Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 101Muszak Łukasz (20921991M201700:41:05
#2 102Majkowski Tomasz (1873Aktywni Kociewiacy1989M201800:41:06
#3 103Wiśniewski Rafał (3380Iława Biega1984M304400:41:06
#4 104Piotrowicz Tomasz (2392Kurzętnik Biega1976M402600:41:07
#5 105Rzepka Zbigniew (2696Kp Psp Tczew1979M304500:41:11
#6 106Siatkowski Łukasz (2762Gdańskie Autobusy I Tramwaje1983M304600:41:12
#7 107Tuwalska Elżbieta (3219Lks Zantyr Sztum1979K30500:41:12
#8 108Trapp Tomasz (3185Beniaminek 03 Starogard Gdański1979M304700:41:14
#9 109Kowalewski Łukasz (1469Kp Psp Kwidzyn&gmina Gardeja Biega1983M304800:41:14
#10 110Roszkowski Marcin (2627Kp Psp Wejherowo1983M304900:41:15
#11 111Dąbrowski Sebastian (478Walki Ekopak S.a1977M402700:41:16
#12 112Stachurski Mariusz (29021978M402800:41:17
#13 113Warcaba Waldemar (3269Onemanclub1969M402900:41:19
#14 114Kołecki Michał (1388Rozbiegany Susz1995M201900:41:20
#15 115Kiernozek Tomasz (1293-1984M305000:41:21
#16 116Serkowski Piotr (2752Kp Psp Tczew1976M403000:41:22
#17 117Oreszke Jan (2234Kppsp Wejherowo1985M305100:41:22
#18 118Szramka Łukasz (3039Rolls-royce Running Team1983M305200:41:22
#19 119Wasilewski Andrzej (32821978M403100:41:29
#20 120Gąsior Piotr (719Rozbiegany Susz1984M305300:41:32
#21 121Żuchowski Maciej (3645Kp Psp Bytów1985M305400:41:33
#22 122Wysmoliński Piotr (35081972M403200:41:33
#23 123Wójcik-Wicka Weronika (3476Kkb Starogard Polpharma Run Team1987K30600:41:34
#24 124Niemiec Bartłomiej (21311986M305500:41:40
#25 125Sosnowski Jarosław (2886Biegający Tczew1972M403300:41:44
#26 126Sprada Waldemar (2896Osp Osie1974M403400:41:46
#27 127Stefaniak Wojciech (2925Kp Psp Kwidzyn & Kwidzyn Biega1980M305600:41:48
#28 128Wierzbowski Piotr (3337Team Kopeć1978M403500:41:52
#29 129Pastwa Marek (2303Ohzuza.combeautyspoprt1963M50500:41:58
#30 130Poźniak Cezary (2479Kwidzyn Biega1972M403600:41:59
#31 131Gutmański Łukasz (903Orp Generał Kazimierz Pułaski1991M202000:42:00
#32 132Sarnecki Michal (2720Ati Systemy Elektroniczne1985M305700:42:02
#33 133Łukomski Andrzej (1838Lks Zantyr Sztum1959M50600:42:02
#34 134Grzejdziak Przemek (8761980M305800:42:04
#35 135Frankiewicz Maciej (668Grupa Malbork1977M403700:42:07
#36 136Krause Sebastian (1531Janosiki1974M403800:42:08
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 137Lidak Robert (37582001M16300:42:09
#38 138Waldowski Roman (32521986M305900:42:09
#39 139Barnaś Krzysztof (122Grupa Malbork1981M306000:42:09
#40 140Sosnowski Krzysztof (2887Kp Psp Sztum1980M306100:42:11
#41 141Nowakowski Wojciech (2167Grupa Malbork1978M403900:42:11
#42 142Merda Katarzyna (1980Mts Hamer Miastko1982K30700:42:12
#43 143Banach Tomasz (951985M306200:42:13
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !144Olkowski Jurek (2214The Runners Świecie1953M60200:42:14
#45 145Grzonka Kamila (885Sokół Zblewo1986K30800:42:16
#46 146Balmas Piotr (911986M306300:42:20
#47 147Gabryel Zachariasz (678Tri Starogard Gdański1978M404000:42:26
#48 148Włosiński Maciej (34081977M404100:42:29
#49 149Bendig Michał (161-1993M202100:42:29
#50 150Nowakowski Andrzej (2165Traktor Team Gmina Kwidzyn1970M404200:42:30
#51 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !151Wiernicka Paulina (3593Kwidzynianka1989K20200:42:33
#52 152Sadecki Iwo (26991989M202200:42:34
#53 153Borzyszkowski Bartosz (2411996M202300:42:35
#54 154Sadowski Andrzej (2704Lks Zantyr Sztum1985M306400:42:35
#55 155Komorowski Kamil (3840Tri Stg1986M306500:42:36
#56 156Zmysłowski Piotr (36111995M202400:42:36
#57 157Raczyński Piotr (25491990M202500:42:38
#58 158Ścisłowski Rafał (3094Ip Kwidzyn Team1978M404300:42:39
#59 159Klimowski Przemysław (1329Ge Power Team1977M404400:42:40
#60 160Klinkusz Adrian (1334Markos Running Team1978M404500:42:42
#61 161Kropidłowski Grzegorz (1543Lovelasy1982M306600:42:42
#62 162Lizinczyk Rafal (1798Lks Zantyr Stum1977M404600:42:48
#63 163Zakęs Marcin (35321979M306700:42:50
#64 164Jasiewicz Paweł (1066-1979M306800:42:53
#65 165Szuliński Dawid (30551986M306900:42:54
#66 166Nadolny Piotr (2096-1977M404700:42:55
#67 167Brzuszkiewicz Bartłomiej (269Tor-pal Team1979M307000:42:56
#68 168Wróbel Piotr (3484Gmina Gardeja Biega1994M202600:42:59
#69 169Myrcik Rafał (2093Pruszcz Biega1976M404800:43:00
#70 170Piekarski Przemysław (2367Biegający Tczew1979M307100:43:01
#71 171Ciesielski Witold (37981973M404900:43:04
#72 172Orzoł Kamil (2252Wild Roe Deer Wilimy1983M307200:43:06
#73 173Klimek Łukasz (1328H2o Team1983M307300:43:07
#74 174Szczepiński Szymon (29981984M307400:43:07
#75 175Mandosik Michał (1902Teamochal1982M307500:43:07
#76 176Lompert Andrzej (18001977M405000:43:09
#77 177Pucek Artur (25201973M405100:43:09
#78 178Ogorzałek Łukasz (2195Miastoaktywni.pl1978M405200:43:10
#79 179Grobelny Tomasz (832Strzelno Biega1971M405300:43:12
#80 180Józefowicz Dawid (1133Beztlenowi Malbork1980M307600:43:13
#81 181Sykutera Marcin (29831973M405400:43:13
#82 182Dybowski Marcin (5931982M307700:43:15
#83 183Borc Piotr (232Akademia Biegania Grudziądz1970M405500:43:17
#84 184Matuszak Damian (19501976M405600:43:18
#85 185Michna Daniel (1997Klub Aktywnego Pelpliniaka1983M307800:43:20
#86 186Paszkowski Paweł (23041986M307900:43:22
#87 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !187Szymańska-Wiśniewska Karina (30731975K40200:43:25
#88 188Czarnecki Janusz (4142000M18400:43:26
#89 189Narloch Wojciech (2109Florian Chojnice1982M308000:43:26
#90 190Mikowski Mariusz (20131981M308100:43:27
#91 191Mankiewicz Piotr (1905Kp Psp Chojnice1985M308200:43:30
#92 192Bartosiak Jakub (38312001M16400:43:30
#93 193Czylkowski Arkadiusz (441Strzelno Biega1991M202700:43:31
#94 194Gburczyk Tomasz (7261982M308300:43:31
#95 195Pietrzycki Sławomir (2382Runeda1971M405700:43:33
#96 196Zajączkowski Artur (3529Rozbiegane Działdowo1978M405800:43:34
#97 197Woźniak Norbert (3465Jabil Team1993M202800:43:35
#98 198Derewecki Jarek (499Traithlon Trójmiasto1974M405900:43:37
#99 199Kolatzek Krzysztof (1380Festiwal Biegowy W Krynicy Zdrój1972M406000:43:38
#100 200Hajduk Dariusz (919Bez Klubu1974M406100:43:38

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności