Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 110Roszkowski Marcin (2627Kp Psp Wejherowo1983M304900:41:15
#2 111Dąbrowski Sebastian (478Walki Ekopak S.a1977M402700:41:16
#3 112Stachurski Mariusz (29021978M402800:41:17
#4 113Warcaba Waldemar (3269Onemanclub1969M402900:41:19
#5 114Kołecki Michał (1388Rozbiegany Susz1995M201900:41:20
#6 115Kiernozek Tomasz (1293-1984M305000:41:21
#7 116Serkowski Piotr (2752Kp Psp Tczew1976M403000:41:22
#8 117Oreszke Jan (2234Kppsp Wejherowo1985M305100:41:22
#9 118Szramka Łukasz (3039Rolls-royce Running Team1983M305200:41:22
#10 119Wasilewski Andrzej (32821978M403100:41:29
#11 120Gąsior Piotr (719Rozbiegany Susz1984M305300:41:32
#12 121Żuchowski Maciej (3645Kp Psp Bytów1985M305400:41:33
#13 122Wysmoliński Piotr (35081972M403200:41:33
#14 123Wójcik-Wicka Weronika (3476Kkb Starogard Polpharma Run Team1987K30600:41:34
#15 125Sosnowski Jarosław (2886Biegający Tczew1972M403300:41:44
#16 126Sprada Waldemar (2896Osp Osie1974M403400:41:46
#17 127Stefaniak Wojciech (2925Kp Psp Kwidzyn & Kwidzyn Biega1980M305600:41:48
#18 128Wierzbowski Piotr (3337Team Kopeć1978M403500:41:52
#19 129Pastwa Marek (2303Ohzuza.combeautyspoprt1963M50500:41:58
#20 130Poźniak Cezary (2479Kwidzyn Biega1972M403600:41:59
#21 131Gutmański Łukasz (903Orp Generał Kazimierz Pułaski1991M202000:42:00
#22 132Sarnecki Michal (2720Ati Systemy Elektroniczne1985M305700:42:02
#23 133Łukomski Andrzej (1838Lks Zantyr Sztum1959M50600:42:02
#24 134Grzejdziak Przemek (8761980M305800:42:04
#25 136Krause Sebastian (1531Janosiki1974M403800:42:08
#26 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 137Lidak Robert (37582001M16300:42:09
#27 138Waldowski Roman (32521986M305900:42:09
#28 139Barnaś Krzysztof (122Grupa Malbork1981M306000:42:09
#29 140Sosnowski Krzysztof (2887Kp Psp Sztum1980M306100:42:11
#30 141Nowakowski Wojciech (2167Grupa Malbork1978M403900:42:11
#31 142Merda Katarzyna (1980Mts Hamer Miastko1982K30700:42:12
#32 143Banach Tomasz (951985M306200:42:13
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !144Olkowski Jurek (2214The Runners Świecie1953M60200:42:14
#34 145Grzonka Kamila (885Sokół Zblewo1986K30800:42:16
#35 146Balmas Piotr (911986M306300:42:20
#36 147Gabryel Zachariasz (678Tri Starogard Gdański1978M404000:42:26
#37 148Włosiński Maciej (34081977M404100:42:29
#38 150Nowakowski Andrzej (2165Traktor Team Gmina Kwidzyn1970M404200:42:30
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !151Wiernicka Paulina (3593Kwidzynianka1989K20200:42:33
#40 152Sadecki Iwo (26991989M202200:42:34
#41 153Borzyszkowski Bartosz (2411996M202300:42:35
#42 154Sadowski Andrzej (2704Lks Zantyr Sztum1985M306400:42:35
#43 155Komorowski Kamil (3840Tri Stg1986M306500:42:36
#44 156Zmysłowski Piotr (36111995M202400:42:36
#45 157Raczyński Piotr (25491990M202500:42:38
#46 158Ścisłowski Rafał (3094Ip Kwidzyn Team1978M404300:42:39
#47 159Klimowski Przemysław (1329Ge Power Team1977M404400:42:40
#48 160Klinkusz Adrian (1334Markos Running Team1978M404500:42:42
#49 161Kropidłowski Grzegorz (1543Lovelasy1982M306600:42:42
#50 162Lizinczyk Rafal (1798Lks Zantyr Stum1977M404600:42:48
#51 163Zakęs Marcin (35321979M306700:42:50
#52 164Jasiewicz Paweł (1066-1979M306800:42:53
#53 165Szuliński Dawid (30551986M306900:42:54
#54 166Nadolny Piotr (2096-1977M404700:42:55
#55 167Brzuszkiewicz Bartłomiej (269Tor-pal Team1979M307000:42:56
#56 168Wróbel Piotr (3484Gmina Gardeja Biega1994M202600:42:59
#57 170Piekarski Przemysław (2367Biegający Tczew1979M307100:43:01
#58 171Ciesielski Witold (37981973M404900:43:04
#59 172Orzoł Kamil (2252Wild Roe Deer Wilimy1983M307200:43:06
#60 173Klimek Łukasz (1328H2o Team1983M307300:43:07
#61 174Szczepiński Szymon (29981984M307400:43:07
#62 176Lompert Andrzej (18001977M405000:43:09
#63 177Pucek Artur (25201973M405100:43:09
#64 178Ogorzałek Łukasz (2195Miastoaktywni.pl1978M405200:43:10
#65 179Grobelny Tomasz (832Strzelno Biega1971M405300:43:12
#66 180Józefowicz Dawid (1133Beztlenowi Malbork1980M307600:43:13
#67 181Sykutera Marcin (29831973M405400:43:13
#68 182Dybowski Marcin (5931982M307700:43:15
#69 183Borc Piotr (232Akademia Biegania Grudziądz1970M405500:43:17
#70 184Matuszak Damian (19501976M405600:43:18
#71 185Michna Daniel (1997Klub Aktywnego Pelpliniaka1983M307800:43:20
#72 186Paszkowski Paweł (23041986M307900:43:22
#73 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !187Szymańska-Wiśniewska Karina (30731975K40200:43:25
#74 188Czarnecki Janusz (4142000M18400:43:26
#75 189Narloch Wojciech (2109Florian Chojnice1982M308000:43:26
#76 190Mikowski Mariusz (20131981M308100:43:27
#77 191Mankiewicz Piotr (1905Kp Psp Chojnice1985M308200:43:30
#78 192Bartosiak Jakub (38312001M16400:43:30
#79 193Czylkowski Arkadiusz (441Strzelno Biega1991M202700:43:31
#80 194Gburczyk Tomasz (7261982M308300:43:31
#81 196Zajączkowski Artur (3529Rozbiegane Działdowo1978M405800:43:34
#82 197Woźniak Norbert (3465Jabil Team1993M202800:43:35
#83 198Derewecki Jarek (499Traithlon Trójmiasto1974M405900:43:37
#84 199Kolatzek Krzysztof (1380Festiwal Biegowy W Krynicy Zdrój1972M406000:43:38
#85 200Hajduk Dariusz (919Bez Klubu1974M406100:43:38
#86 201Krykowski Ariel (1302Jw 11091990M202900:43:39
#87 202Polski Jacek (2455Akademia Biegania Grudziądz1972M406200:43:40
#88 203Gaffke Jarosław (685- B R Z Y N O Team -1970M406300:43:41
#89 204Fałkowski Jarosław (640Gmina Gardeja Biega1986M308400:43:44
#90 205Bińczak Patryk (21872000M18500:43:44
#91 206Marchlewski Jacek (1913Kemira1974M406400:43:48
#92 207Duzowski Rafał (588Kp Psp Kościerzyna1979M308500:43:49
#93 208Dec Maciej (483Ip Polska Team1974M406500:43:52
#94 209Krakówka Grzegorz (1519Rumiński Team1975M406600:43:52
#95 210Sainkowski Sławomir (38431977M406700:43:53
#96 211Daniel Kacper (4592000M18600:43:54
#97 212Mazerant Mateusz (3714I Lo Kwidzyn2000M18700:43:54
#98 213Michna Michał (1999Sut1980M308600:43:55
#99 214Oliński Wojciech (2211Active Malbork1969M406800:43:56
#100 215Baranowski Maciej (110Ks Pidrina1973M406900:44:00

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności