Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1237Jodda Bogdan (1128The Runners Świecie1963M5011100:55:05
#2 1785Jodko Magda (1129La Rive Team1972K4010901:00:48
#3 2576Jodlowska Wioletta (1130Morsy Gdyńskie1973K4023601:13:37
#4 967Joniec Maksymilian (1131-2001M162000:52:33
#5 1598Jówko Wojciech (1132Megatrans Team1988M3048200:58:56
#6 180Józefowicz Dawid (1133Beztlenowi Malbork1980M307600:43:13
#7 510Józefowicz Grzegorz (1134Maczka1985M3019100:48:01
#8 441Józefowicz Jarosław (1135Iglotech1972M4013600:47:12
#9 2012Józefowicz Marta (11361989K209201:03:38
#10 2415Jóźwiak Cecylia (1137Ip Polska Team1959K504901:09:50
#11 528Jóźwiak Piotr (11381984M3020000:48:10
#12 546Jóźwiak Tomasz (1139Ip Polska Team1958M60600:48:19
#13 542Jóźwik Robert (1140Traktor Team Gmina Kwidzyn1988M3020100:48:16
#14 1857Juchnowicz Dariusz (11421960M5015801:01:38
#15 2551Jurago Karolina (11431982K3025901:13:05
#16 2552Jurago Tomasz (11441978M4054001:13:06
#17 427Jurczyk Ewa (1145La Rive Team1975K40500:47:01
#18 2136Jurczyk Piotr (1146Virtual Runner Club1970M4048801:05:22
#19 34Jurczyszyn Rafał (11471987M301600:38:35
#20 1855Jurek Marcin (1148Lacroix Electronics Kwidzyn1993M2023701:01:36
#21 1005Jurewicz Mirosław (1151Lks Zantyr Sztum1963M508500:52:54
#22 1972Jurkiewicz Aldona (1152Rozbiegany Susz1982K3013601:02:52
#23 1922Jurkiewicz Eugeniusz (11541959M5016201:02:18
#24 232Jurkiewicz Hubert (1155Rozbiegany Susz2002M16500:44:22
#25 353Jurkiewicz Sławomir (1156Rozbiegany Susz1980M3014000:45:56
#26 2462Juruś Jolanta (1157Parkrun1961K505201:10:59
#27 740Kacprzak Mariusz (1160Flsmidth Maag Gear1983M3025900:50:15
#28 1253Kaczerzewski Sebastian (1162Miastoaktywni.pl1983M3040900:55:12
#29 858Kaczmarek Michał (11641988M3030200:51:32
#30 862Kaczmarek Sebastian (1165Crew `stek` Grudziądz1975M4024300:51:34
#31 2368Kaczorowska Beata (11681986K3022401:08:45
#32 949Kaczorowska Krystyna (1169Skazani Na Sukces1970K402800:52:25
#33 1669Kaczorowski Michał (1171Kwidzyn Biega1984M3050100:59:42
#34 953Kaczorowski Ryszard (1172Skazani Na Sukces1964M507700:52:27
#35 460Kaczyński Daniel (1173Morsy Zblewo1987M3017600:47:25
#36 250Kaczyński Kamil (1174Finisz Morąg1977M408200:44:37
#37 1722Kaiser Łukasz (11761998M2022201:00:14
#38 2132Kaleta Artur (1177Ziarn-pol Sp.z.o.o1980M3056901:05:17
#39 1829Kalinowska Kamila (1178Mr1972K4012001:01:21
#40 974Kaliszewska Małgorzata (11791977K402900:52:35
#41 66Kaliś Karol (1181Pułk Wsparcia Dowodzenia Dwd Pw1990M201300:40:04
#42 40Kalita Krystian (11821986M301900:38:49
#43 1570Kalita Mirosław (11831961M5013900:58:39
#44 2566Kalkowska Justyna (1184Multi-service S.a.1978K4023301:13:24
#45 2571Kalkowski Krzysztof (1185Multi-service S.a.1981M3062101:13:27
#46 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 267Kałas Magdalena (1186Tripak - Kobiecy Triathlon1992K20300:44:46
#47 1299Kałdowski Piotr (1187Jagiellończycy Łasin1975M4033300:55:40
#48 1515Kamecka Anna (11881995K205100:58:04
#49 286Kaminska-Olczak Marta (1190Kemira1981K30900:45:00
#50 1176Kaminski Mateusz (11911993M2016200:54:38
#51 2339Kamińska Magdalena (1194Iglotech1987K3022001:08:22
#52 457Kamiński Arkadiusz (1197Akademia Biegania Grudziądz1977M4014300:47:24
#53 290Kamiński Bartosz (1198@ultravege1993M204000:45:06
#54 746Kamiński Patryk (1200Mobilek Części Samochodowe1988M3026100:50:18
#55 2342Kamiński Przemyslaw (1201Kwidzyn Biega1985M3059701:08:25
#56 980Kamiński Szymek (12021984M3033700:52:36
#57 1218Kanclerz Katarzyna (1205Fortek Błagam Tylko Nie Płacz:)1980K304800:54:58
#58 1539Kanclerz Piotr (1206Fortek Błagam Tylko Nie Płacz:)1982M3046800:58:20
#59 1356Kaniecki Mirosław (1208Team Franciszkowo1958M604200:56:22
#60 1283Kaniewska Alicja (1209Akademia Biegania Grudziądz1967K50900:55:28
#61 2067Kanigowski Marcin (1210Traktor Team Gmina Kwidzyn1995M2025801:04:15
#62 687Kantorski Zbysław (1211Powerade Team1966M505200:49:41
#63 2441Kapica Marek (12121973M4051801:10:29
#64 1760Kapitan Monika (12131987K3010901:00:39
#65 243Kapteina Robert (12151973M408000:44:29
#66 807Kapuściński Julian (12162001M161700:51:02
#67 1810Karabin Anetta (12171973K4011301:01:07
#68 1655Karaszewski Mirosław (12181975M4040600:59:36
#69 661Karczewska Aleksandra (1223Flex Runners1978K401300:49:26
#70 1416Karczewski Karol (12241990M2018400:57:05
#71 445Karczewski Maciej (12251979M3017300:47:16
#72 1271Kargiński Adam (1227Nie Ma Jak To Poleżeć Na Sofie :)1979M3041300:55:23
#73 896Karpenko Oleksii (1234Niema1996M2012300:52:00
#74 1105Karpiński Marcin (1237Walki Ekopak S.a1991M2015300:53:51
#75 2478Karska Magda (12391993K2012701:11:18
#76 2347Karwowska Angelika (1240Virtual Runner Club1984K3022101:08:30
#77 65Kasprowicz Artur (1243Wsm Crossfit Różyny1982M303100:40:02
#78 1089Kasprzyk Dariusz (1247Kwidzyn Biega1971M4029100:53:42
#79 1087Kasprzyk Kacper (1248Kwidzyn Biega2000M182600:53:40
#80 1563Kaszecka Wiktoria (1249Jabil Team1985K308100:58:36
#81 1616Kaszowicz Tomasz (1250Niezrzeszony1977M4039900:59:07
#82 2106Kaszowski Paweł (1251Ip Polska Team1979M3056501:04:44
#83 942Kaszubowski Dariusz (1252Lać Team1983M3032500:52:20
#84 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !75Kaszubowski Zenon (1253Active Malbork1964M50200:40:22
#85 875Kaszyński Piotr (1254Lightbox Runners Team1963M506800:51:44
#86 2179Kawecka Justyna (12551979K3018201:05:57
#87 2518Kawecka Katarzyna (12561989K2013201:12:25
#88 1994Kawecka Magda (12571993K208901:03:09
#89 1074Kawecki Piotr (1258-1972M4028800:53:34
#90 2180Kawecki Przemysław (1259Ip Kwidzyn Team1978M4049301:06:00
#91 985Kazimierski Ryszard (1262Ip Kwidzyn Team1957M602000:52:40
#92 2244Kaznowska Dominika (1263Grudziądzka Fit Mama1986K3020001:06:57
#93 596Jarońska Aneta (1264Iron Woman Trójmiasto1990K20900:48:51
#94 2686Kaźmierczak Wiesław (12651967M5020101:17:46
#95 2283Kaźmierski Robert (1267Orbit One1974M4050001:07:27
#96 1247Kempa Janusz (12681974M4032200:55:10
#97 2246Kempa Kacper (12693lo Grudziądz1999M184801:06:59
#98 2361Kempa Katarzyna (1270Rudos1975K4020101:08:39
#99 1593Kędzia Edyta (1272Grupa Biegowa 651971K408100:58:52
#100 2523Kędzierska Katarzyna (12731987K3025501:12:32

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności