Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

11. Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły

Wyniki - 9 czerwca 2018, Zakopane

Msc
Nr
M
K
Rok
Kat
-
-
-
#1 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 167273Kierczyńska Wioletta-171976Masters-K3POLBiegnę, ż eby Bartek mógł biegaćBrzeziny05:01:5102:00:4300:09:25
#2 18815Huryń Ewa-221973Masters-K4POLDynafit TeamSzczecin05:16:5702:15:4800:09:54
#3 19694Krzysztoń Eliza-241978Masters-K5POLAMBITNI AMATORZYJaworznik05:20:4202:19:3400:10:01
#4 203299Zielińska Beata-251978Masters-K6POLKraków05:24:0802:23:0000:10:07
#5 206264Pisarek Renata-261970Masters-K7POLBiegiem przez ChybieKraków (Kraków-Krowodrza)05:24:5302:23:4400:10:09
#6 238332Całka Agnieszka-341977Masters-K8POLRadzymin Run TeamRadzymin05:42:3202:41:2400:10:42
#7 254181Krężołek Lucyna-371977Masters-K9POLNowy Sącz05:48:4202:47:3300:10:53
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !81135Flaga Iwona-61977Masters-K1POLLos Pantalones RojosKraków04:26:4101:25:3300:08:20
#9 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !110321Bolechowska Dominika-101975Masters-K2POLALPIN SPORT TEAMRabka Zdrój04:37:0201:35:5400:08:39
#10 16116Kaźmierczak Rafał146-1971Masters-M48POLSzczecin05:00:3301:59:2400:09:23
#11 166169Szyl Marek150-1978Masters-M49POLRunners Team QuiblWarszawa05:01:4802:00:3900:09:25
#12 169114Mrozowski Paweł152-1975Masters-M50POLOrange Polska/kingrunnerWarszawa05:02:0802:01:0000:09:26
#13 17035Korulczyk Łukasz153-1976Masters-M51POLLublin05:02:5902:01:5000:09:28
#14 172242Stykowski Robert154-1977Masters-M52POLMaratończyk.plWarszawa05:03:3402:02:2600:09:29
#15 174303Dziadosz Jerzy155-1969Masters-M53POLOneManTeamDębica05:03:4702:02:3900:09:29
#16 17895Załóg Marcin158-1976Masters-M54POLSunny Hill ProjectMyslowice05:06:1402:05:0600:09:34
#17 17945Głąb Szymon159-1978Masters-M55POLInstytut Matematyki PŁŁódź05:06:1902:05:1000:09:34
#18 18734Timofiejuk Paweł166-1978Masters-M56POLAlbatrosyWarszawa05:16:5002:15:4200:09:54
#19 18927Dubowiecki Witek167-1971Masters-M57POLChata Biegacza K34 ZakopaneZakopane05:17:1402:16:0600:09:54
#20 191213Marcinkowski Przemysław169-1975Masters-M58POLPROTON Gosty ń/LeszNo Limits RunnersGostyń05:17:5102:16:4300:09:55
#21 195271Moczulski Marcin172-1975Masters-M59POLWarszawa05:19:1302:18:0500:09:58
#22 198167Simka Kamil174-1978Masters-M60POLForrest Gump TeamRzeszów05:22:2102:21:1300:10:04
#23 199208Bukowski Piotr175-1973Masters-M61POLsaint-gobain squadJózefów05:22:2902:21:2100:10:04
#24 201168Gaczyński Mateusz177-1976Masters-M62POLWarszawa05:23:5402:22:4600:10:07
#25 207257Rafał Broll181-1974Masters-M63POLChorzów05:25:4702:24:3900:10:10
#26 208330Wojtyra Jarek182-1977Masters-M64POLMĘŻCZYŹNI ŚW. JÓZEFAWólka Kozodawska05:26:0602:24:5800:10:11
#27 210312Zawadzki Wiesław183-1973Masters-M65POLZAKOSBrzoskwinia05:26:4002:25:3200:10:12
#28 211272Tymicki Zbigniew184-1969Masters-M66POLENTRE.PL TeamWarszawa05:27:1602:26:0800:10:13
#29 212221Peplak Jarosław Szymon185-1978Masters-M67POLGameness KonstancinKonstancin-Jeziorna05:27:2702:26:1900:10:13
#30 213224Gąsiorek Paweł186-1974Masters-M68POL9 DywersyjnaJabłonna05:27:5102:26:4300:10:14
#31 215192Płócienniczak Jakub188-1975Masters-M69POLDream RunWarszawa05:28:1902:27:1000:10:15
#32 216236Morcinek Marcin189-1978Masters-M70POLBluszczaKatowice05:29:1302:28:0500:10:17
#33 21837Walczak Maciej190-1978Masters-M71POLQUAY POZNAŃPOZNAŃ05:29:5802:28:5000:10:18
#34 220204Wruk Remigiusz192-1971Masters-M72POLBIEG OPOLSKIOpole05:30:5502:29:4700:10:20
#35 222230Zietek Sebastian194-1975Masters-M73POLKatowice05:32:4602:31:3800:10:23
#36 22632Mikołajczyk Marcin196-1978Masters-M74POLKrosno05:33:5602:32:4800:10:26
#37 23077Wróblewski Sylwester199-1978Masters-M75POLLOTOS Runing TeamGdańsk05:34:5802:33:4900:10:28
#38 236328Morawiec Daniel203-1976Masters-M76POLBeauty SportŁódź05:41:3802:40:3000:10:40
#39 23748Skonecki Piotr204-1970Masters-M77POLTG Sokół ZakopaneZakopane05:42:1902:41:1100:10:41
#40 239334Całka Grzegorz205-1975Masters-M78POLRadzymin Run TeamRadzymin05:42:3202:41:2400:10:42
#41 240223Kołodziejski Michał206-1974Masters-M79POLWarszawa05:42:3602:41:2800:10:42
#42 243133Braun Krzysztof209-1974Masters-M80POLWarszawa05:44:4902:43:4000:10:46
#43 245315Boratyński Adam211-1977Masters-M81POLWarszawa05:45:2802:44:1900:10:47
#44 24826Mitana Robert212-1974Masters-M82POLWOJOWNIKZAKOPANE05:46:3002:45:2200:10:49
#45 24985Gil Wojciech213-1974Masters-M83POLZakopane05:46:3002:45:2200:10:49
#46 252218Blazowski Wojciech216-1976Masters-M84POLDentalcafeTyczyn05:48:1702:47:0900:10:53
#47 256116Jabłoński Michał218-1974Masters-M85POLKingrunnerWarszawa05:49:3002:48:2100:10:55
#48 25983Czaja Daniel221-1975Masters-M86POLWarszawa05:52:0302:50:5500:11:00
#49 260294Pluta Sebastian222-1977Masters-M87POLDzikie MustangiBrzeźnica05:52:1202:51:0300:11:00
#50 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4177Faron Robert4-1974Masters-M1POLSalco Garmin TeamZalesie03:14:1700:13:0900:06:04
#51 262237Wesołowski Marcin224-1970Masters-M88POLWyznaw cy Końca Sezonu Biegow egoBielsko-Biała05:54:0502:52:5700:11:03
#52 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !640Biernawski Piotr6-1977Masters-M2POLATTIQ Team/SalmingNowy Targ03:19:1100:18:0300:06:13
#53 264107Wierzbicki Rafał226-1977Masters-M89POLSzczecin05:54:1402:53:0600:11:04
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 8226Koczwara Tomasz8-1977Masters-M3POLWillow BatonyRadomyś l Wielki03:25:5900:24:5000:06:26
#55 26591Dąbrowski Zbigniew227-1969Masters-M90POLWołomin05:55:1602:54:0800:11:06
#56 15171Grochowski Marek15-1970Masters-M4POLT.G. Sokół ZakopaneGdańsk03:34:1800:33:0900:06:41
#57 33268Michalik Adam30-1971Masters-M5POLKraków03:51:4900:50:4100:07:14
#58 39190Kordecki Łukasz35-1978Masters-M6POLWCHSZTBrzesko03:55:0600:53:5700:07:20
#59 4565Badura Adam41-1978Masters-M7POLForma Wodzisław Ślą skiRybnik03:59:3900:58:3000:07:29
#60 4761Sobczyk Przemyslaw43-1978Masters-M8POLTG Sokół Zakopanezakopane04:00:2900:59:2100:07:30
#61 5046Topolski Marcin46-1976Masters-M9POLBKB Victoria BrzeskoJadowniki04:02:5601:01:4800:07:35
#62 5866Kuczok Mirosław53-1972Masters-M10POLFORMA WODZISŁAW ŚLĄ SKI / Maratony PWodzisław Śląski04:09:0501:07:5700:07:47
#63 60255Trznadel Maciej55-1972Masters-M11POLSPLA Tychy / KS KandaharBytom04:11:2201:10:1400:07:51
#64 6193Skrok Dariusz56-1973Masters-M12POLHardcore HolidaysNamysłów04:11:2801:10:2000:07:51
#65 66253Lubelski Łukasz61-1975Masters-M13POLT.G. Sokół ZakopaneKatowice04:15:0001:13:5200:07:58
#66 68106Pieniąż Ek Sławomir63-1978Masters-M14POLKraków04:16:1101:15:0300:08:00
#67 69301Wójcik Bartosz64-1978Masters-M15POLSzczawnica04:17:3701:16:2900:08:03
#68 70323Kalita Arek65-1973Masters-M16POLKAMAKJaworze04:19:1101:18:0300:08:05
#69 7112Zakrzewski Aleksander66-1970Masters-M17POLTotal ImmersionZgorzelec04:19:1401:18:0500:08:06
#70 72246Buczyński Adam67-1975Masters-M18POLNon Stop TrailKraków04:19:5901:18:5000:08:07
#71 7469Pokrzyk Zbigniew69-1976Masters-M19POLZadyszkaOś w ięcimBiegiemprzezChybieOświęcim04:22:3301:21:2500:08:12
#72 76173Żyrek Adam71-1969Masters-M20POLKS Halny ę gierska GórkaJasło04:24:1701:23:0800:08:15
#73 80136Grzyb Kazimierz75-1972Masters-M21POLLos Pantalones RojosKraków04:25:5401:24:4600:08:18
#74 8338Wahl Daniel77-1977Masters-M22POLT.S. AKS ChorzówKościelisko04:27:2301:26:1400:08:21
#75 8752Szapar Przemyslaw80-1977Masters-M23POL81-35204:28:3001:27:2200:08:23
#76 90235Linkowski Michał82-1977Masters-M24POLILoveZiemekSuchy Las04:30:2201:29:1400:08:26
#77 91115Grzegorek Paweł83-1976Masters-M25POLKingrunnerWarszawa04:30:2501:29:1700:08:27
#78 97300Werner Lukasz88-1976Masters-M26POLKrościenko n.D04:34:4101:33:3300:08:35
#79 101278Stanuchiewicz Oskar92-1977Masters-M27POLCZĘSTOCHOWA04:35:4901:34:4100:08:37
#80 107307Nyka Jan98-1970Masters-M28POLKingrunnerWarszawa04:36:2201:35:1400:08:38
#81 108309Kubacz Norbert99-1972Masters-M29POLBiegam NaturalnieWarszawa04:36:2201:35:1400:08:38
#82 111159Szecówka Zbigniew101-1974Masters-M30POLPOSITIVE ENERGYPORAJ04:37:5201:36:4400:08:41
#83 112284Białożyt Krzysztof102-1971Masters-M31POLKamesznica04:38:2301:37:1500:08:41
#84 113157Krzysztoń Tomasz103-1978Masters-M32POLAMBITNI AMATORZYJaworznik04:38:5201:37:4400:08:42
#85 117138Żołdak Przemysław106-1977Masters-M33POLPiątkowo na BiegowoWitkowo04:40:2601:39:1800:08:45
#86 119227Kubin Ireneusz108-1972Masters-M34POLTG Sokół Zakopanezakopane04:41:1001:40:0100:08:47
#87 12128Waldon Krzysztof110-1973Masters-M35POLHRmax ŻoryŻory04:42:0701:40:5900:08:48
#88 122245Rybarz Witold111-1971Masters-M36POLTeam for ever-yBrzeszcze04:42:1401:41:0500:08:49
#89 124239Baskurzynski Mariusz113-1973Masters-M37POLBiała Podlaska04:42:1901:41:1100:08:49
#90 127118Jakubiec Radosław116-1977Masters-M38POLDąbrowa Górnicza04:44:1901:43:1000:08:53
#91 129282Bawiec Marek118-1975Masters-M39POLWrocław04:44:4401:43:3600:08:53
#92 130281Ruta Paweł119-1975Masters-M40POLPetarda BonczykaWrocław04:45:3001:44:2200:08:55
#93 131199Najbert Krystian120-1978Masters-M41POLPKO BPWarszawa04:46:1301:45:0500:08:56
#94 13657Dąbkowski Kamil124-1973Masters-M42POLMarcinŚwiercTEAMWarszawa04:47:0101:45:5300:08:58
#95 13718Kapuściński Zbigniew125-1972Masters-M43POLDynafit TeamSzczecin04:47:2401:46:1600:08:58
#96 139291Hankus Paweł126-1977Masters-M44POLŻywiec04:47:3901:46:3000:08:59
#97 14031Nowacki Krzysztof127-1973Masters-M45POLNO NAME TEAMKoło04:47:5301:46:4400:08:59
#98 146254Miszczyk Roman132-1970Masters-M46POLAktywne BeskidyBystra04:49:5701:48:4900:09:03
#99 152137Biskupski Piotr137-1976Masters-M47POLPoznań04:54:3901:53:3100:09:12
#100 165324Arter-Krzyż Ek Angelika-161986Senior-K14POLKraków05:01:3602:00:2800:09:25

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności