Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXV Bieg im. Elżbiety Garduły

Wyniki - 8 lipca 2018, Korzybie

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1241Stypułkowski PatrykKoluszkiBKS Łódź1995100:35:40
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !227Drwal PiotrUstkausb ustka1973200:35:52
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3263Sokołowski RyszardSłupskLKB im. Braci Petk Lębork1987300:35:59
#4 444Garski DawidBytówŚwiat Płytek u Kryspina1995400:36:30
#5 5163Połeć ArkadiuszSopot1990500:36:50
#6 6220Wirkus ŁukaszSzczecinekTalex-Borzytuchom1988600:38:17
#7 77Borzyszkowski RafałWielki KlinczMaratończyk Wielki Klincz1989700:38:29
#8 8197Szymański SylwesterSzczecinekULKS Barwice1973800:38:46
#9 9196Szremski MarekDębnica KaszubskaPSB Fimal Słupsk1970900:38:59
#10 1085Jefimczyk NorbertDamno19991000:39:48
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11261Nowakowska DominikaLęborkLKB im. Braci Petk Lębork1985100:40:33
#12 12195Szopiński TomaszDarłowoKB Bryza Postomino19831100:41:36
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13150Paprocka EwelinaObliwice1987200:41:41
#14 14215Wilczewski KrzysztofTychowo19851200:42:22
#15 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 15219Wirkus AntoninaSzczecinekMKL Szczecinek1985300:42:58
#16 16111Kurkul PrzemekPałówkoKB Bryza Postomino19951300:43:01
#17 1757Górski MateuszLĘBORKLKB im. Braci Petk Lębork19961400:43:18
#18 18165Prędki GrzegorzDarłowoKB Bryza Postomino19851500:43:28
#19 19141Muszak ŁukaszBYTÓWLKB im. Braci Petk Lębork19911600:43:30
#20 20239Perlik TomaszPrunin19891700:44:02
#21 2195Kędzierski AndrzejSZCZECINEK19801800:44:10
#22 22177Ruszczyński ŁukaszSłupskW ęzeł Teleinformatyczny Słupsk19841900:44:19
#23 23246Jura KrzysztofMiastkoMTS HAMER MIASTKO19712000:44:29
#24 2439Gajlewicz DominikMiastkoMTS HAMER MIASTKO19862100:44:36
#25 25236Rogoża MateuszZielin19912200:44:55
#26 26112Kurkul JanekPałówkoKB Bryza Postomino19992300:45:31
#27 2748Gawlak DamianMasznaSpectrum Team19942400:45:51
#28 28254Skwierawski WiesławChojniceLKB im. Braci Petk Lębork19652500:46:27
#29 29280Sieklucki RobertLęborkKREATIVSPORT19742600:46:34
#30 308Brzózka KlaudiaLĘBORKLKB im. Braci Petk Lębork1991400:46:35
#31 3196Kisielewicz KrzysztofKorzybieKORZYBSKIE REKINY19902700:46:47
#32 3260Graff NorbertSzczenurzeUKS Ekoludek19822800:46:49
#33 33123Łożyński JacekchojniceLKB im. Braci Petk Lębork19702900:46:57
#34 3434Formella SławomirKościerzynaFormex19753000:47:00
#35 35199Szymczak MichałSzczecin19823100:47:02
#36 3643Garski KryspinBytówŚwiat Płytek u Kryspina19763200:47:20
#37 3713Cholewiński ArturSłupskSprint team Słupsk19853300:47:35
#38 38194Szczerbaty PawełSłupsk19853400:47:44
#39 39250Andryskowski ZdzisławLęborkLKB im. Braci Petk Lębork19703500:47:47
#40 40271Yaczusmenka VitaliSzczecin19883600:48:20
#41 41226Wróblewski MateuszKępiceKORZYBSKIE REKINY19943700:48:22
#42 42148Oleszek JerzyGrabnoSzkoła Podoficerska Marynarki Wojennej19713800:48:25
#43 43156Piłczyński ZbigniewSłupsk19633900:48:28
#44 4459Grachel DarekSłupskNaTrasieateam.pl19904000:48:35
#45 4549Gierlach JacekSłupskSTOPA Słupsk19894100:48:36
#46 4614Chudy HenrykSławskoK S Olszewski i synowie Sławsko19554200:48:41
#47 47207Urbański TomaszBiałogardKarlino Biegaj19724300:48:47
#48 48238Czaja AndrzejŁęczyce19644400:49:08
#49 49272Majerowski ZbigniewSłupsk19604500:49:23
#50 5075Jabłoński TomaszSŁAWNOSPOKO MKS Święc Sławno19794600:49:36
#51 51244Sobiesiak RafałLęborkLKB im. Braci Petk Lębork19744700:49:40
#52 52235Zielińska AnnaŁobezTrucht Łobez1972500:49:41
#53 53260Krawiec KrzysztofObjazda19654800:49:54
#54 54252Fabich AdrianSłupsk1998900:49:59
#55 55183Skumiał OskarUstkaUSB Ustka19815000:50:02
#56 566Borecki GrzegorzKobylnicaSP 6 SŁUPSK/ AML19785100:50:12
#57 575Bogumiłow MarcinSłupskNight runners19885200:50:15
#58 58230Żylicz PawełSłupskSTOPA Słupsk / USB Ustka19935300:50:23
#59 59265Antosik GrzegorzŻukowoKB Bryza Postomino19775400:50:23
#60 6090Kańduła MariuszNowy Tomyśl19755500:50:42
#61 61189Struś ArturWrześnicaKB Bryza Postomino19645600:51:04
#62 62117Lemańska KatarzynaUstkaUSB Ustka1990600:51:06
#63 63275Fraszczyk PrzemysławSiemianiceSiemianice19795700:51:14
#64 64179Salamonik PiotrSłupsk19665800:51:17
#65 6546Gaweł ZbigniewSłupskLKB im. Braci Petk Lębork19565900:51:40
#66 66213Wielgat ŁukaszPieńkowoKB Bryza Postomino19866000:51:45
#67 67166Protasewicz AndrzejSławnoSławno19776100:51:59
#68 68142Naczk LeonardLĘBORKLKB im. Braci Petk Lębork19756200:52:20
#69 69131Micerski TomaszKoszalinTKKF Koszalin19766300:52:35
#70 70278Turnyn TomaszSłwnoDziennik Sławieński19776400:52:45
#71 71100Konkel AgnieszkaKoszalin1984700:52:47
#72 72269Gołąbowicz DamianLęborkLKB im. Braci Petk Lębork19936500:52:59
#73 73160Piotrowski MirosławSłupskSTOPA Słupsk19646600:52:59
#74 7436Gajek ArturKĘPICEKORZYBSKIE REKINY19766700:53:01
#75 7530Dwulit DariuszMiastkoMTS HAMER MIASTKO19706800:53:07
#76 76175Rudnik JerzyChojniceFlorian Chojnice19526900:53:20
#77 77218Wilusz KrzysztofSłupskSTOPA Słupsk19817000:53:26
#78 78169Puścian KrzysztofManowoSzkoła Podstawowa w Manowie19747100:53:48
#79 7962Grebienik AndrzejSłupskW.P.K SŁOŃ TEAM19747200:53:58
#80 80176Rusin LeszekLĘBORKLKB im. Braci Petk Lębork19837300:54:15
#81 81115Kwaśniak ZdzisławSłupskSTOPA Słupsk19607400:54:24
#82 82211Weland WaldemarKończewo19947500:54:30
#83 83127Malinowski AdamPomiłowoMKS Święc Sławno19577600:54:30
#84 8463Gregorczyk Piotrsłupsk19777700:54:35
#85 85102Kordylas MichałSłupsk19867800:54:36
#86 86157Piłczyński PawełWidzino19897900:54:38
#87 8723Dawidowska EwaSłupskAML Słupsk1998800:54:39
#88 88184Smoliński KrzysztofGłobinoSmoliński TEAM19788000:54:40
#89 8987Jopek GrzegorzWrzącaOchotnicza Straż Pożarna we Wrzącej19908100:54:42
#90 9092Kasperski DariuszBydlino19718200:54:51
#91 91190Strzelecka IwonaKorzybieKORZYBSKIE REKINY1985900:54:56
#92 9216Ciesielski DawidPostominoKB Bryza Postomino19938300:55:03
#93 93242Majkowski JakubKorzybie19988400:55:04
#94 94274Łysakowski AndrzejCewice"LEŚNIK" Cewice19788500:55:06
#95 95108Kulczyk KatarzynaSŁAWSKOKB Bryza Postomino19821000:55:06
#96 96101Kordecki RobertWielki KlinczMaratończyk Wielki Klincz19938600:55:15
#97 9712Butowicz AdamSzczecinek19618700:55:16
#98 98106Kubarko RobertSłupskStolko19688800:55:25
#99 99147Olechnowicz ZbigniewSlupskKB TUPOT USTKA19488900:55:48
#100 10038Gajewski AndrzejDamnicaSTOPA Słupsk19779000:55:57

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności