Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

11. Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły

Wyniki - 9 czerwca 2018, Zakopane

Msc
Nr
M
K
Rok
Kat
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12Świerc Marcin1-1985Senior-M1POLBUFF TEAM POLANDLisowice03:01:0800:05:39
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23Rzeszótko Marcin2-1990Senior-M2POLBUFF TEAM POLSKAZakopane03:02:0100:00:5300:05:41
#3 1844Behounek Leszek163-1959WeteranI-M4POLTG Sokół ZakopaneZakopane05:07:4202:06:3400:09:36
#4 2615Piasecki Piotr223-1979Senior-M123POLTG Sokół ZakopanePiotrków Trybunalski05:53:2802:52:2000:11:02
#5 848Frączysta Weronika-71991Senior-K6POLBUFF TEAM POLSKAZakopane04:27:3601:26:2800:08:21
#6 7112Zakrzewski Aleksander66-1970Masters-M17POLTotal ImmersionZgorzelec04:19:1401:18:0500:08:06
#7 9313Frączysta Katarzyna-91988Senior-K8POLBUFF TEAM POLSKAKościelisko04:30:4901:29:4000:08:27
#8 25814Pływaczyk Maciej220-1963WeteranI-M12POLteam pleszewPleszew05:50:0502:48:5700:10:56
#9 18815Huryń Ewa-221973Masters-K4POLDynafit TeamSzczecin05:16:5702:15:4800:09:54
#10 16116Kaźmierczak Rafał146-1971Masters-M48POLSzczecin05:00:3301:59:2400:09:23
#11 20417Iwanicki Łukasz179-1984Senior-M110POLLubelski Węgiel "Bogdanka"Lublin05:24:1102:23:0200:10:07
#12 13718Kapuściński Zbigniew125-1972Masters-M43POLDynafit TeamSzczecin04:47:2401:46:1600:08:58
#13 24120Roszak Mateusz Kamil207-1993Senior-M119POLPoznań05:44:1502:43:0700:10:45
#14 15121Sarzyński Paweł136-1985Senior-M86POLNiedrzwica Duż a04:53:3401:52:2500:09:10
#15 20222Iwanicki Władysław178-1959WeteranI-M6POLLubelski Węgiel "Bogdanka"Łęczna05:24:0102:22:5200:10:07
#16 15323Michalik Krzysztof138-1991Senior-M87POLZakopane04:55:5701:54:4800:09:14
#17 7825Olkis Rafał73-1981Senior-M52POLprzebiega.plWrocław04:24:4901:23:4000:08:16
#18 24826Mitana Robert212-1974Masters-M82POLWOJOWNIKZAKOPANE05:46:3002:45:2200:10:49
#19 18927Dubowiecki Witek167-1971Masters-M57POLChata Biegacza K34 ZakopaneZakopane05:17:1402:16:0600:09:54
#20 12128Waldon Krzysztof110-1973Masters-M35POLHRmax ŻoryŻory04:42:0701:40:5900:08:48
#21 25029Łukasik Michał214-1985Senior-M121POLVELOBIKEBusko-Zdroj05:47:2302:46:1400:10:51
#22 24730Trzebunia Alicja-361979Senior-K27POLTG Sokół ZakopaneZakopane05:46:0502:44:5600:10:48
#23 14031Nowacki Krzysztof127-1973Masters-M45POLNO NAME TEAMKoło04:47:5301:46:4400:08:59
#24 22632Mikołajczyk Marcin196-1978Masters-M74POLKrosno05:33:5602:32:4800:10:26
#25 2233Wiśniewski Piotr21-1983Senior-M17POLTeam Dynafit / Tuttu.plBędzin03:45:3800:44:3000:07:03
#26 18734Timofiejuk Paweł166-1978Masters-M56POLAlbatrosyWarszawa05:16:5002:15:4200:09:54
#27 17035Korulczyk Łukasz153-1976Masters-M51POLLublin05:02:5902:01:5000:09:28
#28 21736Walczak Emilia-281984Senior-K21POLKB Maniac PoznańPoznań05:29:5802:28:5000:10:18
#29 21837Walczak Maciej190-1978Masters-M71POLQUAY POZNAŃPOZNAŃ05:29:5802:28:5000:10:18
#30 8338Wahl Daniel77-1977Masters-M22POLT.S. AKS ChorzówKościelisko04:27:2301:26:1400:08:21
#31 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !640Biernawski Piotr6-1977Masters-M2POLATTIQ Team/SalmingNowy Targ03:19:1100:18:0300:06:13
#32 20542Jachymski Jacek180-1959WeteranI-M7POLInstytut Matematyki PŁŁódź05:24:2202:23:1300:10:08
#33 9843Kossowski Igor89-1990Senior-M62POLInstytut Matematyki PŁŁódź04:35:0401:33:5600:08:35
#34 14744Strobin Filip133-1983Senior-M84POLInstytut Matematyki PŁKonstantynów Łódzki04:51:4301:50:3500:09:06
#35 17945Głąb Szymon159-1978Masters-M55POLInstytut Matematyki PŁŁódź05:06:1902:05:1000:09:34
#36 5046Topolski Marcin46-1976Masters-M9POLBKB Victoria BrzeskoJadowniki04:02:5601:01:4800:07:35
#37 23748Skonecki Piotr204-1970Masters-M77POLTG Sokół ZakopaneZakopane05:42:1902:41:1100:10:41
#38 23449Kaźmierczak Marcin201-1988Senior-M117POLSochaczew05:37:1902:36:1100:10:32
#39 9551Chmielewski Tomasz86-1985Senior-M60POLWarszawa04:33:4701:32:3900:08:33
#40 8752Szapar Przemyslaw80-1977Masters-M23POL81-35204:28:3001:27:2200:08:23
#41 7353Lechowicz Łukasz68-1982Senior-M49POLLech-Pol 4x4 TeamJędrzejów04:21:5201:20:4400:08:11
#42 17554Marczak Michał156-1985Senior-M99POL12tri.plWarszawa05:04:2802:03:2000:09:30
#43 756Słowiok Paweł7-1992Senior-M5POLWisła03:25:2500:24:1700:06:25
#44 13657Dąbkowski Kamil124-1973Masters-M42POLMarcinŚwiercTEAMWarszawa04:47:0101:45:5300:08:58
#45 14158Piecuch Karolina-141985Senior-K12POLLacho Team/Sklep BiegaczaKraków04:48:1901:47:1100:09:00
#46 16459Piecuch Marcin149-1983Senior-M97POLLacho TeamKraków05:01:3102:00:2300:09:25
#47 4761Sobczyk Przemyslaw43-1978Masters-M8POLTG Sokół Zakopanezakopane04:00:2900:59:2100:07:30
#48 6464Augustyński Sylwester59-1981Senior-M46POLLacho TeamKraków04:13:4601:12:3700:07:55
#49 4565Badura Adam41-1978Masters-M7POLForma Wodzisław Ślą skiRybnik03:59:3900:58:3000:07:29
#50 5866Kuczok Mirosław53-1972Masters-M10POLFORMA WODZISŁAW ŚLĄ SKI / Maratony PWodzisław Śląski04:09:0501:07:5700:07:47
#51 7469Pokrzyk Zbigniew69-1976Masters-M19POLZadyszkaOś w ięcimBiegiemprzezChybieOświęcim04:22:3301:21:2500:08:12
#52 5970Suski Marcin54-1985Senior-M43POLLepiej BiegaćGorlice04:10:1201:09:0300:07:49
#53 14271Makowski Jarosław128-1983Senior-M80POLStay InsaneLublin04:49:1201:48:0400:09:02
#54 4172Klisz Paweł37-1992Senior-M30POLHit The TrailBielsko Biała03:56:0400:54:5600:07:22
#55 23274Grzyb Karolina-321986Senior-K24POLDąbrowa Górnicza05:36:3902:35:3100:10:31
#56 23575Gembara Jan202-1993Senior-M118CZEBohumín05:37:5302:36:4500:10:33
#57 22976Górski Marcin198-1981Senior-M116POLLOTOS Running TeamTczew05:34:5302:33:4500:10:27
#58 23077Wróblewski Sylwester199-1978Masters-M75POLLOTOS Runing TeamGdańsk05:34:5802:33:4900:10:28
#59 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2378Januszyk Iwona-21992Senior-K2POLKsKandahar/ATTIQTEAM/WOSzK ZakopaneOświęcim03:45:4400:44:3600:07:03
#60 2479Woźniak Michał22-1990Senior-M18POLDZIKI / sklepbiegacza.plKraków03:47:3100:46:2300:07:06
#61 14880Łukasik Andrzej134-1986Senior-M85POLSportkonsulting TeamJanów Lubelski04:51:5301:50:4500:09:07
#62 13481Nowak Arkadiusz122-1989Senior-M78POLLubice04:46:2601:45:1800:08:57
#63 10082Czerniawski Piotr91-1979Senior-M64POLWarszawa04:35:2001:34:1200:08:36
#64 25983Czaja Daniel221-1975Masters-M86POLWarszawa05:52:0302:50:5500:11:00
#65 24985Gil Wojciech213-1974Masters-M83POLZakopane05:46:3002:45:2200:10:49
#66 10686Uryga Jakub97-1981Senior-M69POLKingRunnerKraków04:36:1401:35:0500:08:37
#67 13287Skiba Maciej121-1992Senior-M77POLFIS PolskaWałbrzych04:46:2401:45:1600:08:57
#68 12088Bartkowiak Mariusz109-1980Senior-M74POLINSTRUKTOR BIEGANIA TEAMOpole04:41:1401:40:0600:08:47
#69 4090Wojtczak Jakub36-1992Senior-M29POLi-SportWarszawa03:55:2200:54:1400:07:21
#70 26591Dąbrowski Zbigniew227-1969Masters-M90POLWołomin05:55:1602:54:0800:11:06
#71 6193Skrok Dariusz56-1973Masters-M12POLHardcore HolidaysNamysłów04:11:2801:10:2000:07:51
#72 19694Krzysztoń Eliza-241978Masters-K5POLAMBITNI AMATORZYJaworznik05:20:4202:19:3400:10:01
#73 17895Załóg Marcin158-1976Masters-M54POLSunny Hill ProjectMyslowice05:06:1402:05:0600:09:34
#74 22196Michoń Krystian193-1990Senior-M113POLDębica05:32:4602:31:3800:10:23
#75 17198Klappholz Adriana-181981Senior-K15POLBiegiem przez ChybieMnich05:03:0702:01:5900:09:28
#76 1199Miśkiewicz Mariusz11-1981Senior-M8POLBiegiem przez ChybieMnich03:28:5700:27:4900:06:31
#77 42100Smolis Ivo38-1988Senior-M31POLOpole03:56:1000:55:0200:07:22
#78 183101Heneczkowska Anna-211993Senior-K18POLKalenji by DecathlonKamionki05:07:2802:06:2000:09:36
#79 52102Uber Marcin48-1991Senior-M38POLDecathlon Przymorze TeamPruszcz Gdański04:04:4401:03:3600:07:38
#80 94103Oracz Mateusz85-1988Senior-M59POLBez Litoś ci / Kalenji by DecathlonPlewiska04:31:0801:30:0000:08:28
#81 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3104Michulec Jacek3-1980Senior-M3POLSALCO GARMIN TEAMŻywiec03:10:4100:09:3300:05:57
#82 155105Przybysz Artur140-1993Senior-M89POLBiegaj po endorfinyPoznań04:56:4201:55:3400:09:16
#83 68106Pieniąż Ek Sławomir63-1978Masters-M14POLKraków04:16:1101:15:0300:08:00
#84 264107Wierzbicki Rafał226-1977Masters-M89POLSzczecin05:54:1402:53:0600:11:04
#85 14109Czuba Jarek14-1991Senior-M11POLAbove2000Kraków03:34:0300:32:5500:06:41
#86 48110Badowski Aleksander44-1984Senior-M35POLMarcin Świerc TEAMWarszawa04:00:3300:59:2500:07:31
#87 5111Gutt Piotr5-1994Senior-M4POLPoronin03:15:2100:14:1300:06:06
#88 32112Łowczak Bartosz29-1979Senior-M25POLStay InsaneLublin03:51:4700:50:3900:07:14
#89 56113Kowalski -Barysznikow Mikołaj51-1985Senior-M41POLMarcin Świerc TEAMPrzysłup04:08:4001:07:3200:07:46
#90 169114Mrozowski Paweł152-1975Masters-M50POLOrange Polska/kingrunnerWarszawa05:02:0802:01:0000:09:26
#91 91115Grzegorek Paweł83-1976Masters-M25POLKingrunnerWarszawa04:30:2501:29:1700:08:27
#92 256116Jabłoński Michał218-1974Masters-M85POLKingrunnerWarszawa05:49:3002:48:2100:10:55
#93 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !19117Witowska Mirosława-11991Senior-K1POLKW ZakopaneZakopane03:40:1900:39:1100:06:53
#94 127118Jakubiec Radosław116-1977Masters-M38POLDąbrowa Górnicza04:44:1901:43:1000:08:53
#95 20119Gramacki Szymon19-1992Senior-M15POLProjekt BraciaPoznań03:40:4500:39:3700:06:53
#96 197120Wesołowski Mariusz173-1984Senior-M108POLWarszawa05:21:1302:20:0500:10:02
#97 231122Łakomy Waldemar200-1959WeteranI-M8POLBukowski Klub BiegaczaBuk05:35:5502:34:4700:10:29
#98 51124Horzela Błażej47-1989Senior-M37POLBeta-TransChorzów04:04:3801:03:3000:07:38
#99 160125Duda Tomasz145-1985Senior-M94POLKS ŚCINKATychy04:58:5101:57:4200:09:20
#100 159126Broll Romuald144-1985Senior-M93POLWarszawa04:57:5801:56:4900:09:18

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności