Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Chomika

Wyniki - 19 lipca 2018, Warszawa

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
P1
P2
P3
P4
P5
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Paweł Czyżkowski30MKB DREPTAK1-00:04:3500:10:3100:16:1800:22:1400:28:1900:34:03
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Kamil Szymaniak103TEAM RUN PEŁCH2-00:04:3500:10:3000:16:2100:22:3500:28:2100:34:28
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Lipiec Tomasz193LIPIEC RUNNING TEAM3-00:04:4700:11:0000:17:1500:23:3900:30:0200:36:26
#4 4Marcin Wysocki26WARSZAWIAKY4-00:04:4700:11:0200:17:2600:23:5100:30:2400:37:01
#5 5Sebastian Zasępa74TEAM ZABIEGANEDNI5-00:04:5200:11:2500:18:0500:24:5500:31:4800:38:38
#6 6Tomasz Roszkowski169JA0306 BIEGA. KU REALIZACJI CELÓW6-00:05:1300:11:5200:18:3500:25:2500:32:3100:39:07
#7 7Michał Sarniak46TEAM BIAŁOBRZEGI7-00:05:0300:11:5200:18:4800:25:4400:32:5100:39:19
#8 8Patryk Gac2478-00:05:1000:11:5200:18:4800:25:4200:32:4700:39:22
#9 9Kamil Madejek165VEGE RUNNERS9-00:05:1300:11:5700:18:4800:25:4200:32:3900:39:27
#10 10Łukasz Gregorczyk207VEGE RUNNERS10-00:04:5400:11:1800:17:5600:25:4200:32:5000:39:59
#11 11Thomas Horne23611-00:05:1300:11:5500:18:4800:25:4200:32:5100:39:59
#12 12Jarosław Chrobałowski23312-00:05:3000:12:1700:19:1400:26:2100:33:2700:40:27
#13 13Michał Wojciechowski23013-00:05:2700:12:2100:19:2200:26:2900:33:3800:40:40
#14 14Igor Glapiński17514-00:05:0000:11:5100:19:0700:26:3300:34:0600:41:06
#15 15Jakub Kościk89KRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA15-00:05:4300:12:4500:19:5400:27:0800:34:2100:41:11
#16 16Marcin Bukała127VEGE RUNNERS16-00:05:3000:12:3000:19:4100:26:5200:34:1300:41:28
#17 17Łukasz Kanciała87MILANOWSCY MIŁOŚNICY LEKKOATLETYKI17-00:05:2200:12:1700:19:2200:26:3700:34:0400:41:38
#18 18Hubert Jaworski20318-00:05:3000:12:3100:19:4500:27:0000:34:2400:41:47
#19 19Gaweł Boguta23219-00:05:4500:12:5400:20:1500:27:3300:35:0300:42:02
#20 20Darek Knychas93PZU SPORT TEAM20-00:05:4900:13:0700:20:2500:27:4300:35:0200:42:10
#21 21Mateusz Księżopolski101BIEGLI REWIDENCI21-00:05:4100:13:0300:20:3100:27:5400:35:2500:42:33
#22 22Rafał Belkiewicz66KABATY ULTRA22-00:05:2800:12:4300:20:1000:27:4200:35:3300:43:16
#23 23Juliusz Borawski222VEGE RUNNERS23-00:05:2400:12:2600:20:0400:27:5600:36:0200:43:54
#24 24Adam Pluszka160VEGE RUNNERS24-00:05:3700:12:5500:20:3300:28:3200:36:3600:44:21
#25 25Tadeusz Głupczyk179GRUPA BIEGOWA PARKRUN WRASZAWA25-00:05:4700:13:1600:20:5100:28:3800:36:3300:44:30
#26 26Andrzej Owsinski100ACCENTURE26-00:06:0000:13:5400:22:0000:29:5600:37:5300:45:07
#27 27Radosław Maślak2927-00:06:1300:14:0500:21:5600:29:5500:37:5300:45:15
#28 28Dariusz Dębski23728-00:06:0100:13:4100:21:3000:29:2700:37:3200:45:28
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !29Zuzanna Bieńczak206ASICSFRONTRUNNERPOLAND-100:06:1600:14:1000:21:5800:29:5500:37:5400:45:34
#30 30Piotr Wójcik20829-00:06:1700:14:1100:22:0500:30:0400:38:0100:45:43
#31 31Sławomir Kurzawa2T-MOBILE SPORT TEAM30-00:06:0700:14:1400:22:1800:30:1500:38:1400:45:49
#32 32Pawel Terczynski77ORANGE POLSKA31-00:06:0800:14:1300:22:1800:30:1500:38:2300:46:08
#33 33Jakub Domecki181VEGE RUNNERS32-00:06:0800:13:5400:21:5100:29:5500:38:0800:46:12
#34 34Michał Pękała21133-00:05:5000:13:3900:21:4600:30:0600:38:1700:46:18
#35 35Łukasz Marczak21834-00:06:2400:14:0700:22:0000:29:5000:38:1600:46:20
#36 36Marcin Ostrowski197PZU SPORT TEAM35-00:06:1500:14:0700:22:0300:30:0300:38:1800:46:23
#37 37Marek Mazur170KS KANALEK36-00:06:0300:14:0800:22:1300:30:1400:38:4500:46:30
#38 38Damian Sucholewski231KONDYCJA37-00:05:3100:13:1000:21:1400:29:4000:38:1400:46:41
#39 39Krzysztof Ochnik11438-00:06:3300:14:2700:22:3100:30:4100:38:5200:46:48
#40 40Krzysztof Baryła171TEAM ZABIEGANEDNI39-00:07:1700:15:1500:23:0700:31:0600:39:0200:46:55
#41 41Sebastian Myszkowski105TEAM ZABIEGANEDNI40-00:06:1100:14:1300:22:1800:30:2900:39:1900:47:07
#42 42Tomasz Lipiński24241-00:06:1700:14:1000:22:1400:30:3500:39:1200:47:16
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !43Eliza Florczuk178ŻÓRAWSKI TEAM-200:06:1600:14:1200:22:1700:30:2900:38:5800:47:19
#44 44Tomasz Balewski183TEAM ZABIEGANEDNI42-00:07:3000:15:1800:23:2100:31:3400:39:4200:47:24
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 45Olga Miszkiewicz-Górecka201VEGE RUNNERS-300:06:2700:14:2500:22:3700:30:4900:39:1200:47:35
#46 46Dariusz Wróbel186TEAM ZABIEGANEDNI43-00:06:1500:14:1800:22:3600:31:0600:39:4700:47:57
#47 47Michał Wodziński1944-00:06:2000:14:2500:22:3800:31:0300:39:1200:48:14
#48 48Agnieszka Fijołek-Warszewska59KUŹNIA TRIATHLONU-400:07:0000:15:2100:23:3700:32:0000:40:1800:48:19
#49 49Piotr Czerwonka9745-00:07:0700:15:1600:23:3100:31:4800:40:1200:48:27
#50 50Maciej Jambor144BEMO SKŁAD46-00:06:3100:14:4900:23:1500:31:4700:40:2500:48:45
#51 51Ireneusz Charlej8WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE47-00:06:3200:14:4700:23:1300:31:4400:40:2200:48:47
#52 52Bogusława Majer123VEGE RUNNERS-500:06:3700:15:0100:23:2200:31:5200:40:2800:48:55
#53 53Andrzej Lamenta168TRENER24H.COM.PL48-00:06:1500:14:2500:23:0000:31:4700:40:2300:49:02
#54 54Oktawia Kupaj122VEGE RUNNERS-600:06:3700:15:0100:23:3800:32:2600:41:1500:49:35
#55 55Tomasz Skrzypkowski1449-00:07:1300:15:4000:24:0800:33:0200:41:3600:49:36
#56 56Marcin Żurawski182ADIDAS RUNNERS WARSAW50-00:06:5000:15:1500:23:5100:32:3800:41:3100:49:40
#57 57Andrzej Bielski18710 WPSAM51-00:06:3200:14:5500:23:2900:32:2500:41:1000:49:41
#58 58Magdalena Sulima189SCHRONISKO NA PALUCHU-700:06:3800:15:0300:23:4500:32:4000:41:2500:49:43
#59 59Katarzyna Kubat244-800:06:4500:15:1800:23:5200:32:3200:41:2800:50:06
#60 60Adam Kubiak157BIEGAM BO KRZYCZY52-00:07:2500:15:5700:24:3000:33:0600:41:4900:50:11
#61 61Adrian Mielnik753-00:05:2100:13:3500:22:2400:31:4000:41:0800:50:16
#62 62Marcin Maksymowicz50TEAM ZABIEGANEDNI54-00:08:1500:18:2200:26:0300:34:4600:42:4600:50:34
#63 63Wojtek Pąprowicz16755-00:06:5100:15:1600:23:5100:32:4400:41:5700:50:40
#64 64Robert Kowalczyk12956-00:06:3900:15:0800:23:5300:32:5300:41:5600:50:48
#65 65Rafał Bieliński70POWĄZKI57-00:06:5100:15:3100:24:2400:33:3000:42:3700:50:53
#66 66Maria Murzyn18-900:06:5000:15:2900:24:1600:33:0900:42:0800:50:55
#67 67Paweł Domżałowicz23558-00:06:5400:15:2900:24:1900:33:3100:42:3800:50:56
#68 68Damian Mikulski40TEAM ZABIEGANEDNI59-00:06:4000:15:1000:23:4400:32:3500:41:5400:50:58
#69 69Beata Michalak125TEAM ZABIEGANEDNI-1000:07:1900:15:5000:24:3200:33:2500:42:2600:50:59
#70 70Krzysztof Maksymik60TEAM ZABIEGANEDNI / ADIDAS RUNNERS WARSAW--00:07:4500:17:2000:24:4000:33:2900:42:1000:50:59
#71 71Marcin Olchowik5361-00:07:0600:15:5000:24:3400:33:2500:42:2700:51:00
#72 72Wojciech Skowroński11662-00:07:2400:15:5700:24:3500:33:2700:51:0200:51:02
#73 73Sebastian Dziewulski58SPARTAN SGX WARSAW63-00:06:3800:14:4500:23:1600:32:2600:42:0600:51:07
#74 74Filip Krysiak25064-00:06:5800:15:3300:24:2200:33:3000:42:3700:51:11
#75 75Kamil Bukowski35ORANGE POLSKA65-00:07:1800:15:5400:24:4700:33:4800:42:4300:51:12
#76 76Marcin Sokulski213KASZANKI66-00:06:4100:15:0900:23:4300:32:4800:42:1400:51:16
#77 77Anna Posłuszna219XRUNNERS-1100:06:4300:15:0900:23:5300:33:0800:42:3300:51:24
#78 78Paweł Grządziel15267-00:06:4000:15:0900:24:0000:33:1000:42:3200:51:29
#79 79Przemysław Krajewski15LECZO TEAM68-00:07:0900:16:0100:24:5900:33:5900:43:0500:52:09
#80 80Dariusz Poteralski1769-00:08:1800:18:4800:28:0500:35:5400:44:0000:52:15
#81 81Arkadiusz Gawlik19670-00:06:5000:15:1200:24:0200:33:2400:43:0300:52:24
#82 82Roma Nawrocka134-1200:07:0700:16:0200:24:5400:34:0200:43:1400:52:35
#83 83Andrzej Suwald19071-00:07:2000:16:0000:25:1300:34:2500:43:4300:52:44
#84 84Oskar Bąk156DRUŻYNA SZPIKU / BBKTS72-00:07:1900:16:1000:25:1900:34:3100:43:5700:52:53
#85 85Rafał Pawlak13073-00:06:5300:15:3700:24:4300:34:2000:43:5800:53:09
#86 86Klaudia Drosio239-1300:07:1100:16:2000:25:5700:35:2700:44:3900:53:17
#87 87Anna Lenard-Myszkowska245-1400:07:2100:16:0200:25:0700:34:3000:43:5400:53:22
#88 88Basia Niemczak108TEAM ZABIEGANEDNI-1500:07:2100:16:0500:25:2300:34:4600:44:2300:53:23
#89 89Krystyna Rzymowska180-1600:07:3300:16:4900:26:0200:35:1900:44:3100:53:25
#90 90Monika Turczyńska11LECZO TEAM-1700:07:0900:16:0200:25:0500:34:2600:43:5900:53:30
#91 91Adam Krasnodębski2374-00:07:0100:16:1800:25:5500:35:2700:44:4000:53:42
#92 92Renata Kim98ALPAKA-1800:07:0500:16:0300:25:2400:35:0200:44:4200:53:45
#93 93Arron Trevor166PARKRUN WARSZAWA-URSYNÓW75-00:07:0500:16:0300:25:2500:35:0100:44:4100:53:46
#94 94Marcelina Kopka192BBKTS-1900:07:4400:16:5900:26:1600:35:3400:44:5200:53:53
#95 95Elżbieta Płuciś64-2000:07:4500:16:4600:26:0200:35:2900:45:0100:53:57
#96 96Klaudia Wojciechowska71TEAM ZABIEGANEDNI-2100:07:4300:17:2000:26:3600:36:0800:45:3600:54:19
#97 97Andrzej Hulanicki4GOGGLE PAE76-00:07:3300:16:4500:26:0300:35:2300:44:5400:54:22
#98 98Dawid Waśniewski3877-00:06:5900:16:0700:25:2500:34:5900:44:3900:54:25
#99 99Gołaszewski Marcin4178-00:07:4700:17:0500:26:1900:35:4900:45:2100:54:36
#100 100Alicja Ejsmont224VEGE RUNNERS-2200:07:4900:16:4900:26:0400:35:3600:45:1400:54:41

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności