Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1478Brzozowska Ania (264Sport A-z Team Iława1976K407000:57:43
#2 1479Nowak Kacper (21572000M183500:57:43
#3 1480Kwiatkowski Sebastian (16801996M2019400:57:45
#4 1481Sikora Robert (2780Kbr Poland1975M4037100:57:45
#5 1482Walter Tomasz (326722 Baza Lotnictwa Taktycznego1981M3045700:57:45
#6 1483Szypnik Małgorzata (3088Sport A-z Team Iława1975K407100:57:46
#7 1484Bebecki Radosław (1481987M3045800:57:46
#8 1485Stępniak Barbara (2935Rozbiegany Susz1975K407200:57:47
#9 1486Lulińska Bożena (1811Rozbiegany Susz1970K407300:57:49
#10 1487Strzyżyńska Izabela (2961Brak1979K307200:57:49
#11 1488Głuszak Sylwia (6361976K407400:57:51
#12 1489Schaefer Dariusz (2735Mts Kwidzyn - Tenis Stołowy1985M3045900:57:51
#13 1490Marszałkowski Karol (19331984M3046000:57:52
#14 1491Bruderek Daniel (256-1986M3046100:57:53
#15 1492Krygier Łukasz (1572Pruszcz Biega1987M3046200:57:53
#16 1493Stypuła Andrzej (2964Schumacher Team1968M5013300:57:54
#17 1494Maślany Bartosz (19461999M183600:57:54
#18 1495Grzela Michał (36851985M3046300:57:54
#19 1496Skrzypiński Rafał (2828Schumacher Team1974M4037200:57:55
#20 1497Wilk Witold (334749.baza Lotnicza1967M5013400:57:55
#21 1498Gutkowski Andrzej (900-1979M3046400:57:56
#22 1499Hinz Anna (947Parkrun Rumia Wymiatacze1981K307300:57:58
#23 1500Lemkowski Rafał (1726Cyklo Kwidzyn1984M3046500:57:59
#24 1501Iwańczyk Kamil (9731991M2019500:58:00
#25 1502Piskorz Łukasz (24241998M2019600:58:00
#26 1503Neidrowska Patrycja (21191989K204900:58:00
#27 1505Lenż Katrin (36551968K501500:58:01
#28 1507Karbowski Patryk (37081997M2019700:58:02
#29 1509Waleron Przemysław (3258Rodzina Waleron1976M4037500:58:02
#30 1508Schroder Marcin (2741Amator1978M4037400:58:02
#31 1510Dajer Leszek (454Lonerunner1972M4037600:58:03
#32 1511Majkowski Ireneusz (37921961M5013500:58:04
#33 1512Maliszewska Anita (1895Wybierz1975K407500:58:04
#34 1513Sosnowski Marcin (28881995M2019800:58:04
#35 1514Kollek-Wittbrodt Lidia (1384Biegamy Razem Władysławowo1991K205000:58:04
#36 1515Kamecka Anna (11881995K205100:58:04
#37 1516Bader Kacper (36731994M2019900:58:05
#38 1517Kumkowska Joanna (1640Grupa Malbork1985K307400:58:05
#39 1518Kurpisz-Kasprzak Karolina (16541979K307500:58:05
#40 1519Czajkowski Marcin (4071991M2020000:58:06
#41 1520Czumiel Anna (438-1985K307600:58:07
#42 1521Liberacki Dawid (38332000M183700:58:07
#43 1522Zawodnik Anonimowy (396Mc1978M4037700:58:07
#44 1523Kopij Maciej (1411Victoria Sztum1972M4037800:58:08
#45 1524Bystrzycki Wojciech (295Gmina Gardeja Biega1987M3046700:58:09
#46 1525Jankiewicz Helena (1020Mts Hamer Miastko1979K307700:58:09
#47 1526Adamczewska Agnieszka (211974K407600:58:12
#48 1527Śledź Mikołaj (3095Klub Aktywnego Pelpliniaka1991M2020100:58:12
#49 1528Wrzos Krzysztof (3493Virtual Runner Club1969M4037900:58:12
#50 1529Adamiec Stanisław (28Traktor Team Gmina Kwidzyn1996M2020200:58:13
#51 1530Siebert Leszek (2764Ulnowo1965M5013600:58:13
#52 1531Bisko Karolina (196Daleko Jeszcze1984K307800:58:13
#53 1532Szymański Mirosław (3076Straschu1978M4038000:58:13
#54 1533Jasnoch Dariusz (1083Walki Ekopak S.a1995M2020300:58:14
#55 1534Kostrzewski Wojciech (1448Cslog1973M4038100:58:16
#56 1535Grabowska Kinga (8101983K307900:58:17
#57 1536Piątkowski Piotr (23601975M4038200:58:17
#58 1537Siwek Damian (2804Kbr Poland1991M2020400:58:17
#59 1539Kanclerz Piotr (1206Fortek Błagam Tylko Nie Płacz:)1982M3046800:58:20
#60 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1540Chojnacka Krystyna (333Tkkf Kubuś Sierpc1952K60300:58:21
#61 1541Grochowski Jarosław (835Ge Power Team1980M3046900:58:21
#62 1542Czeszejko Lukasz (433Amator1981M3047000:58:22
#63 1544Kutzmann Artur (16591980M3047200:58:23
#64 1543Kowalski Maciej (1484Anwil Team1980M3047100:58:23
#65 1545Czerwionka Dariusz (429Wybierz1979M3047300:58:23
#66 1546Langowska Katarzyna (1696Niezrzeszony1978K407700:58:25
#67 1547Grabowski Mateusz (8151992M2020500:58:26
#68 1548Langowski Tomasz (1698Niezrzeszony1976M4038300:58:26
#69 1549Kuczkowski Dawid (1619-1999M183800:58:27
#70 1550Mądro Mateusz (36651992M2020600:58:28
#71 1551Luliński Mateusz (1812Rozbiegany Susz1996M2020700:58:28
#72 1552Adamiec Michał (271999M183900:58:29
#73 1553Krzyk Anna (1584Ip Polska Team1990K205300:58:29
#74 1554Purwin Beata (2529Akademia Biegania Grudziądz1969K407800:58:30
#75 1555Niedbalski Artur (21271976M4038400:58:30
#76 1556Ślęzak Adam (3096Osp Pogrodzie1989M2020800:58:31
#77 1557Sienkiewicz Monika (3720Fitnes Magnum1990K205400:58:32
#78 1558Piotrowska Lucyna (23961979K308000:58:32
#79 1559Wierzba Antonina (33322000K18600:58:33
#80 1560Rabczyński Rafał (2546Tomcolor Iława1977M4038500:58:34
#81 1561Hinc Sławomir (944-1987M3047400:58:36
#82 1562Ambroziak Adam (391980M3047500:58:36
#83 1563Kaszecka Wiktoria (1249Jabil Team1985K308100:58:36
#84 1564Komoda Mariusz (1396Rozbiegany Koszalin1972M4038600:58:37
#85 1565Witczak Grzegorz (33871979M3047600:58:37
#86 1566Cąbrowski Piotr (298Zk Nr2 W Grudziądzu1976M4038700:58:37
#87 1567Lenż Andreas (36541968M5013700:58:38
#88 1568Tatara Dawid (31371997M2020900:58:38
#89 1569Mięsikowski Robert (20091966M5013800:58:38
#90 1570Kalita Mirosław (11831961M5013900:58:39
#91 1571Miesikowski Piotr (2008Peter1971M4038800:58:39
#92 1572Mielczarek Justyna (20061977K407900:58:41
#93 1573Kościński Marcin (14541982M3047700:58:42
#94 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1574Wiśniewski Ryszard (3381Tkkf Kubuś Sierpc1941M75100:58:42
#95 1575Zygajdowski Kazimierz (3623Ip Kwidzyn Team1959M5014000:58:42
#96 1576Chmielecki Krzysztof (326St Runners1986M3047800:58:43
#97 1577Krygel Joanna (1570-1984K308200:58:44
#98 1578Turowicz Krzysztof (32161997M2021000:58:45
#99 1579Żynda Marcin (38561982M3047900:58:45
#100 1580Leszczyński Jerzy (1741-1949M605000:58:45

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności