Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1101Kociński Andrzej (1368Brak1971M4029300:53:49
#2 1102Sowulewski Oliver (2894Lightbox Runners Team1989M2015200:53:49
#3 1103Borc Marzanna (231Akademia Biegania Grudziądz1969K403500:53:49
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1104Kominek Julita (13951999K18300:53:50
#5 1105Karpiński Marcin (1237Walki Ekopak S.a1991M2015300:53:51
#6 1106Pielenc Dariusz (2368Lubawa Kocha Biegać1989M2015400:53:51
#7 1107Kuhn Rafał (16241984M3037200:53:51
#8 1108Wierzbowska Agnieszka (3335Biegam U Kolesi1989K202500:53:52
#9 1109Bończoszek Patryk (2301993M2015500:53:52
#10 1110Wierzbowski Krzysztof (3336Biegam U Kolesi1982M3037300:53:52
#11 1111Jarosińska Katarzyna (1058Lacroix Electronics Kwidzyn1996K202600:53:53
#12 1112Dziedzic Rafał (6081980M3037400:53:53
#13 1113Dahl Bartosz (4531977M4029400:53:54
#14 1114Preczewska Dominika (2488La Rive Team1994K202700:53:54
#15 1115Preczewska Milena (2489La Rive Team1994K202800:53:54
#16 1116Legieć Paweł (17141979M3037500:53:55
#17 1117Kreja Łukasz (3790Biegający Tczew1984M3037600:53:55
#18 1118Groll Ryszard (841Zsp Prabuty1964M5010100:53:56
#19 1119Slipcewcz Tomasz (2840Ip Kwidzyn Team1970M4029500:53:56
#20 1120Chmielowski Roman (329Powiśle W Cyganach1962M5010200:53:56
#21 1121Felski Ireneusz (6451968M5010300:53:57
#22 1122Fayose Olalekan Temitayo (643Multi-service S.a.1986M3037700:53:57
#23 1123Rokita Jan (2608Ge Power Team2000M182800:53:58
#24 1124Siciarek Marta (38461990K202900:53:59
#25 1125Rogalski Krzysztof (26001988M3037800:53:59
#26 1126Nowicka Katarzyna (2170Traktor Team Gmina Kwidzyn1977K403600:54:01
#27 1127Szczutkowska Agnieszka (3003Akademia Biegania Grudziądz1977K403700:54:02
#28 1128Czerwiński Waldemar (428Markos Running Team1985M3037900:54:02
#29 1129Figura Bogdan (648.1956M602800:54:03
#30 1130Wolak Krzysztof (34442001M162300:54:03
#31 1131Organista Łukasz (2236Interlink1986M3038000:54:03
#32 1132Nowakowska Marzena (2163Grupa Malbork1977K403800:54:03
#33 1133Wojtalak Daniel (3433Bukowski Klub Biegacza1990M2015600:54:04
#34 1134Bącik Rafał (1389 Warmiński Pułk Rozpoznawczy1978M4029600:54:05
#35 1135Sobczak Radosław (37341973M4029700:54:05
#36 1136Traczewski Leonard (31811952M602900:54:06
#37 1137Gumkowski Łukasz (891Użytkownik Gumkowski219721998M2015700:54:07
#38 1138Leszek Paweł (17431984M3038100:54:07
#39 1139Koliński Krzysztof (1383Gmina Gardeja Biega1989M2015800:54:08
#40 1140Janowicz Katarzyna (10371977K403900:54:08
#41 1141Grucza Karolina (3825Pruszcz Biega1981K304100:54:08
#42 1142Gromadzińska Magdalena (842Virtual Runner Club1977K404000:54:09
#43 1143Tocha Zbigniew (3153Aktywni Kociewiacy1956M603000:54:09
#44 1144Szymański Tomasz (3081Ip Kwidzyn Team1974M4029800:54:09
#45 1145Szmidt Dariusz (3025-1973M4029900:54:11
#46 1146Zimna Agnieszka (3603Reebok Run Crew Tczew1981K304200:54:12
#47 1147Lis Bartosz (17871982M3038200:54:12
#48 1148Konopka Paweł (1403Daleko Jeszcze1984M3038300:54:14
#49 1149Nowak Arkadiusz (21551988M3038400:54:14
#50 1150Podlawski Piotr (2445Jabil Team1983M3038500:54:15
#51 1151Kuciński Łukasz (1617El Aktywni1992M2015900:54:16
#52 1152Roginska Wioletta (26031978K404100:54:16
#53 1153Remus Katarzyna (2584Jabil Team1991K203000:54:17
#54 1154Sobiech Ewelina (28621993K203100:54:19
#55 1155Chełkowski Rafał (3151972M4030000:54:19
#56 1156Szmigiera Adam (3028Smurfit Kappa Adventure Team Poland1985M3038600:54:20
#57 1157Kluska Przemysław (13411991M2016000:54:21
#58 1158Wojciechowski Adam (3417Kbr Poland1984M3038700:54:26
#59 1159Guzowski Piotr (917Biegacze Gorszego Sortu1983M3038800:54:26
#60 1160Koziara Dionizy (1492Kemira1979M3038900:54:26
#61 1161Błaszak Magdalena (209Zbuta1979K304300:54:28
#62 1162Kowalski Tomasz (14871987M3039000:54:29
#63 1163Serzysko Wojciech (27591973M4030100:54:30
#64 1164Wciślińska Małgorzata (3300Ip Polska Team1987K304400:54:31
#65 1165Piórkowski Stanisław (2414Tkkf Kubuś Sierpc1958M603100:54:31
#66 1166Drabiniak Michał (548-1985M3039100:54:32
#67 1167Ćwiąkała Agnieszka (445Ip Polska Team1975K404200:54:33
#68 1168Piotrowski Paweł (24021992M2016100:54:35
#69 1169Drosinski Grzegorz (555Ip Polska Team1980M3039200:54:35
#70 1170Tyburski Mariusz (3225Iława Biega1988M3039300:54:35
#71 1171Jeliński Adam (11061973M4030200:54:36
#72 1172Skórski Robert (2824Jabil Team1977M4030300:54:36
#73 1173Kłosińska Joanna (13481991K203200:54:37
#74 1174Liszewski Paweł (1797Ip Kwidzyn Team1983M3039400:54:37
#75 1175Jaworska Karolina (1093Schumacher Team1999K18400:54:37
#76 1176Kaminski Mateusz (11911993M2016200:54:38
#77 1177Zawodnik Anonimowy (11161990M2016300:54:38
#78 1178Owczarek Jacek (22681974M4030400:54:38
#79 1179Podgórski Adam (2444Jabil Team1993M2016400:54:39
#80 1180Bakaluk Zdzisław (831967M5010400:54:39
#81 1181Bania Marek (101Jabil Team1971M4030500:54:40
#82 1182Kwiatkowska Anna (1667Biegający Tczew1981K304500:54:41
#83 1183Wojnarowski Paweł (34251977M4030600:54:41
#84 1184Kowalski Henryk (1478Ip Kwidzyn Team1957M603200:54:41
#85 1185Brodowski Marcin (247Traktor Team Gmina Kwidzyn1984M3039500:54:41
#86 1186Patej Marcin (23071980M3039600:54:42
#87 1187Cieszewski Marcin (383Ip Kwidzyn Team1976M4030700:54:42
#88 1188Chyliński Łukasz (3641984M3039700:54:42
#89 1189Kęsik Roman (128113 Wog Grudziądz1966M5010500:54:43
#90 1190Walendziak Ryszard (3254Valdano1973M4030800:54:43
#91 1191Marchlewski Paweł (1914Kemira1999M182900:54:44
#92 1192Kowalski Jacek (1480Jonkowo Team1969M4030900:54:45
#93 1193Wróbel Leonard (34821957M603300:54:45
#94 1194Miloszewski Andrzej (20241962M5010600:54:45
#95 1195Kotz Marcin (14581978M4031000:54:46
#96 1196Biedrzycka Natalia (1781997K203300:54:47
#97 1197Bobiński Piotr (2161968M5010700:54:47
#98 1198Markowska Anna (1924-1980K304600:54:47
#99 1199Rachoń Jacek (2547Kravmaga_fighter1981M3039800:54:47
#100 1200Wilencewicz Tomasz (3345Wybierz1986M3039900:54:47

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności