Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

6. Bieg Swoszowicki

Wyniki - 27 maja 2018, Kraków

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 429706Wladyslawa ZasiuraK1966UISP ROMAPRUSY01:01:5001:01:01K50-59/4
#2 280707Ireneusz MędralaM1974KRAKÓW00:56:4400:55:56M40-49/61
#3 485708Mariusz ZawiszaM1983JAWORZNO01:04:0901:03:34M30-39/135
#4 487709Beata ZawiszaK1985JAWORZNO01:04:0901:03:35K30-39/45
#5 416710Katarzyna ZembaczyńskaK1986KRAKÓW01:00:3401:00:31K30-39/27
#6 529711Agata ZielińskaK1991KRAKÓW01:06:4201:06:02K->29/51
#7 499712Ewelina ZiębaK1979PORANNY PATROLKRAKÓW01:04:5401:04:11K30-39/50
#8 523713Artur ZiębaM1975KRAKÓW01:06:3601:05:32M40-49/102
#9 108714Grzegorz ZiębaM1989PRZEMYŚL00:49:1400:49:05M->29/33
#10 459715Agata Zięba-ŚladowskaK1981SKAWINA BIEGARADZISZÓW01:02:4601:02:27K30-39/35
#11 648716Katarzyna ZmarzK1968KRAKÓW01:21:3601:20:53K50-59/9
#12 469717Kajetan ZrałekM1991NAKŁO ŚLĄSKIE01:03:3301:02:51M->29/94
#13 225718Piotr ZychM1981KRAKOW00:53:5400:53:47M30-39/68
#14 401719Sebastian ZychowiczM1977KRAKÓW01:00:2401:00:03M40-49/87
#15 428720Marek ZyśkoM1988LA BAMBAKRAKÓW01:02:0401:01:00M30-39/124
#16 517725Barbara ŻarnowskaK1985SKAWINA BIEGASKAWINA01:05:4001:05:20K30-39/57
#17 139726Michał ŻelaśkiewiczM1980MICHÓW00:51:0000:50:35M30-39/48
#18 481727Jola ŻmijaK1979MOCNI POMOCNIZEMBRZYCE01:04:1601:03:26K30-39/43
#19 49728Robert ŻołnierekM1985KRAKÓW00:44:5100:44:37M30-39/16
#20 534729Renata ŻołnierekK1984KRAKÓW01:06:4701:06:25K30-39/62
#21 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 6730Daniel ŻuchowskiM1988NOWA HUTA TEAMKRAKÓW00:38:0100:38:01M30-39/3
#22 580731Karol ŻukowskiM1985KRAKÓW01:10:3101:09:24M30-39/153
#23 307732Leokadia ŻyczkowskaK1971RZESZOTARY00:57:1900:57:01K40-49/16
#24 66733Jacek BaduraM1972GOMOLA TRANS AIRCOLUSINA00:46:1700:46:01M40-49/18
#25 208735Gabriela CzopekK1991KGBSKAWINA00:53:4900:53:12K->29/7
#26 462736Sonia GiórkoK1991UNDER ARMOUR POLSKAPIWNICZNA-ZDRÓJ01:02:5001:02:30K->29/38
#27 218737Karolina KaletaK1993ZAGÓRZ00:54:0000:53:39K->29/9
#28 538739Anna Kozerska-StanekK1969PROSZOWICE01:06:5401:06:46K40-49/33
#29 76740Adam KucM1979KRAKÓW00:47:4500:47:06M30-39/24
#30 407741Jerzy MalarczykM1973WIELICZKA01:01:0601:00:07M40-49/90
#31 551742Katarzyna MatogaK1988ALIOR RUNNING TEAMKRAKÓW01:07:3301:07:25K30-39/67
#32 63743Piotr PawlikM1990UNDER ARMOUR POLSKAŁĄCKO00:45:5100:45:30M->29/19
#33 369744Dominika PopekK1980KRAKÓW00:58:3700:58:32K30-39/25
#34 595745Adam SulenckiM1974SAMOTNY WILKKRAKÓW01:11:3901:10:23M40-49/112
#35 106746Miłosz SulenckiM2002SAMOTNY WILKKRAKÓW00:50:1200:48:56M->29/32
#36 345748Agnieszka SzostakK1980KRAKÓW00:58:2000:57:44K30-39/21
#37 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3749Kamil WojnickiM1992RUNSPIRATIONSUFCZYN00:36:1700:36:17M->29/2
#38 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !28750Justyna WoźniakK1991DOTFIZJO/ I TY MOŻESZ BYĆ WIELKIKRAKÓW00:42:1700:42:17K->29/1
#39 217751Olga WójcickaK1993WĘGRZYNOWO00:53:5800:53:39K->29/10
#40 229752Piotr ŻukrowskiM1987NIEZRZESZONYKRAKÓW00:54:4600:54:00M30-39/69
#41 310753Monika MillerK1977KRAKÓW00:57:3900:57:02K40-49/17
#42 582755Grzegorz KsiążekM1976KRAKÓW01:09:5001:09:28M40-49/108
#43 272756Dariusz KuczM1982KRAKÓW00:56:0700:55:37M30-39/84
#44 207762Max SurzynM1989KRAKÓW00:53:1400:53:12M->29/62
#45 216774Piotr WróbelM1979KRAKOW00:53:5200:53:38M30-39/64
#46 128776Krzysztof MarkowskiM1991OSINY00:51:0200:50:12M->29/40
#47 415780Karolina WoźniakK1992SKOŁYSZYN01:00:5301:00:28K->29/28
#48 185781Tadeusz NazimM1948SKAWINA BIEGASKAWINA00:52:5400:52:24M60+/7
#49 31782Dariusz GradziM1983KRAKOWSKA IZBA ADWOKACKAKRAKOW00:42:3400:42:30M30-39/13
#50 75783Yeuhenii ŻovinM1994KHARKOV00:47:4300:46:56M->29/23
#51 186784Jan KordosM1949DYSTANSKRAKÓW00:52:2800:52:24M60+/6
#52 59785Krzysztof BorawskiM1990ZEMBRZYCE00:45:3000:45:13M->29/16
#53 581064Dariusz GradekM1971KRAKOW00:45:1200:45:09M40-49/15
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1145042Kazimierz KiełkowiczM1958AMATORKRAKÓW00:50:0100:49:45M60+/3

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności