Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

6. Bieg Swoszowicki

Wyniki - 27 maja 2018, Kraków

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 303694Tomasz WróbelM1978ŁOWCZÓWEK00:57:2100:56:47M40-49/67
#2 19297Marek DrelicharzM1975ZAKRZOWIEC TEAM CHALLENGEŁĘŻKOWICE00:52:5600:52:37M40-49/43
#3 359187Leszek HanusiakM1988ŁĘTOWNIA00:58:4200:58:17M30-39/109
#4 63743Piotr PawlikM1990UNDER ARMOUR POLSKAŁĄCKO00:45:5100:45:30M->29/19
#5 17585Robert StankiewiczM1992ŻYWIEC00:40:2800:40:22M->29/5
#6 316511Mieczysław PrzybyłoM1952ŻORY00:57:1900:57:12M60+/10
#7 152590Łukasz StaszekM1982ZIELONKI00:51:0600:51:04M30-39/50
#8 481727Jola ŻmijaK1979MOCNI POMOCNIZEMBRZYCE01:04:1601:03:26K30-39/43
#9 59785Krzysztof BorawskiM1990ZEMBRZYCE00:45:3000:45:13M->29/16
#10 406693Anna WróbelK1994ZELCZYNA01:01:0801:00:06K->29/25
#11 110571Jacek SmyrakM1991ZAWOJA00:49:4000:49:24M->29/34
#12 200356Bartłomiej LotkoM1990ZAWIERCIE00:53:4000:52:55M->29/59
#13 107702Dariusz ZajdelM1961ZAWADZKIE BIEGNIEZAWADZKIE00:49:5800:49:04M50-59/4
#14 31248Grzegorz BubniakM1991ZARZECZE00:57:3800:57:03M->29/77
#15 20312Dariusz BardoM1990ZALASOWA00:53:4000:53:01M->29/61
#16 25413Joanna BardoK1988-ZALASOWA00:55:3400:54:56K30-39/12
#17 182603Rafał SzablaM1992ZAKOPANE00:52:4000:52:17M->29/54
#18 524261Noemi KlepaczK1990MIRAZ RACE TEAMZAKOPANE01:05:4501:05:35K->29/49
#19 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !640468Barbara WoźniakK1955KS LIMANOWA FORRESTZAGÓRZE01:16:3801:16:09K60+/1
#20 233669Adrian WilczekM1993NAROWERZESAMOCHODEMZAGÓRZE00:54:1300:54:03M->29/65
#21 218737Karolina KaletaK1993ZAGÓRZ00:54:0000:53:39K->29/9
#22 248564Daniel SłowikM1987OCR TEAM MASTERS GYMŻABNO00:54:4300:54:37M30-39/76
#23 362345Krzysztof LechowiczM1975OCR TEAM MASTERS GYMŻABNO00:58:2800:58:22M40-49/78
#24 338621Jacek SzydlowskiM1975WRZĄSOWICE00:58:4500:57:40M40-49/73
#25 352478Aleksander PenaM1975WRZĄSOWICE00:58:2600:58:03M40-49/76
#26 301132Jarosław FrańM1974RARÓG TEAMWOŁOWICE00:57:0400:56:37M40-49/66
#27 211521Monika RogóżK1989WOLA KALINOWSKA00:54:0300:53:28K->29/8
#28 7128Dominik BielaM1990WOLA00:46:3500:46:34M->29/21
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 69616Anita SzklanaK1995WIEPRZEC00:46:1800:46:14K->29/3
#30 122109Kamil DymekM2000WIELKIE DROGI00:50:1600:50:03M->29/38
#31 651623Sylwester SzymańskiM1977WIELICZKA01:23:0001:22:01M40-49/119
#32 407741Jerzy MalarczykM1973WIELICZKA01:01:0601:00:07M40-49/90
#33 178245Maciej KasprzykM1983WIELICZKA00:52:5200:52:10M30-39/57
#34 476677Mariusz WłochM1986BIEGAM ZA TYCH CO NIE MOGĄWIELICZKA01:04:1401:03:08M30-39/133
#35 263686Wojciech WoźniakM1992PKP S.A.WIELICZKA00:55:3900:55:26M->29/72
#36 18636Łukasz ToberaM1979WIELICZKA00:40:3100:40:30M30-39/10
#37 539578Tomasz SoleckiM1986MG SHOHLARIWIELICZKA01:07:4501:06:48M30-39/142
#38 294592Sandra Stępniewska-WłochK1989BIEGAM ZA TYCH CO NIE MOGĄWIELICZKA00:57:3600:56:30K->29/15
#39 550368Kinga MajK1988KMWIELICZKA01:08:1701:07:25K30-39/68
#40 39118Radosław DzióbM1975AKS CRACOVIAWIELICZKA00:44:0200:43:46M40-49/8
#41 306231Sebastian KaletaM1980WIELICZKA00:57:1700:56:59M30-39/88
#42 365401Edyta MichalikK1976WIELICZKA00:58:4500:58:27K40-49/21
#43 368258Barbara KilarskaK1988WIELICZKA00:58:4900:58:32K30-39/24
#44 370464Cezary PacekM1983WIELICZKA00:58:4900:58:32M30-39/112
#45 37283Lesław DanekM1988WIELICZKA00:58:5200:58:35M30-39/114
#46 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1595Dariusz DoniecM1972LACHO TEAMWIĘCŁAWICE STARE00:39:5400:39:52M40-49/3
#47 217751Olga WójcickaK1993WĘGRZYNOWO00:53:5800:53:39K->29/10
#48 598451Janusz OlczakM1964WARSZAWA01:11:0801:10:52M50-59/27
#49 11343Arkadiusz BokowyM1987WARSZAWA00:50:1700:49:35M30-39/38
#50 295264Natalia KłaputK2004WADOWICE00:56:4200:56:32K->29/16
#51 109336Adam KutyłaM1970PONAR WADOWICEWADOWICE00:49:2000:49:06M40-49/25
#52 83170Paweł GołąbM1999UJANOWICE00:47:3200:47:31M->29/24
#53 322116Jozef DzikowskiM1953BKB VICTORIA BRZESKOTYMOWA00:58:1900:57:17M60+/11
#54 519637Natalia TomaszewskaK1990TYMBARK01:05:2801:05:23K->29/48
#55 421113Małgorzata DziekanK1990PKP S.A.TUCHÓW01:00:4901:00:38K->29/30
#56 228548Piotr SeremetM1975WWW.S-PROJEKTY.PLTARNÓW00:54:1500:53:58M40-49/50
#57 367427Paweł MrózM1985TARNÓW00:59:4300:58:32M30-39/113
#58 43628Krzysztof ŚrodulskiM1989LPP TEAMSZYMBARK00:44:4200:44:11M->29/14
#59 478522Tomasz RoikM1959SZCZUCIN01:04:1601:03:20M50-59/25
#60 44200Ryszard JachimczakM1976MKS WYZWOLENIESZARÓW00:44:2600:44:13M40-49/10
#61 520160Diederik GeeraertsM1981EUROCLEAR RUNNING TEAMSWOZOWICE01:05:3901:05:23M30-39/140
#62 130595Tomasz StryszawskiM1986ŚWIĄTNIKI GÓRNE00:50:3600:50:24M30-39/43
#63 246123Piotr FilekM1993MUSIC RUNNERŚWIĄTNIKI GÓRNE00:54:4100:54:30M->29/69
#64 103283Krzysztof KotarbaM1981ŚWIĄTNIKI GÓRNE00:48:5900:48:45M30-39/35
#65 215586Małgorzata StarzecK1982SUŁKOWICE00:53:4600:53:37K30-39/9
#66 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3749Kamil WojnickiM1992RUNSPIRATIONSUFCZYN00:36:1700:36:17M->29/2
#67 209370Mariusz MajkrzakM1976MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKA00:53:5900:53:13M40-49/45
#68 132581Damian StachowskiM1984STRYSZAWA00:50:3300:50:25M30-39/45
#69 269582Łuksz StachowskiM1986KP PSP SUCHA BESKIDZKASTRYSZAWA00:55:4300:55:33M30-39/82
#70 111442Marcin NowakM1992STASZÓW00:49:3700:49:27M->29/35
#71 137470Leszek PapierskiM1976PGB SPORTOWA PACZKASPYTKOWICE00:51:0500:50:30M40-49/28
#72 44589Silvia DemockovaK1975MARAS TEAMSPISSKA NOVA VES01:02:0901:01:44K40-49/27
#73 44688Tomas DemockoM1980MARAS TEAMSPISSKA NOVA VES01:02:0901:01:44M30-39/130
#74 171211Michał JaroszM1994SOSNOWIEC00:52:0600:51:57M->29/50
#75 451169Igor GolonkaM1994SOSNOWIEC01:02:2401:02:15M->29/91
#76 415780Karolina WoźniakK1992SKOŁYSZYN01:00:5301:00:28K->29/28
#77 468688Lidia WoźniakK1967PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYN01:03:1601:02:51K50-59/5
#78 119687Janusz WoźniakM1963PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYN00:50:2200:49:58M50-59/6
#79 247452Tomek OlejnikM1976OLEJ TEAMSKAŁA00:54:4200:54:34M40-49/54
#80 179670Wojciech WilkoszM1977SKAWINA BIEGASKAWINA00:52:2300:52:11M40-49/40
#81 185781Tadeusz NazimM1948SKAWINA BIEGASKAWINA00:52:5400:52:24M60+/7
#82 208735Gabriela CzopekK1991KGBSKAWINA00:53:4900:53:12K->29/7
#83 241333Marek KuśM1982SKAWINA00:55:3100:54:22M30-39/72
#84 517725Barbara ŻarnowskaK1985SKAWINA BIEGASKAWINA01:05:4001:05:20K30-39/57
#85 27118Norbert BatorM1991SKAWINA00:56:1600:55:36M->29/73
#86 298329Robert KulikowskiM1968SKAWINA00:56:5700:56:33M50-59/16
#87 505Krzysztof ArchamowiczM1977SKAWINA00:44:4300:44:40M40-49/13
#88 323518Łukasz RadwańskiM1989SKAWINA00:57:5800:57:17M->29/78
#89 93661Grzegorz WąchałaM1973SPRINTEX TEAMSKAWINA00:48:0800:48:03M40-49/23
#90 124448Wojciech OchendóżkaM1996SKALBMIERZ00:51:0400:50:05M->29/39
#91 452126Krzysztof FilipowskiM1979SIEPRAW01:02:4301:02:18M30-39/131
#92 453399Łukasz MichalecM1998SIEPRAW01:02:4301:02:19M->29/92
#93 618348Kasia LichończakK1993SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI01:13:1601:13:1601:13:06K->29/69
#94 522574Sylwia SokółK1980SOKOŁY -SĘDZISZÓW01:06:4101:05:29K30-39/59
#95 436317Gosia KucK1972RZESZOTARY01:01:4501:01:20K40-49/25
#96 307732Leokadia ŻyczkowskaK1971RZESZOTARY00:57:1900:57:01K40-49/16
#97 315612Marcin SzczepańskiM1978ZASADA TEAMRYBNA00:57:4000:57:09M40-49/70
#98 412510Grzegorz PrzepióraM1993TOI-TOI RUNNERSROŻNOWICE01:00:3301:00:19M->29/89
#99 140658Piotr WaszkiewiczM1996#WASZEKSAMTEAM KALWARIA ZEBRZYDOWSKA00:51:2300:50:35M->29/42
#100 459715Agata Zięba-ŚladowskaK1981SKAWINA BIEGARADZISZÓW01:02:4601:02:27K30-39/35

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności