Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 434Kosiło Marcin (1432Runbusters1984M3016900:47:10
#2 435Sikorski Wojciech (2786Klub Aktywnego Pelpliniaka1987M3017000:47:10
#3 436Dwulit Dariusz (592Kp Psp Bytów1970M4013500:47:11
#4 437Derlaga Kamil (3818Press Glass Biegamy I Wspieramy1990M205700:47:11
#5 438Rozpędowski Patryk (2637Gdańskie Autobusy I Tramwaje1991M205800:47:11
#6 439Bendyk Elżbieta (1621967K50400:47:12
#7 440Formela Maciej (6601987M3017100:47:12
#8 441Józefowicz Jarosław (1135Iglotech1972M4013600:47:12
#9 442Dajnowicz Marcin (455Kl Lechia Gdańsk2001M16800:47:12
#10 443Kaczmarski Grzegorz (37321974M4013700:47:13
#11 444Zimny Sebastian (3606Press Glass Biegamy I Wspieramy1980M3017200:47:14
#12 445Karczewski Maciej (12251979M3017300:47:16
#13 446Przebieg Mariusz (24991970M4013800:47:16
#14 447Graban Radosław (803Hrmax Team1982M3017400:47:16
#15 448Kopiński Robert (1412Tor-pal Team1974M4013900:47:17
#16 449Kistowski Maciej (13121985M3017500:47:18
#17 450Kuc Łukasz (16051993M205900:47:20
#18 451Duchała Piotr (5621970M4014000:47:21
#19 452Albufera Charles-Emmanuel (38Lacroix Electronics Kwidzyn1993M206000:47:21
#20 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !453Liban Zygfryd (1769Biegajacytczew1943M70100:47:22
#21 454Nadolski Tomasz (2097Drużyna Olbrzyma1974M4014100:47:22
#22 455Gąsior Krystian (718Rozbiegany Susz1996M206100:47:22
#23 457Kamiński Arkadiusz (1197Akademia Biegania Grudziądz1977M4014300:47:24
#24 458Gajda Patryk (6921993M206200:47:24
#25 459Żygałko Piotr (3649Gmina Gardeja Biega1990M206300:47:25
#26 460Kaczyński Daniel (1173Morsy Zblewo1987M3017600:47:25
#27 461Szyplewski Marcin (3085Tri Starogard Gdański1985M3017700:47:26
#28 462Kłos Kamil (13451998M206400:47:27
#29 463Krasowski Janusz (1526Sp 11 Elbląg1966M502300:47:27
#30 464Czoska Agnieszka (4371984K301600:47:27
#31 465Santamaria Oscar (2715Jabil Team1973M4014400:47:28
#32 466Nowak Jarosław (2156Spc Toruń1968M502400:47:28
#33 467Wiatrowski Marcin (3317Drużyna Wilka1981M3017800:47:29
#34 468Łastowski Daniel (18171972M4014500:47:29
#35 469Sokołowski Rafał (28761996M206500:47:29
#36 470Dziedzic Andrzej (6051996M206600:47:30
#37 471Jaskólski Leszek (10771994M206700:47:30
#38 472Olbryś Stanisław (3735Kb Legionowo1967M502500:47:31
#39 473Kędzior Adam (12761992M206800:47:33
#40 474Gierszewski Wojciech (7371972M4014600:47:33
#41 475Skupień Piotr (2829Jabil Team1979M3017900:47:34
#42 476Falasa Krzysztof (635Kbr Poland1979M3018000:47:34
#43 477Jakubczyk Dariusz (996Nyborg-mawent1978M4014700:47:35
#44 479Kłodawski Marek (1344Klodasie1978M4014800:47:35
#45 480Rzepka Andrzej (26951993M206900:47:36
#46 481Król Jędrzej (15501999M181300:47:36
#47 482Laskowski Dariusz (1699-1977M4014900:47:37
#48 483Żemetro Ryszard (3633Lks Zantyr Sztum1964M502700:47:37
#49 484Piotrowski Lech (2398Lks Zantyr Sztum1962M502800:47:37
#50 485Wróblewski Gracjan (3487-1984M3018100:47:38
#51 486Burda Patryk (128322 Baza Lotnictwa Taktycznego1983M3018200:47:38
#52 487Błaszak Roman (210Zbuta1975M4015000:47:39
#53 488Owczarzak Rafał (22701976M4015100:47:39
#54 489Dulski Tadeusz (580---1969M4015200:47:39
#55 490Szymkowiak Paweł (3083Godlewski Runners1984M3018300:47:41
#56 491Dulski Marek (579-1972M4015300:47:41
#57 492Linkner Łukasz (1777Iława Biega1984M3018400:47:42
#58 493Dąbrowska Kamila (4721998K20600:47:42
#59 495Lewandowski Bartosz (17581976M4015400:47:45
#60 496Borzyszkowski Jakub (242Mts Kwidzyn1998M207000:47:45
#61 497Milewski Benedykt (2021Samindruk Brodnica1966M502900:47:47
#62 499Pałka Stanisław (2289Marcopol Running Team1963M503000:47:49
#63 500Żuber Marcin (3641Kbr Poland1986M3018600:47:50
#64 501Bartkowski Zdzisław (124-1963M503100:47:50
#65 502Melka Krzysztof (19771985M3018700:47:51
#66 503Roman Łukasz (2614Państwowa Straż Pożarna W Sztumie1983M3018800:47:51
#67 504Delewski Piotr (4921973M4015600:47:52
#68 505Wieluński Sławomir (33301979M3018900:47:52
#69 506Lipczyk Michał (1778Kemira1993M207100:47:53
#70 507Duzowski Marek (587Kp Psp Kościerzyna1988M3019000:47:53
#71 508Cendrowski Krzysztof (307Bodex Team1966M503200:47:55
#72 509Wrzeciono Artur (3491Sportowa Olimpia1991M207200:48:00
#73 510Józefowicz Grzegorz (1134Maczka1985M3019100:48:01
#74 511Kęska Mateusz (3809Przechowo Team2991-00:48:01
#75 512Łącz Mateusz (18211987M3019200:48:01
#76 513Nowosielski Piotr (2179Lks Zantyr Sztum1973M4015700:48:02
#77 514Stopa Zbigniew (29431982M3019300:48:02
#78 515Wojciechowski Adam (34181975M4015800:48:02
#79 516Grubalski Andrzej (8541982M3019400:48:02
#80 517Wójcik Roman (34751971M4015900:48:03
#81 518Krużyński Paweł (15691992M207300:48:03
#82 519Dmitrzak Piotr (516Lks Zantyr Sztum1983M3019500:48:03
#83 521Włodarczyk Karol (3404-1992M207400:48:04
#84 522Ważny Arkadiusz (37161996M207500:48:04
#85 523Rajkowski Walter (25601981M3019700:48:05
#86 524Malinowski Grzegorz (1892Eskapados Grudziądz1981M3019800:48:07
#87 525Kwiatkowski Adam (16711995M207600:48:07
#88 526Tylicki Marek (3228Górzno Biega1986M3019900:48:09
#89 527Sobianek Jakub (2861Jabil Team1997M207700:48:10
#90 528Jóźwiak Piotr (11381984M3020000:48:10
#91 529Walendziak Alicja (3253Runnersi S7 Banino1977K40600:48:10
#92 530Kupiecki Tadeusz (1646Optyk Punkt Widzenia1975M4016000:48:11
#93 531Krogulec Artur (1541Lacroix Team1991M207800:48:11
#94 532Gagat Ewa (688-1992K20700:48:11
#95 533Trzaskowski Tomasz (32021975M4016100:48:12
#96 534Krawiec Andrzej (1534Lks Zantyr Stum1961M503300:48:13
#97 536Grzemski Arkadiusz (881Wymiatacze1978M4016200:48:13
#98 537Malarczyk Andrzej (1883Ip Kwidzyn Team1961M503500:48:14
#99 538Ryzop Bartosz (2690Schumacher Team1977M4016300:48:14
#100 539Owczarek Katarzyna (22691977K40700:48:14

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności