Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1658Kosowicz Małgorzata (1440Czopki Kolczaste1963K501700:59:36
#2 635Trociński Robert (3190Ip Kwidzyn Team1963M504800:49:15
#3 129Pastwa Marek (2303Ohzuza.combeautyspoprt1963M50500:41:58
#4 2202Cherek Teresa (3181963K503901:06:17
#5 1435Formella Feliks (6621963M5012700:57:17
#6 422Ruczyński Maciej (2646Mr Team1963M502100:46:58
#7 680Tołkacz Wojciech (3154Malbork Biega1963M505000:49:38
#8 2217Dzida Zenon (604Atom1963M5017701:06:38
#9 2740Kozłowski Antoni (1505Fabryka Papieru Kaczory1963M5020901:22:10
#10 2232Przybylski Stanisław (2507Tor-pal Team1963M5017801:06:50
#11 1977Rzepka Jolanta (37701963K503301:02:57
#12 2233Malarczyk Bogusław (1885#teamclark1963M5017901:06:50
#13 1237Jodda Bogdan (1128The Runners Świecie1963M5011100:55:05
#14 2528Jasiński Bogdan (10701963M5019501:12:42
#15 1771Bartnikowski Stanislaw (126Ge Power Team1963M5015201:00:44
#16 748Kiliszek Mariusz (12991963M506000:50:18
#17 1005Jurewicz Mirosław (1151Lks Zantyr Sztum1963M508500:52:54
#18 499Pałka Stanisław (2289Marcopol Running Team1963M503000:47:49
#19 501Bartkowski Zdzisław (124-1963M503100:47:50
#20 770Lis Janusz (1788Tkkf Chełmno1963M506200:50:33
#21 1041Kreft Waldemar (37491963M509500:53:12
#22 2330Sarnowski Grzegorz (27241963M5018301:08:15
#23 1332Przysiężna Grażyna (2513Biegaj Z Głową1963K501200:56:06
#24 1090Babieczko Andrzej (68Kbr Poland1963M509900:53:42
#25 1091Gązwa Krzysztof (7241963M5010000:53:42
#26 2380Jakubowski Dariusz (10011963M5018801:09:00
#27 1872Trojanowska Bogumiła (3191Biegaj Z Głową1963K502601:01:46
#28 2129Rybski Cezary (2677Ip Kwidzyn Team1963M5017201:05:16
#29 1118Groll Ryszard (841Zsp Prabuty1964M5010100:53:56
#30 352Serocki Zbigniew (2757Jagiellończycy Łasin1964M501300:45:56
#31 1896Cichocka Anna (372Szkoła Podstawowa Nr 21964K502901:02:02
#32 362Chojnacki Krzysztof (335Klub Aktywnego Pelpliniaka1964M501500:46:06
#33 372Gawęda Witold (7131964M501700:46:09
#34 380Jaskulski Kazimierz (1080Akademia Biegania Grudziądz1964M501900:46:15
#35 1948Tracka-Sobocińska Urszula (3180Biegam Bo Lubie1964K503201:02:34
#36 2483Zawodnik Anonimowy (2716-1964M5019301:11:32
#37 953Kaczorowski Ryszard (1172Skazani Na Sukces1964M507700:52:27
#38 700Bąkowski Tadeusz (1461964M505400:49:53
#39 1240Jagodziński Piotr (992Kbr Poland1964M5011300:55:08
#40 483Żemetro Ryszard (3633Lks Zantyr Sztum1964M502700:47:37
#41 995Bartosiak Ryszard (127Gmina Gardeja Biega1964M508200:52:46
#42 2023Zawodnik Anonimowy (7581964M5016601:03:47
#43 2555Frąś Tomasz (669Tor-pal Team1964M5019701:13:09
#44 1279Bracichowicz Bogumiła (243The Runners Świecie1964K50800:55:26
#45 2561Rychłowska Bernadeta (26791964K505401:13:18
#46 2054Trzciński Grzegorz (3206Traktor Team Gmina Kwidzyn1964M5016701:04:07
#47 2077Hanas Iwona (9251964K503401:04:23
#48 2086Troper Mirosław (31931964M5017101:04:28
#49 557Żurawski Robert (3647Miastoaktywni.pl1964M503800:48:27
#50 571Janowski Piotr (1038Tkkf Chełmno1964M504100:48:39
#51 572Dulnik Roman (5771964M504200:48:40
#52 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !75Kaszubowski Zenon (1253Active Malbork1964M50200:40:22
#53 2638Klingenberg Marek (13311964M5019801:15:44
#54 2137Psiuk Andrzej (2516Niezrzeszony1964M5017401:05:23
#55 2399Jankowska Małgorzata (1026Ip Kwidzyn1965K504601:09:30
#56 370Rozenberg Sławomir (2633Lks Zantyr Sztum1965M501600:46:08
#57 2677Tekliński Wojciech (3146Paramoralni1965M5020001:17:22
#58 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 377Jaskulska Mirela (1079La Rive Team1965K50300:46:12
#59 1917Skrajda Małgorzata (28261965K503101:02:14
#60 2697Topolewicz Jerzy (3175Top1965M5020301:18:29
#61 908Nowicki Andrzej (2175Ip Kwidzyn Team1965M507200:52:05
#62 1682Witanowski Adam (33861965M5014700:59:54
#63 2451Kurkiewicz Dorota (1650Kp Psp Bytów1965K505101:10:45
#64 681Beczek Dariusz (151Dzh Mw1965M505100:49:39
#65 710Jakóbczyk Krzysztof (995Pgb Sportowa Paczka1965M505600:50:02
#66 2764Kowalak Marzena (19781965K506801:25:01
#67 2256Wojtanowicz Beata (3435Akademia Biegania Grudziądz1965K504201:07:05
#68 730Witka Piotr (3390Pocancerowani Biegnę Odczarować Raka1965M505900:50:11
#69 478Łusiak Marek (1844Ip Kwidzyn1965M502600:47:35
#70 1530Siebert Leszek (2764Ulnowo1965M5013600:58:13
#71 1281Wichrowski Tomasz (33211965M5011700:55:27
#72 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !260Gurna Jolanta (8951965K50100:44:42
#73 1037Godlewski Jacek (7661965M509400:53:11
#74 1295Lipska Bożena (17851965K501000:55:37
#75 293Tonski Jacek (37611965M50900:45:10
#76 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !302Jaszczerska Grażyna (1086Akademia Biegania Grudziądz1965K50200:45:14
#77 1847Szytniewski Grzegorz (3091Sosnowa Team Grudziądz1965M5015601:01:33
#78 2378Orzechowska Aleksandra (22461965K504401:08:59
#79 2130Świder Janusz (3110Klub Żółtego Podkoszulka Janek1965M5017301:05:16
#80 1374Czyż Piotr (442-1966M5012300:56:35
#81 1379Kliniewski Piotr (1333Brzoza Biega1966M5012400:56:39
#82 1892Ludwik Krystyna (1809Spc1966K502801:02:01
#83 2679Poźniak Lucyna (24801966K506201:17:30
#84 900Samborski Andrzej (2711Ip Kwidzyn Team1966M507100:52:01
#85 1925Willma Andrzej (3349Ip Kwidzyn Team1966M5016301:02:21
#86 918Jarzębski Ireneusz (1063Ip Kwidzyn Team1966M507300:52:07
#87 1189Kęsik Roman (128113 Wog Grudziądz1966M5010500:54:43
#88 1450Stecki Andrzej (29201966M5012900:57:26
#89 687Kantorski Zbysław (1211Powerade Team1966M505200:49:41
#90 694Milka Adam (20231966M505300:49:47
#91 463Krasowski Janusz (1526Sp 11 Elbląg1966M502300:47:27
#92 1000Klepacz Adam (1324Amator1966M508300:52:49
#93 497Milewski Benedykt (2021Samindruk Brodnica1966M502900:47:47
#94 1013Dąbrowski Edmund (4741966M508800:52:58
#95 762Rychłowski Andrzej (2680Klub Aktywnego Pelpliniaka1966M506100:50:28
#96 508Cendrowski Krzysztof (307Bodex Team1966M503200:47:55
#97 1789Sitniewski Grzegorz (2798.1966M5015401:00:53
#98 2060Jaworski Piotr (10991966M5016901:04:10
#99 1293Okonek Tomasz (2198Wtm1966M5011900:55:37
#100 2581Stypuła Małgorzata (2965Schumacher Team1966K505501:13:43

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności