Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

6. Bieg Swoszowicki

Wyniki - 27 maja 2018, Kraków

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 381534Wacław RyśM1957ZARABIE- BIEGAMYŚLENICE00:58:5700:58:47M60+/12
#2 53300Kamil KrólM1990SOCIOS SILESIAMYSŁOWIC00:44:5600:44:48M->29/15
#3 556198Mariusz JabłonkaM1974BRAVEHEARTSLEGIONOWOMYSŁOWICE01:08:1101:07:57M40-49/103
#4 163601Jacek SynowiecM1967NAKŁO ŚLĄSKIE00:51:5400:51:38M50-59/10
#5 42355Marcelina BujoczekK1990BUJO MY 2NAKŁO ŚLĄSKIE01:00:5901:00:44K->29/31
#6 469717Kajetan ZrałekM1991NAKŁO ŚLĄSKIE01:03:3301:02:51M->29/94
#7 222388Marcin MaterlaM1983NAKŁO ŚLĄSKIE00:54:0100:53:45M30-39/66
#8 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 8156Janusz BujoczekM1967NAKŁO ŚLĄSKIE00:47:3700:47:23M50-59/3
#9 360153Albert GawłowiczM1992BRYGADA BESKIDÓWNAWOJOWA00:58:4700:58:18M->29/82
#10 600321Mirosław KuflikM1967MIROSŁAW KUFLIK KUFELNAWOJOWA GÓRA01:11:1801:10:53M50-59/28
#11 541604Mateusz SzablaM1989NIEGOWONICE01:07:1401:06:51M->29/103
#12 37738Olga Bochenek-DobrowolskaK1990NIEPOLOMICE00:59:0000:58:42K->29/22
#13 409294Mateusz KracikM1983MG SHOHLARI TEAMNIEPOŁOMICE01:01:1201:00:17M30-39/119
#14 201366Michał MagieraM1993NOWY SĄCZ00:53:2700:52:58M->29/60
#15 235147Filip GamrotM1991NOWY SĄCZ00:54:4900:54:09M->29/66
#16 256281Krzysztof KornaśM1976NOWY SĄCZ00:55:0500:54:59M40-49/55
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2382Łukasz MarmolM1995KS JEDNOŚĆ NOWY SĄCZNOWY SĄCZ00:35:3800:35:38M->29/1
#18 414654Marcin WalczakM1984OLKUSZ01:00:4601:00:26M30-39/121
#19 177285Dariusz KowalM1974SAINT-GOBAIN SQUADOLKUSZ00:52:2800:52:09M40-49/39
#20 221624Daniel ŚladowskiM1983OLKUSZBIEGA.PLOLKUSZ00:54:0300:53:44M30-39/65
#21 547553Patrycja SiewierskaK1979OLKUSZBIEGA.PLOLKUSZ01:07:3201:07:08K30-39/65
#22 138398Mariusz MichalczukM1987OLSZTYN00:51:2000:50:33M30-39/47
#23 330232Łukasz KalinowskiM1990OLSZTYN00:58:0200:57:28M->29/80
#24 86303Dawid KrupaM1990BIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ.OPATOWIEC00:47:5400:47:37M->29/25
#25 44425Paulina BereźnickaK1994ZŁOTE SMERFETKIORŁY01:01:5001:01:41K->29/35
#26 128776Krzysztof MarkowskiM1991OSINY00:51:0200:50:12M->29/40
#27 151659Artur WawroM1993NAROWERZESAMOCHODEMOŚWIĘCIM00:51:1100:51:01M->29/46
#28 190561Krzysztof SkibickiM1970D.A.M.Y.R.A.D.E.OŚWIĘCIM00:53:5300:52:34M40-49/42
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !45151Bogdan GawełM1956FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY-ZDRÓJOŚWIĘCIM-ZABORZE00:44:3200:44:25M60+/2
#30 16267Jakub CichewiczM1985OTMUCHÓW00:51:5200:51:31M30-39/51
#31 9619Piotr SztanderaM1987KIELCE/JUVENTA STARACHOWICEPARSZÓW00:39:1600:39:16/5
#32 462736Sonia GiórkoK1991UNDER ARMOUR POLSKAPIWNICZNA-ZDRÓJ01:02:5001:02:30K->29/38
#33 482219Robert JędrzejczykM1979CHYBA NIE DAM RADYPODŁĘŻE01:04:3501:03:26M30-39/134
#34 488400Zygmunt MichalikM1969PODŁĘŻE01:04:3501:03:37M40-49/99
#35 588362Dariusz MacinaM1971PKP S.A.PODŁĘŻE01:10:0601:09:55M40-49/111
#36 319591Marek StępieńM1961MAJSTER SPORT TEAMPORĘBA SPYTKOWSKA00:58:1800:57:14M50-59/18
#37 349260Krzysztof KlajaM19798 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPORĘBA WIELKA00:58:0600:57:53M30-39/105
#38 187381Dariusz MarekM1974ZOR I PRZYJACIELEPOZNAŃ00:52:3800:52:26M40-49/41
#39 166555Przemysław SikoraM1983PROSZOWICE00:52:1800:51:48M30-39/53
#40 480608Renata SzastakK1980PROSZOWICE01:03:4801:03:25K30-39/41
#41 538739Anna Kozerska-StanekK1969PROSZOWICE01:06:5401:06:46K40-49/33
#42 546610Małgorzata SzczepanekK1988PROSZOWICE01:08:1301:07:03K30-39/64
#43 549454Grzegorz OlenderM1967PROSZOWICE01:07:1601:07:15M50-59/26
#44 41475Kamil PaturaM1990JW 4495PROSZOWICE00:44:0700:43:57M->29/13
#45 574611Maciej SzczepanekM1984PROSZOWICE01:09:5801:08:48M30-39/150
#46 32452Patryk BujakowskiM1979SRTG PROSZOWICEPROSZOWICE00:57:3700:57:18M30-39/92
#47 429706Wladyslawa ZasiuraK1966UISP ROMAPRUSY01:01:5001:01:01K50-59/4
#48 448210Justyna JarosińskaK1991PRZEGINIA01:02:3001:01:55K->29/36
#49 21211Wojciech BaranekM19878 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPRZEGINIA00:54:0400:53:28M30-39/63
#50 108714Grzegorz ZiębaM1989PRZEMYŚL00:49:1400:49:05M->29/33
#51 461584Anna StankiewiczK1993PRZYBĘDZA01:03:3401:02:28K->29/37
#52 197498Alfred PodolakM1960LAKS FRETPOLPYSKOWICEPYSKOWICE00:53:0400:52:50M50-59/12
#53 570560Klaudia SkibaK1995RADOMYŚL WIELKI01:09:2801:08:35K->29/61
#54 27395Damian MajchrowiczM1993RADYMNO00:42:0800:42:01M->29/7
#55 459715Agata Zięba-ŚladowskaK1981SKAWINA BIEGARADZISZÓW01:02:4601:02:27K30-39/35
#56 140658Piotr WaszkiewiczM1996#WASZEKSAMTEAM KALWARIA ZEBRZYDOWSKA00:51:2300:50:35M->29/42
#57 412510Grzegorz PrzepióraM1993TOI-TOI RUNNERSROŻNOWICE01:00:3301:00:19M->29/89
#58 315612Marcin SzczepańskiM1978ZASADA TEAMRYBNA00:57:4000:57:09M40-49/70
#59 436317Gosia KucK1972RZESZOTARY01:01:4501:01:20K40-49/25
#60 307732Leokadia ŻyczkowskaK1971RZESZOTARY00:57:1900:57:01K40-49/16
#61 522574Sylwia SokółK1980SOKOŁY -SĘDZISZÓW01:06:4101:05:29K30-39/59
#62 618348Kasia LichończakK1993SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI01:13:1601:13:1601:13:06K->29/69
#63 452126Krzysztof FilipowskiM1979SIEPRAW01:02:4301:02:18M30-39/131
#64 453399Łukasz MichalecM1998SIEPRAW01:02:4301:02:19M->29/92
#65 124448Wojciech OchendóżkaM1996SKALBMIERZ00:51:0400:50:05M->29/39
#66 179670Wojciech WilkoszM1977SKAWINA BIEGASKAWINA00:52:2300:52:11M40-49/40
#67 185781Tadeusz NazimM1948SKAWINA BIEGASKAWINA00:52:5400:52:24M60+/7
#68 208735Gabriela CzopekK1991KGBSKAWINA00:53:4900:53:12K->29/7
#69 241333Marek KuśM1982SKAWINA00:55:3100:54:22M30-39/72
#70 517725Barbara ŻarnowskaK1985SKAWINA BIEGASKAWINA01:05:4001:05:20K30-39/57
#71 27118Norbert BatorM1991SKAWINA00:56:1600:55:36M->29/73
#72 298329Robert KulikowskiM1968SKAWINA00:56:5700:56:33M50-59/16
#73 505Krzysztof ArchamowiczM1977SKAWINA00:44:4300:44:40M40-49/13
#74 323518Łukasz RadwańskiM1989SKAWINA00:57:5800:57:17M->29/78
#75 93661Grzegorz WąchałaM1973SPRINTEX TEAMSKAWINA00:48:0800:48:03M40-49/23
#76 247452Tomek OlejnikM1976OLEJ TEAMSKAŁA00:54:4200:54:34M40-49/54
#77 415780Karolina WoźniakK1992SKOŁYSZYN01:00:5301:00:28K->29/28
#78 468688Lidia WoźniakK1967PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYN01:03:1601:02:51K50-59/5
#79 119687Janusz WoźniakM1963PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYN00:50:2200:49:58M50-59/6
#80 171211Michał JaroszM1994SOSNOWIEC00:52:0600:51:57M->29/50
#81 451169Igor GolonkaM1994SOSNOWIEC01:02:2401:02:15M->29/91
#82 44589Silvia DemockovaK1975MARAS TEAMSPISSKA NOVA VES01:02:0901:01:44K40-49/27
#83 44688Tomas DemockoM1980MARAS TEAMSPISSKA NOVA VES01:02:0901:01:44M30-39/130
#84 137470Leszek PapierskiM1976PGB SPORTOWA PACZKASPYTKOWICE00:51:0500:50:30M40-49/28
#85 111442Marcin NowakM1992STASZÓW00:49:3700:49:27M->29/35
#86 132581Damian StachowskiM1984STRYSZAWA00:50:3300:50:25M30-39/45
#87 269582Łuksz StachowskiM1986KP PSP SUCHA BESKIDZKASTRYSZAWA00:55:4300:55:33M30-39/82
#88 209370Mariusz MajkrzakM1976MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKA00:53:5900:53:13M40-49/45
#89 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3749Kamil WojnickiM1992RUNSPIRATIONSUFCZYN00:36:1700:36:17M->29/2
#90 215586Małgorzata StarzecK1982SUŁKOWICE00:53:4600:53:37K30-39/9
#91 130595Tomasz StryszawskiM1986ŚWIĄTNIKI GÓRNE00:50:3600:50:24M30-39/43
#92 246123Piotr FilekM1993MUSIC RUNNERŚWIĄTNIKI GÓRNE00:54:4100:54:30M->29/69
#93 103283Krzysztof KotarbaM1981ŚWIĄTNIKI GÓRNE00:48:5900:48:45M30-39/35
#94 520160Diederik GeeraertsM1981EUROCLEAR RUNNING TEAMSWOZOWICE01:05:3901:05:23M30-39/140
#95 44200Ryszard JachimczakM1976MKS WYZWOLENIESZARÓW00:44:2600:44:13M40-49/10
#96 478522Tomasz RoikM1959SZCZUCIN01:04:1601:03:20M50-59/25
#97 43628Krzysztof ŚrodulskiM1989LPP TEAMSZYMBARK00:44:4200:44:11M->29/14
#98 228548Piotr SeremetM1975WWW.S-PROJEKTY.PLTARNÓW00:54:1500:53:58M40-49/50
#99 367427Paweł MrózM1985TARNÓW00:59:4300:58:32M30-39/113
#100 421113Małgorzata DziekanK1990PKP S.A.TUCHÓW01:00:4901:00:38K->29/30

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności