Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Nekielski Bieg do Lata

Wyniki - 1 lipca 2018, Nekla

Msc
Nr
Kat
-
-
#1 19Grzegorz Kujawa1MNeklaACTIVE NeklaM40400:38:1800:38:17
#2 10Marcin Długosz2MWrześniaNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAM30500:35:4700:35:47
#3 57Łukasz Szarzyński3MŚroda WielkopolskaKS Polonia ŚrodaM301700:41:4700:41:42
#4 166Artur Kaczmarski4MGnieznoRUN4FUNM405000:48:5200:48:49
#5 173Żaneta Obara5KNeklaACTIVE NeklaK40900:49:1800:49:14
#6 180Tomasz Kaczmarek6MWrześniaM405300:49:3000:49:23
#7 42Michał Majewski7MBierzglinekSpin Force RunnersM301200:40:3900:40:36
#8 184Sebastian Grądziel9MWęgierkiM305200:49:4900:49:44
#9 367Joanna Konieczna10KPyszącaWataha-Łączy nas bieganieK303101:16:2301:15:58
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !82Agnieszka Sierżysko11KGorzów WielkopolskiTeam DraczyńskiK40100:43:4000:43:38
#11 345Jakub Odrobny12MNeklaM307701:02:1401:01:55
#12 266Radosław Prus13MStrzałkowoNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAM307100:54:3800:54:27
#13 24Krystian Pawłowski14MChwalibogowoM30900:38:5100:38:48
#14 81Krzysztof Szybiak15MWrześniaNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAM302300:43:3300:43:33
#15 132Fabian Pawłowski16MPodstoliceACTIVE NeklaM303600:46:3400:46:13
#16 292Krzysztof Korpik17MWrześniaKolormaxM307600:56:1700:55:54
#17 52Michał Krygier18MCzerniejewoCzerniejewo BiegaM301400:41:2100:41:19
#18 7Roman Kłosowski19MBiałężyceNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAM30400:34:4100:34:40
#19 316Beata Kaniewska20KMiłosławMIŁOSŁAW BIEGAK402000:58:0800:57:43
#20 154Robert Tomys21MWrześniaNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAM404600:47:5700:47:51
#21 366Romuald Kapcinski22MNeklaM308001:09:3901:09:14
#22 67Grzegorz Kozłowski23MWrześniaM301800:42:2800:42:22
#23 124Maciej Szczepański24MNeklaUKS Szybki Lopes NeklaM202400:46:1700:46:10
#24 104Karol Pawłowski25MWrześniaREHAU TEAMM403200:45:0300:44:53
#25 364Anna Kiwertz26KPoznańRun Vegan TEAMK302901:08:1201:07:48
#26 204Grzegorz Kaniewski29MMiłosławMIŁOSŁAW BIEGAM406200:51:1000:50:48
#27 78Robert Górny30MImielnoBridgestoneM302200:43:2400:43:23
#28 68Marcin Cichowlas31MŚroda WielkopolskaKS Polonia ŚrodaM402300:42:3400:42:30
#29 151Sławomir Śmidowicz32MStrzałkowoStrzałkowska Grupa Biegowa SOKÓŁ M304100:47:3600:47:22
#30 80Mateusz Jackowski33MNeklaReal MadrytM402700:43:3100:43:25
#31 51Krzysztof Prabucki34MWitkowoWitkowo BiegaM401600:41:1700:41:12
#32 150Norbert Zych35MWrześniaM404500:47:3500:47:16
#33 165Krystian Winowski36MZalasewoM304600:48:4300:48:43
#34 66Michał Sereda37MWrześniaM402200:42:2600:42:21
#35 201Tomasz Skowroński38MWrześniaKB KOSYNIER WrześniaM406100:51:0500:51:05
#36 312Bartosz Kościelniak41MCzerniejewoM204600:57:5100:57:33
#37 334Weronika Niedzielska42KNeklaUKS Szybki Lopes NeklaK201801:00:2701:00:22
#38 190Robert Jarząbek43MStrzałkowoStrzałkowska Grupa Biegowa SOKÓŁ M405800:50:2100:49:57
#39 206Czesław Malicki44MSwarzędzM60400:51:1900:51:14
#40 9Radosław Pluciński45MSwarzędzAdRunaLine TeamM20500:35:2800:35:28
#41 291Marzena Prusakiewicz46KWrześniaK401700:56:1200:56:03
#42 56Dariusz Wiatr47MWrześniaNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAM401700:41:4600:41:36
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !95Monika Kaźmierczak-Pućka48KGnieznoNIGHT RUNNERS GnieznoK40200:44:3100:44:25
#44 137Marek Pućka49MGnieznoNIGHT RUNNERS GnieznoM404300:46:4600:46:40
#45 86Michał Zabiszak50MMiłosławMIŁOSŁAW BIEGAM302700:43:5900:43:49
#46 160Paweł Babraj51MNeklaMotointegrator Running TeamM404800:48:2700:48:06
#47 261Dariusz Borcuch52MWrześniaNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAM407500:54:3200:54:22
#48 36Adam Kruszyński53MKołaczkowoM20900:40:1000:40:08
#49 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Tomasz Kramski54MNeklaACTIVE NeklaM40100:35:5400:35:54
#50 192Mariusz Kaczmarek55MWitkowoWitkowo BiegaM405900:50:2300:50:17
#51 91Marcin Goclik57MWrześniaTECHPAKM402900:44:0200:44:02
#52 325Artur Kołodziejczak58MNeklaNIGHT RUNNERS NeklaM409400:59:3200:59:24
#53 297Monika Kaźmierczak59KWrześniaKRISPOL Active TeamK401800:56:2300:56:14
#54 333Iwona Godzich60KWrześniaK302401:00:1401:00:03
#55 209Tomasz Kwiatkowski61MŚroda WielkopolskaKS Polonia ŚrodaM305600:51:3000:51:22
#56 276Andrzej Hadada62MNeklaM307300:55:0900:54:58
#57 47Krzysztof Stańczyk64MSwarzędzPlutek teamM401500:40:5500:40:54
#58 138Sylwia Roszak-Surków66KSwarzędzNie Ma Lipy Swarzędz TeamK40400:46:4900:46:45
#59 134Michał Szlachetka67MWrześniaNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAM303700:46:4000:46:34
#60 349Ewa Malicka68KSwarzędzK501101:03:5901:03:44
#61 140Wiesław Chojniak69MPoznańParkrun PoznańM404400:47:0000:46:54
#62 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !38Wiesław Garbarek70MJarocinTKKF Trucht JarocinM60100:40:1600:40:15
#63 195Dorota Zowczak72KPoznańRawa TeamK301300:50:3600:50:29
#64 269Beata Zdziabek73KNeklaK50600:54:4800:54:29
#65 250Kacper Kobus74MWrześniaM204000:54:0000:53:49
#66 225Jarosław Nowicki75MMiłosławMIŁOSŁAW BIEGAM502200:52:3700:52:15
#67 270Darek Majorczyk76MGnieznoALTOM GnieznoM407700:54:4900:54:26
#68 128Sławomir Dopierała77MIwnoW drodze do celu - KARBUDM404100:46:2300:46:08
#69 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 103Piotr Kuczyński78MPoznańNKB Chyży Nowy TomyślM60300:45:0200:44:58
#70 127Sławek Jarząb79MMiłosławMIŁOSŁAW BIEGAM404000:46:2300:46:13
#71 123Adrian Kwiatkowski81MGutowo MałeM202300:46:1500:46:14
#72 183Paulina Mielcarek82KPoznańHedgehog Runners TeamK301200:49:4800:49:32
#73 27Łukasz Bocheński83MPoznańHedgehog Runners TeamM301000:39:0800:39:06
#74 256Łukasz Kamiński84MWrześniaNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAM306800:54:0800:53:58
#75 330Monika Widz-Kłak85KWrześniaK302300:59:5600:59:45
#76 179Damian Cierzniak86MKwileń 93DHU MOTO-DREAMM305000:49:2900:49:20
#77 84Marek Bandosz87MSwarzędzPRO366M302500:43:4400:43:41
#78 331Janusz Balcerzak88MNeklaUniwersytet Trzeciego WiekuM60600:59:5700:59:49
#79 171Michał Przybylski89MStaw IM202900:49:1400:49:01
#80 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !97Justyna Szczutkowska91KJanikowoK50200:44:3700:44:30
#81 133Tomasz Roszak92MWrześniaNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAM404200:46:3700:46:31
#82 135Wiola Florkiewicz93KGnieznoCHŁODEXK30900:46:4500:46:40
#83 232Krzysztof Florkiewicz94MGnieznoCHŁODEXM306100:53:0600:53:00
#84 310Grzegorz Broniarczyk95MPrzyborki WrześniaM408900:57:4000:57:20
#85 96Krzysztof Dębowski96MWrześniaNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAM403000:44:3100:44:29
#86 347Magdalena Zawieja97KWitkowoWitkowo BiegaK302601:02:5301:02:37
#87 228Adam Żarski98MWitkowoEskadra TechnicznaM406900:52:5000:52:18
#88 311Tomasz Baczyński99MDąbrówkaM409000:57:5000:57:28
#89 48Dawid Spychalski100MWrześniaNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAM201200:41:0400:41:02
#90 156Łukasz Abramowicz101MWrześniaNRWM304300:48:0300:47:54
#91 278Artur Tomaszewski102MPsary PolskieUKS KT Orzeł WrześniaM408000:55:1400:54:55
#92 158Wojciech Przybylski103MPoznańQUAY POZNAŃM404700:48:1100:48:11
#93 351Hanna Kasprzak104KPoznańQUAY POZNAŃK202201:04:3201:04:20
#94 352Tadeusz Kasprzak105MPoznańQUAY POZNAŃM60701:04:3301:04:21
#95 223Krzysztof Konieczka106MMiłosławM306000:52:2300:52:09
#96 113Krzysztof Lach107MWrześniaNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAM403500:45:4300:45:34
#97 12Marcin Stokowski108MGorzkie PoleNIGHT RUNNERS WRZEŚNIAM20600:36:2200:36:21
#98 322Aneta Tokarz109KGorzkie PoleBorowo-Młyn TeamK201700:59:1900:59:02
#99 41Mariusz Stokowski110MPobiedziskaBorowo-Młyn TeamM401200:40:3600:40:31
#100 64Dariusz Stokowski112MGorzkie PoleBorowo-Młyn TeamM402100:42:2200:42:17

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności