Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Szczęśliwa Siódemka - bieg w dobrym kierunku

Wyniki - 24 czerwca 2018, Komorniki

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 101148Jakub KozakŚw. Jan XXIIIKomorniki2001M16781-00:41:1400:41:14
#2 102216Krzysztof JakubowskiKomorniki MTB TeamSZRENIAWA1977M402982-00:41:2100:41:21
#3 10310Dariusz SapkoGrzmot KomornikiKomorniki1979M302883-00:41:2300:41:23
#4 104147Igor KozakŚw. Jan XXIIIKomorniki1973M403084-00:41:2700:41:27
#5 105152Grzegorz GrześnikTata Jaśminki i FelusiaPlewiska1981M302985-00:41:2900:41:29
#6 106260Magda WalenczakMaratończyk PoznańPoznań1984K309-2100:41:2900:41:29
#7 107174Radomir PertekFCBPCzarnków1977M403186-00:41:3100:41:31
#8 108140Adam KorytowskiPoznań1998M201387-00:41:3600:41:36
#9 109231Antonina KaniaGOSiR KomornikiPlewiska1978K404-2200:41:3900:41:39
#10 11081Damian DykszakPlewiska1974M403288-00:41:4700:41:47
#11 111199Jacek WieczorekKomorniki1982M303089-00:42:0100:42:01
#12 112168Natalia GembickaPoznań1984K3010-2300:42:0300:42:03
#13 11391Krzysztof WilczyńskiPoznań1960M50590-00:42:0700:42:07
#14 114214Cezary Spławski-0Poznań1975M403391-00:42:1800:42:18
#15 11589Katarzyna JackowskaPoznań1974K405-2400:42:1900:42:19
#16 116188Monika KaletkaGrodzisk Wlkp.1977K406-2500:42:2000:42:20
#17 117162Piotr KnapkiewiczGostyń1993M201492-00:42:2200:42:22
#18 118179Natalia GurdekMamy-BiegamyPysząca1983K3011-2600:42:2200:42:22
#19 119238Edyta JózefowiczKościan TeamKościan1974K407-2700:42:3000:42:30
#20 120145Marcin PietschStajnia RusinWięckowice1980M303193-00:42:5100:42:51
#21 12152Damian DudekWiry1998M201594-00:43:0100:43:01
#22 122160Jolanta RutaPlewiska1972K408-2800:43:0200:43:02
#23 123236Mateusz DużyńskiDELOITTE ADVENTURE TEAMKomorniki1986M303295-00:43:0500:43:05
#24 12471Andrzej Czapczykciacha i czapyPoznań1959M50696-00:43:1300:43:13
#25 125170Kamila Pruszak-PosłusznyMamy-BiegamyKomorniki1983K3012-2900:43:1600:43:16
#26 126137Katarzyna PelantRS Architektura TeamRosnówko1975K409-3000:43:1800:43:18
#27 127171Lidia BuczelMamy-BiegamyWiry1981K3013-3100:43:2200:43:22
#28 12819Barbara MąderekPakieciarze TeamDachowa1979K3014-3200:43:2600:43:26
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !129191Halina KokocińskaKościan TeamKościan1961K502-3300:43:3300:43:33
#30 130215Zbigniew BocianPoznań1967M50797-00:43:3500:43:35
#31 131240Magdalena KompfLuboń1980K3015-3400:43:3600:43:36
#32 132265Sylwia BuszewskaMosina1995K208-3500:43:3800:43:38
#33 13332Joanna Oleśków-SzłapkaMamy-BiegamyPlewiska1977K4010-3600:43:3800:43:38
#34 134193Michał KasprowiczBiegacze CelebryciPoznań1963M50898-00:43:4600:43:46
#35 13553Lech SalitaALTOM GNIEZNOGNIEZNO1960M50999-00:43:4900:43:49
#36 13695Artur PachockiWiry1970M4034100-00:43:5100:43:51
#37 137131Kamil KaczmarekINEX SYSTEMKomorniki1973M4035101-00:43:5800:43:58
#38 138110Bartosz BerłowskiAlbeco TeamPlewiska1986M3033102-00:44:1300:44:13
#39 139163Katarzyna DobierzyńskaRakoniewiceRAKONIEWICE1994K209-3700:44:2200:44:22
#40 140111Michał KaczmarekTattoośWiry1982M3034103-00:44:2600:44:26
#41 141112Weronika GrześkowiakKamionki1997K2010-3800:44:3100:44:31
#42 14276Anita SzymańskaAnita biega bo LubiLuboń1998K2011-3900:44:4300:44:43
#43 143104Tomasz ChasińskiSwarzędz1986M3035104-00:44:4400:44:44
#44 144246Anna KąsowskaPoznań1987K3016-4000:44:4400:44:44
#45 145221Grzegorz KarpińskiMesondżi Lajf StajlPOZNAŃ1983M3036105-00:44:4600:44:46
#46 146127Marek SitarzCzapury1976M4036106-00:44:5300:44:53
#47 147115Beata RatajczakKAWROZ Club :)Luboń1984K3017-4100:44:5400:44:54
#48 14815Marcin KaletkaZmęczeni na Starcie DobiegniewKomorniki1982M3037107-00:44:5900:44:59
#49 14944Mateusz SobekKung fu małpy :od chlania do bieganiaStrykowo1987M3038108-00:44:5900:44:59
#50 15042Roman RożkowskiRunner's PowerŚrem1958M60+4109-00:45:1500:45:15
#51 151167Kasia WargackaKomorniki1979K3018-4200:45:1700:45:17
#52 152181Marcelina MayPoznań1986K3019-4300:45:2700:45:27
#53 153271Jacek JeskeLogos TravelPoznań1948M60+5110-00:45:3500:45:35
#54 154249Nati RembowskaDZIADY OCRMosina1974K4011-4400:45:3700:45:37
#55 15511Dagmara NaskrętKomorniki1981K3020-4500:45:4300:45:43
#56 156256Mikołaj MakowskiKomorniki1974M4037111-00:45:5100:45:51
#57 15723Beata SajewskaW ągrowiec1976K4012-4600:45:5100:45:51
#58 158176Zbigniew MałkowskiKomorniki MTB TeamSzreniawa1973M4038112-00:45:5500:45:55
#59 159143Anna Wieczorkiewiczbyle do metyMosina1983K3021-4700:45:5700:45:57
#60 160213Michał SznajderBiegam z Lu.Komorniki1999M168113-00:45:5800:45:58
#61 161266Jacek KudlińskiKomorniki1969M4039114-00:46:1100:46:11
#62 16224Ireneusz KazimierczykIreneusz KazimierczykImielenko1971M4040115-00:46:2200:46:22
#63 1634Natalia PielaPoznań1980K3022-4800:46:2700:46:27
#64 164220Magdalena TrojanekSkrzynki1981K3023-4900:46:2800:46:28
#65 165142Hubert Wieczorkiewiczbyle do metyMosina1980M3039116-00:46:3100:46:31
#66 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !166133Barbara GierszewskaPoznań1954K60+1-5000:46:3200:46:32
#67 16746Marta TrittMamy-BiegamyStęszew1979K3024-5100:46:3300:46:33
#68 168190Anna BieleńLucky LUZersLuboń1981K3025-5200:46:3500:46:35
#69 16950Katarzyna ŻurawskaŁęczyca1975K4013-5300:46:4500:46:45
#70 17079Przemysław GładysiakGładko biegamy :-)Komorniki1977M4041117-00:46:5200:46:52
#71 17173Anna MusialskaPiątkowo na BiegowoPoznań1980K3026-5400:47:0500:47:05
#72 172229Marcin KaczmarekGOSiR KomornikiRosnówko1978M4042118-00:47:1300:47:13
#73 173149Anna KozakŚw. Jan XXIIIKomorniki1974K4014-5500:47:1500:47:15
#74 17460Mateusz KowalskiMosina1987M3040119-00:47:2400:47:24
#75 175164Maria KnapkiewiczGostyń1990K2012-5600:47:3000:47:30
#76 176122Przemysław CzerebaPoznań1987M3041120-00:47:3200:47:32
#77 177156Piotr TomaszewskiPlewiska1982M3042121-00:47:3300:47:33
#78 178228Olga KarłowskaPoznań1979K3027-5700:47:3300:47:33
#79 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 179124Jadwiga CzerebaPoznań1965K503-5800:47:3700:47:37
#80 180165Izabela StryszykLudwikowo/Mosina1990K2013-5900:47:4000:47:40
#81 18188Dariusz IwaniakUjście1975M4043122-00:47:4800:47:48
#82 182155Izabela SzygendMama Maksa i KaspraPlewiska1984K3028-6000:47:4900:47:49
#83 183151Ewa ChmielewskaKomorniki1973K4015-6100:48:1600:48:16
#84 184150Joanna ArtiemjewKomorniki1975K4016-6200:48:1600:48:16
#85 18564Anna BubaczMamy-BiegamyGniezno1983K3029-6300:48:2300:48:23
#86 186218Iwona SzaflińskaRawicz1988K3030-6400:48:2500:48:25
#87 187129Angelika GrabińskaKomorniki1980K3031-6500:49:0000:49:00
#88 18857Daria SzajkowskaKonarzewo1993K2014-6600:49:0000:49:00
#89 189173Robert SeifertZielątkowo1971M4044123-00:49:0100:49:01
#90 19082Krystyna Jacków - Sowa1968Wiry1968K504-6700:49:2000:49:20
#91 19114Sylwia Łeszyk-KaletkaZmęczeni na Starcie DobiegniewKomorniki1976K4017-6800:49:2300:49:23
#92 192202Karolina SzewczykPoznań1981K3032-6900:49:2500:49:25
#93 19336Elżbieta SzarolettaMamy-BiegamyPoznań1983K3033-7000:49:2700:49:27
#94 194161Anna KubiakPoznań1985K3034-7100:49:3200:49:32
#95 195136Agnieszka BukowskaBiegający W ągrowiecW ągrowiec1986K3035-7200:49:4300:49:43
#96 196141Tatiana ZłotowiczPoznań1976K4018-7300:49:5300:49:53
#97 19751Ewa ZbyszewskaLeszno1974K4019-7400:50:1400:50:14
#98 1983Małgorzata GostomskaRebellion of Free RunnersCzempiń1980K3036-7500:50:3100:50:31
#99 1999Dorota SobczakMamy-BiegamyGniezno1977K4020-7600:51:2100:51:21
#100 200217Damian BrygierGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk Wlkp.1990M2016124-00:51:2900:51:29

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności