Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

PragmatIQ Ekiden

Wyniki - 27 maja 2018, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
P1
P2
P3
P4
P5
P6
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1152Manufaktura MieszkańAdrian Żakowski, Piotr Kaźmierczak, Grzegorz Ziembinski, Wojciech Olszewski, Adrian Graczyk, Tomasz Zegarlicki00:33:3400:38:4800:18:3600:19:0600:19:0200:18:1202:27:18
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2137KGHM ZG RUNKarol Winniczuk, Fabian Sternik, Jakub Plewko, Jerzy Mazurkiewicz, Grzegorz Jankowski, Robert Walkowiak00:34:2700:39:0800:19:3300:19:1400:19:3900:19:2002:31:21
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 316Alliance Technology Fehlau RUN TeamMateusz Brylewski, Marcin Fehlau, Jarosław Brodowicz, Grzegorz Świątnicki, Dariusz Filipowski, Gilles Greiveldinger00:34:5900:36:3600:20:3200:21:1400:19:1000:19:5802:32:29
#4 482EDI Team ZgorzelecGrzegorz Maciorowski, Michał Kuńczak, Tomasz Rudnik, Janusz Wojnarowicz, Sebastian Krawiec, Robert Zalewski00:36:4400:38:4500:20:0700:20:0200:20:1100:18:4502:34:34
#5 5262Wolsztyńska Akademia Biegowa MEN - PO REKORD!Dawid Lipowy, Bartosz Feifer, Wojciech Serwa, Tomasz Staniszczak, Tomasz Pohl, Marcin Stachowski00:37:0100:38:1100:19:3000:20:0400:21:5200:19:2302:36:01
#6 613Akademia Lekkoatletyczna Marcina UrbasiaŁukasz Nowak, Monika Stefanowicz, Karol Kazikowski, Krzysztof Kammer, Marcin Kęsy, Małgorzata Sobańska00:32:4800:43:0400:18:2000:19:0300:17:3500:25:2602:36:16
#7 7138KGHM ZG RUN IIPatryk Pieniążek, Dominik Wujtak, Krzysztof Kwaśnik, Grzegorz Pawłowski, Ariel Sworacki, Paweł Piotrowski00:36:3900:40:0500:20:1700:20:1800:21:0700:20:4702:39:13
#8 8270ŻARY RUNNERS TEAMJakub Jamrozik, Krzysztof Cieślak, Tomasz Krzemiński, Adrian Cieślak, Sebastian Welke, Mateusz Wisz00:39:3000:39:2300:20:2800:20:5100:19:5000:19:3302:39:35
#9 9147Lucky LukiKacper Taterka, Łukasz Gembalski, Szczepan Rabiega, Mirosław Gembalski, Łukasz Stachowiak, Paweł Matuszak00:40:2700:41:2100:21:5200:21:2500:20:2200:20:1202:45:39
#10 10187Piątkowo na BiegowoMariusz Nowak, Mateusz Agaciak, Renata Wojtkowiak, Stefan Wojtkowiak, Marianna Sztor, Justyna Wysokińska00:36:3900:39:2900:23:5500:20:5100:23:2100:21:4202:45:57
#11 1197Komenda Miejska Policji w PoznaniuDawid Cieślak, Jacek Stachowiak, Piotr Stefanowicz, Michał Woźniak, Robert Rasztorf, Marcin Michalik00:37:0200:44:1300:20:4700:21:2800:23:1400:21:0302:47:47
#12 12176Panasonic 1Łukasz Banaszak, Norbert Hołderny, Robert Robaszkiewicz, Maciej Kasprzak, Kamil Miękiszak, Piotr Zientalski00:35:3000:42:1900:24:1100:23:2400:22:5900:21:0902:49:32
#13 13119gRUNwald team Poznań 1Mateusz Nowicki, Tomasz Szymczak, Tomasz Ratajczak, Maciej Stefaniak, Maciej Pietryga, Artur Dzieciątkowski00:38:1200:42:0400:22:1000:22:3300:23:5600:21:4602:50:41
#14 14123GrzmotomocniMirosław Sudzik, Dawid Durek, Jerzy Krotoszyński, Mirosław Rządkowski, Zbigniew Wieczorek, Radosław Kmiecik00:38:4000:43:2500:23:1800:21:3400:21:0000:22:5402:50:51
#15 1550Bukowski Klub BiegaczaTomasz Fliegner, Adam Drzymała, Krystian Błaszczak, Waldemar Łakomy, Przemysław Woźny, Bartosz Boiński00:39:0100:42:3900:23:1600:25:4400:21:1600:23:0602:55:02
#16 16106For Run Team ITomasz Szynwelski, Grzegorz Urbańczyk, Paulina Urbańczyk, Małgorzta Bider, Ewa Kaczmarek, Bartosz Zawadzki00:38:2400:39:1200:26:5100:27:0700:23:4600:22:1002:57:30
#17 1717Alliance Technology Fehlau RUN Team IIMirosław Szymczak, Przemysław Starzyński, Rafał Korolkiewicz, Maciej Kaysiewicz, Marcin Antczak, Sławomir Sąsiadek00:42:4800:45:3900:22:3400:22:5100:23:1000:22:1302:59:15
#18 1876DFDS Polska Running TeamŁukasz Jędrzejek, Marcin Białczyk, Kamil Barańczak, Łukasz Bukowiecki, Bartosz Wyndrowny, Tadeusz Witecki00:43:1700:46:2000:23:1900:22:3800:24:4300:23:1003:03:27
#19 19114Getinge Infecteam 1Szymon Olszewski, Krzysztof Bartz, Marcin Mendelewski, Mateusz Leciej, Filip Pawlik, Mateusz Maćkowski00:44:1600:48:0100:22:4900:23:3500:22:3900:22:2303:03:43
#20 20108For Run Team IIIMateusz Borkowski, Andrzej Leśniowski, Ksawery Urbańczyk, Bogusław Kardasz, Paweł Wojciechowski, Marcin Kępiński00:41:0600:48:1400:25:2500:22:5400:19:5600:26:0803:03:43
#21 2119Alliance Technology Fehlau Run Team IVPiotr Stachowiak, Arkadiusz Marchwicki, Michał Leniec, Robert Radecki, Przemysław Dysarz, Krzysztof Kuczer00:41:5700:48:5800:24:4200:23:2800:22:3600:22:2203:04:03
#22 2218Alliance Technology Fehlau RUN Team IIIMałgorzata Brok, Hanna Jaraszkiewicz, Anna Szcześniak, Justyna Papież, Patrycja Grzeszczyk, Monika Florek00:42:1700:46:2100:26:2900:20:2800:24:0600:24:2803:04:09
#23 23244SZYBKIE I PIĘKNEElżbieta Romej, Bożena Szubert, Agata Kiedrowicz, Ewa Jaruzel, Sylwia Grzesiak, Agnieszka Wierzbicka00:43:0500:46:1400:23:3400:24:5200:24:3400:21:5703:04:16
#24 24139KGHM ZG RUN IIIJarosław Belof, Łukasz Bartków, Bogumił Dzielnicki, Paweł Sowiński, Adam Rajko, Marcin Maksymczak00:42:5900:46:1200:29:2500:21:5500:23:4600:22:5603:07:13
#25 25256ViaCon 1Wojciech Janowicz, Krzysztof Sobór, Mariusz Peroński, Marcin Graczyk, Marcin Kujawiak, Jakub Cieslielski00:40:3700:53:2700:21:4000:25:5100:21:5300:23:5203:07:20
#26 26245Tarnowo Podgórne BiegaNorbert Czerbniak, Leszek Kozicz, Marta Hała, Karolina Bućko, Mikołaj Bajer, Cezary Spiż00:36:3000:49:3900:26:0200:28:4900:24:5900:22:2903:08:28
#27 27166Night Runners Dream TeamWojciech Hrab, Adrian Budkiewicz, Agnieszka Śmigielska, Kornelia Kozłowska, Michał Balas, Natalia Siciarz00:45:1701:07:3100:25:0703:09:14
#28 2835BBF By być w Formie ISławomir Adamczyk, Weronika Hedzielska, Rafał Staniszewski, Paweł Batura, Bartosz Krysiak, Rafał Hedzielski00:44:2700:47:0400:21:4600:31:0500:23:0400:23:3303:10:59
#29 2942plus2 Szkoła MatematykiMarcin Zgoliński, Filip Borowczak, Sylwia Roszak-Surków, Bartosz Myszkiewicz, Anita Kraska, Katarzyna Radzicka00:44:2400:45:4400:25:4900:25:0900:25:4400:24:1603:11:06
#30 30168O-I Produkcja Polska Huta SzkłaWojciech Mądry, Mariusz Witko, Maciej Żmuda, Jarosław Kosicki, Łukasaz Szczepaniak, Artur Gawrych00:43:5500:50:5600:22:3000:26:4500:22:3800:25:0003:11:44
#31 31120gRUNwald team Poznań 2Kamil Jagła, Alina Juskowiak, Mariusz Kowalczyk, Anna Michałowska, Alina Licznierska, Bartosz Pyszczak00:42:3300:54:3500:21:3100:26:5600:25:1500:22:1203:13:02
#32 32264Wolsztyńska Akademia Biegowa Strong MIX!Adam Grelak, Sławomir Woźny, Paulina Tomiak, Zuzanna Cieśla, Piwecki Piotr, Małgorzata Brzezińska00:42:4300:48:4400:25:1800:25:2300:23:2800:27:4603:13:22
#33 3325Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań 1Romuald Piechocki, Sławomir Heinrychowski, Piotr Kucharski, Jan Wójcik, Remigiusz Strzelczyk, Krzysztof Madejski00:39:5000:52:5300:27:1800:26:0700:23:4400:24:0903:14:01
#34 342KB UE PoznańPiotr Stolarski, Artur Molendowski, Waldemar Budner, Marian Gorynia, Joanna Świderska, Jacek Trębecki00:43:2500:47:1400:27:5800:25:1000:25:3300:25:3103:14:51
#35 3574Deloitte Adventure Team 1Karol Ciszak, Krzysztof Pięta, Patryk Kleparski, Maciej Guzek, Wojciech Łyszczarz, Jacek Lechna00:48:2700:51:5800:23:3300:25:5400:21:5100:24:2603:16:09
#36 36220Schneider Electric EEWojciech Piesik, Łukasz Dąbkowski, Dawid Anderman, Małgorzata Antoniak, Marcin Duda, Robert Wielicki00:43:3200:46:1400:22:4500:32:4200:23:3700:27:4603:16:36
#37 3780DUNI POLANDRadosław Popko, Marcin Stoiński, Mateusz Dolata, Paweł Jaruga, Martyna Sołtysik, Jakub Dolata00:48:0500:44:5000:27:1600:23:4500:28:5000:24:2003:17:06
#38 38105Fitatu RunnersRobert Gacki, Łukasz Domański, Ania Szołkowska, Zuzanna Kaczmarek, Marcin Budziński, Marta Kokocińska00:38:4700:42:1300:31:4100:28:2600:25:5700:31:0303:18:07
#39 3952Cap team 1Tomasz Firlej, Adam Łagoda, Marcin Gościniak, Radosław Grzybowski, Kamil Jancy, Piotr Jakubowski00:49:1200:50:3100:23:0800:23:1000:24:0600:28:2403:18:31
#40 4029Arvato Team - S.C. REPMaciej Kozubski, Paweł Golak, Marcin Maciaszek, Arkadiusz Szajek, Michał Lednicki, Tomasz Zabłocki00:44:3200:50:5200:26:3400:24:0500:27:3200:26:2403:19:59
#41 41148LUCKY LUKI WOMENMonika Rabiega, Karolina Jurczak, Ewa Szawelska, Angelina Woyczyńska, Beata Turbańska, Bogna Jaszczak00:45:2300:52:1700:25:2900:26:0800:26:0600:25:0803:20:31
#42 42151MANN+HUMMEL FT PolandMarcin Nowak, Dariusz Frąckowiak, Tomasz Domagała, Marcin Plackowski, Arkadiusz Chudy, Wojciech Feledziak00:42:2600:54:1900:26:5800:26:0100:25:2600:26:1603:21:26
#43 4379Duni EFFNatalia Lewandowska, Miłosz Bambrowicz, Tomasz Swiech, Paweł Woźniak, Dawid Jeliński, Łukasz Czaczyk00:52:1900:46:0100:24:4700:30:4800:24:3400:23:3103:22:00
#44 44249Teatr Nowy w Poznaniu IITomasz Zagórski, Dawid Chwirot, Julia Rybakowska-Kruszczyńska, Patrycja Chwirot, Piotr Kruszczyński, Bartosz Buława00:42:3600:44:0900:32:1900:27:5900:28:0000:28:1103:23:14
#45 45228SportopedicaMarcin Podwika, Małgorzata Kołacka, Jagoda Przybylska, Marcin Łepski, Martyna Świdurska, Kacper Dobersztyn00:44:1000:49:3400:31:5300:24:3000:28:3800:25:4703:24:32
#46 4669Dachser Team IAndrzej Nowak, Sławomir Konieczny, Łukasz Krystkiewicz, Joanna Hańczyk, Michał Gorzkowski, Piotr Kaczmarek00:47:4200:44:1300:31:0400:28:2400:26:1400:26:5603:24:33
#47 47246TASKOPROJEKTBartosz Zając, Maciej Mąka, Krzysztof Dąbrowski, Maciej Piechowiak, Michał Dyrkacz, Michał Kankowski00:42:5000:46:2300:26:0200:34:1200:25:0600:30:0603:24:39
#48 48196Prokuratura PoznańKrzysztof Krysztofiak, Artur Kaczmarek, Grzegorz Gucze, Marcin Matecki, Michał Kokociński, Gerard Konopka00:54:3100:44:1900:27:2500:31:0600:23:5200:23:3703:24:50
#49 4978Drużyna ZenkaWojciech Czub, Andrzej Czub, Monika Czub, Karol Czub, Jakub Czub, Marian Czub00:44:5800:45:2200:34:5100:26:2800:24:4000:28:3703:24:56
#50 50227SOSW wuefiściPaweł Nagórski, Radosław Tota, Marzena Raczyńska, Mateusz Kurach, Patryk Ratajczak, Anna Skorczyk00:50:0500:45:5700:27:1400:25:3800:25:3700:31:2503:25:56
#51 51999OCTOPUS & MR TEAMPrzemysław Ciecierski, Krzysztof Jakuszek, Grzegorz Walczak, Robert Grawon, Krzysztof Żmudziński, Piotr Idzikowski00:48:3400:49:3500:31:4700:27:0700:25:4200:23:3303:26:18
#52 52189PIĘKNE I BESTIE BKB BAKCYLAdam Śledź, Leszek Stasik, Kaja Eggert-Adamska, Patryk Krakowian, Piotr Borkowski, Magda Malojda00:37:2300:48:1800:33:1500:23:1300:24:3700:39:3303:26:19
#53 53142KLASA 2A TARNOWO PODGÓRNETomasz Łapa, Albert Łapa, Agnieszka Budziak, Maciej Adamski, Miłosz Sawicki, Miłosz Budzichowski00:48:2500:49:1500:34:2100:27:3500:24:1500:23:1403:27:05
#54 54203PWSZ im. H. Cegielskiego w GnieźnieJoanna Stawowa, Aleksandra Jankowiak-Bernaciak, Małgorzata Majchrzak, Marcin Kuźlak, Agnieszka Tunak-Grześkowiak, Sebastian Czarnecki00:46:2300:54:4500:25:3600:23:3500:30:0200:26:5503:27:16
#55 558WPiA UAM A+ PragmatIQ JuniorSzymon Rutkowski, Filip Paniączyk, Marcin Pyrzyk, Adrianna Sowisz, Kaja Skrzypczak, Natalia Zagórska00:38:4100:52:4100:29:4400:28:1100:30:0900:28:1003:27:36
#56 5639BESTIE BKB BAKCYLAndrzej Łysiak, Krzysztof Kaczmarek, Wiesław Pajchrowski, Andrzej Rudnicki, Arkadiusz Mnich, Dominik Dziku Dzikowski00:41:5300:49:3400:25:1800:29:5100:29:5500:31:0503:27:36
#57 57173OLX Group 1Mariusz Szerszeniewski, Marcin Kędzierski, Radosław Juźwiak, Maurycy Miękisiak, Izabela Stanisławska, Tomasz Wawrzkowicz00:49:3200:52:5900:24:3500:27:1400:25:2200:28:0703:27:49
#58 58201PSE SAEmil Czaja, Dawid Polaczyk, Robert Socha, Agata Cyrson, Jacek Wojciechowski, Piotr Jędrzejczak00:44:3600:46:5300:29:2000:31:1200:25:4500:30:2303:28:09
#59 59260Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w PoznaniuPaulina Jęczmionka-Majchrzak, Piotr Smudziński, Artur Dekiert, Żaneta Nowicka, Artur Turas, Jan Popowski00:46:5700:44:1800:24:1000:32:1000:29:3200:31:2903:28:36
#60 609PragmatIQTomasz Bojkowski, Aleksander Gałek, Tomasz Rutkowski, Krzysztof Smach, Jakub Kochanowski, Michał Walczak00:49:2000:54:4300:26:0100:25:5700:25:2900:27:1303:28:43
#61 6188ESC RACE 01Szymon Mich, Michał Zywar, Marcin Szpakowski, Andrzej Bibik, Michał Tarnowski, Hubert Skotkowski00:39:1400:52:3900:28:0600:27:5600:30:2200:30:3703:28:54
#62 62104FILIPIAKBABICZ RUN & FUNPatryk Filipiak, Paweł Musiałkiewicz, Michał Babicz, Przemysław Szmidt, Marta Tomczak, Tomasz Ostrowski00:48:3600:50:4600:25:3200:30:0800:31:0000:22:5803:29:00
#63 63210QUAY IV POZNAŃDawid Gruchała, Rafał Rogowski, Dorota Pawłowska, Alex Barboukov, Michał Młudzik, Wojciech Mieloszyk00:43:1900:52:4700:27:2200:32:3200:27:3700:25:3003:29:07
#64 6415INNOWACYJNE CZTERNASTELO POZNAŃ - SZTAFETA RODZINNAMateusz Klecz, Grzegorz Sowa, Jakub Kowalski, Marianna Klecz, Filip Schmidt, Maria Lisiak00:45:5300:50:2700:29:1400:31:5300:25:1700:26:3303:29:17
#65 65233SunnylineJarosław Bajerlein, Damian Schwanke, Łukasz Jagliński, Tomasz Gaczkowski, Karol Witt, Kamil Piętka00:42:5200:51:0800:25:5600:30:3800:34:3400:24:2303:29:31
#66 6643Biegająca EgzekucjaDavid Ziojła, Marcin Pater, Sebastian Nowak, Dominik Piaskowski, Michał Rojewski, Natalia Kozierska00:47:2601:04:1700:24:5400:23:0000:22:1800:27:4903:29:44
#67 67237SUPER - PHARM 4Sebastian Żabierek, Emil Banasiak, Przemek Troczyński, Michał Klupś, Bartosz Markiewicz, Remigiusz Malenta00:48:2500:50:3200:23:4600:33:3800:25:5300:27:4303:29:57
#68 68190PKP S.A.Mikołaj Mietliński, Sławomir Dudziak, Ewa Sturma, Paweł Smoliński, Marcin Olejniczak, Adrian Rzepczyk00:46:1800:47:4000:28:5300:33:0400:27:4900:26:1503:29:59
#69 69178Panasonic 3Jarosław Wiśniewski, Bartosz Grzelak, Jakub Wiśniewski, Ryszard Nowakowski, Marek Zamiatała, Patryk Jóźwiak00:52:4600:56:0100:28:1500:24:1000:24:2700:24:4403:30:23
#70 70185Pędzące żółwieKamil Witczak, Tomasz Michalski, Paulina Szałańska, Piotr Szumiński, Beata Hejna, Maciej Jesiona00:46:4500:44:2100:33:0800:31:2500:28:2100:27:0103:31:01
#71 71222SECURITAS Run 4 FunAndrzej Ławniczak, Zdzisław Kazibut, Ania Giedrojć, Dominik Grządzielewski, Jacek Baranowski, Józef Malajka00:46:2700:43:5200:29:5300:29:1300:32:3300:29:2803:31:26
#72 72115Getinge Infecteam 2Dariusz Leszczak-Phong, Agnieszka Rachowska, Łukasz Nawrot, Tomasz Urbaniak, Kamil Laszczkowski, Paulina Wójcik00:49:3000:52:0800:27:5000:25:4900:25:1300:31:2303:31:53
#73 73253Uniwersytet Przyrodniczy w PoznaniuNatalia Walczak, Mariusz Korytowski, Radosław Matz, Joanna Kocięcka, Michał Wożniak, Sebastian Kujawiak00:47:4600:59:1400:26:5300:26:3500:26:4900:25:0603:32:23
#74 74217RUUKKIKamila Kasperek, Krzysztof Springer, Robert Szcześniak, Bogumiła Andrzejak, Żaneta Mucha, Waldemar Szostak00:46:4400:48:4500:27:2900:29:2700:32:3000:28:0503:33:00
#75 75180Pekabex - dział GWKrzysztof Ratajczak, Jakub Czamański, Maciej Waligórski, Anna Czubaszewska, Dawid Wojciechowski, Paula Czamańska00:45:1900:56:5200:27:1400:31:4600:25:3600:26:4303:33:30
#76 765(Nie)dzielna DrużynaGerard Bednarek, Michał Augustyniak, Łukasz Stasiak, Arkadiusz Wiśniewski, Roman Surowiak, Marek Buchnat00:44:5100:53:0500:31:5500:25:2400:32:2400:25:5503:33:34
#77 77199PSE S.A. Centralna Jednostka InwestycyjnaRadosław Majewski, Krzysztof Kozieł, Mateusz Szkudlarz, Damian Chełminiak, Michał Nerka, Zbigniew Gruźlewski00:46:4100:51:5700:24:4700:26:2900:31:1700:32:2903:33:40
#78 78226SONALAKEŁukasz Kiszka, Łukasz Wysocki, Milena Cylińska, Marcin Borek, Radosław Wiliński, Bartosz Łapa00:43:2000:48:0900:38:5100:29:2300:28:5200:25:1203:33:47
#79 79164Netguru Runguru 3 - zwinni sprinterzyMateusz Czajka, Rafał Kwaśniewski, Kamil Paszkowski, Magdalena Pituła, Maria Grzelak, Adam Romanski00:44:1200:48:4600:29:4600:33:1600:31:4000:26:1503:33:55
#80 80110FortecArtur Grzybek, Michał Wojtyś, Bartosz Grzybek, Michał Wojciechowski, Dawid Jankowski, Mateusz Janus00:47:3800:51:3800:24:5500:29:1700:29:2600:31:2703:34:21
#81 81242SZWLA WO-MENRobert Jaruzel, Jarosław Grupa, Izabela Świgoń, Joanna Suleja, Zygfryd Hoffmann, Magdalena Krukowska00:47:2000:48:1200:33:0500:33:0900:28:5900:23:4803:34:33
#82 82251TORPOL RUNNING TEAMKrzysztof Nieznalski, Sebastian Przygocki, Alona Ostrowska, Monika Olszewska, Dawid Banaszak, Dominik Siwa00:46:4800:54:2700:30:4200:31:5300:25:2000:25:2403:34:34
#83 8373Decathlon KomornikiMarcin Figiel, Wojciech Andrzejewski, Dawid Siuda, Szymon Kurek, Jean Paul Fortuna, Arkadiusz Grzechowiak00:46:3201:02:1000:28:1700:31:5300:23:3200:22:1103:34:35
#84 8492Espeo cheetahsIga Stępniak, Ernest Zamelczyk, Michał Kómoch, Tomasz Tomalak, Bartosz Płóciennik, Piotr Ceranek00:51:4301:02:3100:25:2700:28:5000:23:4200:22:2303:34:36
#85 8555Charty z CMSEwa Stykowska, Mateusz Wosiek, Michał Andruszkiewicz, Marta Żurkowska, Adrianna Jakimiak, Wojciech Koczara00:49:1700:51:0200:26:2500:28:0500:31:1200:28:3703:34:38
#86 86145KRUSTEAMPrzemysław Granops, Gerard Paczkowski, Maria Domańska, Lucyna Pauszek - Substyk, Beata Łącka, Damian Maślankowski00:45:4300:51:3300:32:1400:26:1500:31:3700:27:1803:34:40
#87 8720AppchanceJakub Kośla, Damian Romanów, Tobiasz Olejnik, Michał Banaszyński, Piotr Gabryszak, Joanna Kniat00:59:4300:49:1900:28:5000:26:2900:26:0700:24:4003:35:08
#88 88170OBLATANI II BIURO STYLMarcin Krell, Dawid Dybol, Maciej Kaźmierczak, Hanna Ławniczak, Damian Bezak, Maciej Szwarz00:45:3000:46:1300:29:0900:36:4100:25:5900:32:0203:35:34
#89 90193Polonez Team SwarzędzTomasz Bełdzikowski, Kamil Bełdzikowski, Marta Bełdzikowska, Katarzyna Bełdzikowska, Krystian Leżałka, Maciek Piotrowski00:46:4600:51:2900:33:3500:30:0100:30:1100:23:5803:36:00
#90 9194Euroklimat 1Marek Adam, Jan Kokociński, Dariusz Ratajczak, Wojciech Jeleniewski, Michał Zyskowski, Andrzej Durkiewicz00:52:0600:51:3200:35:5700:23:2800:26:2000:26:5303:36:16
#91 92182Pekabex - dział projektowy 1Marcin Luber, Marek Gołębiewski, Agnieszka Taciak, Ewelina Wetulani, Bartosz Bartkowiak, Zuzanna Różalska00:44:3900:56:3300:28:1000:28:2200:26:0600:32:2903:36:19
#92 93267WZM SADaniel Magdziński, Paweł Wieczorek, Paweł Kielan, Krzysztof Sawarzyński, Przemysław Banasiak, Wojciech Konieczka00:46:1901:00:4900:28:3000:27:3700:28:4900:24:3103:36:35
#93 9442Biegając do tyłu robię szumMarek Prusinowski, Bartosz Urbański, Bartosz Kiałka, Piotr Kiałka, Maciej Kiałka, Izabela Ostrowska00:58:4000:45:3900:30:0700:30:4100:25:4500:25:5203:36:44
#94 9583Egnyte - This run is not productiveMichał Wróbel, Łukasz Jagielski, Kuba Wiącek, Diana Ślęczek, Kamil Koterba, Ania Karolczak00:40:5000:49:5100:28:0100:40:0700:28:2900:29:3203:36:50
#95 96197PROMAG RUNning TEAMSebastian Kopaszewski, Grzegorz Banaszkiewicz, Karolina Sawczuk, Rafał Jasiński, Maciej Muchała, Piotr Smółkowski00:50:2900:55:0500:32:3100:27:3300:25:1000:26:1403:37:02
#96 97153mat-fizJakub Pagórski, Katarzyna Siemiątkowska, Krzysztof Mrugalski, Mariusz Rutkowski, Grzegorz Nowicki, Lidia Blaszka00:53:1600:49:5600:26:3300:26:3000:26:3500:34:3203:37:22
#97 98266WSZM STRUŚ PĘDZIWIATRIlona Kauf, Bartosz Stępa, Justyna Genderka, Milena Kluczyńska, Michał Adamski, Jarosław Bartkowski00:51:1900:53:3400:31:5100:27:1300:26:3000:26:5603:37:23
#98 99174OLX Group Super TeamŁukasz Bartkowiak, Paweł Zoga, Marta Dominiak-Sporna, Krzysztof Łopąg, Kamil Banasiewicz, Karolina Smokowska00:52:1000:52:3500:29:5800:25:2100:28:2800:29:1303:37:45
#99 10059Colian Na Start!Tomasz Chajduk, Daniel Nowicki, Bożena Krzyszkowiak, Monika Rychter, Kamila Chałupka, Bartosz Szymanowski00:38:4700:52:5700:26:3100:35:2500:31:3800:32:4903:38:07
#100 10193EurobankPaweł Rogowski, Marcin Meloch, Alicja Majda-Konieczna, Łukasz Marciniak, Alicja Hejdysz, Maciej Walczak00:35:4200:50:2500:28:2700:36:5700:31:1500:35:2703:38:13

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności