Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Nekielski Bieg do Lata

Wyniki - 1 lipca 2018, Nekla

Msc
Nr
Kat
-
-
#1 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 198Barbara Marzyńska221KGnieznoK50300:50:5600:50:50
#2 202Janusz Bandosz218MSwarzędzM203300:51:0500:50:54
#3 205Irek Smorawski187MNeklaACTIVE NeklaM305500:51:1900:50:57
#4 203Szymon Strzelczyk298MWrześniaNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAM305400:51:1000:51:01
#5 201Tomasz Skowroński38MWrześniaKB KOSYNIER WrześniaM406100:51:0500:51:05
#6 206Czesław Malicki44MSwarzędzM60400:51:1900:51:14
#7 207Łukasz Kempiak295MWrześniaKRISPOL Active TeamM203400:51:2500:51:15
#8 208Irena Szumińska157KGolinaKB WartkoK50400:51:2900:51:18
#9 213Michał Jankowski301MGnieznoM305800:51:4000:51:21
#10 209Tomasz Kwiatkowski61MŚroda WielkopolskaKS Polonia ŚrodaM305600:51:3000:51:22
#11 210Mariusz Marczak288MWrześniaKRISPOL Active TeamM406300:51:3300:51:24
#12 212Michał Bolewicz352MRadziejówKS ZRYWM203500:51:3900:51:30
#13 211Łukasz Sworek143MWrześniaM305700:51:3500:51:35
#14 215Jakub Waliszka126MNeklaM406400:51:5200:51:37
#15 217Krzysztof Kanak293MKostrzynM406500:52:0000:51:39
#16 214Artur Graczyk238MWrześniaM502000:51:4400:51:40
#17 219Marek Nowicki394MPoznańGalopujące ŚlimakiM406600:52:1000:51:41
#18 216Jacek Schmidt249MPoznańPuff and RunM502100:51:5400:51:43
#19 218Karolina Januszewska390KPoznańK20600:52:0900:51:58
#20 220Arkadiusz Nowak229MKostrzynM406700:52:1500:52:02
#21 221Mateusz Nowak133MSwarzędzM305900:52:1500:52:03
#22 222Mateusz Mankiewicz339MGortatowoM203600:52:1800:52:07
#23 223Krzysztof Konieczka106MMiłosławM306000:52:2300:52:09
#24 225Jarosław Nowicki75MMiłosławMIŁOSŁAW BIEGAM502200:52:3700:52:15
#25 228Adam Żarski98MWitkowoEskadra TechnicznaM406900:52:5000:52:18
#26 224Jan Rudzki159MKoziegłowyQUAY POZNAŃM406800:52:3000:52:18
#27 227Danuta Dominiak322KStarkówiec PiątkowskiSTAR DOM TEAMK401300:52:4400:52:23
#28 230Tomasz Skąpski353MKotuniaStrzałkowska Grupa Biegowa SOKÓŁ M407100:52:5300:52:28
#29 226Monika Boncler231KGrabyK20700:52:4000:52:31
#30 229Przemysław Kalinowski280MSiekierki WielkieM407000:52:5200:52:39
#31 231Joanna Bychowiec121KGnieznoK301400:52:5500:52:40
#32 237Mateusz Konieczka216MKostrzynM203700:53:1700:52:56
#33 235Marcin Dudziak318MCzapuryCZEREŚNIOWAM306200:53:1400:52:57
#34 236Natalia Olszewska278KSzamotułyUKS PAMIĄTKOWOK401400:53:1600:52:57
#35 232Krzysztof Florkiewicz94MGnieznoCHŁODEXM306100:53:0600:53:00
#36 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !233Elżbieta Czerniak319KBorzykowoKB KOSYNIER WrześniaK60100:53:1300:53:02
#37 238Wojciech Tomecki309MKcyniaM203800:53:1900:53:05
#38 239Adrian Mielcarek184MPoznańM203900:53:2300:53:07
#39 242Kamil Robert363MŚroda WielkopolskaM306300:53:3200:53:08
#40 240Andrzej Waraczewski119MGnieznoHarpagan GnieznoM502300:53:2800:53:09
#41 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !234Henryk Czerniak316MBorzykowoKB KOSYNIER WrześniaM70100:53:1300:53:10
#42 245Witold Krysiński132MGnieznoM407200:53:4600:53:18
#43 246Krzysztof Socha274MTrzemesznoM306500:53:4600:53:19
#44 243Artur Hejna357MSłupskM306400:53:3900:53:20
#45 241Dorota Przybylak129KSwarzędzAdRunaLine TeamK20800:53:3100:53:21
#46 244Olga Kamińska297KPoznańK20900:53:4400:53:27
#47 247Katarzyna Centka234KZłotówMam Tę MocK301500:53:5500:53:39
#48 252Elżbieta Strzelczyk170KKostrzynK50500:54:0300:53:41
#49 248Andrzej Wojciechowski391MPoznańM306600:53:5700:53:43
#50 249Wiesław Brodziszewski266MSwarzędzBrodex Team SwarzędzM502400:53:5900:53:43
#51 251Jarosław Andrzejewski397MSwarzędzBrodex Team SwarzędzM502500:54:0200:53:46
#52 250Kacper Kobus74MWrześniaM204000:54:0000:53:49
#53 254Rajmund Ratajczak306MPoznańM502600:54:0600:53:51
#54 253Dariusz Blaszczyk155MMiłosławM306700:54:0500:53:53
#55 257Marcin Opielski193MWrześniaM306900:54:0900:53:54
#56 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !255Barbara Nowak-Lewandowska124KZberkiKB KOSYNIER WrześniaK60200:54:0700:53:55
#57 256Łukasz Kamiński84MWrześniaNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAM306800:54:0800:53:58
#58 259Przemo Laube178MKostrzynMongolscy przemytnicy rzeżuchyM407400:54:2700:54:01
#59 258Maciej Maciejewski235MImielnoPobiedziska Running TeamM407300:54:2600:54:08
#60 260Mikołaj Wawrzyniak323MNeklaM204100:54:3200:54:14
#61 268Maciej Grzechowiak205MKłeckoLechita KłeckoM502700:54:4500:54:19
#62 264Piotr Kołodziejczak320MCzapuryCZEREŚNIOWAM307000:54:3700:54:21
#63 261Dariusz Borcuch52MWrześniaNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAM407500:54:3200:54:22
#64 267Marcin Staszak232MTarnowo PodgórneM307200:54:4300:54:22
#65 262Urszula Cyraniak200KKoziegłowyCzerwonak BiegaK401500:54:3500:54:23
#66 270Darek Majorczyk76MGnieznoALTOM GnieznoM407700:54:4900:54:26
#67 271Justyna Kapela342KGnieznoK301700:54:4900:54:26
#68 266Radosław Prus13MStrzałkowoNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAM307100:54:3800:54:27
#69 263Dorota Jasińska138KBieganowoNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAK301600:54:3700:54:28
#70 265Waldemar Antczak125MWrześniaNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAM407600:54:3800:54:28
#71 269Beata Zdziabek73KNeklaK50600:54:4800:54:29
#72 272Paweł Piaskowski219MSiedlecamatorM407800:54:4900:54:30
#73 275Piotr Kamiński196MKostrzynKompiko.plM407900:54:5800:54:30
#74 273Marta Frankowska378KPamiątkowoDrużyna SzpikuK201000:54:5300:54:35
#75 274Sylwia Stokowska113KGorzkie PoleBorowo-Młyn TeamK401600:54:5600:54:38
#76 277Maciej Luboński244MGowarzewoGowarzewoM307400:55:1100:54:43
#77 278Artur Tomaszewski102MPsary PolskieUKS KT Orzeł WrześniaM408000:55:1400:54:55
#78 276Andrzej Hadada62MNeklaM307300:55:0900:54:58
#79 279Anna Szantyr-Biedrzycka350KKicinCzerwonak BiegaK50700:55:1700:55:04
#80 280Katarzyna Łukomska180KKostrzynStowarzyszenie im. hr A. BnińskiegoK201100:55:1900:55:06
#81 281Magdalena Rewers337KWrześniaK201200:55:2400:55:08
#82 282Marcin Rychlewski386MWęgierkiM307500:55:3200:55:10
#83 284Jędrzej Krupecki380MPamiątkowoUKS PAMIĄTKOWOM204300:55:3600:55:18
#84 283Paweł Stojek294MWrześniaKRISPOL Active TeamM204200:55:3500:55:27
#85 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !287Bogdan Waluszynski186MGnieznoM70200:55:4500:55:27
#86 286Piotr Czelusta276MPsary MałeM502800:55:4500:55:28
#87 288Józef Kębłowski123MPoznańWATAHAM60500:55:5000:55:29
#88 290Filip Biernat367MKołaczkowoKB ZŁOTE KŁOSY KołaczkowoM408200:55:5400:55:29
#89 285Grzegorz Nowak168MSwarzędzQUAY POZNAŃM408100:55:4200:55:33
#90 289Bogumiła Warszta239KNeklaK50800:55:5000:55:34
#91 292Krzysztof Korpik17MWrześniaKolormaxM307600:56:1700:55:54
#92 295Mieczysław Koczorowski405MWrześniaNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAM502900:56:2000:55:55
#93 296Nadia Jóźwiak398KSłupcaK201300:56:2100:55:58
#94 291Marzena Prusakiewicz46KWrześniaK401700:56:1200:56:03
#95 293Rafał Kraszkiewicz230MPoznańQUAY POZNAŃM408300:56:2000:56:09
#96 294Basia Sworek375KWrześniaNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAK301800:56:2000:56:09
#97 298Tomasz Jakubowski227MNekielkaM503000:56:2800:56:10
#98 297Monika Kaźmierczak59KWrześniaKRISPOL Active TeamK401800:56:2300:56:14
#99 301Kamilla Polus261KCzerniejewoK50900:56:3500:56:16
#100 299Krzysztof Otto254MPoznańQUAY POZNAŃM204400:56:3100:56:20

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności