Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1387Surma Marcin (2974Izerska Grupa Biegowa1986M3043600:56:43
#2 1388Szymański Oskar (3077-2001M162700:56:44
#3 1389Dziki Mateusz (617Kp Psp Starogard Gdański1993M2018000:56:44
#4 1390Talar Szymon (3129Capoeira Kwidzyn1991M2018100:56:47
#5 1391Sieńska Justyna (2774Biegam U Kolesi1988K306300:56:48
#6 1392Góraczyński Wojciech (788Biegający Tczew1978M4035400:56:48
#7 1393Ligęza Marek (1774Psw1980M3043700:56:48
#8 1394Otlewski Robert (2266Wałecka Ściema1974M4035500:56:49
#9 1395Kiliszek Robert (1301Walki Ekopak S.a1973M4035600:56:49
#10 1396Przykłota Ewa (2510Grupa Biegowa 651977K405900:56:50
#11 1397Wasilewska Monika (3281Jabil Team1984K306400:56:50
#12 1398Pietrzak Miłosz (23781985M3043800:56:51
#13 1399Kogut Joanna (1372Grupa Biegowa 651973K406000:56:52
#14 1400Łukaszewicz Barbara (1836Maratonypolskie.pl Team1971K406100:56:52
#15 1401Pfeifer Patryk (2349Wyginam Śmiało Ciało1983M3043900:56:52
#16 1402Musielewicz Pawel (2091Bud-hause1983M3044000:56:53
#17 1403Szczutkowski Rafał (3004Akademia Biegania Grudziądz1977M4035700:56:56
#18 1404Gędłek Mirosław (7311972M4035800:56:57
#19 1405Włodarczyk Jan (3403Aktywni Kociewiacy1958M604500:56:57
#20 1406Wargowski Robert (3273-1971M4035900:56:59
#21 1407Jaworski Karol (10961998M2018200:56:59
#22 1408Ogiński Michał (21941992M2018300:57:00
#23 1409Wróblewska Dorota (3486Bzg Gdańsk1967K501300:57:00
#24 1410Mandziuk Magdalena (19041972K406200:57:00
#25 1411Kowalczuk Tomasz (1463Optyk Punkt Widzenia1982M3044100:57:01
#26 1412Czajkowski Maciej (406Akademia Biegania Grudziądz1975M4036000:57:02
#27 1413Bielański Michał (183M&m Team1981M3044200:57:03
#28 1414Kowalczuk Anna (1460Optyk Punkt Widzenia1982K306500:57:03
#29 1415Zaborowski Piotr (3517Operacja Sport1987M3044300:57:04
#30 1416Karczewski Karol (12241990M2018400:57:05
#31 1417Młynarczyk Joanna (20451983K306600:57:05
#32 1418Strumiński Waldemar (37661951M604600:57:05
#33 1419Grabowski Łukasz (8141987M3044400:57:07
#34 1420Walentynowicz Aneta (3256Pruszcz Biega1977K406300:57:09
#35 1421Szygowski Mariusz (3067H2o Team1962M5012500:57:09
#36 1422Romanowski Tomasz (26191987M3044500:57:09
#37 1423Jaskot Jerzy (1074Niezrzeszony1950M604700:57:10
#38 1424Zawodnik Anonimowy (1901994M2018500:57:10
#39 1425Fryczke Maciej (673T-mobile Cycling Team1982M3044600:57:12
#40 1426Wawrzyniak Krzysztofa (3288Jabil Team1971K406400:57:12
#41 1427Borkowski Grzegorz (2351990M2018600:57:13
#42 1428Ruminska Katarzyna (26501987K306700:57:13
#43 1429Gollus Grzegorz (7711983M3044700:57:13
#44 1430Reszka Mirek (25861968M5012600:57:14
#45 1431Wett Krzysztof (3311Trimama Team1981M3044800:57:15
#46 1432Jasiński Adrian (1069Schumacher Team1971M4036100:57:15
#47 1433Stolska Katarzyna (2940Jabil Team1973K406500:57:16
#48 1434Kocbuch Kasia (13641981K306800:57:16
#49 1435Formella Feliks (6621963M5012700:57:17
#50 1436Pawlak Bernard (23141962M5012800:57:17
#51 1437Tomczak Krzysztof (31651984M3044900:57:17
#52 1438Rakoczy Maciej (25631979M3045000:57:18
#53 1439Marcinko Paweł (1918Runsofun1977M4036200:57:18
#54 1440Dobrzynski Jakub (526Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1989M2018700:57:19
#55 1441Sanocka Ewa (27141988K306900:57:19
#56 1442Jaworska Beata (1091Flex Runners1970K406600:57:19
#57 1443Lesczyński Patryk (37891991M2018800:57:19
#58 1444Dulkowski Jarosław (576Łubudubu1979M3045100:57:21
#59 1445Jabłoński Filip (37531992M2018900:57:21
#60 1446Woźnikowska Magdalena (3467Wuemka1982K307000:57:22
#61 1447Cybulski Mariusz (3911971M4036300:57:24
#62 1448Olszewski Bogusław (2225Cyklo Kwidzyn1984M3045200:57:25
#63 1449Bańkowski Piotr (102Szkoła Podstawowa Nr 21977M4036400:57:26
#64 1450Stecki Andrzej (29201966M5012900:57:26
#65 1451Latoszek Paweł (1708Jabil Team1993M2019000:57:26
#66 1452Zieliński Maciej (3591Społeczna Szkoła Podstawowa W Kwidzynie2001M162800:57:29
#67 1453Sobolewski Antoni (2868Biegający Tczew1951M604800:57:29
#68 1454Czeszejko Filip (4312000M183400:57:29
#69 1455Chmielecki Tomasz (36861972M4036500:57:30
#70 1456Maksajdowska Beata (18791975K406700:57:30
#71 1457Rychłowski Wojciech (2681Klub Aktywnego Pelpliniaka1992M2019100:57:32
#72 1458Sekuła Jacek (30661969M4036600:57:32
#73 1459Horodyski Maciej (9601955M604900:57:33
#74 1460Skweres Mariusz (2837Klub Aktywnego Pelpliniaka1983M3045300:57:34
#75 1461Różycka Alicja (2641Akademia Biegania Grudziądz1970K406800:57:34
#76 1462Rybczyński Andrzej (37091968M5013000:57:34
#77 1463Niedzielski Krzysztof (2128Ip Polska Team1978M4036700:57:35
#78 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1464Krzysztofiak Grazyna (15891958K60200:57:35
#79 1466Figura Cezary (6491990M2019200:57:36
#80 1467Wilma Andrzej (3351Kbr Poland1968M5013100:57:36
#81 1468Buksiński Michał (2841977M4036800:57:38
#82 1469Mazur Ignacy Jerzy (19591961M5013200:57:38
#83 1470Majda Marcin (1862Jabil Team1978M4036900:57:38
#84 1471Rękawik Agnieszka (2589Ett Elbląg Triathlon Team1968K501400:57:38
#85 1472Szymanek Zbigniew (28791976M4037000:57:39
#86 1473Zaraś Dawid (3555Jabil Team1996M2019300:57:40
#87 1475Mikołajczyk Anna (2011Mosg1982K307100:57:42
#88 1476Mróz Magdalena (6291974K406900:57:42
#89 1477Kupiecki Paweł (1645Kbr Poland1984M3045600:57:42
#90 1478Brzozowska Ania (264Sport A-z Team Iława1976K407000:57:43
#91 1479Nowak Kacper (21572000M183500:57:43
#92 1480Kwiatkowski Sebastian (16801996M2019400:57:45
#93 1481Sikora Robert (2780Kbr Poland1975M4037100:57:45
#94 1482Walter Tomasz (326722 Baza Lotnictwa Taktycznego1981M3045700:57:45
#95 1483Szypnik Małgorzata (3088Sport A-z Team Iława1975K407100:57:46
#96 1484Bebecki Radosław (1481987M3045800:57:46
#97 1485Stępniak Barbara (2935Rozbiegany Susz1975K407200:57:47
#98 1486Lulińska Bożena (1811Rozbiegany Susz1970K407300:57:49
#99 1487Strzyżyńska Izabela (2961Brak1979K307200:57:49
#100 1488Głuszak Sylwia (6361976K407400:57:51

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności