Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

6. Bieg Swoszowicki

Wyniki - 27 maja 2018, Kraków

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 484618Damian SzozdaM1989JAWORZNO01:04:1901:03:34M->29/97
#2 485708Mariusz ZawiszaM1983JAWORZNO01:04:0901:03:34M30-39/135
#3 487709Beata ZawiszaK1985JAWORZNO01:04:0901:03:35K30-39/45
#4 537161Aleksandra GębskaK1994KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNO01:07:0401:06:45K->29/54
#5 47171Mariusz GotfrydM1970JASŁO00:44:3700:44:33M40-49/11
#6 625421Beata MoskalK1992BEFIT24TEAMJASŁO01:14:4101:14:02K->29/72
#7 202298Agnieszka KrępaK1991JAROSŁAW00:53:3500:53:00K->29/5
#8 536172Patryk GóreckiM1993PG FOTOJAROSŁAW01:07:2201:06:32M->29/102
#9 199433Damian MynarskiM1989ITMBWJANOWICE00:53:0500:52:53M->29/58
#10 143173Jan GrabowskiM1964SKAWINA BIEGAGOŁUCHOWICE00:50:5500:50:42M50-59/8
#11 46457Paweł OramusM1987SKAWINA BIEGAGOŁUCHOWICE00:44:4300:44:31M30-39/15
#12 530148Karolina GarbaczK1993GORZYCE01:06:4601:06:07K->29/52
#13 410119Agnieszka DziubanK1994GORLICE01:00:3301:00:18K->29/27
#14 281394Maciej MencnerM1997AGHGOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ00:56:1500:56:04M->29/74
#15 12939Agnieszka BocheńskaK1979NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICE00:50:2600:50:20K30-39/5
#16 82226Mariusz JurekM1981NEVER GIVE UPGDÓW00:47:2700:47:23M30-39/26
#17 250197Leila Isainowa-KlimasińskaK1982SKAWINA BIEGAGAJ00:54:4900:54:37K30-39/11
#18 613330Joanna KurchK1975SKAWINA BIEGAGAJ01:13:0601:12:34K40-49/42
#19 489605Tomasz SzafrańskiM1991NOKIA KRAKÓWFLORYNKA01:03:4901:03:37M->29/98
#20 232272Przemysław KołtonM1987COLTON TEAMDONOSY00:54:2900:54:03M30-39/70
#21 260273Małgorzata KołtonK1987COLTON TEAMDONOSY00:55:3500:55:11K30-39/13
#22 257440Marcin NowakM1998DOBIESZOWICE00:55:2500:55:06M->29/71
#23 507346Katarzyna LeszczyńskaK1988DOBCZYCE01:04:4901:04:28K30-39/53
#24 564121Maciej DziuraM1973FCDOBCZYCE01:08:5901:08:15M40-49/104
#25 611246Aga KatarzyńskaK1993DOBCZYCE01:12:4501:12:23K->29/66
#26 245559Bogumił SkarbekM1982WIND-WATERCZUŁÓWEK00:54:5200:54:30M30-39/75
#27 442525Joanna Rosak-SzyrockaK1979CZĘSTOCHOWA01:02:1201:01:39K30-39/31
#28 92588Sebastian StasikM1998CZĘSTOCHOWA00:48:5300:48:03M->29/28
#29 354141Marcin GalosM1980CZERNICHÓW00:58:1300:58:05M30-39/106
#30 361662Michał WąsikM1987CZERNICHÓW00:58:2800:58:20M30-39/110
#31 430247Zuzanna KaziorK1995CRACOW01:01:4101:01:01K->29/34
#32 253365Katarzyna MagdaK1978RUN FOR FUNCMOLAS00:55:0300:54:51K40-49/8
#33 36656Paweł WantulokM1993CIESZYN00:43:2100:43:10M->29/11
#34 154284Tadeusz KotlińskiM1971FAMILY RUNNING TEAMCIANOWICE00:51:5000:51:05M40-49/32
#35 417703Tomasz ZakrzewskiM1976PARKRUN CHRZANÓWCHEŁMEK01:01:4001:00:34M40-49/91
#36 506186Rafał HamikM1982HAMSTER TEAMCHEŁM ŚLĄSKI01:04:5001:04:27M30-39/139
#37 466646Agata TylekK1980SKAWINA BIEGABRZYCZYNA01:03:0201:02:42K30-39/37
#38 224486Wiesław PieniądzM1964RUNNING CLUB KEBABBRZOSTEK00:54:0600:53:46M50-59/13
#39 193316Stanislaw KucM1967MKS WYZWOLENIEBRZEZIE00:53:0300:52:41M50-59/11
#40 205502Katarzyna PolakK1998BRZEZIE00:53:1000:53:07K->29/6
#41 477234Justyna KałamackaK1982WATAHA RUNNERS ALWERNIABRODŁA01:04:2401:03:18K30-39/40
#42 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !40373Janina MalskaK1970PGB SPORTOWA PACZKABOLESŁAW00:43:5100:43:51K40-49/1
#43 403550Tomasz SeręgaM1974WKURW_TEAMBOLĘCIN01:01:0801:00:05M40-49/89
#44 447549Anna SeręgaK1980KOLKA STAWKIBOLĘCIN01:02:5301:01:49K30-39/32
#45 34268Marcin KokoszkaM1990BOCHNIA00:43:0000:42:56M->29/9
#46 424242Adam KaniaM1964BIEŃKÓWKABIEŃKÓWKA01:01:4301:00:45M50-59/23
#47 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !112266Gabriela Knapczyk-KaniaK1974BIEŃKÓWKABIEŃKÓWKA00:50:3600:49:30K40-49/2
#48 418577Paulina SolarzK1989BIELSKO-BIAŁA01:01:2201:00:35K->29/29
#49 264660Paweł WawrzutaM1987BIELSKO-BIAŁA00:55:5500:55:26M30-39/80
#50 563108Robert DyjasM1990ABB BS RUNNING TEAMBARCICE01:09:3201:08:14M->29/104
#51 364516Krzysztof PytkoM1983BALICE00:59:2300:58:27M30-39/111
#52 55549Aneta BuckaK1975WATAHA RUNNERS ALWERNIAALWERNIA01:08:5401:07:48K40-49/36
#53 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1307Tomasz StachowiczM1983PGB SPORTOWA PACZKA00:35:0700:35:07M30-39/1
#54 602422Michał NorekM199701:11:0801:10:56M->29/108

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności