Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 644Szołtys Andrzej (3031Ip Kwidzyn Team1970M4019000:49:17
#2 645Towiański Norbert (3179-1992M209500:49:20
#3 646Krotowski Witold (1548Iława Biega1984M3023000:49:20
#4 647Kownacki Mateusz (14881999M181600:49:20
#5 648Dąbrowska Paulina (4731995K201100:49:21
#6 649Dzienisiewicz Marcin (22121988M3023100:49:21
#7 650Pulkowski Sławomir (2528Niezrzeszony1969M4019100:49:22
#8 651Kuteła Nikodem (36682000M181700:49:22
#9 652Żyźniewski Przemysław (3652Finisz Morąg1988M3023200:49:23
#10 653Połom Maciej (2458Bob1973M4019200:49:24
#11 654Laszuk Bogdan (1706-1973M4019300:49:25
#12 655Banach Michał (36601979M3023300:49:25
#13 656Łepek Teresa (18231993K201200:49:25
#14 657Sosnowska Bożena (2885Smurfit Kappa Adventure Team Poland1972K401100:49:26
#15 658Staniaszek Marcin (29052000M181800:49:26
#16 659Piekarska Anna (2366Biegający Tczew1978K401200:49:26
#17 660Stawicki Mateusz (29171987M3023400:49:26
#18 661Karczewska Aleksandra (1223Flex Runners1978K401300:49:26
#19 662Wadolski Waldemar (3819Biegający Tczew1972M4019400:49:27
#20 663Szpeflik Dawid (3037Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1995M209600:49:27
#21 664Wągiel Andrzej (32931979M3023500:49:28
#22 665Piskoń Paweł (24211984M3023600:49:28
#23 666Hinc-Żardecka Natalia (945Runeda1986K302300:49:30
#24 667Jarentewicz Sławomir (10521973M4019500:49:31
#25 668Bąk Marcin (143Biegam Dla Zdrowia1979M3023700:49:32
#26 669Cybulska Monika (3901973K401400:49:33
#27 670Pepliński Grzegorz (2339Lks Zantyr Sztum1972M4019600:49:33
#28 671Mrozek Marcin (20741984M3023800:49:35
#29 672Sarzyński Dariusz (2726Psw1974M4019700:49:35
#30 673Niczyporuk Andrzej (2124Cslog1981M3023900:49:36
#31 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !674Oremus Zuzanna (2233-2000K18200:49:36
#32 675Pawlak Łukasz (2317Beerunner1985M3024000:49:37
#33 676Sosiński Dariusz (2881Lks Zantyr Sztum1976M4019800:49:37
#34 677Bogusz Mateusz (219Traktor Team Gmina Kwidzyn1989M209700:49:37
#35 678Domalewski Tomasz (531Runner`s High1977M4019900:49:37
#36 679Koczaj Sławomir (1370Koczaj Team1968M504900:49:38
#37 680Tołkacz Wojciech (3154Malbork Biega1963M505000:49:38
#38 681Beczek Dariusz (151Dzh Mw1965M505100:49:39
#39 682Żołnowski Marcin (36381981M3024100:49:39
#40 683Krupa Tomasz (1565Traktor Team Gmina Kwidzyn1983M3024200:49:40
#41 684Kugaudo Piotr (1623Biegowyswiat.pl1977M4020000:49:40
#42 685Zakrzewski Paweł (3537Lipa Mtb1988M3024300:49:41
#43 686Pepliński Dariusz (2338-1982M3024400:49:41
#44 688Wiśniewski Wiesław (3383Rolls-royce Running Team1972M4020100:49:42
#45 689Tomula Piotr (3174Ip Polska Team1989M209800:49:45
#46 690Murcha Paweł (3742Augusteam1973M4020200:49:46
#47 691Żyła Justyna (3650La Rive Team1977K401500:49:46
#48 692Butryn Nikodem (2921969M4020300:49:46
#49 693Żółtański Łukasz (363922 Baza Lotnictwa Taktycznego1982M3024500:49:47
#50 695Jankiewicz Maciej (1021Spójnia Białe Błota1981M3024600:49:49
#51 696Głuchaczka Justyna (755Klub 4221989K201300:49:49
#52 697Uniatowska Ewelina (3235Bieg Ekipa1994K201400:49:50
#53 698Burek Bartosz (287Przebiegli1986M3024700:49:50
#54 699Zimnicki Mateusz (36052002M161100:49:51
#55 700Bąkowski Tadeusz (1461964M505400:49:53
#56 701Janeczko Arkadiusz (10121986M3024800:49:54
#57 702Szychułda Adam (3065`zorza` Gdynia1955M601000:49:54
#58 703Wesołowski Waldemar (3309.1973M4020400:49:54
#59 704Gąsiorowski Robert (722Run Bydgoszcz1971M4020500:49:55
#60 705Hennig Patryk (37011996M209900:49:55
#61 706Leliwa Sylwia (1720Run Beach Morning Team1993K201500:49:56
#62 707Rajkowski Leszek (2559.1978M4020600:49:56
#63 708Przysiężny Grzegorz (2514Biegaj Z Głową1961M505500:49:59
#64 709Janaszewski Mariusz (661985M3024900:50:00
#65 711Popowicz Piotr (2471Popki Team1992M2010000:50:02
#66 712Zalewska Kamila (35411983K302400:50:02
#67 713Ulenberg Roman (3233Kbr Poland1985M3025000:50:02
#68 714Białous Krzysztof (177Niezrzeszony1960M505700:50:02
#69 715Byczyńska Barbara (294Skl Filippides1975K401600:50:04
#70 716Kruszyński44749 Karol (38541985M3025100:50:04
#71 717Czarnecki Piotr (4151989M2010100:50:04
#72 718Nowakowski Marcin (2166Flex Runners1978M4020700:50:04
#73 719Pytyńska Izabela (2542Grudziądzka Fit Mama1980K302500:50:05
#74 720Szczepański Leszek (3670Traktor Team Gmina Kwidzyn1990M2010200:50:06
#75 721Prokop Jacek (3811Biegam U Kolesi1974M4020800:50:07
#76 722Korgul Cezary (1419Walki Ekopak S.a1978M4020900:50:07
#77 723Wojtacka Magdalena (34271992K201600:50:09
#78 724Wojciechowski Grzegorz (3419-1981M3025200:50:09
#79 725Dziedzic Piotr (607Walki Ekopak S.a1988M3025300:50:09
#80 726Sadkowski Kazimierz (2701-kociewski Klub Biegacza Starogard Gdanski1960M505800:50:09
#81 727Socha Patryk (2872-2001M161200:50:10
#82 728Wróbel Marek (37381980M3025400:50:10
#83 729Zamyślewski Krzysztof (3546Kwidzyn Biega1978M4021000:50:10
#84 730Witka Piotr (3390Pocancerowani Biegnę Odczarować Raka1965M505900:50:11
#85 731Skopczyński Jarek (2818Biegowyswiat.pl1978M4021100:50:11
#86 732Horbarczek Szymon (959Lapp1978M4021200:50:12
#87 734Tabor Leszek (3127Lks Zantyr Sztum1958M601100:50:13
#88 735Olszewski Łukasz (2228Szkoła Podstawowa Nr 21983M3025600:50:14
#89 736Kirys Dominik (1303Eziorun1985M3025700:50:14
#90 737Neumann Jarosław (2121-1980M3025800:50:14
#91 738Szerszeń Michał (3013Pphu Artpol Kwidzyn1992M2010300:50:15
#92 739Kuciński Tomasz (1618Elaktywny Maratończyk Team1973M4021300:50:15
#93 740Kacprzak Mariusz (1160Flsmidth Maag Gear1983M3025900:50:15
#94 741Brunke Tomasz (258Run Bydgoszcz1972M4021400:50:16
#95 742Lontkowski Marcin (18021975M4021500:50:17
#96 743Gordon Roman (781Run Bydgoszcz1956M601200:50:17
#97 744Sokołowski Jacek (2875Jabil Team1987M3026000:50:18
#98 745Białkowski Paweł (1762001M161300:50:18
#99 746Kamiński Patryk (1200Mobilek Części Samochodowe1988M3026100:50:18
#100 747Podbielska Alina (2442Km Umk Toruń1969K401700:50:18

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności