Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 547Langowski Piotr (1697Uks Trs Susz1974M4016600:48:20
#2 548Jędras Krzysztof (1124Jw 42601981M3020300:48:21
#3 549Żółtański Szymon (36401986M3020400:48:22
#4 550Gibas Przemysław (73322 Baza Lotnictwa Taktycznego1985M3020500:48:25
#5 551Drojecki Wojciech (554Jawo Power1981M3020600:48:25
#6 552Piasecki Tomasz (23561962M503600:48:25
#7 553Sowiński Michał (28921986M3020700:48:25
#8 554Wądołowski Sławomir (32929 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej Wojskowa1975M4016700:48:26
#9 555Wiśniewski Ryszard (33821968M503700:48:26
#10 556Gorczycki Paweł (7802000M181400:48:27
#11 557Żurawski Robert (3647Miastoaktywni.pl1964M503800:48:27
#12 558Iwicki Krzysztof (974Jabil Team1990M207900:48:27
#13 559Jędrzejewski Kamil (1126Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1990M208000:48:27
#14 560Możejko Dawid (3821Finisz Morąg2001M16900:48:29
#15 561Ratkowska Małgorzata (2569The Runners Świecie1978K40900:48:30
#16 562Klak Łukasz (1316Kp Psp Starogard Gdański1986M3020800:48:30
#17 563Koseda Robert (1427Honey Badger1973M4016800:48:32
#18 564Szmyt Dawid (30291991M208100:48:35
#19 565Rudawski Radosław (26481977M4016900:48:37
#20 566Rakoczy Paweł (2564Jola & Paweł Biegiem Przez Życie1966M503900:48:37
#21 567Kwaśniewski Roman (1666-kociewski Klub Biegacza Starogard Gdanski1960M504000:48:38
#22 568Wydra Grzegorz (3501-1984M3020900:48:38
#23 569Rogowski Krzysztof (2604Pomerania Cup1976M4017000:48:39
#24 570Szymaniak Jacek (30691995M208200:48:39
#25 571Janowski Piotr (1038Tkkf Chełmno1964M504100:48:39
#26 572Dulnik Roman (5771964M504200:48:40
#27 573Antczak Marcin (49Ostróda Runners1979M3021000:48:40
#28 574Kłuba Sławomir (135120 Brygada Zmechanizowana1990M208300:48:40
#29 575Szczepański Patryk (2997Iskra Narzym1988M3021100:48:40
#30 576Gałuszka Dorota (705-1979K301700:48:41
#31 577Raschupkina Nina (37751984K301800:48:41
#32 578Różycki Sławomir (2642Tkkf Kolejarz Bydgoszcz1960M504300:48:42
#33 579Pietrusiński Michał (2373Jabil Team1993M208400:48:42
#34 580Laszczak Jerzy (1705Urwis Biega1961M504400:48:42
#35 581Fierka Tomasz (647Run Tomasz Run )1982M3021200:48:43
#36 582Sikora Szymon (2782Pkp Skm W Trójmieście1991M208500:48:43
#37 583Tułodziecki Patryk (3211Biegam U Kolesi1987M3021300:48:45
#38 584Jagielski Szymon (9891977M4017100:48:46
#39 585Sikorski Mariusz (27851985M3021400:48:46
#40 586Kłos Michał (1346Osp JeleÑ1992M208600:48:47
#41 587Zańko Marek (3550Pruszcz Biega1967M504500:48:47
#42 588Wendland Mateusz (3307Albatrosy1990M208700:48:47
#43 589Zachaj Marcin (35191993M208800:48:47
#44 590Welsand Mariusz (33031988M3021500:48:49
#45 591Kłosiewicz Wojciech (13471975M4017200:48:50
#46 592Szczepanek Piotr (2994Klub Biegacza Jurund Szczytno1969M4017300:48:50
#47 593Sopiela Wojciech (28802001M161000:48:50
#48 594Olszewski Bartosz (2224Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1989M208900:48:51
#49 595Siółkowski Wiesław (2792Państwowa Straż Pożarna Elbląg1955M60700:48:51
#50 596Jarońska Aneta (1264Iron Woman Trójmiasto1990K20900:48:51
#51 597Kossowicz Krzysztof (1447Pmp Running Team1973M4017400:48:52
#52 598Urbanowicz Mikołaj (32411979M3021600:48:53
#53 600Cyl Dawid (393Fordonrunners1980M3021700:48:54
#54 601Półrola Robert (2482Runnersi S7 Banino1975M4017600:48:54
#55 602Rytelewski Tomasz (26871988M3021800:48:55
#56 603Ziółek Sebastian (36071997M209000:48:55
#57 604Gutowski Paweł (908Uks Trs Susz1981M3021900:48:56
#58 605Cysewski Mieczysław (3981961M504600:48:56
#59 606Łukwiński Mariusz (1841Drużyna Szpiku1981M3022000:48:56
#60 607Likwińsk Ann (38051982K301900:48:56
#61 608Laskowski Tomasz (1703Niezrzeszony1975M4017700:48:57
#62 609Grzechulski Piotr (8721975M4017800:48:58
#63 610Kowalski Łukasz (14831990M209100:48:59
#64 611Gronowski Michał (847The Runners Świecie1970M4017900:49:00
#65 612Włoch Michał (3402Ebro Team Polska2000M181500:49:00
#66 613Murawska Aneta (2085Górzno Biega1995K201000:49:00
#67 614Kuc Szymon (1606Km Psp Gdańsk1986M3022100:49:01
#68 615Ścisłowski Andrzej (3093Biegający Tczew1958M60800:49:02
#69 616Zawadzki Rafał (35621979M3022200:49:03
#70 617Puckowska Katarzyna (2522Tri Starogard Gdański1987K302000:49:03
#71 618Tomaszewski Wojciech (31631970M4018000:49:03
#72 620Jankowski Piotr (1033Rezerwowe Psy1984M3022400:49:06
#73 622Piotrowski Mateusz (24001990M209200:49:07
#74 623Zura Piotr (3614Dolna Grupa1978M4018100:49:08
#75 624Gurbowicz Jarosław (894Kp Psp Tczew Biegający Tczew1972M4018200:49:09
#76 625Chelkowski Henryk (313Akademia Biegania Grudziądz1975M4018300:49:09
#77 626Wiśniewski Ireneusz (3368Komenda Powiatowa Psp Wąbrzeźno1975M4018400:49:09
#78 627Partyka Robert (23011973M4018500:49:10
#79 628Gapa Wiesław (707Tkkf Wodnik Więcbork1971M4018600:49:10
#80 629Wilma Wiesław (3353Tim Ip Kwidzyn1961M504700:49:11
#81 630Buczyński Paweł (2731973M4018700:49:12
#82 632Prabucki Piotr (2483Skl Filippides1975M4018800:49:14
#83 633Dering Marcin (5011989M209300:49:15
#84 635Trociński Robert (3190Ip Kwidzyn Team1963M504800:49:15
#85 636Maciejewski Martin (1850Flex Runners1993M209400:49:15
#86 637Woźniak Monika (34641980K302200:49:15
#87 638Patelczyk Sławomir (23081976M4018900:49:15
#88 639Jarantowicz Adam (37881980M3022600:49:16
#89 640Wyrzykowski Krystian (3506Jabil Team1982M3022700:49:16
#90 641Falba Wioletta (637Rozbiegane Działdowo1970K401000:49:16
#91 642Wiewiórowski Sebastian (3338Pmp Running Team1981M3022800:49:17
#92 643Basara Mateusz (1321984M3022900:49:17
#93 644Szołtys Andrzej (3031Ip Kwidzyn Team1970M4019000:49:17
#94 645Towiański Norbert (3179-1992M209500:49:20
#95 647Kownacki Mateusz (14881999M181600:49:20
#96 648Dąbrowska Paulina (4731995K201100:49:21
#97 649Dzienisiewicz Marcin (22121988M3023100:49:21
#98 650Pulkowski Sławomir (2528Niezrzeszony1969M4019100:49:22
#99 651Kuteła Nikodem (36682000M181700:49:22
#100 652Żyźniewski Przemysław (3652Finisz Morąg1988M3023200:49:23

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności