Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Rzeźnika

Wyniki - 1 czerwca 2018, Cisna

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1623Uznański Piotr Dombrowski MaciejMM(1EUROCLEAR RUNNING TEAM01:30:0402:46:4804:40:4907:00:5208:56:4000:06:32
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !259Kaszyca Paweł Kunert KamilMM(2FIZJOFUNK TEAM01:37:1003:03:1705:06:0507:31:3109:15:2300:06:46
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3496Knobloch Szymon Kaszuba MichałMM(3SZYBCY I NIEWYSPANI01:33:2302:54:2204:56:1407:23:2209:16:5800:06:47
#4 495Gawlik Sławek Szumliński PiotrMM(4BUFF FAMILY01:33:2502:54:1405:01:2807:34:2409:30:3800:06:57
#5 5644Oleksiewicz Maurycy Stawski MichałMM(5TRUCHT.COM01:33:2702:55:2805:12:5907:50:4009:58:1100:07:17
#6 6425Perykasza Paweł Rutka MarekMM(6MUAY RUNNING TEAM01:45:3203:16:3705:31:0508:12:3610:11:3300:08:27
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !754Kosterkiewicz Marcin Winiarska KatarzynaMIX(1PKB - PTC PRZEMYŚL01:45:4203:19:3605:36:1208:20:5310:36:1600:07:45
#8 8368Snarski Bogdan Truszkowski DamianMM(7ALBATROSY01:48:2903:21:3105:39:0808:25:0610:38:3000:07:47
#9 9380Grot Tomasz Musiał PawełMM(8POLPHARMA TEAM01:45:1903:23:4605:52:5608:39:1910:54:4600:07:59
#10 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !10735Korpal Agnieszka Włodarkiewicz DominikMIX(2POCO LOCO01:54:3903:34:5405:59:5708:44:4211:02:3000:08:04
#11 11567Sadowski Jakub Panek MichałMM(9SUCHE GACIE NA DNIE OCEANU01:46:5203:19:3205:52:4608:45:2111:06:1400:08:07
#12 12450Niezgoda Marcin Tomkiewicz BartłomiejMM(10KKB MOSIR KROSNO01:45:2903:17:1305:35:2908:39:4911:07:0500:08:08
#13 13583Kępowicz Marcin Mazurek RobertMM(11LUBELAKY01:46:2803:22:2005:45:4708:54:4411:13:0200:09:15
#14 14276Jasiurkowski Paweł Moskalik TomaszMM(12GORĄCY POTOK01:51:0703:28:0705:51:3908:44:4911:14:0300:09:06
#15 15536Perkowski Piotr Łężniak AleksanderMM(13MONK SANDALS TEAM01:52:1203:26:5205:46:4108:51:5711:18:2700:08:16
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 16126Kwiatkowski Michael Solińska KatarzynaMIX(3CISOWIANKA TEAM01:47:5003:20:5705:52:3208:48:1811:23:3100:08:20
#17 17402Leszczyński Andrzej Jandzis WiesławMM(14BODY CLUB01:54:0203:32:2506:01:0708:57:2511:27:2000:08:22
#18 18514Chmielewski Dominik Siepracki RobertMM(15TT SZCZECIN/PRZĘSOCIN01:58:4803:41:4806:16:0209:15:4111:30:1300:08:25
#19 19521Ugorek Jarosław Szopa MarekMM(16TEAM KOPEĆ01:45:3803:22:5305:55:4209:10:4611:36:0200:09:47
#20 20533Polny Daniel Dydio PiotrMM(172DP01:52:3503:31:4106:09:4009:18:1211:41:3400:08:33
#21 21543Pytlos Marcin Mosiołek MonikaMIX(4MONIA TEAM01:51:2103:28:3705:54:5508:55:3711:42:0900:08:33
#22 22485Szczotka Paweł Bułanow LeszekMM(18ODWAŻNI01:47:4903:23:3306:02:1009:13:4711:42:4200:08:34
#23 23324Paluch Tobiasz Bień PrzemysławMM(19KS RYGLICE01:50:5303:32:3206:11:3909:15:3911:43:0900:08:34
#24 24529Soborski Krzysztof Saletra GrzegorzMM(20GRZECHU I KRZYCHU01:55:0503:49:0206:14:2209:18:4011:43:3500:09:25
#25 25239Gawron Janusz Bergański MichałMM(21BRYGADA BESKIDÓW01:55:2803:36:5306:07:2509:24:4411:55:3300:08:43
#26 26693Zych Zbigniew Gardziel JerzyMM(22LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU-WW TEAM01:56:4103:41:4106:23:5011:56:1500:08:44
#27 27592Barosz Natalia Paulina Schramm RafałMIX(5SPRINTEM DO ULTRA01:56:3103:45:2806:33:4211:56:4900:08:44
#28 2861Stempek Łukasz Ziemski BartoszMM(23WYLEW MAJONEZU DO MÓZGU02:15:1204:06:2106:51:2011:57:1100:08:44
#29 2911Jarmoliński Piotr Komisarczyk AnnaMIX(6WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE02:08:4103:54:5606:38:1011:58:0600:08:45
#30 30290Szczepański Adam Ćwiklewski ŁukaszMM(24WARIATY TAKIE01:49:1703:38:5106:18:0809:23:0312:02:1600:08:48
#31 31605Piechota Krzysztof Florczak SebastianMM(25SZWLA STARGARD01:50:0803:32:2306:16:0109:26:4712:07:2800:08:52
#32 32206Rej Mirosław Lonc TomaszMM(26M&T WYJADACZE PARÓWKÓW02:04:5003:55:0406:45:0012:09:1700:08:53
#33 33542Rykała Wojciech Półtorak SylwesterMM(27DOBCZYCKI KLUB BIEGACZA01:48:1903:28:2506:24:0012:10:4300:08:54
#34 3464Brzenczek Michał Lange BeataMIX(7OTK RZEŹNIK02:01:3203:45:2306:35:5212:12:0400:08:55
#35 35129Dudek Mirosław Mazurek PiotrMM(28WATAHA TEAM02:03:0703:51:2706:36:4012:13:0700:08:56
#36 36616Gajda Sebastian Wieczorek TomaszMM(29WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE01:59:1003:40:0006:20:1612:14:4000:08:57
#37 3769Kołodziejczyk Kamil Malinowska AnnaMIX(8PÓŁNOC-POŁUDNIE01:52:5203:33:1106:12:3609:25:1512:15:0400:08:57
#38 38362Cyrkler Łukasz Dyrek MichałMM(30LM LIGHT01:50:5803:38:1006:20:1512:15:2100:08:58
#39 39563Szostek Michał Wyroba WaldemarMM(31MŁODY I MŁODSZY01:53:2403:38:2606:27:2712:15:4700:08:58
#40 40686Jadach Michał Legęza PatrykMM(32MEXICANA01:46:5503:27:5906:14:4212:20:2100:09:01
#41 41546Samerek Dariusz Lewandowska MarlenaMIX(9PIERNIKI Z TORUNIA01:59:2503:45:2206:27:1212:23:5200:09:04
#42 42336Krużołek Monika Wyrodek JakubMIX(10TURBOPTYSIE02:22:0804:10:2406:57:0412:24:3000:09:04
#43 43568Pachla Jacek Trąbczyński MichałMM(33KB SZAMOTUŁY02:06:4703:47:0806:31:1110:11:5412:30:2100:09:09
#44 44330Milewski Mateusz Sujak MirosławMM(34BĘDZIE DOBRZE ALBO NIEDOBRZE/MKB DREPTAK01:59:4903:42:4706:28:2312:30:3000:09:09
#45 4530Krzesinski Dariusz De Ines ŁukaszMM(35CORPO RUNNERS/ORANGE02:04:2403:50:2806:37:1312:30:5400:09:09
#46 46221Kłopocki Jan Krempa MateuszMM(36#WPISZCOKOLWIEK02:08:3303:59:1006:44:1412:33:0400:09:11
#47 47614Miś Zbigniew Tracz JacekMM(37NIE MAMY NAZWY02:09:0904:00:2106:48:2010:11:0312:33:4500:09:11
#48 48414Lis Paweł Grzesica PawełMM(38LĘDZINY TEAM!01:56:1503:42:5406:33:4510:18:5412:37:2900:09:14
#49 49285Przebinda Anna Makuch SzymonMIX(11ALL FOR BODY TEAM02:11:2404:05:1406:49:0112:39:0500:09:15
#50 50123Prus Marek Krupa GrzegorzMM(39ANWIL TEAM WŁOCŁAWEK02:08:4203:53:2806:43:2612:39:2500:09:15
#51 51416Madejczyk Marek Kałuża JerzyMM(40JUMAR MOUNTAINEERING TEAM01:49:1003:36:5206:35:0710:18:3012:40:0500:09:16
#52 52660Rowiński Michał Tur MarcinMM(41BIEGACZE Z PÓŁNOCY01:54:0803:40:2006:27:5812:42:0600:09:17
#53 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !54226Bartkowska Joanna Moltzan-Małkowska MagdalenaKK(1KM UMK02:18:1704:14:3807:01:0410:08:5012:44:2600:09:19
#54 55475Dejas Tomasz Kostka SebastianMM(42RACIOKI02:00:0103:51:3306:52:0010:13:5912:44:5100:09:19
#55 56121Tyszka Radosław Ciak DamianMM(43ZDECHLAKI02:25:2304:24:1607:10:5310:18:1312:45:3000:09:20
#56 57629Tauz Andrzej Gryszko ArturMM(44A&A01:55:5603:38:3606:35:2910:09:1912:45:5700:09:20
#57 58109Małek Andrzej Przyjemski ArturMM(45AA01:53:5703:42:0206:22:4510:10:5112:46:2400:09:20
#58 59132Brzeziński Andrzej Zawadzki PiotrMM(46RYKOWISKO01:55:0603:42:1306:29:0012:46:3500:09:20
#59 60479Buga Piotr Gajewski MichałMM(47SFORA OJCA DYREKTORA02:04:4803:41:2906:21:2212:46:4600:09:21
#60 61668Dyduch Maciej Paśko PawełMM(48DZIKIE CHOMIKI02:07:3604:00:2906:53:5210:19:0512:47:0300:09:21
#61 6214Przeździecka Choiński Paweł KatarzynaMIX(13SMASHING PĄPKINS02:11:3004:05:3706:51:3010:17:5412:47:3100:09:21
#62 63471Gotfryd Adam Borda-Sieczkowski JarosławMM(49BESKIDNICY JASŁO02:07:2003:59:0506:45:5412:49:4900:09:23
#63 6425Pajdosz Rafał Zmorzyński JakubMM(50PONIŻEJ 10H02:09:0604:02:0506:54:5610:08:4812:50:5600:09:24
#64 65643Wowk Robert Rotter DanielMM(51D.R.R.W.02:00:0903:56:3006:51:3210:19:3612:55:1300:09:27
#65 66586Konieczny Mariusz Szybiak WaldemarMM(52AGONA W&M02:04:2904:55:5806:41:0910:20:2712:57:1700:09:13
#66 67608Mrozek Krzysztof Stempkowicz JacekMM(53WCZEŚNIE RANO DAWNO TEMU02:05:0503:53:0306:43:2310:12:5112:57:2100:09:28
#67 68720Epa Karolina Węgiel MarcinMIX(14PZU SPORT TEAM/POLWAXRACING TEAM02:10:3604:00:1106:46:3110:08:4512:58:2600:09:29
#68 69369Szarapanowski Damian Szarapanowski MarcinMM(54SZARAKI - ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA02:06:0303:58:0706:52:1010:14:1512:58:3300:09:29
#69 70387Biegajło Krystian Dagiel GrzegorzMM(55MIŚKI Z GŁOGOWA02:11:2804:08:3607:07:2710:24:3813:01:3200:09:31
#70 71737Magdziarczyk Roman Korzeniowski RobertMM(56RK ALTLETICS POWERADE TEAM01:49:3603:31:0106:35:5810:11:0113:02:4800:09:32
#71 72329Czerwiecki Marcin Krzeszowski MarcinMM(57M&M'S STRZEGOM02:20:2204:07:2006:56:0510:14:0713:04:2600:09:33
#72 73704Bełdowski Sławomir Rajkowski PrzemysławMM(58FUDU &CO. SPORT TEAM02:12:4204:10:4806:59:1110:21:3013:05:2600:09:34
#73 74246Szotowicz Sebastian Marcinkowska ElizaMIX(15SZWLA STARGARD02:04:1503:56:4206:51:1810:19:3413:07:2800:09:36
#74 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !75577Gramza Katarzyna Łysiak SylwiaKK(2DRACARYS02:09:3004:05:4007:01:5810:22:3213:07:5800:09:36
#75 76257Gościński Sławomir Krzyszłowski RafałMM(59DZIKIE WIEPRZE02:04:5303:58:2206:59:5910:31:3913:08:5600:09:37
#76 77160Lombarski Łukasz Szymczak ŁukaszMM(60SSW TEAM KROŚNICE01:56:3403:47:3806:49:5410:19:3313:10:3700:09:38
#77 78398Jaruzel Robert Jaruzel EwaMIX(16REJ02:04:4304:00:2607:07:0610:30:0813:11:4100:09:39
#78 79736Kowalik Andrzej Zbożniak ŁukaszMM(6101:46:1503:24:2806:34:3910:15:1213:12:2500:09:39
#79 80433Wyka Błażej Krupa SławomirMM(62PCH_RUN ULTRA02:11:0504:04:5807:03:1010:30:1613:17:2300:09:43
#80 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 81179Szelerewicz-Gładysz Bydoń Agnieszka PaulinaKK(3TE DWIE ZIELONE02:13:3604:13:2907:12:2810:35:1613:17:3100:09:43
#81 82261Juszczyk Łukasz Sroka ArturMM(63NAPRZÓD TYŁY02:02:2803:56:4107:01:2010:29:1013:17:3200:09:43
#82 83678Grupa Marcin Jóźwiak MichałMM(64R2G01:56:2203:47:4806:37:5210:19:0913:17:3700:09:43
#83 84346Zedelski Michał Ozimkiewicz RadosławMM(65SZWLA STARGARD02:06:1804:00:0906:55:3510:28:2113:17:4400:09:43
#84 85248Kijańska Bednarz Marta Podleś RobertMIX(17M&R01:59:0803:48:1506:50:4910:21:4613:18:1400:09:44
#85 86181Sołowiej Łukasz Prochwicz MichałMM(66MECENASI TEAM02:06:4104:03:4506:59:3810:28:1113:18:2500:09:44
#86 87117Nowak Miroslaw Nowak AnnaMIX(18NOWAKI02:07:0904:05:1106:46:3410:21:2613:19:2800:09:44
#87 8826Pasterz Piotr Rusznica TomaszMM(67BIEGAJĄCE URZĘDASY02:07:3103:59:3006:52:4510:23:0013:21:1400:09:46
#88 89219Rogowski Krzysztof Schabowski MarcinMM(68ROGATY SCHAB02:22:3804:15:2007:14:5010:36:2713:21:2600:09:46
#89 90549Madejski Dawid Sajak KamilMM(69LACHO TEAM/ROZBIEGANE DOBCZYCE02:29:5904:34:2207:34:0410:54:1813:21:3200:09:46
#90 91409Cieśla Elżbieta Cieśla JarosławMIX(19BIEGAJĄCE MAŁŻEŃSTWO02:10:2004:11:0207:07:4010:36:4913:21:3600:09:46
#91 92701Grela Kinga Apostoł PawełMIX(20COSTA KLINY TEAM02:25:1704:23:1307:11:2110:33:4513:22:4000:09:47
#92 93435Stykowski Sławomir Półtorak KrzysztofMM(70MIŚKI02:05:2503:50:3506:33:1310:45:3113:23:5900:09:48
#93 94390Borczyński Michał Ciaciura MagdalenaMIX(21TEAM DORIS KRAKÓW02:01:0403:55:1206:59:3110:41:5613:25:3200:09:49
#94 95656Kułak Piotr Grosfeld KarolMM(71ZABIEGANI & AKTYWNI02:06:4003:59:5106:51:0710:18:1013:26:2100:09:49
#95 96420Żurawski Sławomir Dolczewski DariuszMM(72DZIELNI BEZ KIJÓW02:06:2003:54:3206:57:0110:31:2013:27:0800:09:50
#96 97554Wodzień Andrzej Komisarz TomaszMM(73HARDCOROWE MUCHOMORKI02:06:5304:01:4507:04:1110:40:1313:27:3600:09:50
#97 9870Jędrycha Michał Jędrycha BożenaMIX(22CFO RUNNING TEAM02:11:3204:10:1407:19:2710:55:2213:29:3300:09:52
#98 99721Salachna - Nowak Pająk Andrzej MagdalenaMIX(23BIEGAM Z ABS02:03:3503:57:3206:56:4110:40:3013:29:4700:09:52
#99 100513Wojciechowski Małek Piotr AndrzejMM(74MARATON TUREK02:06:1103:56:5106:51:2210:35:4613:30:1000:09:52
#100 101381Włoch Kamil Musioł MichałMM(75SARNIA ZEMSTA02:07:2304:00:2806:59:0110:46:4213:30:5100:09:53

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności