Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

3 Sparing

Wyniki - 2 czerwca 2018, Rzeszów

Cityzen_ General
Msc
Nr
5
Km
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1327Rop Abel KibetEldoredBenedek Team00:15:13100:31:2800:31:271
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2493Matheka Benard MuindeEldoredBenedek Team00:15:31200:31:4600:31:462
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3233Marszałek PatrykRzeszówCWKS RESOVIA RZESZÓW00:15:47300:31:5700:31:573
#4 4358Smędowski PawełRzeszówGUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl00:15:53400:32:2100:32:214
#5 5496Vykhopen Jurii00:16:04500:33:3400:33:335
#6 680Dziuba BogdanJAstkowiceStalowowolski Klub Biegacza00:16:32600:33:5400:33:536
#7 7497Kic DamianRzeszówCWKS RESOVIA RZESZÓW00:17:16700:35:0000:34:597
#8 8111Herba JakubDębicaKlub Biegacza "Maratończyk" Dębica00:17:28900:35:0600:35:058
#9 9484Hartleb DawidRzeszów1 BATALION STRZELCÓW00:17:27800:35:2200:35:229
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10273Oigo Christine MoraaEldored00:17:27100:35:3800:35:371
#11 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !11355Sławik MariaPrzemyślAZS AWF KRAKÓW MASTERS00:17:51200:35:5900:35:582
#12 1241Chmaj PiotrŁańcutŁAŃCUT00:17:351000:36:0300:36:0310
#13 13408Uchacz KacperBrzegi00:17:571100:36:1100:36:1111
#14 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 142Albrycht KatarzynaKrościenko00:17:55300:36:1600:36:153
#15 15155Kobylarz PiotrRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy00:18:021200:36:5300:36:5212
#16 16143Kiełboń MichałPrzeworskPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA00:18:301500:36:5700:36:5613
#17 17468Ptak KamilStalowa Wola00:18:451700:37:0100:37:0014
#18 18498Hudak MariyaLvov00:18:21400:37:1100:37:104
#19 1948Cisek AndrzejRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy00:18:461800:37:1800:37:1615
#20 2023Borys AndrzejRadymno00:18:251400:37:3000:37:2816
#21 21482Wójcik AnnaStalowa WolaKKS VICTORIA STALOWA WOLA00:18:24500:37:3800:37:385
#22 22309Porada MarcinJasionka00:18:071300:37:4900:37:4917
#23 23439Wójcik JacekGodowa00:19:072000:38:1300:38:1118
#24 2410Barański GrzegorzRzeszówPEKAO SA00:18:371600:38:1800:38:1719
#25 25474Lipa WojciechRzeszów00:19:102200:38:2900:38:2720
#26 26320Rajchel PiotrPrzysietnicaBrzozowski Klub Biegacza00:19:051900:38:4200:38:4021
#27 27441Wójcik SebastianPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:19:312500:38:5400:38:5222
#28 2838Buryło MateuszJodłówkaPerfect Runner Team/ Jarosławski00:19:302400:38:5600:38:5523
#29 2973Duszczak RadosławPrzemyślGang Kota00:19:282300:39:2000:39:1624
#30 30105Gut JacekHuciskoBlack Jack Team00:19:102100:39:2400:39:2225
#31 3114Białowąs TomaszRzeszówStajnia Balona00:19:492800:39:4000:39:3626
#32 32266Nowak WojciechRzeszówAsseco Active Team00:19:352600:39:4100:39:3827
#33 33192Łańcucki StanisławStalowa WolaStalowowolski Klub Biegacza00:20:023700:39:3900:39:3928
#34 34139Kawalec GrzegorzRzeszów00:19:492900:39:4000:39:3929
#35 3588Gazda PawełZręcin00:19:583100:39:4500:39:4130
#36 3636Bułdak KrzysztofSanok00:19:593300:39:4900:39:4731
#37 3713Beściak AdrianRzeszówThe Best Life-00:39:5000:39:4832
#38 38200Lemko RobertSanokRebelyant team00:19:593400:40:0100:39:5933
#39 39117Iskra KamilRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy00:20:314900:40:0300:39:5934
#40 40494Sarzyński StanisławŁańcut00:19:593500:40:0800:40:0635
#41 41238Mazur MateuszPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:20:325000:40:1500:40:0936
#42 42316Przywara PiotrBudy GłogowskieMTU AE POLSKA00:20:013600:40:1400:40:1137
#43 43430Wilk ŁukaszLubenialubeniabiega.pl | Lubeński Cross00:20:314700:40:2800:40:2338
#44 44423Węgrzyn MonikaWidełkaUKS Tiki Taka Kolbuszowa00:20:20800:40:3200:40:316
#45 45314Prajzner MartaKrościenko00:20:05600:40:3900:40:377
#46 46193Lech GrzegorzTrzciana00:20:084000:40:4400:40:4239
#47 47325Rokita PiotrRzeszów00:19:593200:40:4600:40:4240
#48 48491Złotek GrzegorzRzeszówGazele i Gepardy00:19:382700:40:4600:40:4341
#49 49342Siembida MałgorzataUlanówStalowowolski Klub Biegacza00:20:05700:40:4900:40:468
#50 50360Smoleń PatrykRzeszówBRZOSTECKIE OWIECZKI TEAM00:21:005800:41:0200:40:5042
#51 51478Kosior KrzysztofŻołynia00:20:495400:41:1500:40:5643
#52 52255Natoński GrzegorzŻołynia00:20:495500:41:1500:40:5644
#53 53488Karkut BogdanKolbuszowaUKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA00:20:204100:41:0200:41:0145
#54 54268Nykiel GrzegorzLaszczynyGrodziska Grupa Biegowa- Szalone00:20:304600:41:0500:41:0146
#55 55323Róg PiotrRzeszówMPEC-RZESZÓW00:20:314800:41:0200:41:0147
#56 56387Szeląg MarcinTarnobrzegNsg00:20:204200:41:0500:41:0148
#57 57221Makarski KrzysztofJarosławJarosławska Grupa Biegowa Sokół00:20:304500:41:2000:41:1649
#58 58234Materna DawidRzeszówAsseco Active Team00:20:053800:41:1800:41:1750
#59 5978Dziedzic WitoldRzeszówSPAR00:20:555600:41:2400:41:1851
#60 60186Kusowski JakubOciekaDzikie Mustangi00:19:553000:41:2600:41:2152
#61 61396Tajchman JarosławRzeszów#StajniaBalona00:20:224400:41:2800:41:2453
#62 62138Kasza MariuszRzemień00:20:053900:41:3300:41:2954
#63 63198Leja MarcinRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy00:20:325100:41:3300:41:3055
#64 64310Porczak MichałRzeszówSPAR00:20:435200:41:3600:41:3456
#65 65136Karasiński IreneuszNosówkaMZBM Rzeszów00:21:056000:41:3800:41:3757
#66 66129Jędrek GrzegorzŁętowniaŁętowski biegacz00:21:086200:41:5200:41:4158
#67 67410Walania KingaGłogów Młp.TKKF Sokół Głogów Młp.00:20:44900:42:1000:42:099
#68 68231Marczak PiotrStrzyżówPratt&Whitney Rzeszów00:20:224300:42:1500:42:1059
#69 6918Binko ŁukaszNienadowa00:21:277100:42:1800:42:1160
#70 7094Goleś GrzegorzGIEDLAROWAGrodziska Grupa Biegowa Szalone00:20:435300:42:2400:42:1961
#71 7122Bojda ŁukaszBoguchwałaZapiekanka00:20:575700:42:2500:42:2262
#72 7277Dziedzic MarcinRzeszówEstrada Rzeszowska00:21:076100:42:2800:42:2363
#73 73106Gwizdała KacperRzeszów00:21:297200:42:2800:42:2364
#74 74103Gubernat BartoszRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy00:21:267000:42:3000:42:2465
#75 75412Walat AdrianRzeszówWWF UR00:21:599200:42:4100:42:3566
#76 76440Wójcik MarcinOlszanicaOC Krościenko00:21:015900:42:3800:42:3567
#77 77101Grębowiec JarosławNowa DębZmitek TEAM00:22:019300:42:4100:42:3668
#78 78114Hulbój JanRzeszówSP -1300:21:136400:42:4100:42:3869
#79 7929Buba DariuszLeżajskSOFTSYSTEM00:21:176600:42:4600:42:3970
#80 80388Szepieniec KatarzynaRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy00:21:171000:42:4600:42:4310
#81 81134Kaniecki PawełPrzemyślMIEJSCE BlokB00:21:488100:42:5200:42:4571
#82 82434Wiśniewski MichałKrasne00:21:236900:42:5000:42:4772
#83 83202Leśko KonradPalikówka00:21:377500:43:0100:42:5873
#84 8427Bronhard RafalRzeszów21 BATALION DOWODZENIA00:21:136300:43:0100:42:5974
#85 85315Przybycień MaciejGorlice00:21:599100:43:2400:43:0875
#86 86108Hajduk GrzegorzRzeszówG.B.U.R.00:21:317400:43:2600:43:2276
#87 87126Janocha MaciejŚwierzowaMJE TEAM00:21:488000:43:3300:43:2777
#88 88203Leśko MarcinPalikówka00:21:377600:43:3100:43:2878
#89 89466Żyła BartłomiejRzeszów00:21:206800:43:3200:43:2879
#90 90123Jamróz RobertJarosław00:21:589000:43:4200:43:2980
#91 9161Dec JanPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:21:447700:43:3800:43:2981
#92 9254Cyrek JarosławRzeszówAsseco Active Team00:21:538500:43:3600:43:3082
#93 93376Stopa MarcinRzeszówUrząd Miasta Rzeszowa00:21:307300:43:3500:43:3183
#94 94458Żelazko KamilRzeszówHusaria Race Team00:21:156500:43:3500:43:3284
#95 95147Klimasz KrzysztofTyczyn00:21:196700:43:3700:43:3385
#96 96113Horwat BarbaraKraków00:21:211100:43:3900:43:3711
#97 97421Węgrzyn KrzysztofKrasneRzeszowskie Gazele i Gepardy00:21:528200:43:4200:43:3786
#98 98356Słowik JanHermanowaWybiegamy w przyszłość00:21:588900:43:4600:43:4087
#99 99303Pizło TomaszRzeszówDecathlon Rzeszów00:22:129900:43:5200:43:4388
#100 100419Warecki RadosławPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:21:457800:43:4500:43:4389

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności