Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tatranska Selma Vertical

Wyniki - 27 lipca 2018, Stary Smokovec

Cityzen_ General
Msc
Kat
Nr
Rok
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1M172Jozef Hlavco1985Salomon/SuuntoSVK01:02:3300:00:00
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2M179Andrej Paulen1994FatrateamSVK01:04:3600:02:03
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3M161Marcin Rzeszotko1990Buff Team PolandPOL01:05:4300:03:10
#4 4M28Jakub Šiarnik1994SK Žiarska dolina/ScarpaSVK01:06:5300:04:20
#5 5M184Miroslav Hraško1990ZolnáSVK01:07:3600:05:03
#6 6M23Tomas Macecek1991BUFF / SalomonCZE01:08:0800:05:35
#7 7M187Michal Lami1986All4Run KošiceSVK01:08:4600:06:13
#8 8M181Jakub Stejskal1995Skialp Dolní MoravaCZE01:08:5000:06:17
#9 9M40101Piotr Biernawski1977ATTIQ Fake RunnersPOL01:09:1900:06:46
#10 10M40133Piotr Kon1978Alpin Sport TeamPOL01:09:5100:07:18
#11 11M4033Csaba Nemeth1968mountainhippyHUN01:10:1300:07:40
#12 12M4043Ján Ďurmek1978Valaská BelaSVK01:10:4600:08:13
#13 13M24Richard Zvolanek1983ARChMAXsk/JULBOskSVK01:11:3600:09:03
#14 14M207Daniel Kraviansky1994pro-body triatlon teamSVK01:12:2400:09:51
#15 15M122Patrik Milata1988Elite Team OCRA SVKSVK01:12:3500:10:02
#16 16M196Peter Ceniga1990Elite Team OCRA SVKSVK01:13:5300:11:20
#17 17M68Jozef Mitala1989PartizánskeSVK01:14:0100:11:28
#18 18M159Matus Antolik1990PopradSVK01:14:1000:11:37
#19 19M152David Foller1999Wild RunnersCZE01:14:1800:11:45
#20 20M40158Peter Dodok1974Slovalco ZHSVK01:15:3300:13:00
#21 21M82Michal Kováč1991Run for FunSVK01:16:1400:13:41
#22 22M137Martin Senčák1990ProSport Team KošiceSVK01:16:4200:14:09
#23 23M40200Gabor Berta1977mountainhippyHUN01:17:1600:14:43
#24 24M153Radovan Petkov1991Kompava.skSVK01:17:1800:14:45
#25 25M40134Zdeno Longauer1972Krížna krížom krážomSVK01:17:1900:14:46
#26 26M124Martin Bálint1986BehamSrdcom.skSVK01:17:4800:15:15
#27 27M108Martin Šmehýl1990Lietavská SvinnáSVK01:18:0700:15:34
#28 28M73Vítězslav Šolc1991Redpoint teamCZE01:18:1500:15:42
#29 29M189Maroš Rajčan1989TJ Lovčica - TrubínSVK01:18:1900:15:46
#30 30M149Roland Hric1998SCARPASVK01:18:2900:15:56
#31 31M164Vojtěch Řepa1995BohumínCZE01:18:3400:16:01
#32 32M95Zbynek Matas1982NetuniceCZE01:19:1800:16:45
#33 33M174Marcel Hanecak1981PodolinecSVK01:19:2100:16:48
#34 34M40110Daniel Kvasnička1978HKNMPSMCZE01:19:2500:16:52
#35 35M25Dávid Greguška1999IstebnéSVK01:19:2900:16:56
#36 36M40166Jan Sustr1978HzsSVK01:19:3200:16:59
#37 37M209Martin Kovaľ1985vitalcity.skSVK01:19:4400:17:11
#38 38Ž113Miroslawa Witowska1991Salco Garmin TeamPOL01:19:4700:17:14
#39 39M94Marek Vidlička1981ŠK Atléti BSSVK01:20:3900:18:06
#40 40M40150Michal Ryša1976VTSVK01:21:1700:18:44
#41 41M169Filip Tomeš1982Rock Point SalewaCZE01:21:5500:19:22
#42 42M195Matyáš Dvorský1997Kasper - Swix teamCZE01:22:0100:19:28
#43 43M141Marcel Broj2000BROJ TEAM ŹLINICEPOL01:22:0800:19:35
#44 44M4017Jaromír Wojtyla1970VZS OstravaCZE01:22:2300:19:50
#45 45M6David Flaša1989Vegan runnerCZE01:22:3800:20:05
#46 46M136Robert Jaworek1993BohumínCZE01:22:4500:20:12
#47 47M80Bartosz Lowczak1979Stay InsanePOL01:23:0800:20:35
#48 48Ž99Kateřina Matrasová1983Czech skyrunning teamCZE01:23:1800:20:45
#49 49M44Libor Hrdina1979DěhylovCZE01:23:5700:21:24
#50 50M203Tomáš Lukeš1990Přátelé zeleného údolíCZE01:24:1400:21:41
#51 51M154Matúš Jurečka1991Závažná PorubaSVK01:24:2900:21:56
#52 52M92Tomáš Wrona1985Alpsport - Ježek na kopciCZE01:24:3100:21:58
#53 53M190Pawel Kuzniar1984KrosnoPOL01:24:4100:22:08
#54 54M145Bartlomiej Pojnar1982WICHRY BESKIDU T.R.POL01:24:4300:22:10
#55 55Ž188Katarina Lamiova1983All4Run KošiceSVK01:25:0000:22:27
#56 56M4071Milan Styk1964horoklub umb BBSVK01:25:2400:22:51
#57 57M167Ondrej Izák1989BratislavaSVK01:25:3100:22:58
#58 58M12Tomáš Kišvince1987PacemakerSVK01:25:3200:22:59
#59 59M4056Vladimír Buchal1963MS AK Žiar nad HronomSVK01:25:4200:23:09
#60 60Ž142Denisa Krejčiříková1988VZS OstravaCZE01:25:5200:23:19
#61 61Ž19Ivona Krejčiříková1988VZS OstravaCZE01:25:5300:23:20
#62 62M402Milan Furár1970BK Duslo ŠaľaSVK01:25:5600:23:23
#63 63M64Ján Filka1989CF/LMSVK01:25:5700:23:24
#64 64M208Martin Chudík1988Zamkovskeho chataSVK01:26:1800:23:45
#65 65M40128Jaromir Stanko1969bez príslušnostiSVK01:26:3100:23:58
#66 66M4098Martin Bukovinsky1975Extreme Sportteam VTSVK01:26:3700:24:04
#67 67M206Ján Gonda1985Bratislava AhasverSVK01:26:5200:24:19
#68 68M177Martin Ryzi1992Beskydšti nomádiCZE01:27:2500:24:52
#69 69M120Ivan Buckulčík1994ZákamennéSVK01:27:3600:25:03
#70 70M69Matěj Řemínek1986AC ChoceňCZE01:27:4800:25:15
#71 71M403David Sejkora1978X-Trail OrlováCZE01:27:5700:25:24
#72 72M4070Filip Kristl1978new-wave multisportSVK01:28:0700:25:34
#73 73M176Tomáš Matava1979chata PleasnivecSVK01:28:0900:25:36
#74 74Ž107Michaela Kucharíková1992AC Kriváň LMSVK01:28:5500:26:22
#75 75M157Tomáš Krejzlík1990Wolfpack Mountain SportsCZE01:28:5600:26:23
#76 76M109Michal Jurčo1989ŠL TANAPSVK01:28:5900:26:26
#77 77M183Jakub Slavík1986StrečnoSVK01:29:2300:26:50
#78 78M114Vladimír Čvartinský1990VišňovéSVK01:29:5000:27:17
#79 79M40197Dalibor Dvorštiak1970AdamSportSVK01:29:5800:27:25
#80 80M32Tomáš Petr1988ŽebrákCZE01:30:2000:27:47
#81 81M61Filip Benďák1991OCR NitraSVK01:30:2400:27:51
#82 82M104Daniel Majirský1998HniezdneSVK01:30:2600:27:53
#83 83M60Lukáš Abrhan1991Nové ZámkySVK01:30:2700:27:54
#84 84M40115Pavel Frank1968TJ-Granitol Mor. BerounCZE01:30:4800:28:15
#85 85M40102Marek Belianský19765FSVK01:31:2500:28:52
#86 86M63Robert Budaj1989CF/LMSVK01:31:2600:28:53
#87 87M34Pavel Brynda1982OstravaCZE01:31:2800:28:55
#88 88M4065Dušan Tokarčík1972MŠK KežmarokSVK01:31:3600:29:03
#89 89M91Peter Kuchťák1983ZákamennéSVK01:31:5500:29:22
#90 90M210Tomáš Černý1990BK České spořitelnyCZE01:32:0000:29:27
#91 91M4066Peter Števček1974filiceSVK01:32:0600:29:33
#92 92M4054Marek Koperdák1977Spišská Nová VesSVK01:32:0900:29:36
#93 93M45Jozef Pástor1987Elite Sport Centre KošiceSVK01:32:2500:29:52
#94 94M194Matej Pošefko1999PrešovSVK01:32:3300:30:00
#95 95Ž185Zuzana Gejdošová1994ŠKP BratislavaSVK01:33:0000:30:27
#96 96M90Roman Rus1990Svetielko NádejeSVK01:33:0500:30:32
#97 97M4053Marek Kačmarčík1977SvitSVK01:33:2800:30:55
#98 98M40180Dušan Olajoš1975KPNP RybíCZE01:33:3300:31:00
#99 99M67Jaroslav Kouřil1980neběžecký kroužekCZE01:33:4900:31:16
#100 100M49Jakub Herstek1992BardejovSVK01:33:5100:31:18

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności