Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1301Glinowiecki Marcin (7411982M3042000:55:40
#2 1302Wiśniewski Włodzimierz (33841961M5012000:55:40
#3 1303Urbaniak Zdzisław (3238Ip Kwidzyn Team1956M603900:55:42
#4 1304Cieślik Marta (386Pruszcz Biega1991K203700:55:44
#5 1305Bękarciak Sylwester (171Walki Ekopak S.a1972M4033400:55:44
#6 1306Majerowicz Natalia (1863Wybierz1993K203800:55:46
#7 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1307Bączkowska Julia (141-2002K16200:55:47
#8 1309Pawłowski Dawid (23271990M2017400:55:48
#9 1308Madej Dominika (1856Pręczawianka1993K203900:55:48
#10 1310Bunk Daria (37451979K305600:55:49
#11 1311Budzich Magdalena (2751990K204000:55:50
#12 1312Kuźma Arkadiusz (16631975M4033500:55:51
#13 1313Mejka Mirosław (19711967M5012100:55:52
#14 1314Kupc Mariusz (35941974M4033600:55:53
#15 1315Wnuczek Mateusz (34091994M2017500:55:54
#16 1316Pancewicz Krzysztof (22941982M3042100:55:56
#17 1317Lewandowska Agnieszka (17511971K405300:55:57
#18 1318Wiśniewski Michał (3377Drunk Runner`s Team (drt)1976M4033700:55:57
#19 1319Wojnarowska Agnieszka (34241979K305700:55:58
#20 1320Daszkiewicz Artur (4651973M4033800:55:58
#21 1321Darda Sylwia (463Amatorka1984K305800:55:58
#22 1322Witka Grażyna (3389Pocancerowani Biegnę Odczarować Raka1967K501100:56:00
#23 1323Goczyński Kazimierz (764Tkkf Kubuś Sierpc1951M604000:56:01
#24 1324Szacht Mariusz (29851983M3042200:56:01
#25 1325Lenartowicz Łukasz (17291998M2017600:56:01
#26 1326Wyszyński Marcin (3511Ip Kwidzyn Team1976M4033900:56:02
#27 1327Nitkiewicz Marek (2145Zanshin Dojo1976M4034000:56:03
#28 1328Mroziński Dominik (37542002M162600:56:04
#29 1329Jażdżewski Sebastian (1102Run Forrest Run1972M4034100:56:05
#30 1330Bielewicz Anna (186Stopa Słupsk1977K405400:56:06
#31 1331Nowacki Michał (2153-1976M4034200:56:06
#32 1332Przysiężna Grażyna (2513Biegaj Z Głową1963K501200:56:06
#33 1333Plichta Patryk (2431Daleko Jeszcze1999M183100:56:07
#34 1334De Virion Aleksandra (481Koty3!1972K405500:56:08
#35 1335Tomaszek Marita (31561993K204100:56:09
#36 1336Gajda Anna (690-1972K405600:56:10
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1337Jackowska Krystyna (988Bbl Inowrocław1954K60100:56:11
#38 1338Wasiewicz Lukasz (32761997M2017700:56:11
#39 1339Łusiak-Olszewska Justyna (1843Kwidzyn Biega1992K204200:56:12
#40 1340Piątek Justyna (2358Aplitt1989K204300:56:12
#41 1341Sobczyk Miłosz (33751987M3042300:56:14
#42 1342Czarnecki Wojciech (416Jabil Team1982M3042400:56:15
#43 1343Serafin Dorota (2748Biegający Tczew1977K405700:56:17
#44 1344Dąbrowski Przemysław (4761995M2017800:56:17
#45 1345Zaboronek Jakub (35161993M2017900:56:18
#46 1346Okoński Piotr (2200Brak1980M3042500:56:19
#47 1347Jankowski Marek (1030Akademia Biegania Grudziądz1957M604100:56:19
#48 1348Rozmus Katarzyna (26351982K305900:56:19
#49 1349Lenzer Daniel (36711985M3042600:56:20
#50 1350Bródka Maciej (255Ip Kwidzyn Team1976M4034300:56:21
#51 1351Dąbek Kamil (4691981M3042700:56:21
#52 1352Szymanski Dariusz (3071Grupa Malbork1985M3042800:56:21
#53 1353Zduńczyk Tomasz (3717Stopa Słupsk1976M4034400:56:22
#54 1354Szmeichel Marek (30232000M183200:56:22
#55 1355Wójcik Piotr (3473Kwidzyn Biega1971M4034500:56:22
#56 1356Kaniecki Mirosław (1208Team Franciszkowo1958M604200:56:22
#57 1357Struzik Szymon (38261988M3042900:56:23
#58 1358Serwatka Kamil (2758Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn1985M3043000:56:23
#59 1359Bachusz Sylwia (7149 Baza Lotnicza1987K306000:56:23
#60 1360Mąkosa Martyna (1966Pamir Team1990K204400:56:24
#61 1361Zimna Anna (3604Reebok Run Crew Tczew1981K306100:56:25
#62 1362Pyż Sławomir (2545Gdańskie Autobusy I Tramwaje1982M3043100:56:25
#63 1363Komór Rafał (1397Umrk1968M5012200:56:26
#64 1364Korpusik Marta (1422Parówy Hmm Hmm Hmm1985K306200:56:26
#65 1365Wasiewicz Sławomir (3277Ip Kwidzyn Team1986M3043200:56:27
#66 1366Niewiadomski Michał (21431984M3043300:56:27
#67 1367Wdowczyk Piotr (3301Umks Kwidzyn1983M3043400:56:28
#68 1368Ślósarek Rafał (31001975M4034600:56:29
#69 1369Chrząstkowski Lucjan (350El Aktywni1950M604300:56:31
#70 1370Chyliński Waldemar (3661977M4034700:56:31
#71 1371Plackowska Sylwia (2428Ip Kwidzyn Team1991K204500:56:31
#72 1372Znarowska Dorota (3613Jabil Team1993K204600:56:32
#73 1373Worończak Marek (3461Łubudubu1971M4034800:56:33
#74 1374Czyż Piotr (442-1966M5012300:56:35
#75 1375Wszelak Tomasz (3496Łubudubu1974M4034900:56:36
#76 1376Przybyszewski Paweł (25091999M183300:56:36
#77 1377Słomińska Agata (28451989K204700:56:36
#78 1378Prystasz Marcin (24981978M4035000:56:37
#79 1379Kliniewski Piotr (1333Brzoza Biega1966M5012400:56:39
#80 1380Miedlar Mariusz (20031972M4035100:56:39
#81 1381Piotrowska Justyna (37101977K405800:56:40
#82 1382Ziółkowska Kinga (3813Biegam U Kolesi1997K204800:56:41
#83 1383Jegierski Dariusz (1105Grudziądz Biega1975M4035200:56:41
#84 1384Wojtowicz Jarosław (3441Kmp Elbląg1980M3043500:56:41
#85 1385Panasiuk Edward (22921956M604400:56:42
#86 1386Pirożek Adam (2415-1975M4035300:56:43
#87 1387Surma Marcin (2974Izerska Grupa Biegowa1986M3043600:56:43
#88 1388Szymański Oskar (3077-2001M162700:56:44
#89 1389Dziki Mateusz (617Kp Psp Starogard Gdański1993M2018000:56:44
#90 1390Talar Szymon (3129Capoeira Kwidzyn1991M2018100:56:47
#91 1391Sieńska Justyna (2774Biegam U Kolesi1988K306300:56:48
#92 1392Góraczyński Wojciech (788Biegający Tczew1978M4035400:56:48
#93 1393Ligęza Marek (1774Psw1980M3043700:56:48
#94 1394Otlewski Robert (2266Wałecka Ściema1974M4035500:56:49
#95 1395Kiliszek Robert (1301Walki Ekopak S.a1973M4035600:56:49
#96 1396Przykłota Ewa (2510Grupa Biegowa 651977K405900:56:50
#97 1397Wasilewska Monika (3281Jabil Team1984K306400:56:50
#98 1398Pietrzak Miłosz (23781985M3043800:56:51
#99 1399Kogut Joanna (1372Grupa Biegowa 651973K406000:56:52
#100 1400Łukaszewicz Barbara (1836Maratonypolskie.pl Team1971K406100:56:52

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności