Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Wyszechradzki Ultramaraton Twierdza Przemyśl - Forteczny

Wyniki - 16 czerwca 2018, Przemyśl

Cityzen_ General
Msc
Nr
K
M
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !167Banaś Mateusz WierzbnaKPP Jarosław00:04:4100:51:3301:38:3701:38:37-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2214Wasylów Jacek PrzemyślPrzemyski Klub Biegacza00:04:5500:55:2901:43:3201:43:35-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3151Łuczak Stanisław Nowa SarzynaNowa Sarzyna-Ciech00:05:0000:53:1601:45:0301:45:08-3
#4 4199Surmacz Sławek PrzemyślSzafa biegacza Team00:05:0100:55:2801:45:3701:45:40-4
#5 5187Sałdan Grzegorz Buszkowice00:05:0200:55:3001:45:4301:45:44-5
#6 6155Marczakiewicz Patryk HermanowicePrzemyski Klub Biegacza00:05:0300:56:2501:46:1301:46:13-6
#7 7143Kuropatwa Gabriel PrzemyślSuperior Team Przemyśl00:05:0300:56:2701:46:1301:46:16-7
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !8224Wywłoka Paulina JarosławSalco Garmin Team00:05:0500:57:1601:47:0401:47:071-
#9 994Gardziel Jerzy LublinWW Team00:05:1100:57:0901:48:5201:48:56-8
#10 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !10230Winiarska Katarzyna PrzemyślPrzemyski Klub Biegacza00:05:1200:58:0101:49:2801:49:312-
#11 11144Kuźniar Jacek Rozbórz Długi5BSP00:05:1600:58:3601:50:5501:50:59-9
#12 12169Paczocha Dariusz Nowa SarzynaNowa Sarzyna-Ciech00:05:2601:00:1701:54:1101:54:16-10
#13 13131Korzeniowski Władysław PrzemyślPrzemyski Klub Biegacza00:05:2701:01:2001:54:3101:54:33-11
#14 14194Stadnik Wojciech PrzemyślPrzemyski Klub Biegacza00:05:2801:00:2601:55:0801:55:08-12
#15 15165Nykiel Grzegorz LaszczynyGrodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie00:05:3301:00:4801:56:4601:56:51-13
#16 16117Kaczmar Ireneusz PrzemyślSzafa biegacza Team00:05:3301:00:5101:56:4601:56:51-14
#17 17182Rohan Łukasz PrzemyślJeźdźcy z Rohanu00:05:3400:59:4601:56:5501:56:58-15
#18 18206Szwedka Piotr PrzemyślPrzemyski Klub Biegacza00:05:3400:59:4501:56:5601:57:00-16
#19 19140Krzal Michał Przemyśl5BSP00:05:3401:00:3301:56:5901:57:03-17
#20 20154Marczak Paweł WarszawaAdidas Runners Warsaw00:05:3501:02:4401:57:2601:57:31-18
#21 21183Rusinowski Rafał Medyka00:05:3501:01:0201:57:2701:57:32-19
#22 22197Stempak Marcin SzówskoJarosławska Grupa Biegowa Sokół00:05:3501:02:4601:57:3101:57:35-20
#23 23202Szczypek Piotr Przemyśl5BSP00:05:3501:01:1701:57:3201:57:39-21
#24 24121Kaniecki Paweł PrzemyślMiejsce Blok B00:05:3601:01:0101:57:3801:57:42-22
#25 25132Kowalczyk Mateusz PrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa00:05:3601:01:3401:57:4301:57:43-23
#26 26227Zawadzki Łukasz Nowa SarzynaNowosarzyńska Grupa Biegowa00:05:3601:02:4701:57:4301:57:48-24
#27 27902Wikarski Krzysztof Przemyśl5 Batalion strzelców podhalańskich00:05:3601:01:4401:57:5101:57:54-25
#28 2868Banicki Michał PrzemyślKU AZS Politechniki Rzeszowskiej00:05:3701:04:0301:57:5801:58:06-26
#29 29122Karuś Waldemar Orły14 das Jarosław00:05:4201:04:3701:59:4901:59:55-27
#30 30170Partyka Arkadiusz Kraków00:05:4201:05:2001:59:5102:00:07-28
#31 31139Kruszyński Marek PrzemyślPrzemyski Klub Biegacza00:05:4401:03:1802:00:2502:00:29-29
#32 32178Pudlik Karol Przemyśl2.Orel/JW569900:05:4701:05:4402:01:3102:01:40-30
#33 33198Sura Jan Przemyśl34 BLP00:05:4701:05:1902:01:3702:01:54-31
#34 34220Wojdyła Jakub Wola Węgierska5BSP00:05:4701:05:3402:01:2902:01:54-32
#35 35903Kajdrowicz Baltazar PrzemyślPrzemyslnePodroze.pl00:05:4801:04:3802:01:5202:01:56-33
#36 36157Mendyka Mariusz Przemyśl00:05:5001:04:2202:02:4802:02:53-34
#37 37153Marciniec Andrzej Sędziszów MałopolskiSC-S00:05:5301:06:1302:03:5102:03:59-35
#38 38215Wilczak Janusz Przemyśl00:05:5601:06:1102:04:5002:04:53-36
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 39195Stefańska Maria Przemyśl00:06:0101:07:0402:06:2102:06:293-
#40 4095Giefert Tomasz Przemyśl00:06:0301:05:2502:07:1202:07:21-37
#41 41223Wrona Daniel Wieliczka00:06:0401:06:3602:07:2602:07:30-38
#42 42129Kolowca Jacek Przemyśl1 Batalion Czołgów00:05:4701:08:2302:01:3102:07:31-39
#43 4390Dziurzyński Krzysztof PrzemyślPTC Przemyśl00:06:0601:06:0802:08:1802:08:24-40
#44 44196Stefański Ireneusz Przemyśl00:06:0701:08:0302:08:3402:08:42-41
#45 45160Mleczko Grzegorz Grabownica Starzeńska00:06:0701:05:2602:08:4202:08:50-42
#46 46101Grabowski Damian OrłyKM PSP Przemyśl00:06:0801:08:3102:08:5702:09:03-43
#47 47142Kudła Krzysztof Zarzecze3 PBOT/34 BLP Jarosław00:06:0801:08:2802:08:5602:09:05-44
#48 48191Sienkiewicz Michał PrzemyślPSK Olimpionik Przemyśl00:06:0901:05:4902:09:1302:09:17-45
#49 49209Szybiak Joanna KrzywczaAgona W&M00:06:0901:08:2902:09:2902:09:354-
#50 50145Legenc Łukasz Przemyślwedrujzoczkami.pl00:06:1001:08:4302:09:4202:09:53-46
#51 51135Kowieszko Marcin Przemyśl00:06:1201:07:4802:10:1502:10:22-47
#52 52168Ożga Jerzy SzówskoJarosławska Grupa Biegowa Sokół00:06:1201:08:4602:10:3102:10:36-48
#53 5398Gigoń Andrzej PrzemyślPrzemyski Klub Biegacza00:06:1401:11:5102:11:0302:11:49-49
#54 54166Olko Grzegorz Przemyśl00:06:1901:11:1402:12:4202:12:51-50
#55 55190Oronowicz Marta Żurawica00:06:1901:12:1102:12:5702:13:005-
#56 56175Polański Tomasz Przemyśl00:06:1901:11:1502:12:5602:13:04-51
#57 5771Bembenek Wojciech Przemyśl00:06:2101:08:3202:13:2202:13:29-52
#58 58158Mielniczek Jerzy Warszawa00:06:2101:10:0402:13:4002:13:45-53
#59 59232Szyndlar Grzegorz Jasienica Rosielna5BSP00:06:2401:11:1002:14:3102:14:41-54
#60 60203Szkulski Krystian Przemyśl5BSP00:06:2401:12:0202:14:4402:14:53-55
#61 6193Garbarz Monika TarnowiecSzafa biegacza Team00:06:2701:11:3102:15:4502:15:516-
#62 6291Falejczyk Marcin Przemyśl5BSP00:06:3101:10:0902:17:0002:17:09-56
#63 63201Szacki Tomasz Przemyśl00:06:3201:14:4802:17:1402:17:21-57
#64 64221Wojdyło Adam Przemyśl00:06:3401:12:1702:17:5702:18:07-58
#65 65161Morawski Konrad Oleszyce00:06:3401:12:1602:18:0002:18:11-59
#66 6689Dusza Marcin Przemyśl5BSP00:06:3501:14:0602:18:2902:18:41-60
#67 67213Ulicki Piotr Przemyśl5BSP00:06:3501:14:1202:18:2802:18:41-61
#68 68118Kaczmarek Norbert Przemyśl00:06:3801:13:5102:19:3802:19:49-62
#69 69128Kłak Andrzej Bolestraszyce5BSP00:06:3901:14:2602:19:4202:19:58-63
#70 70212Trojnar Tomek Przemyśl00:06:3901:14:3802:19:4402:20:01-64
#71 71136Krajewski Michał Bychawa00:06:4001:13:0702:20:1802:20:25-65
#72 72204Szot Iwona LublinWW Team00:06:4001:15:3902:20:1502:20:277-
#73 73159Mirosław Albert LublinWW Team00:06:4001:15:4002:20:1502:20:27-66
#74 7488Dryla Piotr Przeworsk1 Batalion Czołgów00:06:4101:14:1902:20:2702:20:42-67
#75 7578Burak Adam Przemyśl00:06:4101:14:2502:20:3302:20:52-68
#76 7664Amarowicz Jacek Przemyśl5BSP00:06:4201:12:1802:20:5702:21:05-69
#77 77126Kilian Rafał PrzemyślPrzemyski Klub Biegacza00:06:4501:10:1902:22:0202:22:16-70
#78 78219Wnuk Norbert PrzemyślPrzemyski Klub Biegacza00:06:4601:14:2302:22:1002:22:19-71
#79 79104Grochowicz Maciej Przemyśl00:06:4601:14:1102:22:2602:22:33-72
#80 8082Ćwiąkała Halina KrosnoSamotni Wędrowcy00:06:4701:16:1602:22:4102:22:488-
#81 8197Gielżyńska-Wywrot Monika PrzemyślPrzemyski Klub Biegacza00:06:4901:15:1402:23:2902:23:409-
#82 82116Jop Marta JarosławJarosławska Grupa Biegowa Sokół00:06:5301:16:2702:24:4202:24:4710-
#83 83127Kipp Zbigniew PrzemyślPrzemyski Klub Biegacza00:06:5301:20:1002:24:4202:24:57-73
#84 8470Bąk Jolanta ŻołyniaGrodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie00:06:5301:18:2102:24:4602:25:0011-
#85 85103Grala-Mąka Wiesława OstrołękaStarglass Team Ostrołęka00:06:5401:17:1702:24:5602:25:0312-
#86 86229Święciowski Piotr Przemyśl00:06:5601:17:2002:25:4302:25:51-74
#87 8787Dorosz Barbara PrzemyślPrzemyski Klub Biegacza00:06:5701:16:5302:26:0302:26:1013-
#88 8877Buksa Tomasz Przemyśl00:06:5701:16:5102:26:0302:26:10-75
#89 8999Golik Paweł Medyka00:06:5801:16:2502:26:2902:26:46-76
#90 90124Katyńska Marta Przemyśl00:07:0401:17:2802:28:3202:28:4114-
#91 91222Wota Łukasz Żurawica00:07:0601:16:0102:29:1902:29:25-77
#92 9286Dębiec Przemysław RzeszówKrośnieński Klub Biegacza00:07:0601:19:3102:29:1802:29:33-78
#93 93192Sikora Wojciech RzeszówCPR Rzeszów00:07:0801:13:3802:29:4802:29:52-79
#94 94163Mul Mariusz SieniawaActive Team Brzóza Królewska00:07:0901:18:2002:30:2302:30:38-80
#95 95205Szumilak Marek LubaczówBiegomania Lubaczów00:07:1001:20:0702:30:4502:30:52-81
#96 96164Nykiel Tomasz PrzemyślPrzemyski Klub Biegacza00:07:1101:03:4502:30:5602:31:05-82
#97 97234Podolak Zbigniew PrzemyślPSPDWSz00:07:1201:19:3802:31:1902:31:26-83
#98 98156Muster Marek Rzeszów00:07:1201:21:0502:31:1602:31:29-84
#99 99108Gwóźdź Maciej Kraczkowa00:07:1201:21:0302:31:1702:31:29-85
#100 100148Łabudzka Anna PrzemyślPrzemyski Klub Biegacza00:07:1301:19:4802:31:3302:31:4615-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności