Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5 Nocna Recordowa Piątka

Wyniki - 6 lipca 2018, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1437Łukasz NowakPOLNowak RunSkoki1988M11-00:15:4000:15:4000:03:08
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2535Marcin KęsyPOLPRO366Poznań1985M22-00:15:5000:15:5000:03:10
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 37Krzysztof StefanowiczPOLStefanowicz KrzysztofPoznań1980M33-00:15:5500:15:5500:03:11
#4 455Dawid JagłaPOLBiegacze JarocinJarocin1990M44-00:16:0400:16:0400:03:13
#5 524Przemysław LasońPOLNovotel Poznań Team / UKS "Dziesiątka"Radomsko Radomsko1990M55-00:16:1300:16:1300:03:15
#6 6577Michał DomowiczPOLCyklosport BolesławiecBolesławiec1993M66-00:16:2400:16:2400:03:17
#7 7536Krzysztof KammerPOLPRO366Poznań1986M77-00:16:3500:16:3500:03:19
#8 8629Mateusz GajewskiPOLparawruch.pl / united athleticsPoznań1999M88-00:16:4300:16:4300:03:21
#9 9364Sebastian BereszynskiPOLDanflor TeamGrodzisk Wielkopolski1987M99-00:16:5200:16:5200:03:22
#10 10345Julian BocianPOLAmiBelleKrąplewo1980M1010-00:17:0000:17:0000:03:24
#11 11520Adrian DrewsPOLNowak RunPopowo Kościelne1992M1111-00:17:0600:17:0600:03:25
#12 12130Mateusz GrajekPOLKB Czarne WilkiOstrów Wielkopolski1990M1212-00:17:1000:17:1000:03:26
#13 13266Marcin StokowskiPOLStokowski Projekt MaratonGorzkie Pole1996M1313-00:17:2100:17:2100:03:28
#14 14385Rafał TomowiakPOL#SZYMANOWSKITeamLeszno1984M1414-00:17:3200:17:3300:03:30
#15 1533Tomasz KoebschPOLMaratończyk PoznańPoznań1978M1515-00:17:4900:17:4900:03:34
#16 16234Artur ChojnackiPOLBÓG HONOR OJCZYZNAPoznań1981M1616-00:17:5200:17:5200:03:34
#17 17624Karol MaciągPOL#SZYMANOWSKITeamBielsko1991M1717-00:17:5600:17:5600:03:35
#18 18136Konrad GrzegorzewskiPOL4FiterDąbrówka1979M1818-00:17:5800:18:0000:03:36
#19 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !196Monika StefanowiczPOLWKS Grunwald PoznańPoznań1980K1-100:18:0300:18:0300:03:37
#20 20553Tomasz BojarczukPOLPRO366Poznań1994M1919-00:18:1300:18:1500:03:39
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21526Karolina BilawaPOLWolsztyńska Akademia BiegowaNowa Wieś1995K2-200:18:1400:18:1500:03:39
#22 22133Piotr RudowiczPOLkb czarne wilkiRadłów1975M2020-00:18:1400:18:1600:03:39
#23 23194Maciej ZandeckiPOLNie Ma Lipy Swarzędz TEAMSwarzędz1971M2121-00:18:1500:18:1700:03:39
#24 24607Dariusz HofmanPOLWataha WałczWałcz1984M2222-00:18:1500:18:1700:03:39
#25 25691Dawid ZdanowskiPOLwkurw_teamPoznań1991M2323-00:18:1700:18:1900:03:39
#26 26732Andrzej PiotrowskiPOLPoranny PatrolKraków1983M2424-00:18:2100:18:2300:03:40
#27 27521Marcin MichalczykPOLKB Maratończyk JarocinJarocin1999M2525-00:18:1900:18:2400:03:40
#28 28162Bartosz FryskePOLWagrowiec1990M2626-00:18:2400:18:2600:03:41
#29 29146Hubert JaroniPOL4FiterLudwikowo1973M2727-00:18:2700:18:2700:03:41
#30 30220Grzegorz Paweł NowakPOLparkrun PoznańPoznań1989M2828-00:18:2800:18:2900:03:42
#31 31672Przemysław WojciechowskiPOLChampionMan TeamCzempiń1984M2929-00:18:2900:18:3200:03:42
#32 32236Adam SzudaPOLPlewiska1986M3030-00:18:3300:18:3400:03:43
#33 33270Michał AndruchPOLBOBRÓWKO BIEGAPoznań1982M3131-00:18:4300:18:4400:03:45
#34 34669Piotr GałganPOLTEAM Mikołaj Lena Aguś & BonsPoznań1986M3232-00:18:4700:18:4800:03:45
#35 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 35772Adrianna DulskaPOLWKB META LUBLINIECBoleslawiec1995K3-300:18:5400:18:5500:03:47
#36 36123Dawid MolakPOLPoznań1981M3333-00:18:5900:19:0100:03:48
#37 37766Bogdan OrczykowskiPOLNawojowa1992M3434-00:19:0100:19:0700:03:48
#38 38336Łukasz KaźmierczakPOLKaźmierz1973M3535-00:19:0600:19:0800:03:49
#39 39764Dawid LeciejewskiPOLLECIEJ TEAMGorzów Wielkopolski2000M3636-00:19:0800:19:0900:03:50
#40 4012Sławomir SipPOLCONNECTOR TEAMPoznań1989M3737-00:19:0700:19:1200:03:49
#41 41369Wojciech WolsztyńskiPOLDanflor TeamKościan1991M3838-00:19:1100:19:1500:03:50
#42 42623Karol TomczakPOLNaramowice Biegają / UnileverPoznań1983M3939-00:19:1500:19:1800:03:51
#43 43309Piotr ZielińskiPOLPoznań1983M4040-00:19:2100:19:2300:03:52
#44 44343Robert GórnyPOLBridgestoneImielno1983M4141-00:19:3500:19:3700:03:55
#45 4577Filip BajaczykPOLskarpeteria.plPoznań1984M4242-00:19:3400:19:3900:03:55
#46 46601Alicja RadziejPOLNight Runners PoznańPoznań1991K4-400:19:3900:19:4000:03:56
#47 47299Aleksander PrusPOLPoznań1985M4343-00:19:3100:19:4100:03:54
#48 48179Paweł KoteckiPOLNight RunnersPoznań1992M4444-00:19:4000:19:4500:03:56
#49 49286Marcin SierotaPOLRogalinek1980M4545-00:19:3400:19:4600:03:55
#50 50431Piotr KomisarekPOLWojArt TeamMosina1978M4646-00:19:4400:19:4900:03:57
#51 51785Karol SzmidtPOLSzmidt i SynSlesin1984M4747-00:19:4900:19:5000:03:58
#52 5256Miłosz PasiecznikPOLMUAY Running TeamPoznań1986M4848-00:19:4100:19:5100:03:56
#53 5326Jakub PalutaPOLDąbrówka1984M4949-00:19:4300:19:5200:03:57
#54 5470Wojciech MarcinkowskiPOLDrużyna Biegaczy - Gmina GranowoGranowo1992M5050-00:19:5300:19:5500:03:59
#55 5550Dominik PiaskowskiPOLBiegająca Egzekucja/Beze ZezePoznań1981M5151-00:19:5500:19:5600:03:59
#56 56143Mirosław MiedziarekPOLNight RunnersPoznań1983M5252-00:19:5200:19:5800:03:58
#57 57666Damian SzymańskiPOLDynamo biega z OleksymPlewiska2002M5353-00:19:5500:19:5800:03:59
#58 58559Tomasz Marcin JaroniPOLHANDEX POZNAŃPoznań1977M5454-00:19:5800:20:0100:04:00
#59 59714Darek KrólPOLHernik TeamŚwiątniki1967M5555-00:20:0400:20:0600:04:01
#60 60605Mariusz NowakPOLNight RunnersPoznań1988M5656-00:20:0300:20:0900:04:01
#61 61176Piotr CwojdzińskiPOLNight RunnersPoznań1978M5757-00:20:0700:20:1400:04:01
#62 62125Daniel JóźwiakPOLPoznań1980M5858-00:20:1100:20:1500:04:02
#63 63349Kamil ZębikPOLPoznań1988M5959-00:20:0700:20:1700:04:01
#64 64244Łukasz FrankowskiPOLCzapury1982M6060-00:20:1300:20:2100:04:03
#65 6549Leszek SkórnickiPOLNight RunnersPoznań1971M6161-00:20:1900:20:2400:04:04
#66 66524Jakub BruździakPOL17 WBZMiędzyrzecz1996M6262-00:20:1800:20:2500:04:04
#67 67209Sebastian LipiecPOLUKS 9 KutnoKutno1993M6363-00:20:2400:20:2900:04:05
#68 68664Aleksander SzymańskiPOLOleksy BiegaLuboń1972M6464-00:20:2400:20:3100:04:05
#69 69600Maciej ŁapawaPOLWschowaWschowa1997M6565-00:20:2900:20:3200:04:06
#70 70596Joanna DomańPOLKiekrz1976K5-500:20:2600:20:3200:04:05
#71 71659Bartosz SawickiPOLDZIKIE DZIKI GORZÓWGorzów Wielkopolski1991M6666-00:20:2500:20:3600:04:05
#72 72102Leszek ChmielewskiPOLFF GREEN POINTPoznań1982M6767-00:20:3300:20:3800:04:07
#73 73759Łukasz BilickiPOLGniezno1981M6868-00:20:3600:20:3900:04:07
#74 74245Andrzej FrankowskiPOLPoznań1959M6969-00:20:3300:20:4200:04:07
#75 75584Hanna KotwicaPOLPałuki Running TeamGodawy1996K6-600:20:4100:20:4200:04:08
#76 76124Marcin SrokaPOLPlewiska1978M7070-00:20:3800:20:4700:04:08
#77 7787Eryk BudnikPOLDębogóra1987M7171-00:20:4400:20:4800:04:09
#78 78792Paweł PiniarskiPOLMOGILNO TEAMMogilno1985M7272-00:20:4000:20:4800:04:08
#79 79662Przemysław OsirwiczPOLSwarzędz1979M7373-00:20:4200:20:5000:04:08
#80 8011Piotr DraberPOLBiegacze CelebryciPoznań1991M7474-00:20:4500:20:5000:04:09
#81 81189Denis PokotyckiPOLOtomo STPKostrzyn Nad Odrą1990M7575-00:20:3900:20:5100:04:08
#82 82177Michał KaczmarekPOLLUVENAPoznań1989M7676-00:20:4400:20:5300:04:09
#83 83578Darek OkońPOLRokietnica BiegaRokietnica1974M7777-00:20:4800:20:5500:04:10
#84 84208Rafał KassnerPOLPRO366Poznań1988M7878-00:20:4900:20:5600:04:10
#85 85291Mateusz LangowskiPOLOSP GąsawaGąsawa1991M7979-00:20:5200:20:5800:04:10
#86 86462Marianna SztorPOLPiatkowo na BiegowoPoznan1993K7-700:20:4900:20:5900:04:10
#87 87788Patrycja KołeckaPOLBlue Sky Travel / Piątkowo na BiegowoPoznań1977K8-800:20:5700:20:5900:04:11
#88 8886Wojciech MroszyńskiPOLNight RunnersPoznań1989M8080-00:20:5400:21:0100:04:11
#89 89602Mikołaj PietzPOLparkrun PoznańPoznań1979M8181-00:21:0000:21:0200:04:12
#90 90163Krzysztof GrabowskiPOLPoznań1989M8282-00:20:5900:21:0200:04:12
#91 91313Marek TrzeciakPOLPoznań1985M8383-00:20:5900:21:0800:04:12
#92 92148Katarzyna StrzałkowskaPOLLucky LUZersLuboń1981K9-900:21:1200:21:1400:04:14
#93 93460Patryk MrozińskiPOLKB MARATOŃCZYK JAROCINWitaszyce1993M8484-00:21:1000:21:1600:04:14
#94 94153Łukasz JarnutPOLLb team LwówekLwówek1989M8585-00:21:0300:21:2000:04:13
#95 9576Michał SzeszułaPOLNight RunnersPoznań1975M8686-00:21:0900:21:2100:04:14
#96 96288Michał MichalakPOLPoznań1965M8787-00:21:2100:21:2600:04:16
#97 97382Magdalena JałowskaPOLMaratończyk PoznańPoznań1977K10-1000:21:2600:21:2700:04:17
#98 98604Robert UzarewiczPOLFinManPlewiska1975M8888-00:21:2000:21:2900:04:16
#99 99100Krzysztof MrugałaPOLPoznań1989M8989-00:21:1700:21:3000:04:15
#100 100278Rafał PolackiPOLPoznańPoznań1967M9090-00:21:2700:21:3100:04:17

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności