Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

6. Bieg Swoszowicki

Wyniki - 27 maja 2018, Kraków

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 98493Paweł PłatekM1977PGB SPORTOWA PACZKAKRAKÓW00:49:0300:48:31M40-49/24
#2 610542Marta SawickaK1962PGB SPORTOWA PACZKAKRAKÓW01:11:5901:11:59K50-59/8
#3 99248Bartłomiej KaziorM2000KRAKÓW00:49:0900:48:31M->29/31
#4 355274Łukasz KondraciukM1986KRAKÓW00:58:3300:58:09M30-39/107
#5 100174Mariusz GrabowskiM1982WOODWARD RUNNERSKRAKÓW00:49:1400:48:36M30-39/32
#6 356189Bartosz HaziorM2000KRAKÓW00:59:1500:58:14M->29/81
#7 612420Weronika MorawskaK2000KRAKÓW01:13:3101:12:30K->29/67
#8 101315Jakub KubiesaM1981HUSARIA RACE TEAMKRAKÓW00:48:4100:48:37M30-39/33
#9 35737Marcin BlautM1974NIGHT RUNNERSKRAKÓW00:58:3400:58:17M40-49/77
#10 102530Bartłomiej RybakM1985KRAKÓW00:49:0600:48:43M30-39/34
#11 614407Agata MichnoK1993KRAKÓW01:14:0101:12:55K->29/68
#12 615327Tadeusz KulaM1955KKB DYSTANSKRAKÓW01:13:2401:12:57M60+/14
#13 104191Marcin HochołowskiM1984WKURW_TEAMKRAKÓW00:49:0800:48:46M30-39/36
#14 616291Artur KoziołM1975KRAKÓW01:13:5001:12:58M40-49/114
#15 1059Bartosz BaranM1986ŻOŁNIERZE HARDKORUKRAKÓW00:49:3300:48:54M30-39/37
#16 617292Ewa KoziołK1975KRAKÓW01:13:5001:12:58K40-49/43
#17 106746Miłosz SulenckiM2002SAMOTNY WILKKRAKÓW00:50:1200:48:56M->29/32
#18 36382Amina DadacheK1991KRAKÓW00:58:5500:58:27K->29/21
#19 619339Agnieszka KwiatkowskaK1990KWIATKIKRAKÓW01:14:3101:13:15K->29/70
#20 620393Robert MączyńskiM1982MG SHOHLARIKRAKÓW01:14:1201:13:16M30-39/159
#21 621340Jakub KwiatkowskiM1983ITMBW KRAKÓWKRAKÓW01:14:3301:13:17M30-39/160
#22 366497Kamila PodlasekK1987KRAKÓW00:58:5400:58:30K30-39/23
#23 622652Katarzyna WadasK1970NOWA HUTA TEAMKRAKÓW01:13:5901:13:25K40-49/44
#24 623437Amelia NiewiadomskaK2002KRAKÓW01:14:4501:13:27K->29/71
#25 624438Krzysztof NiewiadomskiM1974KKAANKRAKÓW01:14:5601:13:38M40-49/115
#26 369744Dominika PopekK1980KRAKÓW00:58:3700:58:32K30-39/25
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1145042Kazimierz KiełkowiczM1958AMATORKRAKÓW00:50:0100:49:45M60+/3
#28 626655Michał WalczykM1984KRAKÓW01:15:0901:14:05M30-39/161
#29 371458Kamila OsikaK1987KRAKÓW00:58:5000:58:34K30-39/26
#30 116318Rafał KucabM1982KRAKÓW00:50:5200:49:49M30-39/39
#31 62881Paweł ĆwiękowskiM1977KRAKÓW01:14:5901:14:13M40-49/116
#32 117635Tadeusz TekielaM1988KRAKÓW00:50:5500:49:55M30-39/40
#33 62998Anna DrewniakK1982KRAKÓW01:15:0001:14:14K30-39/77
#34 118290Piotr KoziołM1984KRAKÓW00:50:2700:49:58M30-39/41
#35 374425Grzegorz MosurekM1972KRAKÓW00:59:5600:58:39M40-49/79
#36 630322Katarzyna KujałowiczK1992KRAKÓW01:15:0701:14:19K->29/74
#37 375418Roman MlekoM1960ITMBW KRAKÓWKRAKÓW00:59:1100:58:40M50-59/20
#38 63191Karolina DługoszK1990KRAKÓW01:15:1401:14:20K->29/75
#39 37650Wojciech BuckiM1983KRAKÓW00:59:2400:58:40M30-39/115
#40 632441Joanna NowakK1985KRAKÓW01:15:0201:14:30K30-39/78
#41 121453Mateusz OleksiakM1990KRAKÓW00:50:1700:50:02M->29/37
#42 633326Karolina KulaK1991KKB DYSTANSKRAKÓW01:15:5001:14:38K->29/76
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !379487Iwona PietruszkaK1959PGB SPORTOWA PACZKAKRAKÓW00:58:5200:58:45K50-59/2
#44 635358Arkadiusz ŁężniakM1972PKP S.A.KRAKÓW01:15:4501:15:31M40-49/117
#45 636512Milena PtaszyńskaK1989KRAKÓW01:16:1001:15:34K->29/77
#46 125467Wojciech PamułaM1972DREAM TEAMKRAKÓW00:50:1500:50:06M40-49/26
#47 637361Daniel MaciejasM1978HUSARIA RACE TEAMKRAKÓW01:15:5101:15:44M40-49/118
#48 126263Marek KlocekM1966KRAKÓW00:50:1300:50:07M50-59/7
#49 638208Joanna JanikK1991MOTYWACJAKRAKÓW01:16:1401:15:46K->29/78
#50 273508Stanisław PrymulaM1976KROŚCIENKO N/DKROŚCIENKO N/D00:56:1100:55:41M40-49/58
#51 155531Konrad RyszM1995MOGILSKA TEAMKROŚCIENKO WYŻNE00:51:2100:51:08M->29/47
#52 467412Aleksandra MikaK1990KROSNO01:03:2501:02:46K->29/40
#53 240122Jacek FeliksiakM1981BLACKBULLKRZESZOWICE00:54:4600:54:22M30-39/73
#54 24472Dariusz CuberM1980LORZA SZYDERCUFKRZESZOWICE00:54:5200:54:30M30-39/74
#55 22137Marek GajM1977LORZA SZYDERCUFKRZESZOWICE00:42:0700:41:45M40-49/7
#56 156536Krzysztof SaborM1973CRACOVIA CHESS TEAMKRZYWACZKA00:52:0900:51:11M40-49/33
#57 56465Sylwester PalaczM1987LANCKORONA00:45:3700:45:03M30-39/20
#58 120396Artur MiadzielecM1989LĘBORK00:50:4100:50:00M->29/36
#59 525225Janusz JuchnowiczM1992LESZNO01:05:4101:05:35M->29/101
#60 95494Magdalena Płaziak-KowalskaK19832KLIBERTOW00:48:2200:48:12K30-39/4
#61 358287Krzysztof KowalskiM19802KLIBERTOW00:58:3600:58:17M30-39/108
#62 385158Janusz GąsiorekM1971PARKRUN CHRZANÓWLIBIĄŻ00:59:5400:58:57M40-49/81
#63 387159Beata GąsiorekK1971PARKRUN CHRZANÓWLIBIĄŻ01:00:0000:59:03K40-49/23
#64 317146Łukasz GałowiczM1985PARKRUNLIBIĄŻ00:57:2200:57:13M30-39/90
#65 320206Anna JanicK1974PARKRUNLIBIĄŻ00:57:2300:57:15K40-49/18
#66 634704Katarzyna ZałubskaK1983LIBIĄŻ01:15:1301:14:50K30-39/79
#67 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4598Rafał SułkowskiM1999LIMANOWA00:36:5900:36:59M->29/3
#68 8154Janusz GawronM1992BRYGADA BESKIDÓWLIMANOWA00:39:0600:39:06M->29/4
#69 35334Maria BiernatK1977LIMANOWA00:58:2300:58:04K40-49/20
#70 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 123286Maria KowalczykK1976_WKUR_KRAKOWLIPNICA MALA00:50:1500:50:04K40-49/3
#71 473374Marcin MałekM1995CF RUNNING TEAMLISIA GÓRA01:03:3001:03:04M->29/96
#72 242196Renata IgielskaK1977KRAKÓW AIRPORTLISZKI00:55:1700:54:28K40-49/7
#73 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !373267Danuta KoczwaraK1968LISZKI00:59:5600:58:39K50-59/1
#74 262224Cecylia JobK1972LUSINA00:55:2300:55:16K40-49/9
#75 527406Ewa MichnaK1964LUSINA01:06:4901:05:45K50-59/6
#76 25405Paweł MichnaM1989LUSINA00:42:0400:41:55M->29/6
#77 66733Jacek BaduraM1972GOMOLA TRANS AIRCOLUSINA00:46:1700:46:01M40-49/18
#78 7965Marcin ChromniakM1972LUSINA PROJEKTLUSINA00:47:2700:47:15M40-49/20
#79 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 398288Ewa KozieńK1961PYSIEKMASŁOMIĄCA01:00:0700:59:47K50-59/3
#80 267344Dariusz LaskowskiM1967NIEPOŁOMICE BIEGAJĄMAŁA WIEŚ00:56:1600:55:28M50-59/15
#81 608235Mariola KałamackaK1969RUNNERS ALWERNIA/Z BIEGANIEMMI PORĘBA-ŻEGOTY01:12:5101:11:47/40
#82 115236Krzysztof KałamackiM1967RUNNERS ALWERNIA/Z BIEGANIEMMI PORĘBA-ŻEGOTY00:49:5100:49:45/5
#83 49723Sylwia BednarzK1985HUSARIA RACE TEAMMICHAŁOWICE01:04:1301:04:08K30-39/48
#84 19331Krzysztof KurkiewiczM1978MICHAŁOWICE00:40:4500:40:43M40-49/4
#85 290472Piotr ParyłaM1981MICHAŁOWICE00:57:0400:56:15M30-39/86
#86 378566Paweł SłowińskiM1969MICHAŁOWICE00:59:4000:58:45M40-49/80
#87 139726Michał ŻelaśkiewiczM1980MICHÓW00:51:0000:50:35M30-39/48
#88 90429Piotr MuchaM1995MIECHÓW00:47:5200:47:47M->29/27
#89 168640Witold TrelaM1991MIELEC00:53:1200:51:48M->29/48
#90 566138Dorota GajK1992MIELEC01:09:3501:08:30K->29/59
#91 127678Marcin WłodarskiM1984MZNMIKOŁÓW00:50:5500:50:11M30-39/42
#92 533599Wioleta SurówkaK1983SKAWINA BIEGAMOGILANY01:06:3401:06:13K30-39/61
#93 380690Filip WoźniczkaM2001MOGILANY00:59:2000:58:45M->29/83
#94 426557Patrycja SkalskaK1999BUDMAXMOKRZYSKA01:01:0601:00:50K->29/32
#95 239558Paweł SkalskiM1973BUDMAXMOKRZYSKA00:54:3500:54:20M40-49/52
#96 37387Mateusz MaślankaM1994-MUSZYNA00:43:2700:43:25M->29/12
#97 223262Krzysztof KlimasM1988JJ TEAMMYŚLENICE00:54:5500:53:45M30-39/67
#98 558626Maciej ŚlósarzM1985BROKUŁY NA PARZEMYŚLENICE01:09:1201:08:02M30-39/146
#99 337563Maciej SkowronekM1982RADIO KRAKÓWMYŚLENICE00:58:1600:57:39M30-39/97
#100 627692Magdalena WójtowiczK1992MYŚLENICE01:14:4201:14:08K->29/73

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności