Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

TriCity Trail Maraton +

Wyniki - 8 lipca 2018, Wejherowo

Velocity -  General

Msc
Nr
Kat
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !17Sobas JacekMM1KĘDZIERZYN-KOŹLE01:22:4402:41:2603:33:07
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !243Czaja JakubMM1GDANSK- CZAJA TRAINING SYSTEM01:22:3802:47:0703:40:11
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3211Wróbel MarcinMM2WYSOKA01:26:5102:53:1003:49:41
#4 4224Szapar PrzemysławMM2GDYNIA01:27:3802:54:4503:53:56
#5 56Suchenia PiotrMM1REDATEAM / FJORD NANSEN TEST TEAM / WWW.RUN-01:27:4102:54:5403:54:59
#6 64Tomeczkowski PawełMM1RUMIAJI 30 URODZIN ŻONY03:01:2604:07:40
#7 710Łuczko GrzegorzMM1POZNAŃBORN RUNNERS TEAM01:34:5503:07:5104:07:40
#8 83Rolbiecki PiotrMM1GDAŃSKPOLSKA01:27:5803:01:2604:09:18
#9 9143Baranowski AdamMM1GDAŃSK01:34:0303:08:5104:10:26
#10 10139Klasa ŁukaszMM1GDAŃSK01:30:3303:03:5804:15:06
#11 11182Józefczyk GrzegorzMM2WEJHEROWO01:36:0503:12:0104:19:06
#12 1270Taber KonradMM1BRWINÓWPROSPERIA RUNNING TEAM/STO-NOGI MILANÓWEK01:33:2303:10:4404:21:11
#13 135Pazda-Pozorska GosiuniaKK1KOBYLNICA01:36:1203:15:4304:21:29
#14 1485Wiergowski MarekMM2STRASZYNBIEGA I SUT01:39:1803:12:0004:21:46
#15 15101Czajkowski TomaszMM1GDYNIAOLMET01:37:1103:15:5404:23:16
#16 16173Lipowski KarolMM1CHWASZCZYNOTECH01:43:1103:21:0204:25:42
#17 17159Łyś DanielMM1REDAREDA-BIKE U UP01:35:3903:17:5004:28:52
#18 1856Pepliński GrzegorzMM2GDAŃSK01:43:1603:26:2404:38:23
#19 1967Sierocin JakubMM1SOPOT01:44:4203:28:1804:38:36
#20 20203Bojanowski MichałMM1LĘBORK42,2 LĘBORK01:37:1403:28:3704:38:56
#21 2149Macijewska BożenaKK1GNIEWOWO01:43:2503:28:3004:40:20
#22 2224Nowak ArturMM2GDYNIACARP TEAM01:40:2203:26:3704:41:09
#23 23189Konkol KazimierzMM2SOMONINO01:44:4403:31:0504:41:09
#24 24140Rompczyk AndrzejMM2GDAŃSK01:43:5803:29:0004:41:11
#25 2535Wasiński BartoszMM1PRUSZCZ GDAŃSKI03:30:5304:42:00
#26 2625Piotrowski SławekMM2GDANSKTEAM03:29:1204:42:22
#27 2765Zwoliński TomaszMM2MOSTYPSP GDYNIA01:44:4703:32:0904:43:30
#28 28208Jakubowski MarcinMM1GDAŃSK01:47:0603:30:4704:49:48
#29 29157Sioma GrzegorzMM1GDYNIA01:43:4203:31:5304:49:49
#30 3033Zachariasz MaciejMM1GDAŃSK01:48:5403:37:1504:50:02
#31 3178Stachowiak MarcinMM1PUSZCZYKOWO01:48:5503:39:0304:52:03
#32 3292Dąbrowska BartoszMM1WAŁCZ01:46:4703:33:5804:53:57
#33 3362Szynkowski KarolMM1GDYNIA01:44:4603:38:1804:54:05
#34 3413Sikora IwonaKK1GDYNIA01:46:4203:39:1404:54:39
#35 35107Ornal MirosławMM2WEJHEROWO03:43:4004:55:03
#36 3651Deperas OlekMM1TORUŃ01:43:2303:41:2904:55:36
#37 37202Badziąg DamianMM1LĘBORK42,2 LĘBORK / SMASHING PĄPKINS01:49:5503:45:0604:56:07
#38 38134Damps SylwesterMM2GOWINO01:52:4603:44:4504:56:07
#39 39206Wroblewski AdrianMM1BORKOWO01:52:1803:44:4604:56:12
#40 4097Muszyński KrzysztofMM2KRUSZYN KRAJEŃSKIZ PUSZCZY BYDGOSKIEJ01:49:0303:47:0504:59:02
#41 41181Bruderek TomaszMM2JABŁONNATEAM JABŁONNA03:47:4005:00:55
#42 42144Baran GrzegorzMM1OLSZTYNIEBYŁOJUTRA SQAD01:51:3803:43:4605:02:38
#43 4358Moltzan- Małkowska MagdalenaKK2TORUŃRUN CREW01:53:4903:49:4605:03:55
#44 4457Moltzan ZbigniewMM2TORUŃRUN CREW01:53:4803:51:0205:03:56
#45 45153Sowa PawełMM2GDYNIA01:49:0303:50:5505:05:11
#46 4680Grodzki KrzysztofMM1BANINOS701:53:1803:52:0105:07:00
#47 47122Gładykowski ŁukaszMM1GNIEWSPORTOWA PACZKA01:51:0103:51:3405:07:42
#48 4812Grabias AleksandraKK1GDAŃSK01:56:2103:54:0005:08:13
#49 49228Tanan AdamMM1BORKOWO5102:00:5603:54:4405:08:21
#50 5086Typiński PawełMM1GDYNIA01:43:2303:39:3605:09:05
#51 5172Bartkowiak MichałMM1GDYNIAPYRY01:45:3403:43:3105:09:05
#52 52112Jarska HannaKK2DĘBOGÓRZE01:51:4803:51:3105:11:23
#53 53216Kłodziński KarolMM2TORUŃ03:58:2205:12:17
#54 54165Szalewicz DamianMM2ŁOMIANKIGRUPA BIEGOWA01:52:1503:59:4805:12:25
#55 55177Bruchmann KarolMM1REDA01:50:1103:51:5605:13:06
#56 56176Chrząszcz BartłomiejMM1PRUSZCZ GDAŃSKIBIEGA01:54:2103:57:4705:17:20
#57 57184Redlicki GrzegorzMM2KWIRYNÓWBABICE BIEGAJĄ01:53:5204:00:0805:17:42
#58 58175Maślak RadomiłMM2KWIRYNÓWBABICE BIEGAJĄ01:53:5104:00:0805:17:42
#59 5994Stróżyk MarcinMM2RUMIATEAM01:50:0403:52:2905:18:54
#60 6034Kubera PawełMM1STARGARD01:56:4503:57:0305:20:53
#61 6117Garsztka MateuszMM1BORKOWO01:55:4304:00:0005:21:09
#62 62178Jankowska BarbaraKK2POZNAŃPIXU02:02:2304:01:2405:22:21
#63 6347Bogdanowicz RobertMM2GDANSK01:53:1903:56:5305:22:27
#64 6493Olejnik KrzysztofMM1BYDGOSZCZ01:52:3103:54:5105:22:40
#65 65204Zalewska KamilaKK1PSZCZÓŁKI01:59:0004:02:5005:22:48
#66 6644Kłoda DariuszMM2CZAPURYSTINGER RUNNERS02:03:1204:05:4105:25:04
#67 67127Gering MariuszMM1GDAŃSKDRUŻYNA BIEGOWA02:02:3704:11:0505:29:30
#68 6818Rybacki DawidMM1BOŻEPOLE WIELKIE01:52:4304:03:1105:30:04
#69 6971Żabiełowicz AnnaKK2REDAOTYWATORNIA TEAM01:59:3004:11:0505:30:41
#70 70185Marszałek SebastianMM1GDYNIAADVENTURE TEAM01:49:4204:11:4605:30:44
#71 7195Kowalski-Badziąg RafałMM1GDYNIA04:06:1005:31:01
#72 7246Łyszczarz BłażejMM1BYDGOSZCZ02:00:2504:08:5205:32:22
#73 7322Raszkowski PiotrMM1GDAŃSK02:00:2104:09:4305:32:51
#74 7414Karolak AsiuniaKK1SŁUPSK01:54:4704:06:1705:33:04
#75 75214Abramowski MarekMM1GDYNIAVS EQUATOR02:04:5404:10:5905:33:19
#76 7698Piotrowski MateuszMM1SIERAKOWICEMORSY01:58:0204:12:3705:33:27
#77 77200Dąbrowski MariuszMM2GDAŃSK01:59:2304:12:1205:33:51
#78 7823Stobiński PiotrMM1REDA01:56:2204:04:4405:33:53
#79 79121Karolak ŁukaszMM1GDANSKNETWORK SOUTH TYROL02:04:2104:14:2605:34:03
#80 8027Duda GrzegorzMM1SŁUPSKOGRODZENIA01:40:4503:57:5605:34:07
#81 81196Dyś JarosławMM2SŁUPSKRUNNING TEAM02:03:1004:19:1505:34:28
#82 82147Azarewicz GrzegorzMM2GDAŃSK04:12:0905:34:44
#83 83151Stępniewski MarcinMM2SIEMIANICERUNNING TEAM02:03:1004:08:0205:35:46
#84 84198Piekac KarolMM1SŁUPAK02:03:2604:14:1105:36:03
#85 8528Wisniewski KrzysztofMM2GDAŃSKRUNNERS01:53:1104:02:4705:36:46
#86 8699Leyk DanielMM1LUZINOTEAM02:11:0504:14:4305:37:06
#87 87132Etmański PiotrMM2CHWASZCZYNOBUNGA TEAM02:05:3004:20:5105:38:55
#88 88148Chrystyna BartoszMM1ŁABUŃKI PIERWSZE02:24:3904:33:0805:39:29
#89 8950Miętkiewicz RafałMM2GDAŃSKTRIATHLON TEAM02:20:0604:16:5105:40:06
#90 90142Radliński MarekMM1GDAŃSKPAN DUPĘ02:06:3704:10:5805:40:13
#91 9139Czajka MarcinMM1GDANSK02:07:0304:15:0005:41:37
#92 92226Ogrocka AgnieszkaKK1WARSZAWA02:05:0304:17:2605:41:52
#93 93102Kołakowski MikołajMM2REDARUNNERS02:02:1104:10:3805:42:26
#94 94187Rogocz MaciejMM2GDYNIA02:03:5804:23:1005:43:31
#95 95152Pociejewski WojciechMM1GDAŃSK02:10:2104:20:5605:44:15
#96 96116Lisowski TomaszMM1GDAŃSK02:14:4204:26:3505:45:08
#97 97158Górecki RafałMM2GDAŃSK02:15:0804:28:2305:47:17
#98 98188Grochowska MałgorzataKK2GDAŃSK02:08:1104:20:3705:48:06
#99 99205Zackiewicz PaulinaKK1GDYNIAADVENTURE TEAM02:04:2704:23:0305:48:24
#100 100197Kiryluk PatrycjaKK1GDYNIA02:04:2704:23:0305:48:24

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności