Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Trzeźwości

Wyniki - 4 sierpnia 2018, Bytom

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1209Nowaczyk Arkadiusz1973Chorzów1-00:19:18
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !210Antolik Łukasz1990ŚwiętochłowiceŚląsk Runners2-00:19:52
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3219Soja Marcin2002Sosnowiec3-00:20:29
#4 472Juszczak Dariusz1984Bytom4-00:20:40
#5 517Białas Adam1991StrzyżowiceGrupa biegowa 655-00:21:00
#6 6114Anonimowy Zawodnik1998Będzin#GrodziecRun6-00:21:08
#7 722Blus Marcin1978ZabrzeElzab Active Team7-00:21:33
#8 8138Ozdoba Marcin1985Piekary ŚląskieLecymy Durś8-00:21:42
#9 9217Nowak Jakub2003LublinDom Nadziei9-00:21:43
#10 10213Wróblewski Jakub2003ZabrzeDom Nadziei10-00:21:59
#11 11186Szewczyk Roman1973BytomBtm Runners11-00:22:02
#12 1231Ciochoń Rafał1980BytomFarmabrain Run12-00:22:09
#13 1339Drzyzga Adam1990Bytom13-00:22:14
#14 14116Mądry Roman1990Tychy14-00:22:18
#15 15177Zaręba Michał1978LachowskieSzombierki Dream Team15-00:22:47
#16 1646Dziki Marek1980RogoźnikFarmabrain Run16-00:22:47
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !17162Szczepanik Sandra1994BytomSzombierki Dream Team-100:22:47
#18 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1811Bąk Emilia1997Koziegłowy-200:23:14
#19 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1933Czapran Magdalena1982PyskowiceN/A-300:23:20
#20 20280Unger Łukasz1980Bytom17-00:23:20
#21 2168Imiołczyk Wioleta1990Piekary Śląskie-400:23:29
#22 22122Matuszny Krzysztof1993Gliwice18-00:23:34
#23 23212- Nikodem2008Dąbrowa GórniczaDom Nadziei19-00:23:38
#24 24210Mielczarek Dawid2001ChorzówDom Nadziei20-00:23:42
#25 25128Moskwa Karolina1984Rzeszów-500:23:45
#26 26193Faber Miroslaw1973BytomMagna Formpol Running Team21-00:23:47
#27 27182Żurek Tomasz1980Piekary ŚląskieLecymy Durś22-00:23:48
#28 2814Baron Krzysztof1985Piekary ŚląskieLecymy Durś23-00:24:29
#29 2995Krajewski Damian1983ŚwiętochłowiceŚląsk Runners24-00:25:11
#30 309Andraczek Tomasz1986Piekary ŚląskieLecymy Durś25-00:25:19
#31 31157Snochowski Mirek1970BytomSzombierki Runners26-00:25:19
#32 3232Czajka Edward1969Tarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie Góry27-00:25:36
#33 3345Dziki Maciej1979RogoźnikFarmabrain Run28-00:25:39
#34 34147Rowińska Ania1975ChorzówBatory Loto-600:25:47
#35 35134Niedźwiedź Sławomir1975ChorzówBatory Loto29-00:25:47
#36 36167Weiss Dominik1981Bytom30-00:25:52
#37 3774Juszczak Iwona1984Bytom-700:26:00
#38 38260Kaj Piotr1962Bytom31-00:26:02
#39 3971Juszczak Agata2004Bytom-800:26:02
#40 40155Słaboń Roma1984Gliwice-900:26:06
#41 41279Bieńkowski Dawid1984BytomBtm Runners32-00:26:23
#42 42196Pawlak Bartłomiej1999Bytom33-00:26:30
#43 4385Kicińska-Pilz Agnieszka1976Sandomierz-1000:26:48
#44 44118Malinowski Adrian1978Będzin#czeladzbiega34-00:26:53
#45 4599Kubiak Edyta1996Wodzisław Śląski-1100:26:53
#46 4673Juszczak Dorota2008Bytom-1200:26:56
#47 47103Kulawik Mariusz1983Bytom35-00:26:56
#48 4854Gawlik Jarosław1989ZabrzeRun Ciach Ciach36-00:26:59
#49 49154Śliwka Karolina1990BytomSzombierki Dream Team-1300:27:19
#50 5053Gaweł Artur1986Piekary ŚląskieLecymy Durś37-00:27:26
#51 51137Olearczuk Magdalena1987Bytom-1400:27:28
#52 52206Cząstkiewicz Alicja1984GliwicePower Girls-1500:27:29
#53 53163Szojda Małgorzata1985KatowiceRun Ciach Ciach-1600:27:35
#54 54136Niepsuj Maciej2001Bytom38-00:27:36
#55 5597Krawczyk Pawel1981Ruda ŚląskaŚląsk Runners39-00:27:37
#56 56115Łuszcz Magdalena1972BytomBtm Runners-1700:28:04
#57 57184Sobiesiak Paweł1990Bytom40-00:28:07
#58 5819Białek Roman1984Gliwice41-00:28:37
#59 59144Richter Sylwia1994Bytom-1800:28:42
#60 60129Mrowiec Ilona1966Bytom-1900:28:47
#61 61123Matuszyński Marian1965Ruda ŚląskaSzombierki Runners42-00:29:20
#62 62192Kaczmarski Jacek1980Bytom43-00:29:28
#63 63139Paciuch Dorota1983BytomRun Ciach Ciach-2000:29:31
#64 64176Zachciał Łukasz1982Wojkowice44-00:29:45
#65 65106Lata Beata1973Siemianowice Śląskie-2100:29:48
#66 6660Greif Genowefa1991SosnowiecWirusy-2200:29:56
#67 6730Burakowska Małgorzata1974Sosnowiec-2300:30:07
#68 68102Kulawik Magdalena1984BytomPan Nie Jest Moim Pasterzem-2400:30:16
#69 6962Grula Magdalena1973Bytom-2500:30:21
#70 7026Bonk Henryk1957Bytom45-00:30:37
#71 71117Malara Dalia1989ZabrzeMiraz Race Team-2600:30:37
#72 72149Rzenno Aleksandra1984Bytom-2700:30:41
#73 73132Musil Mike1970Bytom46-00:30:41
#74 74110Lichorad Barbara1979Tarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie Góry-2800:30:43
#75 7550Glinka Marek1986BytomDream team Szombierki47-00:30:53
#76 76207Cepuchowicz Sylwia1969KatowiceW pogoni za duchem-2900:30:55
#77 7737Dorobek Agata1973ZabrzeNight Runners Zabrze-3000:31:24
#78 788Adamczyk Ryszard1953Bytom48-00:31:24
#79 79183Żyrek Agnieszka1977ZabrzeNight Runners Zabrze-3100:31:25
#80 80130Mulewski Bogdan1973ZabrzeNight Runners Zabrze49-00:31:25
#81 81185Mrachacz Dorota1969BytomMiechowicka Grupa Biegowa-3200:31:25
#82 8270Jeżyk Krzysztof1988Gliwice50-00:32:16
#83 8359Gorus Anna1983ZabrzeNight Runners Zabrze-3300:32:38
#84 84108Lesiński Arkadiusz1983Bytom51-00:32:39
#85 85191Didyk Marian1958Bytom52-00:33:04
#86 86131Musil Aleksandra1972Bytom-3400:33:05
#87 87205Biedroń Justyna1991Bytom-3500:33:07
#88 8848Firlus Elzbieta1966Suchedniow-3600:33:08
#89 8934Delewska Dorota1970Zabrzenight runners-3700:33:38
#90 9035Delewski Dariusz1970Zabrzenight runners53-00:33:39
#91 91216Chmurczyk Mateusz1990Zabrze54-00:33:45
#92 92208Wadelski Artur1987Ruda Śląska55-00:34:23
#93 9341Dubiel Nadia1988Bytom-3800:35:34
#94 94109Lewicki Aleks2008Bytom56-00:35:34
#95 9544Dziki Anna1982RogoźnikFarmabrain Run-3900:36:10
#96 9658Górska Beata1987Bytom-4000:36:40
#97 97153Skrzypczak Łukasz1988Bytom57-00:36:40
#98 98164Szwed Anna1981BytomMiechowicka Grupa Biegowa-4100:37:04
#99 9990Kostek Andrzej1969Bytom58-00:37:05
#100 100170Wolny Grzegorz1979Miasteczko Ślaskie59-00:37:14

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności