Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 870Trukawka Piotr (3195Rakowieckwidzyn1956M601600:51:42
#2 871Mederski Bartosz (19681986M3030400:51:43
#3 872Kozioł Jacek (14941988M3030500:51:44
#4 873Sitek Adam (2795Wsm Crossfit Różyny1975M4024700:51:44
#5 874Matwiejczuk Arkadiusz (1955Orkamasters Iława1962M506700:51:44
#6 875Kaszyński Piotr (1254Lightbox Runners Team1963M506800:51:44
#7 877Plewa Bartosz (2429.1976M4024800:51:46
#8 878Mączewska Marzena (1964V Runner1969K402200:51:47
#9 879Sudoł Miłosz (2970Ip Kwidzyn Team1989M2012000:51:49
#10 880Hirsz Maciej (952Magma Kolektyw Sportowy1973M4024900:51:50
#11 881Adamczyk Paulina (251989K201800:51:50
#12 882Furmaniak Piotr (676Koczaj Team1976M4025000:51:51
#13 883Siwczak Mariusz (28031982M3030600:51:51
#14 884Leif Frilund (1718Walki Racing Team1953M601700:51:52
#15 885Pytliński Krzysztof (25391971M4025100:51:52
#16 886Stojak Krzysztof (29381984M3030700:51:54
#17 887Sak Wojciech (2708Ip Polska Team1992M2012100:51:55
#18 888Szemberski Szymon (30111981M3030800:51:55
#19 889Sochacki Michał (2873Gmina Gardeja Biega1987M3030900:51:56
#20 890Chojnacki Krzysztof (334Ip Kwidzyn Team1970M4025200:51:57
#21 891Jabłonowski Paweł (975Mks Mława1989M2012200:51:57
#22 892Olejarczyk Piotr (22061960M506900:51:57
#23 893Janik Roman (1018Kwidzyn Biega1953M601800:51:57
#24 894Rodak Natalia (2595Rozbiegany Susz1994K201900:51:59
#25 895Bluj Roman (204Vo2max Mtb Team1960M507000:52:00
#26 896Karpenko Oleksii (1234Niema1996M2012300:52:00
#27 897Rumiński Daniel (26512000M182100:52:00
#28 898Roś Jakub (26281990M2012400:52:01
#29 899Hulewicz Elżbieta (964Akademia Biegania Grudziądz1976K402300:52:01
#30 900Samborski Andrzej (2711Ip Kwidzyn Team1966M507100:52:01
#31 901Sienkiewicz-Narloch Anna (2771Biegaj Z Głową1974K402400:52:02
#32 902Zając Maciej (35271990M2012500:52:03
#33 903Laskowski Paweł (37441988M3031000:52:03
#34 904Rosiak Paulina (3773Fresh Gym1984K303300:52:03
#35 905Brzuszczyński Tomasz (268Biegające Zające1976M4025300:52:04
#36 906Walkiewicz Zbigniew (32631981M3031100:52:04
#37 907Błachuta Rafał (207Jrg Malbork1991M2012600:52:04
#38 908Nowicki Andrzej (2175Ip Kwidzyn Team1965M507200:52:05
#39 909Celegrat Andrzej (3041981M3031200:52:06
#40 911Markowski Kamil (1926Lks Zantyr Sztum1985M3031300:52:06
#41 912Spręga Aurelia (2897Skl Filippides1976K402500:52:07
#42 913Szubartowski Robert (30501971M4025500:52:07
#43 914Matuszak Daniel (1951Policja1983M3031400:52:07
#44 915Masiak Rafał (19361982M3031500:52:07
#45 916Bronk Tomasz (2521999M182200:52:07
#46 917Chęciński Leszek (36881969M4025600:52:07
#47 918Jarzębski Ireneusz (1063Ip Kwidzyn Team1966M507300:52:07
#48 919Strzelczyk Paweł (36741985M3031600:52:08
#49 920Adamiec Krystian (261994M2012700:52:08
#50 921Iwańczyk Grzegorz (972Zespół Szkół Nr 2 W Szczytnie1960M507400:52:09
#51 922Waga Jacek (3247-1967M507500:52:09
#52 923Berent Mariusz (165Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1986M3031700:52:10
#53 925Czajka Artur (402-1994M2012800:52:11
#54 926Obiedzińska Aleksandra (2188Jabil Team1977K402600:52:11
#55 927Grabar Fedor (804Ip Russia1975M4025700:52:13
#56 928Czaplewski Wojciech (4111972M4025800:52:14
#57 929Piórkowski Mariusz (2412Biegnę Po Medal1982M3031800:52:14
#58 930Błędzki Michał (2141986M3031900:52:14
#59 931Domian Krzysztof (5342lazy2run1985M3032000:52:17
#60 932Pikus Jarosław (23901969M4025900:52:17
#61 933Sienny Sebastian (27731986M3032100:52:18
#62 934Gadomski Marcin (6841981M3032200:52:18
#63 935Winiszewski Karol (3357Winiszewski.com1983M3032300:52:18
#64 936Adryan Adam (35Ckb Słupsk1975M4026000:52:18
#65 937Dabrowski Dariusz (451Byle Do Mety1978M4026100:52:18
#66 939Siekierski Marcin (27671973M4026200:52:20
#67 941Wycki Przemysław (35001997M2012900:52:20
#68 942Kaszubowski Dariusz (1252Lać Team1983M3032500:52:20
#69 943Barcikowska-Kmieć Beata (1161977K402700:52:20
#70 944Wiśniewski Jędrzej (33721992M2013000:52:22
#71 945Kwiatkowski Mirosław (1675Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1978M4026400:52:22
#72 946Lewandowski Dariusz (1759Klub Aktywnego Pelpliniaka1982M3032600:52:25
#73 947Goszczycki Dawid (7871985M3032700:52:25
#74 948Siuda Adam (2801Rc Klasztorek1975M4026500:52:25
#75 949Kaczorowska Krystyna (1169Skazani Na Sukces1970K402800:52:25
#76 951Madej Paweł (1857Pgb Sportowa Paczka1985M3032800:52:26
#77 952Szewczak Waldemar (30151977M4026700:52:27
#78 953Kaczorowski Ryszard (1172Skazani Na Sukces1964M507700:52:27
#79 954Klawczyński Zbigniew (1317`logistycy` Bydgoszcz1962M507800:52:27
#80 955Jaruszewski Tomasz (1061Janosiki1984M3032900:52:28
#81 956Łuczyk Remigiusz (1833Run 4fun1985M3033000:52:28
#82 957Sidorski Jakub (27631989M2013100:52:28
#83 958Kraśniewski Piotr (15301993M2013200:52:29
#84 959Siwiński Jerzy (2805Drużyna Wilka1960M507900:52:29
#85 960Berendt Janusz (164Professor.pl1991M2013300:52:30
#86 961Szypnik Arkadiusz (3086Sport A-z Team Iława1975M4026800:52:31
#87 962Gostkiewicz Maciej (785Umks Kwidzyn1974M4026900:52:32
#88 963Kępiński Mariusz (12781989M2013400:52:32
#89 964Smurzyński Piotr (2856Alusia Team1988M3033100:52:32
#90 965Puczkowski Piotr (2525Kbr Poland1976M4027000:52:33
#91 966Raulin Rafał (25731983M3033200:52:33
#92 967Joniec Maksymilian (1131-2001M162000:52:33
#93 968Lorenc Roman (1804Klub Aktywnego Pelpliniaka1975M4027100:52:34
#94 969Świętosławski Henryk (3119Ip Kwidzyn Team1959M508000:52:34
#95 970Cejer Maciek (3012001M162100:52:34
#96 971Podolska Joanna (24461986K303400:52:34
#97 972Domka Michał (538Rezerwowe Psy1981M3033300:52:35
#98 973Lausz Artur (38021980M3033400:52:35
#99 974Kaliszewska Małgorzata (11791977K402900:52:35
#100 975Wełnicki Michał (3306Schumacher Team1981M3033500:52:35

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności