Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 992Aniszewski Dariusz (461972M4027300:52:45
#2 2272Dubas Marek (559Jabil Team1972M4049701:07:18
#3 2530Schodowska Julita (2737Jabil Team1972K4023001:12:47
#4 741Brunke Tomasz (258Run Bydgoszcz1972M4021400:50:16
#5 1510Dajer Leszek (454Lonerunner1972M4037600:58:03
#6 491Dulski Marek (579-1972M4015300:47:41
#7 1776Niewiadomska-Roman Ewa (2141Romki1972K4010701:00:45
#8 2546Oja Timo (2196Solenis1972M4053701:13:03
#9 1523Kopij Maciej (1411Victoria Sztum1972M4037800:58:08
#10 1785Jodko Magda (1129La Rive Team1972K4010901:00:48
#11 1794Zawadzki Jarosław (35611972M4043601:00:56
#12 1284Śliwa Małgorzata (30981972K405200:55:29
#13 1286Pawlak Sebastian (2319Zgniłe Jajo1972M4033000:55:33
#14 1288Derkowski Waldemar (5041972M4033100:55:33
#15 2056Graczykowski Andrzej (8181972M4047701:04:08
#16 2063Piotrowski Tomasz (24031972M4047901:04:13
#17 1811Roganowski Rafał (2602Rozbiegany Koszalin1972M4044101:01:07
#18 278Bar Mirosław (103Kp Psp Kwidzyn1972M409100:44:55
#19 1305Bękarciak Sylwester (171Walki Ekopak S.a1972M4033400:55:44
#20 1818Kowalska Hanna (1476-1972K4011601:01:15
#21 1564Komoda Mariusz (1396Rozbiegany Koszalin1972M4038600:58:37
#22 1825Krzyszkowska Józefa (15851972K4011801:01:20
#23 2083Pijanowska Ewelina (2385Iława Biega1972K4015601:04:28
#24 1061Czarnecka Anna (4131972K403300:53:25
#25 1829Kalinowska Kamila (1178Mr1972K4012001:01:21
#26 1831Roman Bartosz (2613Romki1972M4044501:01:22
#27 298Wojciechowski Robert (3422Flsmidth Maag Gear1972M409900:45:13
#28 2350Koitalla Jarosław (1375-1972M4050801:08:32
#29 1840Pietrzak Teresa (2380Grupa Biegowa 651972K4012101:01:28
#30 1329Jażdżewski Sebastian (1102Run Forrest Run1972M4034100:56:05
#31 1074Kawecki Piotr (1258-1972M4028800:53:34
#32 308Dolewski Andrzej (529Akademia Biegania Grudziądz1972M4010100:45:24
#33 1588Cap Tomasz (297Rozbiegany Susz1972M4039200:58:50
#34 1334De Virion Aleksandra (481Koty3!1972K405500:56:08
#35 1336Gajda Anna (690-1972K405600:56:10
#36 58Pawluk Jarosław (2323Kwidzyn Biega1972M401600:39:52
#37 319Pis Bartosz (2419Biegowyswiat.pl1972M4010500:45:32
#38 1860Marcinkowski Piotr (1920Ip Kwidzyn Team1972M4044901:01:39
#39 1862Kruczkowski Piotr (15571972M4045001:01:40
#40 2385Chojnacka Joanna (331Niezrzeszony1972K4020501:09:05
#41 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !89Bączek-Motała Barbara (139Amex Bączek Iława1972K40100:40:45
#42 1884Moczadło Maria (2046Spc1973K4012601:01:54
#43 349Łachacki Piotr (1813Karczowiska1973M4011400:45:53
#44 1639Makowski Michał (1878Psw1973M4040100:59:20
#45 1902Cichocki Tomasz (373Cete.com.pl1973M4045501:02:04
#46 1135Sobczak Radosław (37341973M4029700:54:05
#47 880Hirsz Maciej (952Magma Kolektyw Sportowy1973M4024900:51:50
#48 627Partyka Robert (23011973M4018500:49:10
#49 1395Kiliszek Robert (1301Walki Ekopak S.a1973M4035600:56:49
#50 1907Pęk Grzegorz (2346Żołnierze1973M4045601:02:08
#51 630Buczyński Paweł (2731973M4018700:49:12
#52 1399Kogut Joanna (1372Grupa Biegowa 651973K406000:56:52
#53 1145Szmidt Dariusz (3025-1973M4029900:54:11
#54 2441Kapica Marek (12121973M4051801:10:29
#55 1163Serzysko Wojciech (27591973M4030100:54:30
#56 653Połom Maciej (2458Bob1973M4019200:49:24
#57 654Laszuk Bogdan (1706-1973M4019300:49:25
#58 1171Jeliński Adam (11061973M4030200:54:36
#59 1433Stolska Katarzyna (2940Jabil Team1973K406500:57:16
#60 667Jarentewicz Sławomir (10521973M4019500:49:31
#61 669Cybulska Monika (3901973K401400:49:33
#62 2461Nowicki Andrzej (21741973M4052601:10:58
#63 2467Głuszko Ireneusz (7561973M4052701:11:05
#64 1190Walendziak Ryszard (3254Valdano1973M4030800:54:43
#65 171Ciesielski Witold (37981973M404900:43:04
#66 939Siekierski Marcin (27671973M4026200:52:20
#67 1709Leibschang Jacek (1717Grupa Biegowa 651973M4041801:00:08
#68 177Pucek Artur (25201973M405100:43:09
#69 690Murcha Paweł (3742Augusteam1973M4020200:49:46
#70 181Sykutera Marcin (29831973M405400:43:13
#71 1720Połom Joanna (2457Bob1973K409801:00:13
#72 2491Marchlewska Sylwia (1912Kemira1973K4022101:11:35
#73 2747Olszewska Malgorzata (22191973K4025201:22:50
#74 703Wesołowski Waldemar (3309.1973M4020400:49:54
#75 1731Gawińska Izabela (716La Rive Team1973K4010101:00:19
#76 2499Świątkowski Sasza (3108Finisz Morąg1973M4053101:11:45
#77 1221Czupryn Piotr (440Kemira1973M4031700:55:00
#78 2503Piórkowska Wioleta (2410Amatorka1973K4022301:11:55
#79 1225Misiejuk Maciej (20361973M4031900:55:01
#80 465Santamaria Oscar (2715Jabil Team1973M4014400:47:28
#81 2515Marut Magdalena (1934Ip Polska Team1973K4022701:12:23
#82 1749Morawski Marek (20571973M4042501:00:34
#83 1750Ważny Mirosław (32911973M4042601:00:34
#84 215Baranowski Maciej (110Ks Pidrina1973M406900:44:00
#85 2521Lubowska Beata (1807Fc Bolek1973K4022801:12:30
#86 994Balewska Iwona (88Spc1973K403100:52:46
#87 739Kuciński Tomasz (1618Elaktywny Maratończyk Team1973M4021300:50:15
#88 1770Kiliszek Robert (26201973M4043001:00:44
#89 2031Cab Piotr (3793Kp Psp Sztum1973M4047301:03:55
#90 243Kapteina Robert (12151973M408000:44:29
#91 2547Modrzejewski Miłosz (2048Solenis1973M4053801:13:03
#92 2039Apanasewicz Jerzy (551973M4047401:04:01
#93 504Delewski Piotr (4921973M4015600:47:52
#94 2040Proc Justyna (2492Jabil Team1973K4014601:04:01
#95 1534Kostrzewski Wojciech (1448Cslog1973M4038100:58:16
#96 256Hinz Wojciech (950Drużyna Biegowa Dct1973M408600:44:39
#97 513Nowosielski Piotr (2179Lks Zantyr Sztum1973M4015700:48:02
#98 1029Listwan Krzysztof (17941973M4027900:53:06
#99 1798Wiśniewski Jan (3369Wiśniewscy Nowa Wieś1973M4043801:00:59
#100 1801Guth Mariusz (899Amator1973M4043901:01:01

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności