Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 599Wieczorek Tomasz (3327Wataha1974M4017500:48:54
#2 2394Śliwiński Tadeusz (30991974M4051401:09:16
#3 2140Gaffke Mariola (686- B R Z Y N O Team -1975K4016201:05:25
#4 862Kaczmarek Sebastian (1165Crew `stek` Grudziądz1975M4024300:51:34
#5 2655Kuciejczyk Marcin (16161975M4054801:16:29
#6 96Stankiewicz Grzegorz (2910Break Point1975M402300:40:59
#7 608Laskowski Tomasz (1703Niezrzeszony1975M4017700:48:57
#8 609Grzechulski Piotr (8721975M4017800:48:58
#9 2145Jasińska Ewa (1068Parkrun Gdynia1975K4016301:05:27
#10 98Wasiewski Krzysztof (32781975M402500:41:02
#11 1383Jegierski Dariusz (1105Grudziądz Biega1975M4035200:56:41
#12 873Sitek Adam (2795Wsm Crossfit Różyny1975M4024700:51:44
#13 1386Pirożek Adam (2415-1975M4035300:56:43
#14 365Rutkowski Andrzej (26661975M4011600:46:06
#15 1645Jaworska Joanna (1092Jabil1975K408700:59:31
#16 2413Szymańska Beata (3072Jabil Team1975K4021001:09:47
#17 625Chelkowski Henryk (313Akademia Biegania Grudziądz1975M4018300:49:09
#18 626Wiśniewski Ireneusz (3368Komenda Powiatowa Psp Wąbrzeźno1975M4018400:49:09
#19 2675Borkowski Robert (237Jabil Team1975M4055001:17:15
#20 1655Karaszewski Mirosław (12181975M4040600:59:36
#21 376Jerzyk Robert (1114Traktor Team Gmina Kwidzyn1975M4012000:46:11
#22 632Prabucki Piotr (2483Skl Filippides1975M4018800:49:14
#23 2690Doering Ireneusz (527Run Natka1975M4055201:18:00
#24 1412Czajkowski Maciej (406Akademia Biegania Grudziądz1975M4036000:57:02
#25 2693Majewska Katarzyna (1865Morsy Z Grudziądza1975K4024501:18:02
#26 1675Zentarska Anita (3692Iława Biega1975K409200:59:47
#27 1676Szmidt Joanna (3026-1975K409300:59:48
#28 1167Ćwiąkała Agnieszka (445Ip Polska Team1975K404200:54:33
#29 403Mroziński Dariusz (2077Rozbiegane Działdowo1975M4013000:46:37
#30 408Marianowski Krzysztof (1923Kwidzyn Biega1975M4013200:46:42
#31 927Grabar Fedor (804Ip Russia1975M4025700:52:13
#32 1695Gładysz Krzysztof (745Gładziorki1975M4041701:00:01
#33 2465Dzierzyk Dorota (6151975K4021701:11:01
#34 1956Samp Michał (27121975M4046201:02:38
#35 1959Palczewski Robert (22841975M4046301:02:40
#36 936Adryan Adam (35Ckb Słupsk1975M4026000:52:18
#37 1960Andrzejewski Rafał (43Daleko Jeszcze1975M4046401:02:42
#38 427Jurczyk Ewa (1145La Rive Team1975K40500:47:01
#39 1456Maksajdowska Beata (18791975K406700:57:30
#40 1202Odziemczyk Piotr (2192Flsmidth Maag Gear1975M4031100:54:49
#41 948Siuda Adam (2801Rc Klasztorek1975M4026500:52:25
#42 1973Wolski Robert (3456Szkoła Podstawowa Nr 21975M4046701:02:53
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !187Szymańska-Wiśniewska Karina (30731975K40200:43:25
#44 2235Hirsz Dorota (951T.d.k. Team1975K4017601:06:52
#45 1215Czapliński Marek (412Biegamyrazem.pl1975M4031500:54:57
#46 1983Gawiecka Mariola (714Rozbiegany Koszalin1975K4013701:03:04
#47 961Szypnik Arkadiusz (3086Sport A-z Team Iława1975M4026800:52:31
#48 1985Skoczek Wojciech (2814Solenis1975M4046801:03:05
#49 968Lorenc Roman (1804Klub Aktywnego Pelpliniaka1975M4027100:52:34
#50 1481Sikora Robert (2780Kbr Poland1975M4037100:57:45
#51 715Byczyńska Barbara (294Skl Filippides1975K401600:50:04
#52 1483Szypnik Małgorzata (3088Sport A-z Team Iława1975K407100:57:46
#53 1485Stępniak Barbara (2935Rozbiegany Susz1975K407200:57:47
#54 1999Dylewski Stanisław (596Ip Kwidzyn Team1975M4046901:03:15
#55 2255Liegmann Wojciech (37181975M4049601:07:05
#56 209Krakówka Grzegorz (1519Rumiński Team1975M406600:43:52
#57 219Jankiewicz Tomasz (1022Mts Hamer Miastko1975M407000:44:06
#58 1756Nuż Jacek (2185Sut1975M4042801:00:37
#59 2016Nawrocki Tomasz (21151975M4047201:03:42
#60 1761Chylińska Dagmara (361Biegający Tczew1975K4010401:00:39
#61 1250Krysztoforski Sebastian (1577Anwil Team1975M4032300:55:11
#62 996Pasztaleniec Władysław (2305-1975M4027400:52:46
#63 742Lontkowski Marcin (18021975M4021500:50:17
#64 487Błaszak Roman (210Zbuta1975M4015000:47:39
#65 1512Maliszewska Anita (1895Wybierz1975K407500:58:04
#66 1259Wolska Sylwia (3451Mtm Team1975K404900:55:16
#67 2284Pękala Wioletta (2347Jabil Team1975K4018601:07:27
#68 2287Turski Mariusz (32181975M4050101:07:29
#69 1777Lewandowska-Stańczak Anna (1755Lpp Team1975K4010801:00:46
#70 2289Serocki Wojciech (27561975M4050201:07:30
#71 244Gorzka Piotr (7831975M408100:44:29
#72 756Kisiel Krzysztof (1307Jabil Team1975M4021800:50:23
#73 1020Herman Andrzej (9381975M4027600:53:01
#74 2301Michna Justyna (19981975K4019201:07:44
#75 254Rezmer Ryszard (2587Rolls-royce Running Team1975M408500:44:39
#76 767Boryń Sławomir (240Kbr Poland1975M4022300:50:32
#77 1536Piątkowski Piotr (23601975M4038200:58:17
#78 515Wojciechowski Adam (34181975M4015800:48:02
#79 2055Rytlewski Krzysztof (26891975M4047601:04:08
#80 2057Mroczek Krzysztof (2066Ip Kwidzyn Team1975M4047801:04:09
#81 1804Przydylski Dariusz (37601975M4044001:01:04
#82 530Kupiecki Tadeusz (1646Optyk Punkt Widzenia1975M4016000:48:11
#83 1299Kałdowski Piotr (1187Jagiellończycy Łasin1975M4033300:55:40
#84 533Trzaskowski Tomasz (32021975M4016100:48:12
#85 1816Iwanek Agnieszka (970Brak1975K4011501:01:10
#86 796Paul Krzysztof (23101975M4023000:50:53
#87 1312Kuźma Arkadiusz (16631975M4033500:55:51
#88 294Jankowski Grzegorz (1028Świat Płytek U Kryspina1975M409600:45:10
#89 554Wądołowski Sławomir (32929 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej Wojskowa1975M4016700:48:26
#90 820Iwachów Sławomir (969Jabil Team1975M4023400:51:07
#91 1590Kubanek Jakub (1593Mtm Team1975M4039300:58:50
#92 1591Cap Dorota (296Rozbiegany Susz1975K408000:58:50
#93 2361Kempa Katarzyna (1270Rudos1975K4020101:08:39
#94 314Guz Robert (9101975M4010300:45:27
#95 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 315Moltzan-Małkowska Magdalena (2054Reebok Run Crew1975K40300:45:27
#96 1852Sobczak Krzysztof (28571975M4044801:01:35
#97 832Kocięda Rafał (1367Niezrzeszony1975M4023900:51:16
#98 591Kłosiewicz Wojciech (13471975M4017200:48:50
#99 1615Zawadzki Jacek (3560Morsy Gdyńskie1975M4039800:59:06
#100 2386Szopa Małgorzata (3032Runeda1975K4020601:09:06

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności