1975M409600:45:10
#35 1791Jankowski Krzysztof (1029Lacroix Team1995M2023001:00:54
#36 1347Jankowski Marek (1030Akademia Biegania Grudziądz1957M604100:56:19
#37 2346Jankowski Mateusz (10311992M2028701:08:30
#38 2654Jankowski Paweł (10321990M2030901:16:24
#39 620Jankowski Piotr (1033Rezerwowe Psy1984M3022400:49:06
#40 809Jankowski Piotr (1034---1986M3028500:51:04
#41 2377Jankowski Rafał (10351976M4051001:08:58
#42 1140Janowicz Katarzyna (10371977K403900:54:08
#43 571Janowski Piotr (1038Tkkf Chełmno1964M504100:48:39
#44 2670Janta-Lipińska Weridiana (10391999K182901:17:05
#45 2094Januszewska Izabela (1044Biegam U Kolesi1984K3015901:04:35
#46 2471Januszewska-Madej Joanna (10461979K3024401:11:12
#47 2111Januszewski Kamil (10471999M184601:04:55
#48 1009Januszewski Karol (1048Biegam U Kolesi1984M3034600:52:55
#49 2481Januszewski Tadeusz (10491952M607801:11:29
#50 667Jarentewicz Sławomir (10521973M4019500:49:31
#51 842Jarlińska Bożena (1053Orkamasters Iława1970K402000:51:20
#52 1203Jarliński Rafał (1054Orkamasters Iława1968M5010800:54:50
#53 1111Jarosińska Katarzyna (1058Lacroix Electronics Kwidzyn1996K202600:53:53
#54 955Jaruszewski Tomasz (1061Janosiki1984M3032900:52:28
#55 2266Jarynowski Paweł (1062Quinn-motors.ie1979M3058901:07:16
#56 918Jarzębski Ireneusz (1063Ip Kwidzyn Team1966M507300:52:07
#57 1628Jarzyńska Izabela (1064Megatrans Team1995K205600:59:13
#58 2159Jarzyńska Kinga (1065Professor.pl1992K2010201:05:38
#59 164Jasiewicz Paweł (1066-1979M306800:42:53
#60 2755Jasińska Anna (106719981998K2017701:23:14
#61 2145Jasińska Ewa (1068Parkrun Gdynia1975K4016301:05:27
#62 1432Jasiński Adrian (1069Schumacher Team1971M4036100:57:15
#63 2528Jasiński Bogdan (10701963M5019501:12:42
#64 1046Jasiński Rafał (1072Opec Gdynia1973M4028300:53:16
#65 1204Jasiuta Paweł (1073Flsmidth Maag Gear1981M3040000:54:50
#66 1423Jaskot Jerzy (1074Niezrzeszony1950M604700:57:10
#67 375Jaskot Piotr (10761967M501800:46:11
#68 471Jaskólski Leszek (10771994M206700:47:30
#69 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 377Jaskulska Mirela (1079La Rive Team1965K50300:46:12
#70 380Jaskulski Kazimierz (1080Akademia Biegania Grudziądz1964M501900:46:15
#71 1533Jasnoch Dariusz (1083Walki Ekopak S.a1995M2020300:58:14
#72 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !302Jaszczerska Grażyna (1086Akademia Biegania Grudziądz1965K50200:45:14
#73 1735Jata Dawid (10901991M2022401:00:21
#74 1442Jaworska Beata (1091Flex Runners1970K406600:57:19
#75 1645Jaworska Joanna (1092Jabil1975K408700:59:31
#76 1175Jaworska Karolina (1093Schumacher Team1999K18400:54:37
#77 2494Jaworska Monika (1094Biegające Ciacha1980K3024901:11:39
#78 2241Jaworski Bartłomiej (1095Spc1992M2027801:06:55
#79 1407Jaworski Karol (10961998M2018200:56:59
#80 2060Jaworski Piotr (10991966M5016901:04:10
#81 1792Jaworski Tomasz (1100Biegajace Ciacha1979M3051701:00:55
#82 1329Jażdżewski Sebastian (1102Run Forrest Run1972M4034100:56:05
#83 1383Jegierski Dariusz (1105Grudziądz Biega1975M4035200:56:41
#84 1171Jeliński Adam (11061973M4030200:54:36
#85 251Jemioła Radosław (1108Gls Bydgoszcz1988M3010300:44:37
#86 2148Jerzyk Aneta (1110Lacroix1976K4016401:05:30
#87 938Jerzyk Michał (1111Traktor Team Gmina Kwidzyn1986M3032400:52:19
#88 2108Jerzyk Paulina (1112Traktor Team Gmina Kwidzyn1987K3016401:04:45
#89 374Jerzyk Paweł (1113Traktor Team Gmina Kwidzyn1982M3014800:46:10
#90 376Jerzyk Robert (1114Traktor Team Gmina Kwidzyn1975M4012000:46:11
#91 1177Zawodnik Anonimowy (11161990M2016300:54:38
#92 2524Jezierski Piotr (1117Jabil Team1982M3061801:12:33
#93 2274Jeż Karolina (11181987K3020701:07:18
#94 1296Jeżewska Edyta (1119-1993K203600:55:38
#95 1297Jeżewski Łukasz (1120-1987M3041800:55:39
#96 2570Jeżowska Agata (1121Multi-service S.a.1987K3026401:13:27
#97 1263Jędrak Marcin (1123-1985M3041200:55:18
#98 548Jędras Krzysztof (1124Jw 42601981M3020300:48:21
#99 559Jędrzejewski Kamil (1126Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1990M208000:48:27
#100 1809Jędrzejewski Przemysław (1127Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1995M2023201:01:06

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności