Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 885Pytliński Krzysztof (25391971M4025100:51:52
#2 1909Lenartowska Beata (1730Miastoaktywni1971K4012801:02:11
#3 1400Łukaszewicz Barbara (1836Maratonypolskie.pl Team1971K406100:56:52
#4 1914Benderski Grzegorz (1601971M4045701:02:13
#5 1406Wargowski Robert (3273-1971M4035900:56:59
#6 2689Rauchfleisz Agata (2570Czopki Kolczaste1971K4024401:17:50
#7 2187Prażanowski Mariusz (2487Jabil Team1971M4049401:06:05
#8 913Szubartowski Robert (30501971M4025500:52:07
#9 1426Wawrzyniak Krzysztofa (3288Jabil Team1971K406400:57:12
#10 1432Jasiński Adrian (1069Schumacher Team1971M4036100:57:15
#11 1690Wojtacki Artur (3429Lubawa Kocha Biegać1971M4041600:59:59
#12 1181Bania Marek (101Jabil Team1971M4030500:54:40
#13 1953Górski Dariusz (798Klub Aktywnego Pelpliniaka1971M4046101:02:36
#14 1447Cybulski Mariusz (3911971M4036300:57:24
#15 2733Riggert Ina Sabine (36571971K4025101:21:19
#16 179Grobelny Tomasz (832Strzelno Biega1971M405300:43:12
#17 1210Gronowska Renata (845The Runners Świecie1971K404300:54:52
#18 2748Kłaczyńska Ewa (1342Inowrocław1971K4025301:22:55
#19 704Gąsiorowski Robert (722Run Bydgoszcz1971M4020500:49:55
#20 195Pietrzycki Sławomir (2382Runeda1971M405700:43:33
#21 2254Nalaskowska Anna (2101-1971K4018001:07:04
#22 2511Ciecholewska Iwona (3771971K4022501:12:11
#23 1242Kózka Wojciech (1515Ip Kwidzyn Team1971M4032000:55:08
#24 2275Szymański Bogdan (3074Jabil Team1971M4049801:07:20
#25 229Schodowski Przemysław (27381971M407400:44:19
#26 234Orzędowski Dominik (2251Lacroix Team1971M407700:44:24
#27 1774Górecki Aleksander (7901971M4043201:00:45
#28 498Heyka Jarosław (943Morska Jednostka Rakietowa1971M4015500:47:48
#29 757Folga Artur (658Iława Biega1971M4021900:50:24
#30 1787Kiliszek Joanna (12981971K4011001:00:52
#31 2043Zwidryn Izabela (36151971K4014801:04:02
#32 252Gniot Jacek (759Toifel Team1971M408300:44:38
#33 1021Kowalczyk Tomasz (1468Bydgoszcz Na Start1971M4027700:53:01
#34 1022Gałka Grzegorz (7021971M4027800:53:03
#35 2306Grzelak Sylwia (8791971K4019301:07:53
#36 517Wójcik Roman (34751971M4015900:48:03
#37 2310Prauzińska Joanna (2485Runnersi S7 Banino1971K4019401:07:58
#38 783Styczeń Roman (37651971M4022700:50:43
#39 791Mroczek Zenon (20671971M4022900:50:50
#40 799Rosman Paweł (2625Finisz Morąg1971M4023200:50:56
#41 289Dębicki Jacek (5111971M409500:45:03
#42 1571Miesikowski Piotr (2008Peter1971M4038800:58:39
#43 1317Lewandowska Agnieszka (17511971K405300:55:57
#44 2088Kirzanowski Dariusz (1305Kirzan Team1971M4048301:04:31
#45 818Dzich Andrzej (602Alive!1971M4023300:51:06
#46 1586Maszota Waldemar (1942Dzh Mw1971M4039000:58:48
#47 1587Mandziuk Janusz (1903Parkrun Rumia1971M4039100:58:49
#48 823Piątkowski Piotr (23591971M4023500:51:09
#49 1593Kędzia Edyta (1272Grupa Biegowa 651971K408100:58:52
#50 1089Kasprzyk Dariusz (1247Kwidzyn Biega1971M4029100:53:42
#51 2117Bochenek Jarosław (217Tkkf Toruń1971M4048501:05:02
#52 1355Wójcik Piotr (3473Kwidzyn Biega1971M4034500:56:22
#53 2379Serocka Danuta (2753Jagiellończycy Łasin1971K4020401:09:00
#54 1611Baryła Tomasz (1291971M4039600:59:05
#55 1101Kociński Andrzej (1368Brak1971M4029300:53:49
#56 2390Kobus Zbigniew (13611971M4051301:09:08
#57 1882Dolecka Iwona (528Psw1971K4012501:01:53
#58 2395Koczaj Wioletta (1371Koczaj Team1971K4020701:09:21
#59 1630Lazarowicz-Beczek Izabela (1710Nord Capital1972K408600:59:14
#60 2147Krawczyk Piotr (15331972M4049001:05:29
#61 1380Miedlar Mariusz (20031972M4035100:56:39
#62 1895Dzwonkowski Grzegorz (6251972M4045401:02:02
#63 1646Gawiecki Piotr (715Rozbiegany Koszalin1972M4040400:59:31
#64 2158Gradkowska Małgorzata (8191972K4016601:05:38
#65 624Gurbowicz Jarosław (894Kp Psp Tczew Biegający Tczew1972M4018200:49:09
#66 1650Radawiec Marcin (25501972M4040500:59:34
#67 373Szalkowski Jacek (2987Solenis1972M4011900:46:10
#68 2423Grys Andrzej (867Teagers Team1972M4051601:10:04
#69 122Wysmoliński Piotr (35081972M403200:41:33
#70 1404Gędłek Mirosław (7311972M4035800:56:57
#71 125Sosnowski Jarosław (2886Biegający Tczew1972M403300:41:44
#72 130Poźniak Cezary (2479Kwidzyn Biega1972M403600:41:59
#73 1410Mandziuk Magdalena (19041972K406200:57:00
#74 1155Chełkowski Rafał (3151972M4030000:54:19
#75 1924Welsand Cezary (3302Olbrzym Prabuty1972M4045901:02:21
#76 390Zawodnik Anonimowy (1928Grudziądz1972M4012400:46:23
#77 1933Rabeszko Wioletta (3421972K4013301:02:25
#78 1678Trzaska Maciej (3200Tor-pal Team1972M4041000:59:49
#79 657Sosnowska Bożena (2885Smurfit Kappa Adventure Team Poland1972K401100:49:26
#80 662Wadolski Waldemar (3819Biegający Tczew1972M4019400:49:27
#81 670Pepliński Grzegorz (2339Lks Zantyr Sztum1972M4019600:49:33
#82 928Czaplewski Wojciech (4111972M4025800:52:14
#83 2722Gędłek Dorota (7291972K4024901:20:21
#84 2468Świstowska Małgorzata (3123-1972K4021801:11:05
#85 2477Pokwicki Wojciech (2450Iława Biega1972M4052801:11:16
#86 1455Chmielecki Tomasz (36861972M4036500:57:30
#87 432Chruszczewski Andrzej (3461972M4013400:47:10
#88 688Wiśniewski Wiesław (3383Rolls-royce Running Team1972M4020100:49:42
#89 2743Czyż Rafał (4431972M4055401:22:28
#90 441Józefowicz Jarosław (1135Iglotech1972M4013600:47:12
#91 2495Rupiński Dariusz (26531972M4053001:11:40
#92 2240Błasińska Żaneta (208Spc1972K4017701:06:54
#93 199Kolatzek Krzysztof (1380Festiwal Biegowy W Krynicy Zdrój1972M406000:43:38
#94 202Polski Jacek (2455Akademia Biegania Grudziądz1972M406200:43:40
#95 2507Zawarski Maciej Stanisław (35651972M4053201:12:02
#96 1746Lemańczyk Tomasz (17241972M4042401:00:31
#97 468Łastowski Daniel (18171972M4014500:47:29
#98 2772Leginowska-Koitalla Iwona (17161972K4025601:27:46
#99 2006Osadowski Przemysław (2253Kwp Gdańsk1972M4047001:03:30
#100 474Gierszewski Wojciech (7371972M4014600:47:33

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności