Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 401Ukleja Miłosz (32321985M3015600:46:35
#2 402Badura Krystian (72Kbr Poland1983M3015700:46:36
#3 403Mroziński Dariusz (2077Rozbiegane Działdowo1975M4013000:46:37
#4 404Jałoszyński Leszek (1007-1980M3015800:46:37
#5 405Chyliński Adam (363Wybierz1991M205100:46:40
#6 406Dargacz Artur (464Marcopol Running Team1976M4013100:46:40
#7 407Bielicki Wojciech (187Lacroix Electronics Kwidzyn1990M205200:46:40
#8 408Marianowski Krzysztof (1923Kwidzyn Biega1975M4013200:46:42
#9 409Błaszkiewicz Karol (36971989M205300:46:45
#10 410Danielek Tomasz (4601986M3015900:46:47
#11 411Marczyk Adam (1921Kbr Poland1981M3016000:46:49
#12 412Tekliński Adrian (3144Paramoralni1990M205400:46:49
#13 413Szozda Grzegorz (3036Kbr Poland1991M205500:46:50
#14 414Zawodnik Anonimowy (3522-1981M3016100:46:51
#15 415Krzyśko Krzysztof (1590Runnersi S7 Banino1981M3016200:46:52
#16 416Stanikowski Rafał (2908Niezrzeszony1968M502000:46:53
#17 417Bielak Marcin (180Ip Kwidzyn Team1981M3016300:46:53
#18 418Wasielewski Krzysztof (3275Crazy Runners Team Rybno1985M3016400:46:55
#19 419Lenckowski Lech (1732Biegam U Kolesi1986M3016500:46:56
#20 420Kęska Rafał (1282A&r Team1992M205600:46:56
#21 421Barnaś Agata (121Grupa Malbork1984K301500:46:57
#22 422Ruczyński Maciej (2646Mr Team1963M502100:46:58
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !423Zaraś Daria (35541999K18100:46:59
#24 424Król Bartosz (37362001M16700:47:00
#25 425Nogowski Mariusz (2149Tor-pal Team1974M4013300:47:00
#26 426Steliga Paweł (2926Ip Polska Team1982M3016600:47:00
#27 427Jurczyk Ewa (1145La Rive Team1975K40500:47:01
#28 428Bronk Wojtek (2531999M181200:47:03
#29 429Gołębiewski Janusz (774Pręczawianka1961M502200:47:04
#30 430Śrubka Patryk (38241987M3016700:47:09
#31 431Czeszejko Karol (432Bez Klubu1982M3016800:47:10
#32 432Chruszczewski Andrzej (3461972M4013400:47:10
#33 433Wieliński Jacek (3329Grupa Lotos1956M60500:47:10
#34 434Kosiło Marcin (1432Runbusters1984M3016900:47:10
#35 435Sikorski Wojciech (2786Klub Aktywnego Pelpliniaka1987M3017000:47:10
#36 436Dwulit Dariusz (592Kp Psp Bytów1970M4013500:47:11
#37 437Derlaga Kamil (3818Press Glass Biegamy I Wspieramy1990M205700:47:11
#38 438Rozpędowski Patryk (2637Gdańskie Autobusy I Tramwaje1991M205800:47:11
#39 439Bendyk Elżbieta (1621967K50400:47:12
#40 440Formela Maciej (6601987M3017100:47:12
#41 441Józefowicz Jarosław (1135Iglotech1972M4013600:47:12
#42 442Dajnowicz Marcin (455Kl Lechia Gdańsk2001M16800:47:12
#43 443Kaczmarski Grzegorz (37321974M4013700:47:13
#44 444Zimny Sebastian (3606Press Glass Biegamy I Wspieramy1980M3017200:47:14
#45 445Karczewski Maciej (12251979M3017300:47:16
#46 446Przebieg Mariusz (24991970M4013800:47:16
#47 447Graban Radosław (803Hrmax Team1982M3017400:47:16
#48 448Kopiński Robert (1412Tor-pal Team1974M4013900:47:17
#49 449Kistowski Maciej (13121985M3017500:47:18
#50 450Kuc Łukasz (16051993M205900:47:20
#51 451Duchała Piotr (5621970M4014000:47:21
#52 452Albufera Charles-Emmanuel (38Lacroix Electronics Kwidzyn1993M206000:47:21
#53 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !453Liban Zygfryd (1769Biegajacytczew1943M70100:47:22
#54 454Nadolski Tomasz (2097Drużyna Olbrzyma1974M4014100:47:22
#55 455Gąsior Krystian (718Rozbiegany Susz1996M206100:47:22
#56 456Apanowicz Radosław (57Kmp Elbląg1977M4014200:47:22
#57 457Kamiński Arkadiusz (1197Akademia Biegania Grudziądz1977M4014300:47:24
#58 458Gajda Patryk (6921993M206200:47:24
#59 459Żygałko Piotr (3649Gmina Gardeja Biega1990M206300:47:25
#60 460Kaczyński Daniel (1173Morsy Zblewo1987M3017600:47:25
#61 461Szyplewski Marcin (3085Tri Starogard Gdański1985M3017700:47:26
#62 462Kłos Kamil (13451998M206400:47:27
#63 463Krasowski Janusz (1526Sp 11 Elbląg1966M502300:47:27
#64 464Czoska Agnieszka (4371984K301600:47:27
#65 465Santamaria Oscar (2715Jabil Team1973M4014400:47:28
#66 466Nowak Jarosław (2156Spc Toruń1968M502400:47:28
#67 467Wiatrowski Marcin (3317Drużyna Wilka1981M3017800:47:29
#68 468Łastowski Daniel (18171972M4014500:47:29
#69 469Sokołowski Rafał (28761996M206500:47:29
#70 470Dziedzic Andrzej (6051996M206600:47:30
#71 471Jaskólski Leszek (10771994M206700:47:30
#72 472Olbryś Stanisław (3735Kb Legionowo1967M502500:47:31
#73 473Kędzior Adam (12761992M206800:47:33
#74 474Gierszewski Wojciech (7371972M4014600:47:33
#75 475Skupień Piotr (2829Jabil Team1979M3017900:47:34
#76 476Falasa Krzysztof (635Kbr Poland1979M3018000:47:34
#77 477Jakubczyk Dariusz (996Nyborg-mawent1978M4014700:47:35
#78 478Łusiak Marek (1844Ip Kwidzyn1965M502600:47:35
#79 479Kłodawski Marek (1344Klodasie1978M4014800:47:35
#80 480Rzepka Andrzej (26951993M206900:47:36
#81 481Król Jędrzej (15501999M181300:47:36
#82 482Laskowski Dariusz (1699-1977M4014900:47:37
#83 483Żemetro Ryszard (3633Lks Zantyr Sztum1964M502700:47:37
#84 484Piotrowski Lech (2398Lks Zantyr Sztum1962M502800:47:37
#85 485Wróblewski Gracjan (3487-1984M3018100:47:38
#86 486Burda Patryk (128322 Baza Lotnictwa Taktycznego1983M3018200:47:38
#87 487Błaszak Roman (210Zbuta1975M4015000:47:39
#88 488Owczarzak Rafał (22701976M4015100:47:39
#89 489Dulski Tadeusz (580---1969M4015200:47:39
#90 490Szymkowiak Paweł (3083Godlewski Runners1984M3018300:47:41
#91 491Dulski Marek (579-1972M4015300:47:41
#92 492Linkner Łukasz (1777Iława Biega1984M3018400:47:42
#93 493Dąbrowska Kamila (4721998K20600:47:42
#94 494Czachorowski Adrian (4001983M3018500:47:44
#95 495Lewandowski Bartosz (17581976M4015400:47:45
#96 496Borzyszkowski Jakub (242Mts Kwidzyn1998M207000:47:45
#97 497Milewski Benedykt (2021Samindruk Brodnica1966M502900:47:47
#98 498Heyka Jarosław (943Morska Jednostka Rakietowa1971M4015500:47:48
#99 499Pałka Stanisław (2289Marcopol Running Team1963M503000:47:49
#100 500Żuber Marcin (3641Kbr Poland1986M3018600:47:50

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności