Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IX Kwidzyński Bieg Papiernika

Wyniki - 26 maja 2018, Kwidzyn

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 701Janeczko Arkadiusz (10121986M3024800:49:54
#2 702Szychułda Adam (3065`zorza` Gdynia1955M601000:49:54
#3 703Wesołowski Waldemar (3309.1973M4020400:49:54
#4 704Gąsiorowski Robert (722Run Bydgoszcz1971M4020500:49:55
#5 705Hennig Patryk (37011996M209900:49:55
#6 706Leliwa Sylwia (1720Run Beach Morning Team1993K201500:49:56
#7 707Rajkowski Leszek (2559.1978M4020600:49:56
#8 708Przysiężny Grzegorz (2514Biegaj Z Głową1961M505500:49:59
#9 709Janaszewski Mariusz (661985M3024900:50:00
#10 710Jakóbczyk Krzysztof (995Pgb Sportowa Paczka1965M505600:50:02
#11 711Popowicz Piotr (2471Popki Team1992M2010000:50:02
#12 712Zalewska Kamila (35411983K302400:50:02
#13 713Ulenberg Roman (3233Kbr Poland1985M3025000:50:02
#14 714Białous Krzysztof (177Niezrzeszony1960M505700:50:02
#15 715Byczyńska Barbara (294Skl Filippides1975K401600:50:04
#16 716Kruszyński44749 Karol (38541985M3025100:50:04
#17 717Czarnecki Piotr (4151989M2010100:50:04
#18 718Nowakowski Marcin (2166Flex Runners1978M4020700:50:04
#19 719Pytyńska Izabela (2542Grudziądzka Fit Mama1980K302500:50:05
#20 720Szczepański Leszek (3670Traktor Team Gmina Kwidzyn1990M2010200:50:06
#21 721Prokop Jacek (3811Biegam U Kolesi1974M4020800:50:07
#22 722Korgul Cezary (1419Walki Ekopak S.a1978M4020900:50:07
#23 723Wojtacka Magdalena (34271992K201600:50:09
#24 724Wojciechowski Grzegorz (3419-1981M3025200:50:09
#25 725Dziedzic Piotr (607Walki Ekopak S.a1988M3025300:50:09
#26 726Sadkowski Kazimierz (2701-kociewski Klub Biegacza Starogard Gdanski1960M505800:50:09
#27 727Socha Patryk (2872-2001M161200:50:10
#28 728Wróbel Marek (37381980M3025400:50:10
#29 729Zamyślewski Krzysztof (3546Kwidzyn Biega1978M4021000:50:10
#30 730Witka Piotr (3390Pocancerowani Biegnę Odczarować Raka1965M505900:50:11
#31 731Skopczyński Jarek (2818Biegowyswiat.pl1978M4021100:50:11
#32 732Horbarczek Szymon (959Lapp1978M4021200:50:12
#33 733Kłaczyński Mariusz (13431979M3025500:50:12
#34 734Tabor Leszek (3127Lks Zantyr Sztum1958M601100:50:13
#35 735Olszewski Łukasz (2228Szkoła Podstawowa Nr 21983M3025600:50:14
#36 736Kirys Dominik (1303Eziorun1985M3025700:50:14
#37 737Neumann Jarosław (2121-1980M3025800:50:14
#38 738Szerszeń Michał (3013Pphu Artpol Kwidzyn1992M2010300:50:15
#39 739Kuciński Tomasz (1618Elaktywny Maratończyk Team1973M4021300:50:15
#40 740Kacprzak Mariusz (1160Flsmidth Maag Gear1983M3025900:50:15
#41 741Brunke Tomasz (258Run Bydgoszcz1972M4021400:50:16
#42 742Lontkowski Marcin (18021975M4021500:50:17
#43 743Gordon Roman (781Run Bydgoszcz1956M601200:50:17
#44 744Sokołowski Jacek (2875Jabil Team1987M3026000:50:18
#45 745Białkowski Paweł (1762001M161300:50:18
#46 746Kamiński Patryk (1200Mobilek Części Samochodowe1988M3026100:50:18
#47 747Podbielska Alina (2442Km Umk Toruń1969K401700:50:18
#48 748Kiliszek Mariusz (12991963M506000:50:18
#49 749Czerwiński Robert (427-1970M4021600:50:19
#50 750Piasecki Rafał (2355Pzu Sport Team1977M4021700:50:21
#51 751Tymiński Przemysław (3229La Rive Team1982M3026200:50:21
#52 752Bąkała Łukasz (144Weteran_sks_stg1982M3026300:50:21
#53 753Kończalski Mateusz (1404Kbr Poland1995M2010400:50:21
#54 754Murawski Michał (2089Gmina Gardeja Biega1983M3026400:50:22
#55 755Torbowski Damian (3177Kp Psp Kwidzyn1988M3026500:50:23
#56 756Kisiel Krzysztof (1307Jabil Team1975M4021800:50:23
#57 757Folga Artur (658Iława Biega1971M4021900:50:24
#58 758Plichta Tomek (2432Daleko Jeszcze1974M4022000:50:26
#59 759Dziennik Maciej (613The Runners Świecie1979M3026600:50:27
#60 760Kośka Tomasz (1455Kolonia Prabuty1986M3026700:50:27
#61 761Kreft Łukasz (15371999M181900:50:27
#62 762Rychłowski Andrzej (2680Klub Aktywnego Pelpliniaka1966M506100:50:28
#63 763Piotrowski Marek (2399Ambitious Runners Team1984M3026800:50:28
#64 764Gajewski Krzysztof (695Jazzyrunner1978M4022100:50:29
#65 765Rożek Paulina (37591993K201700:50:29
#66 766Kreft Waldemar (1538Jw 42601969M4022200:50:30
#67 767Boryń Sławomir (240Kbr Poland1975M4022300:50:32
#68 768Rubaj Adam (2643Jabil Team1974M4022400:50:32
#69 769Sipiora Szymon (27931995M2010500:50:32
#70 770Lis Janusz (1788Tkkf Chełmno1963M506200:50:33
#71 771Wojciechowski Tomasz (34231981M3026900:50:33
#72 772Sokół Sebastian (28781989M2010600:50:35
#73 773Czaykowski Wojciech (419Zabiegani Etravel Team1980M3027000:50:35
#74 774Czaykowska Agnieszka (4181982K302600:50:35
#75 775Danowski Kamil (37961989M2010700:50:35
#76 776Krefta Dagmara (15391980K302700:50:37
#77 777Donajski Piotr (5411977M4022500:50:37
#78 778Ostolski Paweł (2262Zsp 1 Kwidzyn2001M161400:50:38
#79 779Dubiel Piotr (561Flex Runners1982M3027100:50:39
#80 780Wicik Zbigniew (3322Ip Kwidzyn Team1977M4022600:50:39
#81 781Adameczek-Siejakowski Iwona (2202Kts Ironman Kwidzyn1980K302800:50:40
#82 782Rutka Karol (26591979M3027200:50:40
#83 783Styczeń Roman (37651971M4022700:50:43
#84 784Żardecki Paweł (3629Runeda1981M3027300:50:44
#85 785Witiuk Krzysztof (3359Honey Stinger Runners1980M3027400:50:47
#86 786Kwiatkowski Rafał (16781974M4022800:50:47
#87 787Dul Zbigniew (572Miastoaktywni.pl1984M3027500:50:49
#88 788Motofa Marcin (20631982M3027600:50:49
#89 789Gasior Pawel (710Rozbiegany Susz1986M3027700:50:49
#90 790Leszczyński Piotr (17421993M2010800:50:49
#91 791Mroczek Zenon (20671971M4022900:50:50
#92 792Przypek Marcin (25121988M3027800:50:51
#93 793Dębski Tomasz (5131968M506300:50:52
#94 794Mazanowski Wojciech (19572001M161500:50:52
#95 795Wolski Michał (7821979M3027900:50:53
#96 796Paul Krzysztof (23101975M4023000:50:53
#97 797Verzili Mario (3669Ncaa1966M506400:50:56
#98 798Formela Sebastian (6611976M4023100:50:56
#99 799Rosman Paweł (2625Finisz Morąg1971M4023200:50:56
#100 800Majewski Radosław (18701987M3028000:50:57

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności