Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Formoza Challenge Ustka

Wyniki - 29 lipca 2018, Ustka

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1311Artur PeloSłupskPOL7 Brygada Obrony Wybrzeża1978M11-09:11:0810:22:5101:11:43
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2240Sylwester RychertŻukowoPOL1993M22-09:14:3510:31:5501:17:20
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3138Szymon GleinertŻukowoPOL1989M33-09:14:3410:32:1701:17:43
#4 4194Sebastian PliszczakStargard SzczecińskiPOL1993M44-09:25:2410:43:5601:18:32
#5 5164Maciej CzerwińskiSłupskPOLBaltic Seals1991M55-09:11:0810:30:1601:19:08
#6 6325Paweł SzczepaniakPoznańPOLMud Goats1989M66-09:48:4411:09:4301:20:59
#7 7222Adrian SzczurkoMrzezinoPOL1998M77-09:11:0810:35:1501:24:07
#8 8149Kamil ŚlizewskiStarogard GdańskiPOL1993M88-09:22:2110:48:4801:26:27
#9 9151Mateusz SzparaTczewPOL1996M88-09:22:2110:48:4801:26:27
#10 10150Daniel KurekElblągPOL1993M1010-09:22:2010:48:4801:26:28
#11 11161Zygmunt MachtylSłupskPOL1974M1111-09:18:2510:47:1301:28:48
#12 12180Kamil FilipczakSzczytnoPOL1977M1212-09:22:2310:52:4401:30:21
#13 13209Dominik HołdaGdyniaPOL1993M1313-09:14:3410:46:0701:31:33
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14139Justyna ŁawniczakZakrzewoPOLRage Run1982K1-109:11:0810:44:3301:33:25
#15 15190Krzysztof NowackiObornikiPOL1978M1414-09:18:2610:52:0601:33:40
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16166Anna RaczyńskaSłupskPOLBaltic Seals1980K2-209:11:0810:44:5501:33:47
#17 17244Adam KarczewskiChmielnoPOL1988M1515-09:37:0011:11:4201:34:42
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 18141Małgorzata RatajczakZielona GóraPOL1985K3-309:11:0810:48:0401:36:56
#19 19239Ewelina MichnowiczGubinPOLHusaria Race Team1992K4-409:14:3410:52:1201:37:38
#20 20156Damian KapczyńskiMaszewo LęborskiePOLBEST BEASTS1986M1616-09:14:3510:52:2401:37:49
#21 21143Mariusz BińczykJarosławiecPOL1990M1717-09:11:0810:49:1301:38:05
#22 22140Łukasz ŁawniczakZakrzewoPOLRage Run1982M1818-09:11:0810:49:2101:38:13
#23 23144Dawid StrengStarogard GdańskiPOL1981M1919-09:48:4411:27:5901:39:15
#24 24142Weronika Wójcik-WickaStarogard GdańskiPOL1981K5-509:48:4411:28:0401:39:20
#25 25233Łukasz KozłowskiLęborkPOLAgoga Gym1985M2020-09:22:2111:01:4801:39:27
#26 26328Maciej SokołowskiKoszalinPOLNMC-PE1979M2121-09:50:5711:31:1501:40:18
#27 27220Dawid KułakowskiKoszalinPOLNMC-PE1976M2222-09:50:5711:31:1501:40:18
#28 28221Tomasz MicerskiKoszalinPOLNMC-PE1976M2323-09:50:5711:31:1601:40:19
#29 29219Wojciech PuzyrewskiKoszalinPOLNMC-PE1977M2424-09:50:5611:31:1701:40:21
#30 30283Kajetan KuberaUstkaPOLBaltic Seals1994M2525-09:11:0910:53:0601:41:57
#31 31230Michał TórzUstkaPOL1986M2626-09:38:5911:21:0001:42:01
#32 32304Tomasz SobolewskiStrzelinoPOL1979M2727-09:25:2511:07:3601:42:11
#33 33203Anna SzczubkowskaRymańPOL1978K6-609:14:3710:57:0201:42:25
#34 34317Albert KaczorGdańskPOL1990M2828-09:37:0111:20:0401:43:03
#35 35129Michał RakowskiModłaPOL1996M2929-09:11:0910:54:1301:43:04
#36 36297Michał ZojkoSłupskPOL1987M3030-09:25:2511:08:3401:43:09
#37 37130Szymon PluraBogdanowoPOL1990M3131-10:01:0611:45:0201:43:56
#38 38314Bartosz StaniukSłupskPOL1985M3232-09:22:2111:06:4101:44:20
#39 39184Daniel ZiomekSłupskPOL1978M3333-09:22:2011:08:1501:45:55
#40 40242Maciej NarkunSlupskPOL1979M3434-09:37:0311:23:0401:46:01
#41 41189Michał TeskaGdyniaPOL1984M3535-09:22:2211:08:3501:46:13
#42 42201Bartosz RatajczakPoznańPOLUltramarines1990M3636-09:18:2511:05:1901:46:54
#43 43202Alan WoźnyPoznańPOLUltramarines1990M3737-09:18:2511:05:1901:46:54
#44 44163Bartłomiej DurPoznańPOL1992M3838-09:18:2511:05:2201:46:57
#45 45183Adrian SkwierawskiTrzebielinoPOL1981M3939-09:22:2111:09:2801:47:07
#46 46231Tomasz MichnowiczGubinPOL1990M4040-09:14:3411:02:1701:47:43
#47 47122Jarek DubisGorzów WielkopolskiPOL1966M4141-09:11:0910:59:0701:47:58
#48 48232Artur TomczakBogdanowoPOL1984M4242-09:25:2411:14:0901:48:45
#49 49248Krzysztof RomanBolszewoPOL1977M4343-09:37:0111:25:5401:48:53
#50 50193Paweł NarodzonekSiemianicePOL1992M4444-09:25:2611:14:4801:49:22
#51 51235Dariusz CzerwionkaWickoPOLAgoga Gym1979M4545-09:22:2311:12:5201:50:29
#52 52238Grażyna WitkaGarczegorzePOLAgoga Gym1967K7-709:22:2311:12:5401:50:31
#53 53214Rafał ZielińskiBrzegPOL1991M4646-09:30:2211:21:0201:50:40
#54 54154Hubert DabrowskiPudliszkiPOL1985M4747-09:22:2211:13:0801:50:46
#55 55181Artur ZalewskiPoznańPOL1986M4848-09:11:0911:02:3101:51:22
#56 56324Paulina WojciechowskaKoninPOLMud Goats1995K8-809:48:4311:41:3801:52:55
#57 57179Ireneusz MatysekWałczPOLsamotny wilk1958M4949-09:18:2611:12:3601:54:10
#58 58173Tomasz NowakLubońPOLUltramarines1976M5050-09:18:2711:13:2001:54:53
#59 59174Mateusz SzyjkowskiLubońPOLUltramarines1989M5151-09:18:2611:13:2001:54:54
#60 60175Jacek WardziakLubońPOLUltramarines1977M5252-09:18:2611:13:2101:54:55
#61 61191Sławomir OlszakPoznańPOL1980M5353-09:25:2511:20:5801:55:33
#62 62236Piotr WitkaGarczegorzePOLAgoga Gym1965M5454-09:22:2211:17:5501:55:33
#63 63237Piotr StefaniakLęborkPOLAgoga Gym1962M5555-09:22:2211:18:2501:56:03
#64 64227Piotr GórskiOtwockPOL1977M5656-09:11:0911:07:5501:56:46
#65 65229Tomasz MoskalSzczecinPOL1985M5757-09:11:0911:08:0701:56:58
#66 66196Monika JackowskaBedzinPOL1976K9-909:14:3611:11:3701:57:01
#67 67326Rafał SzadkowskiKoninPOLMud Goats1978M5858-09:48:4411:46:0201:57:18
#68 68215Karolina ŁuszczewskaNowy Dwór MazowieckiPOLDelfiny i Rekiny1992K10-1010:01:0611:58:4101:57:35
#69 69216Michał StańkoIstebnaPOL1985M5959-10:01:0611:58:4101:57:35
#70 70178Krzysztof WentowskiPoznańPOL1983M6060-09:22:2311:20:1201:57:49
#71 71126Malwina MikołajczykKołobrzegPOL1987K11-1109:11:0911:10:2601:59:17
#72 72310Jakub DymeckiRadziejowicePOL2000M6161-09:37:0111:36:3701:59:36
#73 7331Mateusz BrodowskiUstkaPOLBEST BEASTS1991M6262-09:48:4511:49:4102:00:56
#74 74117Łukasz WięckowskiBogdaniecPOL1983M6363-09:39:0011:40:2202:01:22
#75 75118Katarzyna StaszewskaGorzów Wlkp.POL1977K12-1209:38:5911:40:2302:01:24
#76 76245Anna BielewiczSłupskPOLCKB Słupsk1977K13-1309:37:0111:39:5602:02:55
#77 77246Adam AdryanSłupskPOLCKB Słupsk1975M6464-09:37:0111:39:5602:02:55
#78 78247Mateusz GórnyLubońPOL1984M6565-09:37:0211:40:2202:03:20
#79 79147Sylwia PerekStrykówPOL1991K14-1409:37:0111:40:2202:03:21
#80 80228Mariusz JabłonkaMysłowicePOLDZIADY OCR1974M6666-09:37:0211:41:1202:04:10
#81 81225Radosław JabłonkaWyszkówPOLDZIADY OCR1977M6767-09:37:0211:41:1302:04:11
#82 82210Michał ZiemeckiTuszynPOL1999M6868-10:25:1512:30:0702:04:52
#83 83167Mateusz BurskiŁódźPOL1999M6969-10:25:1412:30:0702:04:53
#84 84152Sylwester FrątczakSzadekPOL1986M7070-09:14:3711:20:1202:05:35
#85 85148Wojciech StaszakDarłowoPOL1992M7171-09:14:3711:20:1302:05:36
#86 86158Żaneta DawidowiczSłupskPOL1977K15-1509:14:3511:20:3502:06:00
#87 87155Anna CzerwińskaSłupskPOL1978K16-1609:14:3511:20:3502:06:00
#88 88316Lukasz DawidowiczSłupskPOL1981M7272-09:14:3511:20:3502:06:00
#89 89162Krzysztof ChojnackiRakowiecPOL1986M7373-09:18:2611:25:4602:07:20
#90 90121Sylwester PlucińskiGdyniaPOL1972M7474-09:11:0811:18:3602:07:28
#91 91185Barbara BanaszewskaGdanskPOL1985K17-1709:25:2411:33:3802:08:14
#92 92186Agnieszka ObuchowskaGdańskPOL1984K18-1809:25:2411:33:3902:08:15
#93 93168Bartosz NochlaNowy TargPOL1982M7575-09:18:2511:26:4102:08:16
#94 94212Kacper HoffmannBydgoszczPOL1998M7676-09:30:2211:42:4602:12:24
#95 95195Magdalena DorobiszSosnowiecPOLSPORT Poziom 4501981K19-1909:14:3611:28:0002:13:24
#96 96208Natalia RafałkoWrocławPOLWild Donuts1989K20-2009:30:2211:45:4602:15:24
#97 97243Krzysztof KorolczukWrocławPOLWild Donuts1987M7777-09:30:2311:45:4702:15:24
#98 98211Krystian PiaskowskiZalasewoPOL1983M7878-09:30:2411:46:5202:16:28
#99 99241Pawel GrucaBochumPOL1987M7878-09:30:2311:46:5102:16:28
#100 100132Dobrochna FigułaPozna?POL1995K21-2110:01:0412:18:2502:17:21

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności