Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1201Kowalewski Rafał (1471Jabil Team1991M2016500:54:47
#2 1202Odziemczyk Piotr (2192Flsmidth Maag Gear1975M4031100:54:49
#3 1203Jarliński Rafał (1054Orkamasters Iława1968M5010800:54:50
#4 1204Jasiuta Paweł (1073Flsmidth Maag Gear1981M3040000:54:50
#5 1205Szych Jarosław (306449blot1978M4031200:54:51
#6 1206Nysztal Radosław (2186Nysztal Szubstarski I Wspólnicy Adwokacka Spółka Partne1976M4031300:54:51
#7 1207Włodarczyk Krzysztof (3405Prabuty1987M3040100:54:51
#8 1208Tobolski Marek (3152Florian Grudziądz1974M4031400:54:52
#9 1209Wysocki Kamil (35101989M2016600:54:52
#10 1210Gronowska Renata (845The Runners Świecie1971K404300:54:52
#11 1211Brzozowski Andrzej (266Km Psp Gdańsk1986M3040200:54:55
#12 1212Woźny-Tomczak Marta (34681984K304700:54:56
#13 1213Pokrywka Radosław (2449Kp Psp Wejherowo1994M2016700:54:56
#14 1214Tobolska Anna (3150Florian1977K404400:54:56
#15 1215Czapliński Marek (412Biegamyrazem.pl1975M4031500:54:57
#16 1216Pawlak Jakub (23151992M2016800:54:58
#17 1217Śnieg Aleksandra (31021962K50700:54:58
#18 1218Kanclerz Katarzyna (1205Fortek Błagam Tylko Nie Płacz:)1980K304800:54:58
#19 1219Czupryn Katarzyna (439Hk Finance Team1976K404500:54:58
#20 1220Charytoniuk Mirosław (312Mag-ma Kolektyw Sportowy1970M4031600:54:59
#21 1221Czupryn Piotr (440Kemira1973M4031700:55:00
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1222Urtnowski Henryk (3244Eurostyl Gdańsk1938M80100:55:00
#23 1223Stradowski Bartłomiej (2947Mtm Team1974M4031800:55:01
#24 1224Organiak Dominik (22352001M162400:55:01
#25 1225Misiejuk Maciej (20361973M4031900:55:01
#26 1226Brzozowski Andrzej (265Adidas Runers Warsaw1954M603400:55:02
#27 1227Klimczewski Mirosław (13261961M5010900:55:02
#28 1228Wojtasik Łukasz (3438Brak1997M2016900:55:02
#29 1229Miazga Robert (19821995M2017000:55:02
#30 1230Kossak Karol (14451996M2017100:55:02
#31 1231Murawska Joanna (2086Miki Team1977K404600:55:03
#32 1232Łuakszewski Marcin (38141986M3040300:55:03
#33 1233Kowalska Beata (1475Jonkowo Team1969K404700:55:03
#34 1234Chustecki Paweł (358Walki Ekopak S.a1986M3040400:55:04
#35 1235Grochowski Karol (8361982M3040500:55:04
#36 1236Willma Piotr (3350Kbr Poland1968M5011000:55:05
#37 1237Jodda Bogdan (1128The Runners Świecie1963M5011100:55:05
#38 1238Gleb Tomasz (739Elaktywny - Ett1967M5011200:55:06
#39 1239Płosiński Karol (24371987M3040600:55:06
#40 1240Jagodziński Piotr (992Kbr Poland1964M5011300:55:08
#41 1241Nufeld Sylwia (2182.........brak1977K404800:55:08
#42 1242Kózka Wojciech (1515Ip Kwidzyn Team1971M4032000:55:08
#43 1243Dejna Bartosz (4881980M3040700:55:08
#44 1244Sawicki Radek (27301980M3040800:55:09
#45 1245Olik Ewa (2209-1989K203400:55:09
#46 1246Bieszk Grzegorz (1921976M4032100:55:10
#47 1247Kempa Janusz (12681974M4032200:55:10
#48 1248Stadnik Jerzy (29031968M5011400:55:10
#49 1249Zawodnik Anonimowy (317-1991M2017200:55:11
#50 1250Krysztoforski Sebastian (1577Anwil Team1975M4032300:55:11
#51 1251Wiśniewski Janusz (3370Carbon Team Torun1967M5011500:55:11
#52 1252Kuchenbekier Ilona (1614Mts Hamer Miastko1979K304900:55:12
#53 1253Kaczerzewski Sebastian (1162Miastoaktywni.pl1983M3040900:55:12
#54 1254Wojtczak Janusz (3439Kaizen1958M603500:55:12
#55 1255Lewiński Krzysztof (176749 Baza Lotnicza1974M4032400:55:12
#56 1256Jankowska Beata (10241979K305000:55:13
#57 1257Milewska Joanna (2020-1984K305100:55:14
#58 1258Zygnarowski Tomasz (3624Miastoaktywni.pl1978M4032500:55:16
#59 1259Wolska Sylwia (3451Mtm Team1975K404900:55:16
#60 1260Szutta Rafał (3062Eaton Running Team1983M3041000:55:17
#61 1261Brzeziński Bartosz (262V Runner1990M2017300:55:18
#62 1262Bachusz Mariusz (7049 Baza Lotnicza1985M3041100:55:18
#63 1263Jędrak Marcin (1123-1985M3041200:55:18
#64 1264Kisiel Tomasz (3847Lp 5001976M4032600:55:19
#65 1265Lipska Małgorzata (1786Klub 4221993K203500:55:20
#66 1266Mejsner Marcin (1974Pmp Running Team1977M4032700:55:21
#67 1267Bajda Sławomir (77-1962M5011600:55:21
#68 1268Grębowska Sylwia Katarzyna (830I Lo Im.henryka Sienkiewicza Malbork2000K18500:55:22
#69 1269Grott Bartłomiej (8531977M4032800:55:22
#70 1270Lenkiewicz Ryszard (1734Maratonypolskie.pl Team1957M603600:55:22
#71 1271Kargiński Adam (1227Nie Ma Jak To Poleżeć Na Sofie :)1979M3041300:55:23
#72 1272Procajło Justyna (24941983K305200:55:24
#73 1273Olszański Paweł (22151983M3041400:55:24
#74 1274Porożyński Arkadiusz (2474The Runners Świecie1979M3041500:55:24
#75 1275Tomaszewska Anna (31591985K305300:55:25
#76 1276Barwinski Dennis (22012000M183000:55:26
#77 1277Zaborski Mirosław (3518Akademia Biegania Grudziądz1980M3041600:55:26
#78 1278Asensky Hanna (651970K405000:55:26
#79 1279Bracichowicz Bogumiła (243The Runners Świecie1964K50800:55:26
#80 1280Kuźma Anna (1662The Runners Świecie1978K405100:55:27
#81 1281Wichrowski Tomasz (33211965M5011700:55:27
#82 1282Skibicki Filip (28112001M162500:55:27
#83 1283Kaniewska Alicja (1209Akademia Biegania Grudziądz1967K50900:55:28
#84 1284Śliwa Małgorzata (30981972K405200:55:29
#85 1285Łyszczarz Radosław (1847Pgb Sportowa Paczka1977M4032900:55:29
#86 1286Pawlak Sebastian (2319Zgniłe Jajo1972M4033000:55:33
#87 1287Wiktor Katarzyna (3342La Rive Team1979K305400:55:33
#88 1288Derkowski Waldemar (5041972M4033100:55:33
#89 1289Ropińska Kamila (2621Wtorkowy Trening Grudziądz1983K305500:55:34
#90 1290Piotrowski Mirosław (2401Lubię Biegać1956M603700:55:34
#91 1291Pisarski Andrzej (2420Iława Biega1956M603800:55:34
#92 1292Dulkiewicz Zdzisław (575-1968M5011800:55:36
#93 1293Okonek Tomasz (2198Wtm1966M5011900:55:37
#94 1294Kitzermann Adam (13141986M3041700:55:37
#95 1295Lipska Bożena (17851965K501000:55:37
#96 1296Jeżewska Edyta (1119-1993K203600:55:38
#97 1297Jeżewski Łukasz (1120-1987M3041800:55:39
#98 1298Osial Adam (22561970M4033200:55:39
#99 1299Kałdowski Piotr (1187Jagiellończycy Łasin1975M4033300:55:40
#100 1300Zakryś Piotr (3533Schumacher Team1983M3041900:55:40

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności